Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ciko mares

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2013
Μηνύματα
346
Like
314
Πόντοι
21
Τό μισάωρο στά 80 τό έχουν ξεχάσει, καί τό 100αρι μόνο σέ στανταρακια καί αυτά μετρημένα.
Θά δούμε από Σεπτέμβρη, κάτι ακούστηκε για δύο γεωργιανές ότι θά πάνε, αλλά από τό ακούστηκε μέχρι τό πήγανε έχει μεγάλη απόσταση.
Το 80αρι στο μισάωρο δεν παίζει πουθενά, μόνοι τους καταργήσαν στην πράξη τα ραντεβού της μισής ώρας.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.537
Κριτικές
40
Like
24.709
Πόντοι
11.096
Το 80αρι στο μισάωρο δεν παίζει πουθενά, μόνοι τους καταργήσαν στην πράξη τα ραντεβού της μισής ώρας.
Δεν έχεις άδικο, Στην ουσία όμως κάποιοι τό έχουν δει ως εξής.... γιατί νά δώσω 80 για μισή ώρα όταν στά 80 έπαιρνα μία ώρα.
Δεν έχει νόημα νά λέμε πάλι για την αύξηση τά έχω πει άλλωστε, αλλά καλύτερα είναι νά δεί τό μαγαζί σέ ανανέωση ρόστερ.
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
207
Like
381
Πόντοι
21
Έτσι ακριβώς, να συμπληρώσω πως ενώ οι αγορές της Ουκρανίας και της Ρωσίας είναι πλέον ορθάνοιχτες, οι γυναίκες στη συντριπτική τους πλειοψηφία, είτε κατευθύνονται, είτε τις προωθούν στη Γερμανία..

Εκεί το κέρδος είναι πολλαπλάσιο, καθώς μια όμορφη μπορεί να κερδίζει ακόμα και € 2000/μέρα.

Στην Ελλάδα πόσοι θα βρεθούν να δίνουν 100ρικα για 45 λεπτά..?/
Μαζέψτε αυτά 100ρικα και επισκεφθείτε, έστω κ μια φορά στη ζωή σας τους παρακάτω χώρους..

Πάρτε λοιπόν μια γεύση από Γερμανία !!

FKK Artemis Berlin | Brothel Berlin, Sex Club and Wellness (κορυφαίο για μένα)

FKK Saunaclub bei Frankfurt | FKK Oase (εξίσου πολύ δυνατό, με προσφορά ένα εισιτήριο για 2 επισκέψεις, Δευτ - Πέμπτη)

Sky Saunaclub in Wuppertal. Latina Paradies No1 (άλλο ένα με sauna )

Der neue Saunaclub Penelope in Castrop Rauxel ( κ το penelope - υπεροχή)

FKK sauna club The Paradise | Saarbrucken | Information (παράδεισος)

Βγάλτε εισιτήρια ... Θα με θυμηθείτε.. :hi:
Τώρα μας κάνεις πλάκα;;
Πόσοι έχουν πάει στα FKK της Γερμανίας και έχουν δηλώσει ότι είναι γεμάτα Ρουμάνες και μαύρες. Πού πήγαν λοιπόν οι σλαβες; Γιατί στην Κύπρο ακόμα μια χαρά έρχονται και γαμιούνται για 60€.
Μην ακούω βλακείες ότι θέλουν 100€ για ένα γαμήσι. Αυτά τα λένε διάφοροι άσχετοι που δεν έχουν ιδέα από την αγορά.

Άρα κάποιος λέει ψέματα εδώ.
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
667
Like
1.134
Πόντοι
206
Τώρα μας κάνεις πλάκα;;
Πόσοι έχουν πάει στα FKK της Γερμανίας και έχουν δηλώσει ότι είναι γεμάτα Ρουμάνες και μαύρες. Πού πήγαν λοιπόν οι σλαβες; Γιατί στην Κύπρο ακόμα μια χαρά έρχονται και γαμιούνται για 60€.
Μην ακούω βλακείες ότι θέλουν 100€ για ένα γαμήσι. Αυτά τα λένε διάφοροι άσχετοι που δεν έχουν ιδέα από την αγορά.

Άρα κάποιος λέει ψέματα εδώ.
Λογικά όσες είναι ΕΕ μετακινούνται και εργάζονται πολύ εύκολότερα από τις άλλες που έρχονται απ έξω από ΕΕ. Επίσης ίσως είναι πολύ πιο δύσκολο για τις ρωσίδες
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
667
Like
1.134
Πόντοι
206
Δεν πάνε φίλε μου για δουλειά, ότι ψάχνουν ψάχνουν αλλά δεν πάνε γυναίκες.
Από Ουκρανία κλπ που μπορούν πλέον εύκολα να πάνε Ευρώπη πηγαίνουν εκεί γιατί έχει μεγαλύτερο κέρδος για την κοπέλα.
Και βάση πάνω σέ αυτό γεμίσαμε με λατινες, καλές και όμορφες δεν λέω αλλά άλλης διαφορετικής νοοτροπίας από την δικιά μας.
Και όσες σλαβες είναι εδώ ακόμα είναι είτε γιατί έχουν οικογένεια και γνωστούς ή δεν μπορούν λόγο ηλικίας νά πάνε έξω.
Πάντως πολύ μεγάλη απώλεια η έλλειψη νέων ξανθών σλάβων. Γεμίσαμε μαυροτσούκαλα.
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
667
Like
1.134
Πόντοι
206
Εγώ βλέπω ότι γενικά υπάρχει ένα πρόβλημα. Και στα μαγαζιά από τη μία. Και από την άλλη στην τσέπη μας, πολλοί είναι στην απέξω και λίγοι τα κονομάνε και μπορούν να πάνε στα μαγαζιά, και ιδίως εάν πρόκειται για συχνές επισκέψεις. Ο κόσμος κινητοποιείται στο site όταν έρχονται καινούργιες σε κάποιο μαγαζί. Αυτό γίνεται εστιασμένα. Γίνεται η σχετική βαβούρα. Αλλά από εκεί και πέρα χλωμό το πράγμα
 

asermala

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2012
Μηνύματα
45
Like
130
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες το μεσημέρι. Δεν είχε πολλή κίνηση, συνεπώς και περισσότερες κοπέλες διαθέσιμες. Προτίμησα μια πιτσιρικά Άντζελα. Συμπαθητικό πρόσωπο, λεπτό σώμα. Είχε διάθεση, αλλά δεν το κατείχε και πολύ στα ενδότερα, συνεπώς δεν μπορώ να πω, πως θα ξαναπήγαινα μαζί της, ειδικά για 100 ευρώ.
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
53
Like
6.649
Πόντοι
7.636
Πέρασμα χθες το μεσημέρι. Δεν είχε πολλή κίνηση, συνεπώς και περισσότερες κοπέλες διαθέσιμες. Προτίμησα μια πιτσιρικά Άντζελα. Συμπαθητικό πρόσωπο, λεπτό σώμα. Είχε διάθεση, αλλά δεν το κατείχε και πολύ στα ενδότερα, συνεπώς δεν μπορώ να πω, πως θα ξαναπήγαινα μαζί της, ειδικά για 100 ευρώ.
Γενικά τι κοπέλες έχει; είδες κάποια άλλη;
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Καλησπέρα συνμασαζουχοι ήρθε τίποτα καινούργιο ή τα ίδια Πανταλάκη μου τα ίδια Παντελή μου πέρασε κανένας να μας πει
 

alanakos1952

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
240
Κριτικές
18
Like
948
Πόντοι
1.011
Τι γίνεται ρε μάγκες πατάει κανένας στο μαγαζί ,μου φαίνεται πάνε για κλείσιμο μετά την αύξηση της τιμής.ουτε νέα κορίτσια ούτε κριτικές.. ελπίζω να αναθεωρήσουν τις τιμές μπας και επανέλθουμε και εμείς και αυτοί
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
211
Like
4.774
Πόντοι
9.035
Τι γίνεται ρε μάγκες πατάει κανένας στο μαγαζί ,μου φαίνεται πάνε για κλείσιμο μετά την αύξηση της τιμής.ουτε νέα κορίτσια ούτε κριτικές.. ελπίζω να αναθεωρήσουν τις τιμές μπας και επανέλθουμε και εμείς και αυτοί
Φίλε μου πατάμε στο μαγαζί, αλλά δεν γράφουμε γιατί δεν υπάρχει κάτι αξιόλογα νέο να το γράψουμε.
Δεν υπάρχει καμμιά αλλαγή, ίδιες (υψηλές) τιμές και ίδιες (ανθυπομέτριες) κοπέλες.
Μακάρι να είχαμε κάτι νέο και ευχάριστο να το γράψουμε...
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
207
Like
381
Πόντοι
21
Τι γίνεται ρε μάγκες πατάει κανένας στο μαγαζί ,μου φαίνεται πάνε για κλείσιμο μετά την αύξηση της τιμής.ουτε νέα κορίτσια ούτε κριτικές.. ελπίζω να αναθεωρήσουν τις τιμές μπας και επανέλθουμε και εμείς και αυτοί
Εσύ λες ότι αν εσκαγαν νέες κοπέλες δεν θα μαθαινοταν;
Περιμένει ο κόσμος να ρωτήσει κάποιος για να αναφέρουν τα νέα; Απλά δεν υπάρχουν νέα.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.972
Κριτικές
1
Like
4.770
Πόντοι
456
Χθές το μαγαζί είχε Βανέσσα, Δάφνη, Ντόρα.

Άννα, Γιάννα , Ειρήνη σε δωμάτια.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.537
Κριτικές
40
Like
24.709
Πόντοι
11.096
Χθές το μαγαζί είχε Βανέσσα, Δάφνη, Ντόρα.

Άννα, Γιάννα , Ειρήνη σε δωμάτια.
Νά συμπλήρωσω για όποιον τόν ενδιαφερει ότι ή Γιάννα είναι ή ίδια που ήταν καί πρίν, δεν πρόκειται για καινούργια κοπέλα.
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
286
Κριτικές
9
Like
646
Πόντοι
301
Η Ειρήνη, πώς είναι εμφανισιακά;
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Η Ειρήνη, πώς είναι εμφανισιακά;
Καλημερα μυστη μου καστανόξανθο μιλφ 45+ 1.70 ίσως και παραπάνω καυλοφατσα με χείλια μεγάλα πλαστικό βυζι ρωσσιδα άμα σου αρέσουν τέτοιου τύπου ορμά πολύ καλή!
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Χθές το μαγαζί είχε Βανέσσα, Δάφνη, Ντόρα.

Άννα, Γιάννα , Ειρήνη σε δωμάτια.
Καλησπέρα συνάδελφε αν είναι εύκολο μια περιγραφή για Βανέσσα Δάφνη ντόρα αννα γιατί καινούργιες ακούγονται αν αξίζει καμία εμφανισιακά να επισκεφτούμε
 

papaPoulos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
115
Like
477
Πόντοι
21
Εχουν ένα μαγαζι που είναι μεσα στα 3 καλυτερα της Αθηνας/Ελλαδας και ενώ στην αρχη ειχαν από 10 εως και 17 κοριτσια, από τα οποια το 80% τουλαχιστον, δεν ηταν απλα γαμευσιμες αλλα εβγαζαν και γουστα, εδιναν πιπες, κωλους, γλυφοκωλια, χυσια στη μουρη και όλα τα καλα και εδινες 80 ευρω και εφευγες Αρχοντας του χυσιματος, επινες ποτακια, και ξαναγεμιζες αν ηθελες, προσωπικα σχεδον κάθε φορα μου ξαναφερναν στο δωματιο κι άλλο ΓΕΜΑΤΟ ποτηρι ποτο.

Και τωρα τωρα που εκοψαν ποτα, αυξησαν παραλογα τις τιμες, προφανως για να μην σπασουν την αγορα και τις συνεργασιες, εφεραν για δουλεια την ξαδερφη της σαπφους νοταρα, της πρωτανηψια της εφης θωδη, την συνυφαδα της μοιραρακη και τις εντυσαν (!!!) με βρακια που χαθηκαν μεσα στις πατσοκωλαρες τους και στεναχωριουνται που δεν εχουν δουλεια…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom