Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.204
Κριτικές
191
Like
52.766
Πόντοι
41.443
Επισκεψη την προηγουμενη εβδομαδα στο μαγαζι, περασμα με αντζελα. Τρομερα φρεσκο πιπινι, καθαρο, ευγενικο,προσωπαρα,προκαταρκτικα αφθονα.γλωσσοφιλα γιοκ και δυνατα καρφωματα δεν αντεχει γενικοτερα. Επισης οχι στην ελευθερη πιπα.Η κυρια σοφια ηταν στις μαυρες της. Καθολου δουλεια μου λεει. Της ειπα για τα παραπονω λογω των τιμων και μου ειπε τα διαβαζει…
καλα,η Αντζελα στην αρχη δεν τα εκανε αυτα.
μετα ομως ολοι εγραφαν οτι βελτιωθηκε και τα προσεφερε.
τωρα παλι τα εκοψε?
λιγοστευουν κι αλλο οι επιλογες εδω που μπορει να αξιζαν το 100ρικο,για να μην πω μηδενιζονται :confused:
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
597
Κριτικές
20
Like
2.464
Πόντοι
1.196
Επισκεψη την προηγουμενη εβδομαδα στο μαγαζι, περασμα με αντζελα. Τρομερα φρεσκο πιπινι, καθαρο, ευγενικο,προσωπαρα,προκαταρκτικα αφθονα.γλωσσοφιλα γιοκ και δυνατα καρφωματα δεν αντεχει γενικοτερα. Επισης οχι στην ελευθερη πιπα.Η κυρια σοφια ηταν στις μαυρες της. Καθολου δουλεια μου λεει. Της ειπα για τα παραπονω λογω των τιμων και μου ειπε τα διαβαζει…
Παρακαλώ η άρνηση στα γλωσσόφιλα και στην ελεύθερη πίπα,
παρόλη την αύξηση πλέον των τιμών, ήταν απόλυτη ή συζητήσιμη;
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.800
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
Επισκεψη την προηγουμενη εβδομαδα στο μαγαζι, περασμα με αντζελα. Τρομερα φρεσκο πιπινι, καθαρο, ευγενικο,προσωπαρα,προκαταρκτικα αφθονα.γλωσσοφιλα γιοκ και δυνατα καρφωματα δεν αντεχει γενικοτερα. Επισης οχι στην ελευθερη πιπα.Η κυρια σοφια ηταν στις μαυρες της. Καθολου δουλεια μου λεει. Της ειπα για τα παραπονω λογω των τιμων και μου ειπε τα διαβαζει…
Άστους να φανε το αγγούρι της αύξησης για τον Ιούλιο να φανε και το αγγούρι του Αυγούστου που δεν θα έχει ψυχή η Αθήνα , να δεις από Σεπτέμβρη πως θα γυρίσει το 60αρι και το 80αρι , ε ρε κλάμα που θα πέσει
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.739
Κριτικές
26
Like
4.573
Πόντοι
2.846
Άστους να φανε το αγγούρι της αύξησης για τον Ιούλιο να φανε και το αγγούρι του Αυγούστου που δεν θα έχει ψυχή η Αθήνα , να δεις από Σεπτέμβρη πως θα γυρίσει το 60αρι και το 80αρι , ε ρε κλάμα που θα πέσει
Μάλλον έτσι θα γίνει...:buck2:
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
597
Κριτικές
20
Like
2.464
Πόντοι
1.196
Επισκεψη την προηγουμενη εβδομαδα στο μαγαζι, περασμα με αντζελα. Τρομερα φρεσκο πιπινι, καθαρο, ευγενικο,προσωπαρα,προκαταρκτικα αφθονα.γλωσσοφιλα γιοκ και δυνατα καρφωματα δεν αντεχει γενικοτερα. Επισης οχι στην ελευθερη πιπα.Η κυρια σοφια ηταν στις μαυρες της. Καθολου δουλεια μου λεει. Της ειπα για τα παραπονω λογω των τιμων και μου ειπε τα διαβαζει…
Δλδ ενώ το κόστος της επίσκεψης αυξήθηκε, η ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών δεν έγινε και αυτή καλύτερη, αλλά αντίθετα μειώθηκε, τουλάχιστον στην συγκεκριμένη περίπτωση.
Τι συμβαίνει λοιπόν, ή όπως λέει ο λαός, "ή στραβός είναι ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε".
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
203
Κριτικές
3
Like
1.013
Πόντοι
81
Καλησπερα σημερινή βόλτα κατάσταση τραγική πηρα καιτη για μια ώρα τραγική μου φαίνεται πλέον εδώ δεν υπάρχει τίποτα καλό αλλά η αύξηση αύξηση ήταν η τελευταία φορά που πήγα αν δεν αλλάξει κάτι το Σεπτέμβριο πάμε για άλλα.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.717
Κριτικές
40
Like
25.980
Πόντοι
11.096
Τίποτα αξιόλογο για τά γούστα μου.
Παρούσες Αγγελική, Ιλονα, Καίτη, Μίρα, Έλενα.
Στο αδελφό ή Λίζα και νομίζω και η Πάολα.

Όπως πήγα έφυγα.
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
123
Κριτικές
4
Like
983
Πόντοι
361
Ξερουμε που αγνοειται η Μυρα?
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.717
Κριτικές
40
Like
25.980
Πόντοι
11.096
Πώς βλέπεις το μέλλον του ομίλου;
:coffee:
Ή γνώμη μου Ανανέωση ρόστερ άμεσα καί τό γνωστό σέ ευρώ 60/80/100 σέ 30/45/60 λεπτά αλλιώς δεν το βλέπω..... μόνο με δύο γυναίκες πού αξίζουν από υπηρεσίες δεν τραβάει.
Έκανα ένα πέρασμα πρίν λίγες μέρες είχε τρείς κοπέλες ή μία δούλευε καί ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ησυχία όπως και στο αδελφό.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.172
Κριτικές
2
Like
9.121
Πόντοι
2.456
Ή γνώμη μου Ανανέωση ρόστερ άμεσα καί τό γνωστό σέ ευρώ 60/80/100 σέ 30/45/60 λεπτά αλλιώς δεν το βλέπω..... μόνο με δύο γυναίκες πού αξίζουν από υπηρεσίες δεν τραβάει.
Έκανα ένα πέρασμα πρίν λίγες μέρες είχε τρείς κοπέλες ή μία δούλευε καί ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ησυχία όπως και στο αδελφό.
Στηρίζω τιμολογιακή διόρθωση κ ανανέωση ρόστερ, αλλιώς έχει μαρμάγκα..
** Να φυγει το βουνό από το αδελφό κατάστημα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

JOSSS

Μέγας
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
264
Κριτικές
25
Like
968
Πόντοι
4.460
Καλά να πάθουν.
Χωρίς Βαλ ...Και Άμα φύγει κ η Μαρίνα λουκέτο κ τα δύο.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.717
Κριτικές
40
Like
25.980
Πόντοι
11.096
Στηρίζω τιμολογιακή διόρθωση κ ανανέωση ρόστερ, αλλιώς έχει μαρμάγκα..
Τό μισάωρο στά 80 τό έχουν ξεχάσει, καί τό 100αρι μόνο σέ στανταρακια καί αυτά μετρημένα.
Θά δούμε από Σεπτέμβρη, κάτι ακούστηκε για δύο γεωργιανές ότι θά πάνε, αλλά από τό ακούστηκε μέχρι τό πήγανε έχει μεγάλη απόσταση.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.392
Κριτικές
19
Like
9.848
Πόντοι
9.095
Τό μισάωρο στά 80 τό έχουν ξεχάσει, καί τό 100αρι μόνο σέ στανταρακια καί αυτά μετρημένα.
Θά δούμε από Σεπτέμβρη, κάτι ακούστηκε για δύο γεωργιανές ότι θά πάνε, αλλά από τό ακούστηκε μέχρι τό πήγανε έχει μεγάλη απόσταση.
Η γεωργιανές είναι μόνο για σκάλες αδελφέ μου,εχεις δει ποτε όμορφη Γεωργιανή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom