Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ciko mares

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2013
Μηνύματα
346
Like
310
Πόντοι
21
80αρια κ 100αρια το υπάρχον ροστερ ΔΕΝ δικαιολογεί.
ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΌΣΟΝ γίνει ουσιαστική αναβάθμιση θα το ξαναεπισκεφτω.
Τι να πεις....
Μεγάλο λάθος για τους υπεύθυνους του μαγαζιού που δεν φρόντισαν πριν την αύξηση των τιμών να ανεβάσουν το επίπεδο των εργαζόμενων κοριτσιών και αν δεν το κάνουν σύντομα τους βλέπω να πνέουν τα λοίσθια....
Ειπλέον θεωρώ οτι μια Βαλεντίνα μόνο δεν φέρνει την άνοιξη !!!....
 
Τελευταία τροποποίηση:

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
565
Κριτικές
20
Like
2.355
Πόντοι
1.196
Τι να πεις....
Μεγάλο λάθος για τους υπεύθυνους του μαγαζιού που δεν φρόντισαν πριν την αύξηση των τιμών να ανεβάσουν το επίπεδο των εργαζόμενων κοριτσιών και αν δεν το κάνουν σύντομα τους βλέπω να πνέουν τα λοίσθια....
Ειπλέον θεωρώ οτι μια Βαλεντίνα μόνο δεν φέρνει την άνοιξη !!!....
Μπορεί να μη φέρνει την άνοιξη, αλλά μπορεί να αποτελέσει το καλό παράδειγμα γενικά, αφού όπως αυτή δηλώνει, σκοπεύει να κάνει κάποιες ωραίες αλλαγές στο πρόγραμμα της σχετικά με τις αυξήσεις τιμών!:happy:
 

ciko mares

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2013
Μηνύματα
346
Like
310
Πόντοι
21
Μπορεί να μη φέρνει την άνοιξη, αλλά μπορεί να αποτελέσει το καλό παράδειγμα γενικά, αφού όπως αυτή δηλώνει, σκοπεύει να κάνει κάποιες ωραίες αλλαγές στο πρόγραμμα της σχετικά με τις αυξήσεις τιμών!:happy:
Μακάρι να είναι έτσι γιατί εγώ απο αυτά που έγγραψε, κατάλαβα οτι τον Σεπτέμβριο θα κάνει λίγες εμφανίσεις καθώς έχει σηκώσει πανιά για άλλες πολιτείες και τον Οκτώβριο θα μας χαιρετήσει. Ελπίζω να κάνω λάθος....
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
842
Κριτικές
11
Like
1.476
Πόντοι
376
Αν στα 80 για το μισάωρο, είναι στάνταρ οι 2 εκτονώσεις, θα μπορούσε, ενδεχομένως, να βολεύει μερικά γρήγορα και δυνατά πιστόλια!
(Δεν εννοώ καθόλου τον εαυτό μου, βέβαια).
Έχω πάρει σε μισάωρο δύο φορές κωλο με 60€.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
842
Κριτικές
11
Like
1.476
Πόντοι
376
Εύκολα ρίχνεις δύο πιστόλια αν είσαι φορτωμένος. Τι να κάνεις μωρέ μια ώρα; Να λύσεις το ουκρανικό; Πόσο μάλλον αν πάρεις λατίνα. Σε ένα τέταρτο έχεις κάνει και ντουζ
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
737
Κριτικές
30
Like
4.577
Πόντοι
2.836
Εύκολα ρίχνεις δύο πιστόλια αν είσαι φορτωμένος. Τι να κάνεις μωρέ μια ώρα; Να λύσεις το ουκρανικό; Πόσο μάλλον αν πάρεις λατίνα. Σε ένα τέταρτο έχεις κάνει και ντουζ
Πριν πόσα χρόνια είχε μισάωρο πρόγραμμα με 2 εκτονώσεις??
Εγώ έχοντας επισκεφτεί το κατάστημα καθώς κ το αδελφό μαγαζι από το 2023 έως τώρα ολες πηρα ωρα εκτος απο μια φορά που δοκίμασα μισάωρο αρχές 2024 στο 40-42 κ είχε 15 λεπτά μασάζ κ 15 λεπτά παιχνίδι.....
 
Τελευταία τροποποίηση:

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.999
Κριτικές
191
Like
51.428
Πόντοι
41.443
Μπορεί να μη φέρνει την άνοιξη, αλλά μπορεί να αποτελέσει το καλό παράδειγμα γενικά, αφού όπως αυτή δηλώνει, σκοπεύει να κάνει κάποιες ωραίες αλλαγές στο πρόγραμμα της σχετικά με τις αυξήσεις τιμών!:happy:
κρατα μικρο καλαθι,γιατι αυτη την μεταφραση την εβγαλε ο γκουγκλης.
η κοπελλα μπορει να εννοουσε κατι διαφορετικο.
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
215
Κριτικές
3
Like
218
Πόντοι
1
Υπήρξε καμία ανανέωση ξέρει κανείς σήμερα ρόστερ ή τα ίδια Παντελάκι μου τα ίδια Παντελή μου…?
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
152
Like
427
Πόντοι
21
Για να μπεις με τα καινούργια προγράμματα 80 μισή ώρα και 100 1 ώρα πρέπει να γίνουν πολύ σοβαρές αλλαγές στα κορίτσια. Που προσωπικά εγώ δεν το βλέπω τουλάχιστον άμεσα
 

Nteminio(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2020
Μηνύματα
28
Κριτικές
31
Like
804
Πόντοι
990
Επισκεψη την προηγουμενη εβδομαδα στο μαγαζι, περασμα με αντζελα. Τρομερα φρεσκο πιπινι, καθαρο, ευγενικο,προσωπαρα,προκαταρκτικα αφθονα.γλωσσοφιλα γιοκ και δυνατα καρφωματα δεν αντεχει γενικοτερα. Επισης οχι στην ελευθερη πιπα.Η κυρια σοφια ηταν στις μαυρες της. Καθολου δουλεια μου λεει. Της ειπα για τα παραπονω λογω των τιμων και μου ειπε τα διαβαζει…
 

professor x

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.489
Κριτικές
40
Like
24.365
Πόντοι
9.846
Επισκεψη την προηγουμενη εβδομαδα στο μαγαζι, περασμα με αντζελα. Τρομερα φρεσκο πιπινι, καθαρο, ευγενικο,προσωπαρα,προκαταρκτικα αφθονα.γλωσσοφιλα γιοκ και δυνατα καρφωματα δεν αντεχει γενικοτερα. Επισης οχι στην ελευθερη πιπα.Η κυρια σοφια ηταν στις μαυρες της. Καθολου δουλεια μου λεει. Της ειπα για τα παραπονω λογω των τιμων και μου ειπε τα διαβαζει…
Καλά ή Άντζελα δεν ήταν για γρήγορες στροφές, αλλά αν έκοψε τά γλωσσοφιλα καί ειδικά έβαλε πάλι σκούφο στό κλαρίνο τότε γιοκ καί τά 100€ τόσο απλό.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.999
Κριτικές
191
Like
51.428
Πόντοι
41.443
Επισκεψη την προηγουμενη εβδομαδα στο μαγαζι, περασμα με αντζελα. Τρομερα φρεσκο πιπινι, καθαρο, ευγενικο,προσωπαρα,προκαταρκτικα αφθονα.γλωσσοφιλα γιοκ και δυνατα καρφωματα δεν αντεχει γενικοτερα. Επισης οχι στην ελευθερη πιπα.Η κυρια σοφια ηταν στις μαυρες της. Καθολου δουλεια μου λεει. Της ειπα για τα παραπονω λογω των τιμων και μου ειπε τα διαβαζει…
καλα,η Αντζελα στην αρχη δεν τα εκανε αυτα.
μετα ομως ολοι εγραφαν οτι βελτιωθηκε και τα προσεφερε.
τωρα παλι τα εκοψε?
λιγοστευουν κι αλλο οι επιλογες εδω που μπορει να αξιζαν το 100ρικο,για να μην πω μηδενιζονται :confused:
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
565
Κριτικές
20
Like
2.355
Πόντοι
1.196
Επισκεψη την προηγουμενη εβδομαδα στο μαγαζι, περασμα με αντζελα. Τρομερα φρεσκο πιπινι, καθαρο, ευγενικο,προσωπαρα,προκαταρκτικα αφθονα.γλωσσοφιλα γιοκ και δυνατα καρφωματα δεν αντεχει γενικοτερα. Επισης οχι στην ελευθερη πιπα.Η κυρια σοφια ηταν στις μαυρες της. Καθολου δουλεια μου λεει. Της ειπα για τα παραπονω λογω των τιμων και μου ειπε τα διαβαζει…
Παρακαλώ η άρνηση στα γλωσσόφιλα και στην ελεύθερη πίπα,
παρόλη την αύξηση πλέον των τιμών, ήταν απόλυτη ή συζητήσιμη;
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.775
Κριτικές
24
Like
3.748
Πόντοι
2.846
Επισκεψη την προηγουμενη εβδομαδα στο μαγαζι, περασμα με αντζελα. Τρομερα φρεσκο πιπινι, καθαρο, ευγενικο,προσωπαρα,προκαταρκτικα αφθονα.γλωσσοφιλα γιοκ και δυνατα καρφωματα δεν αντεχει γενικοτερα. Επισης οχι στην ελευθερη πιπα.Η κυρια σοφια ηταν στις μαυρες της. Καθολου δουλεια μου λεει. Της ειπα για τα παραπονω λογω των τιμων και μου ειπε τα διαβαζει…
Άστους να φανε το αγγούρι της αύξησης για τον Ιούλιο να φανε και το αγγούρι του Αυγούστου που δεν θα έχει ψυχή η Αθήνα , να δεις από Σεπτέμβρη πως θα γυρίσει το 60αρι και το 80αρι , ε ρε κλάμα που θα πέσει
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.677
Κριτικές
24
Like
4.339
Πόντοι
2.846
Άστους να φανε το αγγούρι της αύξησης για τον Ιούλιο να φανε και το αγγούρι του Αυγούστου που δεν θα έχει ψυχή η Αθήνα , να δεις από Σεπτέμβρη πως θα γυρίσει το 60αρι και το 80αρι , ε ρε κλάμα που θα πέσει
Μάλλον έτσι θα γίνει...:buck2:
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
565
Κριτικές
20
Like
2.355
Πόντοι
1.196
Επισκεψη την προηγουμενη εβδομαδα στο μαγαζι, περασμα με αντζελα. Τρομερα φρεσκο πιπινι, καθαρο, ευγενικο,προσωπαρα,προκαταρκτικα αφθονα.γλωσσοφιλα γιοκ και δυνατα καρφωματα δεν αντεχει γενικοτερα. Επισης οχι στην ελευθερη πιπα.Η κυρια σοφια ηταν στις μαυρες της. Καθολου δουλεια μου λεει. Της ειπα για τα παραπονω λογω των τιμων και μου ειπε τα διαβαζει…
Δλδ ενώ το κόστος της επίσκεψης αυξήθηκε, η ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών δεν έγινε και αυτή καλύτερη, αλλά αντίθετα μειώθηκε, τουλάχιστον στην συγκεκριμένη περίπτωση.
Τι συμβαίνει λοιπόν, ή όπως λέει ο λαός, "ή στραβός είναι ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε".
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
1.011
Πόντοι
81
Καλησπερα σημερινή βόλτα κατάσταση τραγική πηρα καιτη για μια ώρα τραγική μου φαίνεται πλέον εδώ δεν υπάρχει τίποτα καλό αλλά η αύξηση αύξηση ήταν η τελευταία φορά που πήγα αν δεν αλλάξει κάτι το Σεπτέμβριο πάμε για άλλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom