Νέα

Φρίξου 14

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Για να αποσυμφορηθει λιγο η μπουρδελοκατασταση και για να ειναι ποιο ευκολη η ευρεση πληροφοριων σχετικα με το εν λογο στουντιο

Πληροφοριες για νεες αφηξεις  , παραπονα , ευσημα κτλ ας γραφοντει εδω για μη χανονται

Ασχετα ποστ καθως και ερωτησεις του τυπου < ποια δουλευει σημερα > δεν βοηθανε , καντε τες διπλα στην μπουρδελοκατασταση ;)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.877
Κριτικές
384
Like
5.604
Πόντοι
11.585
Φρεσκο ισογειο μπουρδελο, Σαλονακι μικρο με τηλεωραση που συνηθως παιζει φουλ τσοντα, τραπεζακι ντεκορασιον φωτιζομενο, δωματια???? Δεν εχω μπει αλλα πιστευω θα ειναι ισαξια της υποδοχης. Κοπελες εκτος απο την Πολωνεζα την Χριστινα που δουλευε ενα φεγγαρι, τιποτα το ιδιαιτερο...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
το μεγαλο δωματιο εχει φοβερο τζακουζι και διπλο ανετο κρεβατι.....αντι για παντοφλιτσες εχει σαμπω.....κατα τα αλλα εκει εκανα το κορυφαιο γαμησι του προηγουμενου μηνα με την βουλγαρα μαρινα....οποτε ειμαι φουλ ευχαριστημενος απο το μαγαζι...
συνηθως δεσποζει η μιλφ αγαπη....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.247
Κριτικές
293
Like
9.832
Πόντοι
13.755
πολυ ομορφος χωρος,μου αρεσει που τα δωματια ειναι στην ουσια απομονωμενα απ'το σαλονι και εχουν και πολυ καλο φωτισμο μεσα
παντα ευγενικες υπηρεσιες(ειδικα η πρωινη) και παντα εκπτωση με παζαρακι στα διαφορα εξτρα.
διαθετει χαμηλοτερες τιμες στα εξτρα σε σχεση με τα αλλα στουντιο

μεγαλο ατου του μαγαζιου η σχεδον μονιμα πρωινη Ρωσσιδα milf Aγαπη η οποια δουλευει με το φανατικο κοινο της και συνεχιζει να κερδιζει και καινουριους

Μεγαλο μειονεκτημα του μαγαζιου η παντα αδυνατη βραδυνη βαρδια.δεν μπορει να βρει το μεγαλο ονομα που θα κανει τη διαφορα

με τη Χριστινα τη Ρουμανα που εχει γινει σαν βουβαλακι δεν μπορεις να περπατησεις

επισης δουλευει εκει η ξανθια Αννιτα(προμηθεως 14) η οποια ειχε μονο αρνητικες κριτικες.δεν ξερω πως τα παει εκει

και κανει καποια περασματα η πολυ αδυνατη,μελαχρινη Ρουμανα Μαρια.συμπαθεστατη μουριτσα,εχει πολυ καλες κριτικες αλλα δεν ειναι μονιμη και αυτη

το στουντιο θελει οπωσδηποτε δυνατη βραδυνη βαρδια
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
ο χωρος ειναι κομματι απο την αποθηκη παλιας μεταφορικης που εφυγε!
και η γερμανοβουβαλα πατριτσια έκανε ενα περασμα στην αρχη! ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

νομιζες θα γλιτωνες με το να σβηνεις; :grin: :grin:
καλα ρε εχω ακομα 3000 μυνηματα και κατι ψιλα... θέλω ακομα 28000 για να σε φτασω και να γινω τιμημενος! το 2033 :woldman: μπορει! :birdman:  :2funny: :2funny: :2funny:

το δωματιο στο τερμα βαθος αριστρα αν θυμαμαι καλά  με το τζακουζι τα σπάει! :rockon: :rockon:
   
εισαι και γκαβος παναθεμα σε.....

το 2033 ελπιζεις να γραφεις ακομα εδω στα 53 σου; :think: :birdman:

το δωματιο τα σπαει ναι.....


ο χωρος ειναι κομματι απο την αποθηκη παλιας μεταφορικης που εφυγε!
και η γερμανοβουβαλα πατριτσια έκανε ενα περασμα στην αρχη! ;)
τι τζεντλεμαν.....τι τροποι.....ηθελες να γινεις και τιμημενη..... :birdman: :grin:


ΥΓ ειναι ειδικοτητα της γερμανοαλυσιδας οι νταρντανες εργατριες του σεξ.....trust me εχω φαει καμποσες τετοιες συγγρου144 :sunglasses:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
καλα ρε εχω ακομα 4000 μυνηματα και κατι ψιλα... θέλω ακομα 28000 για να σε φτασω και να γινω τιμημενος! το 2033 :woldman: μπορει! :birdman:  :2funny: :2funny: :2funny:

το δωματιο στο τερμα βαθος αριστρα αν θυμαμαι καλά  με το τζακουζι τα σπάει! :rockon: :rockon:
 
τι τζεντλεμαν.....τι τροποι.....ηθελες να γινεις και τιμημενη..... :birdman: :grin:


ΥΓ ειναι ειδικοτητα της γερμανοαλυσιδας οι νταρντανες εργατριες του σεξ.....trust me εχω φαει καμποσες τετοιες συγγρου144 :sunglasses:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Γεια την ιστορια ..

Χασαμε την Ρεβεκκα . ΣΤΟΠ
ΕΔΩ και ενα μηνα περιπου μας την εκανε .ΣΤΟΠ
η Κομοδινοπουλου θα αλλαξει . ΛΟΛ

Επισης εδω και τρεις μερες δεν απαντανε στα τηλεφωνα στο μαγαζι

Διαβαζει κανεις αραγε ?  :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Εδώ μια καλλιτεχνική φωτογραφία του τραβηγμένη χωρίς φλας, στο λυκόφως, με τα φώτα του καταστήματος αναμμένα. Στη θέση της φουτουριστικής φωτογραφίας μπήκε το λογότυπο του καταστήματος. :headbang:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom