Νέα

19χρονος έχασε τη ζωή του στη διάρκεια ελέγχου εισιτηρίων σε τρόλεϊ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
τυπική κατάληξη μιας συζητησης στα μπουρδελα κομ...
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
είναι άλλο η βοήθεια και η πρόνοια από την συνενοχή σε κλοπή...

ευχαρίστως θα έδινα ακόμη 0.5% του μισθού μου στον ΟΑΕΔ έτσι ώστε να δοθούν κάρτες απεριορίστων διαδρομών σε ανέργους...

αλλά να επιβιβάζονται τζάμπα με το έτσι θέλω ΟΧΙ...
πωπω τι μεγαλοψυχια!

οχι, εγω προτεινω να κατακρατειται ολοκληρος ο μισθος σου για κοινωνικες παροχες και να σου αποδιδονται μονο 480 ευρω οσα παιρνει δηλαδη και ενας νεος με περισσοτερα πτυχια και σπουδες απο σενα ... τι λες?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
μαλιστα, δηλαδη αυτους επελεξε ο λαος να κυβερνησουν? ποσο μαλακας μπορεις να γινεις οταν σου ζητειται να δικαιολογησεις με στοιχεια τις πιπες που πετας?

τα υπολοιπα ειναι απλα αναξια σχολιασμου απλα δειχνουν τη μικροτητα σου σαν ανθρωπος....να σε χαιρονται οι δικοι σου....

ας τους επέλεγε...

αα ναι ανάξια σχολιαμού... σε απλά ελληνικα

"Οσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμασταρια" ή "Το στρίβειν δια του αρραβώνος"

και που είσαι.. μια χαρά με χαίρονται οι δικοί μου και οι φίλοι μου ... και δόξα τον θεό έχω αρκετούς και όσους μου χρειάζονται...

την κακομοιριά σου να κοιτάς περιπτεριούχε...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
πωπω τι μεγαλοψυχια!

οχι, εγω προτεινω να κατακρατειται ολοκληρος ο μισθος σου για κοινωνικες παροχες και να σου αποδιδονται μονο 480 ευρω οσα παιρνει δηλαδη και ενας νεος με περισσοτερα πτυχια και σπουδες απο σενα ... τι λες?

μπορείς να βρείς εναν νέο με περισσότερα πτυχία, σπουδές, εμπειρία και ικανότητες από μένα ???
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
ας τους επέλεγε...
ρε νουμερο καταλαβαινεις τι λες? μου βαζεις προγραμματα που δεν επελεξε ο λαος για να δικαιολογησεις τη μαλακια που πεταξες οτι ταχα ο λαος επελεξε τετοιες πολιτικες?  ποσο μαλακας μπορεις να εισαι??? και λες σε μενα οτι στριβω δια του αρραβωνος?  :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ρε νουμερο καταλαβαινεις τι λες? μου βαζεις προγραμματα που δεν επελεξε ο λαος για να δικαιολογησεις τη μαλακια που πεταξες οτι ταχα ο λαος επελεξε τετοιες πολιτικες?  ποσο μαλακας μπορεις να εισαι??? και λες σε μενα οτι στριβω δια του αρραβωνος?  :2funny: :2funny:

ας τους επέλεγε...

εξάλλου όταν επιλέγεις ένα κόμμα το οποίο στο πρόγραμμα του δεν αναφέρει τίποτε σε ένα θέμα του δίνεις λευκή επιταγή να το χεριτεί όπως αυτό γουστάρει...
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
μπορείς να βρείς εναν νέο με περισσότερα πτυχία, σπουδές, εμπειρία και ικανότητες από μένα ???
βεβαιως, εσυ οπως ειχες δηλωσεις στο παρελθον εισαι ενας βολεμενος γλυψιματιας που με ενα πτυχιακι πανεπιστημιου επιασες τον παπα απο τα αρχιδια... κατι τετοια τυπακια σαν εσενα μπλοκαρουν την εξελιξη των νεων, πιο μορφωμενων και πιο ορεξατων για δουλεια, προκειμενου να κρατησουν τα οφιτσια τους.... και εχεις και το θρασσος να κρινεις και απο πανω....γελοιε τυπε
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
ας τους επέλεγε...

εξάλλου όταν επιλέγεις ένα κόμμα το οποίο στο πρόγραμμα του δεν αναφέρει τίποτε σε ένα θέμα του δίνεις λευκή επιταγή να το χεριτεί όπως αυτό γουστάρει...
:jerking: :jerking: :jerking: ποσες φορες ακομα θα ξεφτιλιστεις προκειμενου να παραδεχθεις οτι ειπες μαλακια?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
βεβαιως, εσυ οπως ειχες δηλωσεις στο παρελθον εισαι ενας βολεμενος γλυψιματιας που με ενα πτυχιακι πανεπιστημιου επιασες τον παπα απο τα αρχιδια... κατι τετοια τυπακια σαν εσενα μπλοκαρουν την εξελιξη των νεων, πιο μορφωμενων και πιο ορεξατων για δουλεια, προκειμενου να κρατησουν τα οφιτσια τους.... και εχεις και το θρασσος να κρινεις και απο πανω....γελοιε τυπε

και που το έχω δηλώσει αυτό που γράφεις για να έχουμε καλό ρώτημα???

θα μας δώσεις το λινκ ή απλά λες παπαριές (ως συνήθως) ???
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
:jerking: :jerking: :jerking: ποσες φορες ακομα θα ξεφτιλιστεις προκειμενου να παραδεχθεις οτι ειπες μαλακια?

αει τράβα ρε να σου βουλώσει το στομα κανένας τράβελος.. σου έλειψε και αρχισες να ρετάρεις
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
και που το έχω δηλώσει αυτό που γράφεις για να έχουμε καλό ρώτημα???

θα μας δώσεις το λινκ ή απλά λες παπαριές (ως συνήθως) ???
σιγα μη κατσω να ψαξω 30 000 ποστς σου ρε παπαρα.... ποιος νομιζεις οτι εισαι ανθρωπακο?
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
αει τράβα ρε να σου βουλώσει το στομα κανένας τράβελος.. σου έλειψε και αρχισες να ρετάρεις
κοιτα, για τραβελοφιλιαση και στραπονιασματα αλλος εχει την χαρη εδω μεσα  ;)
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
σιγα μη κατσω να ψαξω 30 000 ποστς σου ρε παπαρα.... ποιος νομιζεις οτι εισαι ανθρωπακο?

εεε αφού δεν μπορείς να το βρείς παραδέξου ότι λες μαλακίες... (ως συνήθως)...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
κοιτα, για τραβελοφιλιαση και στραπονιασματα αλλος εχει την χαρη εδω μεσα  ;)

φυσικά την χάρη την έχει αυτός που άνοιξε και λειτουργούσε σάιτ με τράβελους...
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
φυσικά την χάρη την έχει αυτός που άνοιξε και λειτουργούσε σάιτ με τράβελους...
ποιος ηταν αυτος και ποιο ηταν το σαϊτ? το ειχες δει ποτε ή απλα αναμασας τις μαλακιες του ΠΠου?

γιατι δε λες στον κοσμο για τις τραβελοφιλικες σου εμπειριες κα τα στραπονιασματα που εχεις φαει? παλια δεν ντρεποσουν για αυτα, τι σε επιασε τωρα ξαφνικα? και μην ανησυχεις, δε θα σε στειλω στα γκουλαγκ που γουσταρεις να τον παιρνεις, εγω ειμαι ανοικτομυαλος και δημοκρατης σε αντιθεση με σενα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
βεβαιως, εσυ οπως ειχες δηλωσεις στο παρελθον εισαι ενας βολεμενος γλυψιματιας που με ενα πτυχιακι πανεπιστημιου επιασες τον παπα απο τα αρχιδια... κατι τετοια τυπακια σαν εσενα μπλοκαρουν την εξελιξη των νεων, πιο μορφωμενων και πιο ορεξατων για δουλεια, προκειμενου να κρατησουν τα οφιτσια τους.... και εχεις και το θρασσος να κρινεις και απο πανω....γελοιε τυπε
ρε μαν εσενα τι σε νοιαζει;ουτε νεος ουτε μορφωμενος ουτε ορεξατος για δουλεια εισαι.....ενας τεμπελχανας που κοβει βολτες στο σαιτ και φτιαχνει κλωναρια να υμνεις τον γκομενο σου τον νωντΑ εισαι.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
θα αναλαβει αυτη εθελοντικα τους ελεγχους εισιτιριων μαθαινω τυπε.....αμα εισαι ελληνας θα την γλιτωνεις φτηνα και θα πληρωνουν αυτοι το εισιτηριο....αλλα αμα εισαι ξενος θα σε πεταν απευθειας απο το παραθυρο του τραμ :sunglasses:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
θα αναλαβει αυτη εθελοντικα τους ελεγχους εισιτιριων μαθαινω τυπε.....αμα εισαι ελληνας θα την γλιτωνεις φτηνα και θα πληρωνουν αυτοι το εισιτηριο....αλλα αμα εισαι ξενος θα σε πεταν απευθειας απο το παραθυρο του τραμ :sunglasses:
:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom