Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 396K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
14
Like
16.181
Πόντοι
3.246
20 ευρώ dance και ούτε να πιάσεις βιζι αφήνουν …. Μόνο με 50 είπε ….
Ισχυει. Το εχω γραψει σε κριτικη πριν απο κανα 6μηνο. Δεν υφισταται στο αλκα πλεον χορος των 10 ευρω. Στα 50 πιανεις. Στα 100 και 150 παλι πιανεις αλλα για περισσοτερη ωρα. Απο τα 300 και πανω, δε γνωριζω
Μια χαρα αφηνουν να πιασεις βυζι στα 20 ,
Μονο οι ντιβες που κανουν το show θελουν 50αρικο
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.025
Πόντοι
206
Έχουμε δει και καλυτέρα άλλες εποχές.
Όχι μόνο άλλες εποχές. Αύριο να πας στο Μπουρνάζι, ακόμα και οι δευτεράντζες 5-6 λατίνες που γαμιούνται με 80 ευρώ, καλύτερες από αυτή είναι :tooth:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
337
Κριτικές
22
Like
1.506
Πόντοι
6.820
Όχι μόνο άλλες εποχές. Αύριο να πας στο Μπουρνάζι, ακόμα και οι δευτεράντζες 5-6 λατίνες που γαμιούνται με 80 ευρώ, καλύτερες από αυτή είναι :tooth:
Μύστη μου έχεις κάνει γκάλοπ της λατίνες του μαγαζιού ή έχεις δοκιμάσει καμία?
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.025
Πόντοι
206
Μύστη μου έχεις κάνει γκάλοπ της λατίνες του μαγαζιού ή έχεις δοκιμάσει καμία?
Καλησπέρα! Κοίτα, εγώ προσωπικά αυτές τις Λατίνες δε τις πληρώνω (χωρίς φυσικά να θέλω να απαξιώσω τις κοπέλες ή τους μύστες που "προχωράνε" μαζί τους. Ο καθένας έχει τα γούστα του στη τελική). Αλλά από στριποσυνάδελφο που τσαρκάρουμε μαζί info. Μαριάννα, Τζέσικα, Εμμανουέλα έχουν δοκιμαστεί και είναι κομπλέ για ξεφόρτωμα :knockinb:. Ένα άλλο κοντοπούτανο επίσης (δε ξέρω όνομα), που δεν έχει δοκιμαστεί, αλλά φαίνεται να έχει προοπτικές για :pipa1::fuck1:. Αν υπάρξει info και για αυτή θα ενημερώσω
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
337
Κριτικές
22
Like
1.506
Πόντοι
6.820
Καλησπέρα! Κοίτα, εγώ προσωπικά αυτές τις Λατίνες δε τις πληρώνω (χωρίς φυσικά να θέλω να απαξιώσω τις κοπέλες ή τους μύστες που "προχωράνε" μαζί τους. Ο καθένας έχει τα γούστα του στη τελική). Αλλά από στριποσυνάδελφο που τσαρκάρουμε μαζί info. Μαριάννα, Τζέσικα, Εμμανουέλα έχουν δοκιμαστεί και είναι κομπλέ για ξεφόρτωμα :knockinb:. Ένα άλλο κοντοπούτανο επίσης (δε ξέρω όνομα), που δεν έχει δοκιμαστεί, αλλά φαίνεται να έχει προοπτικές για :pipa1::fuck1:. Αν υπάρξει info και για αυτή θα ενημερώσω
Μαριάννα δεν μου λέει κάτι, αν είναι μια αδύνατη μελαχρινή με μαλλι μέχρι τους ώμους ίσως να δοκιμαστεί. Τζέσικα την είδα για ξεπέτα φαση, το ίδιο και την Βαλεντίνα. Είχαν πάει μαζί σε δυο τύπους για ποτό και μάλλον διψούσαν πολύ τα κορίτσια. Εμμανουέλα γλυκό προσωπάκι, στενή( αχχ ωραία αίσθηση) αλλά μέχρι εκεί, ψιλοκομοδίνο φάση , φιλιά κλαρίνο γιοκ, πεσμένο στήθος και ραγάδες στην περιφέρεια , κρίμα και είναι μικρή ακόμα. Το άλλο το κοντοπούτανο άν είναι με καστανό μακρυ σγουρό μαλλί σοκολά δέρμα, μικρό στήθος και μικρή ηλικιακά νομίζω την λένε Αλεξάνδρα.
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.025
Πόντοι
206
Μαριάννα δεν μου λέει κάτι, αν είναι μια αδύνατη μελαχρινή με μαλλι μέχρι τους ώμους ίσως να δοκιμαστεί. Τζέσικα την είδα για ξεπέτα φαση, το ίδιο και την Βαλεντίνα. Είχαν πάει μαζί σε δυο τύπους για ποτό και μάλλον διψούσαν πολύ τα κορίτσια. Εμμανουέλα γλυκό προσωπάκι, στενή( αχχ ωραία αίσθηση) αλλά μέχρι εκεί, ψιλοκομοδίνο φάση , φιλιά κλαρίνο γιοκ, πεσμένο στήθος και ραγάδες στην περιφέρεια , κρίμα και είναι μικρή ακόμα. Το άλλο το κοντοπούτανο άν είναι με καστανό μακρυ σγουρό μαλλί σοκολά δέρμα, μικρό στήθος και μικρή ηλικιακά νομίζω την λένε Αλεξάνδρα.
Ε αυτές οι Λατίνες είναι για να φύγουν τα χοντρά (συνήθως). Εγώ μάλλον θα προτιμήσω το σταντραράκι τη Ναταλία στο Kinky για το στριπογαμησάκι αυτής της εβδομάδας. Δοκιμασμένα πράγματα.
 

euro90

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
21
Like
16
Πόντοι
0
Εκει παιζει και σεξ η μονο βλεπεις?
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.623
Κριτικές
7
Like
3.181
Πόντοι
736
καμμια ελληνιδα παιζει στο μαγαζι?
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
354
Like
691
Πόντοι
81
Πότε πηγές τελευταία?άξιζε καμμια?
Μερικούς μήνες και σκοπεύω να πάω σύντομα.
Πάντα πετύχαινα μια λεπτουλα που μου άρεσε, αλλά όνομα δε θυμάμαι.

Σαφώς και εχει ωραίες γκόμενες. Γενικά έχει από τις πιο όμορφες στριπερ εκεί.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.623
Κριτικές
7
Like
3.181
Πόντοι
736
Μερικούς μήνες και σκοπεύω να πάω σύντομα.
Πάντα πετύχαινα μια λεπτουλα που μου άρεσε, αλλά όνομα δε θυμάμαι.

Σαφώς και εχει ωραίες γκόμενες. Γενικά έχει από τις πιο όμορφες στριπερ εκεί.
Οκ.ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom