Νέα

Εδώ να δω την εμπειρία σας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα voltairos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Τα τελευταία θέματα είναι τόσο βαρετά ενώ είστε όλη μέρα μέσα. Για να σας δω σε αυτό το "παιχνίδι".

Έστω ότι έχετε 50.000 αλλά είστε υποχρεωμένοι να τα χρησιμοποιήσετε για πορνο-επένδυση τι από τα παρακάτω θα κάνατε και γιατί  (με λεπτομέρειες όπως πχ. τιμή, πόσα θα δίνατε στη τσατσά, πόσα δωμάτια, ποια περιοχή, ποιο θα ήταν το πλεονέκτημά σας απέναντι στους ανταγωνιστές)
1) Πρέπει να διαλέξετε ανάμεσα σε μπουρδελο, στούντιο, μασάζ, φκκ, τζαδικο, κωλομπαρο, πρακτορείο, ξενοδοχείο/δωμάτια, dungeon, παραγωγή ταινιών, event για συγκεκριμένο κοινό
2) είστε υποχρεωμένοι να ξοδέψετε ή να επενδύσετε  και τα 50.000
3) Όχι ιδέες που να περιλαμβάνουν επικίνδυνα σπορ ή χοντράδες ή παράνομα. Δηλαδή όχι ζώα, όχι αίμα, όχι βιασμούς... Δεν είστε μικρά παιδιά υπάρχουν αυτονόητα όρια
4) Αφήστε τη φαντασία σας να οργιάσει.
5) Στο τέλος θα ψηφίσουμε όλα τα μέλη την καλύτερη ιδέα (σε άλλο θέμα) και ο νικητής (άμα συμφωνεί και ο antisthenis) θα πάρει κάτι που να τον ξεχωρίζει στο όνομα του. Ίσως ένα αστεράκι αλλού χρώματος ή το όνομα να έχει άλλο χρώμα ή αν έχει ο antisthenis κάποια καλύτερη ιδέα
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Σκέφτονται πυρετωδώς 5 μέλη και 12 επισκέπτες

Π
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Δεν ξέρω, δεν μου φαίνεται και πολύ challenging έτσι όπως το έστησες...

Αν ήταν να είχα 50 χιλιάρικα "κλειστά" μόνο για γαμήσια, τότε θα έκανα ακριβώς αυτό: Θα τα έκλεινα απλά και θα τα χρησιμοποιούσα μόνο για γαμήσια κατά το δοκούν!

Μπουρδέλο θέλω? Μπουρδέλο απόψε! Να με τρίψουν σε μασατζίδικο (παντού!)? Μέσα!!! CG? ΑΝΝΑ110, Iόλη, Adrianna οι πρώτες μου επιλογές. Να πάω να πουτσοτριφτώ σε καμιά στρίπερ και μετά να την πάω στα ενδότερα?

Ανάλογα τα κέφια και θα έπραττα μέχρι να τελειώσουν που θα τελειώσουν κάποτε...! Αν θες και μια πρόβλεψη, 50.000 ευρώ προσωπικά πιστεύω θα τα έκαιγα μέσα σε ένα έτος.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τα τελευταία θέματα είναι τόσο βαρετά ενώ είστε όλη μέρα μέσα. Για να σας δω σε αυτό το "παιχνίδι".

Έστω ότι έχετε 50.000 αλλά είστε υποχρεωμένοι να τα χρησιμοποιήσετε για πορνο-επένδυση τι από τα παρακάτω θα κάνατε και γιατί  (με λεπτομέρειες όπως πχ. τιμή, πόσα θα δίνατε στη τσατσά, πόσα δωμάτια, ποια περιοχή, ποιο θα ήταν το πλεονέκτημά σας απέναντι στους ανταγωνιστές)
1) Πρέπει να διαλέξετε ανάμεσα σε μπουρδελο, στούντιο, μασάζ, φκκ, τζαδικο, κωλομπαρο, πρακτορείο, ξενοδοχείο/δωμάτια, dungeon, παραγωγή ταινιών, event για συγκεκριμένο κοινό
2) είστε υποχρεωμένοι να ξοδέψετε ή να επενδύσετε  και τα 50.000
3) Όχι ιδέες που να περιλαμβάνουν επικίνδυνα σπορ ή χοντράδες ή παράνομα. Δηλαδή όχι ζώα, όχι αίμα, όχι βιασμούς... Δεν είστε μικρά παιδιά υπάρχουν αυτονόητα όρια
4) Αφήστε τη φαντασία σας να οργιάσει.
5) Στο τέλος θα ψηφίσουμε όλα τα μέλη την καλύτερη ιδέα (σε άλλο θέμα) και ο νικητής (άμα συμφωνεί και ο antisthenis) θα πάρει κάτι που να τον ξεχωρίζει στο όνομα του. Ίσως ένα αστεράκι αλλού χρώματος ή το όνομα να έχει άλλο χρώμα ή αν έχει ο antisthenis κάποια καλύτερη ιδέα

Με FKK θα κονομούσες σίγουρα.Λαικό προσκύνημα θα γινότανε.Αλλά αποκλείεται να το επέτρεπαν Ελλάδα.
Θα είχες εναντίον σου τα κωλόμπαρα,τα στρπιτιζάδικα και τα στούντιο όλους ενωμένους.
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Τα τελευταία θέματα είναι τόσο βαρετά ενώ είστε όλη μέρα μέσα. Για να σας δω σε αυτό το "παιχνίδι".

Έστω ότι έχετε 50.000 αλλά είστε υποχρεωμένοι να τα χρησιμοποιήσετε για πορνο-επένδυση τι από τα παρακάτω θα κάνατε και γιατί  (με λεπτομέρειες όπως πχ. τιμή, πόσα θα δίνατε στη τσατσά, πόσα δωμάτια, ποια περιοχή, ποιο θα ήταν το πλεονέκτημά σας απέναντι στους ανταγωνιστές)
1) Πρέπει να διαλέξετε ανάμεσα σε μπουρδελο, στούντιο, μασάζ, φκκ, τζαδικο, κωλομπαρο, πρακτορείο, ξενοδοχείο/δωμάτια, dungeon, παραγωγή ταινιών, event για συγκεκριμένο κοινό
2) είστε υποχρεωμένοι να ξοδέψετε ή να επενδύσετε  και τα 50.000
3) Όχι ιδέες που να περιλαμβάνουν επικίνδυνα σπορ ή χοντράδες ή παράνομα. Δηλαδή όχι ζώα, όχι αίμα, όχι βιασμούς... Δεν είστε μικρά παιδιά υπάρχουν αυτονόητα όρια
4) Αφήστε τη φαντασία σας να οργιάσει.
5) Στο τέλος θα ψηφίσουμε όλα τα μέλη την καλύτερη ιδέα (σε άλλο θέμα) και ο νικητής (άμα συμφωνεί και ο antisthenis) θα πάρει κάτι που να τον ξεχωρίζει στο όνομα του. Ίσως ένα αστεράκι αλλού χρώματος ή το όνομα να έχει άλλο χρώμα ή αν έχει ο antisthenis κάποια καλύτερη ιδέα


ειναι το φυσικο σου παιδι μου η' το εχεις καλλιεργησει?
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Δεν ξέρω, δεν μου φαίνεται και πολύ challenging έτσι όπως το έστησες...

Αν ήταν να είχα 50 χιλιάρικα "κλειστά" μόνο για γαμήσια, τότε θα έκανα ακριβώς αυτό: Θα τα έκλεινα απλά και θα τα χρησιμοποιούσα μόνο για γαμήσια κατά το δοκούν!

Μπουρδέλο θέλω? Μπουρδέλο απόψε! Να με τρίψουν σε μασατζίδικο (παντού!)? Μέσα!!! CG? ΑΝΝΑ110, Iόλη, Adrianna οι πρώτες μου επιλογές. Να πάω να πουτσοτριφτώ σε καμιά στρίπερ και μετά να την πάω στα ενδότερα?

Ανάλογα τα κέφια και θα έπραττα μέχρι να τελειώσουν που θα τελειώσουν κάποτε...! Αν θες και μια πρόβλεψη, 50.000 ευρώ προσωπικά πιστεύω θα τα έκαιγα μέσα σε ένα έτος.

Θα πω εγώ μια ιδέα, θα τη δεις εσύ και θα πατήσεις πάνω σε αυτή και θα πεις μια καλύτερη. Εκτός αυτού υπάρχουν τόσοι διαφορετικοί τύποι πορνο-επιχείρησης που θα υπάρξει ποικιλία σε ιδέες. Άλλες μάπα, άλλες τρομερές
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Απο τα 50.000 βγαλε τα 3 χιλιαρικα για προστασια στους μπατσους,αλλα 5 στην αλβανορωσοαφγανοπακιστανομαροκινη μαφια,κανα 3αρι στους ελεγκτες του υπουργειου υγειας,κανα 3αρι στο Δημο μιζα ,ικα,γιατροι κλπ κανα ταληρο και μετα απο οτι βγαινει απο μισθους το 60% εφορια!Ασε προτιμω πελατης παρα ιδιοκτητης!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.667
Κριτικές
183
Like
43.738
Πόντοι
21.896
τοεχω γραψει και παλιοτερα

φκκ σε παραλια για τους καλοκαιρινους μηνες me kopelew gymnew sthn paralia kai mpoyfe me kokteil sto mpitw mpar kai apo pisv gamhstrvnew

fkk σε παραλια γι τους καλοκαιρινους μηνες με κοπελες γυμνες στην παραλια κσι μπουφε με κοκτειλ το μπιτσ μπαρ με εισοδο και απο πισω γαμηστρωνες για γαμησια και οι τουριστες θα ερχοντουσαν καταχιλιαδες και ειικα αν το βαλες  ερο αλεξανδρουπολη που εχει αεροδρομιο και διπλα της ειναι η  κωνσταντινουπολη με εικοσι εκατομμυρια τουρκους θα τ γεμιζαν ενω διπλα της η βουλγαρια ρουμανια για να ειχες ανακυκλωσιμο προιον με πολλα κοριτσια που θα ερχοντουαν και ανετα για τετραημερα για δουλεια

η νικη εκελισε και θα παραλαβω ενα ηφαιστειο σα νικητης χα χα
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
ειναι το φυσικο σου παιδι μου η' το εχεις καλλιεργησει?

Εεε μα μπαίνω μέσα και αντί να δω το μπου γεμάτο κυριακάτικα θέματα τώρα που οι περισσότεροι είστε σπίτια σας βλέπω βαρετά θέματα.
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Απο τα 50.000 βγαλε τα 3 χιλιαρικα για προστασια στους μπατσους,αλλα 5 στην αλβανορωσοαφγανοπακιστανομαροκινη μαφια,κανα 3αρι στους ελεγκτες του υπουργειου υγειας,κανα 3αρι στο Δημο μιζα ,ικα,γιατροι κλπ κανα ταληρο και μετα απο οτι βγαινει απο μισθους το 60% εφορια!Ασε προτιμω πελατης παρα ιδιοκτητης!
Αυτά δε μετράνε, θα κάνω edit να το γράψω. Και δε μετράνε επειδή είναι κοινόά προβλήματα/λεφτά για ότι πορνο-κόλπο και να κάνεις.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
Νομιζω συνδυασμο ΦΚΚ και event γαι κοινο ΑΛΛΑ οχι μονο με γυναικες αλλα και με ανδρες....
Χωρος ομορφος με ωραιες γωνιες για σχετικη απομονωση , μεγαλο μπαρ στην μεση του χωρου που να μπορουν να κατσουν γυρω - γυρω, με κρυα πιατα και σαλατες.
Γυναικες και Ανδρες που να μπορουν να παιξουν με πελατες και μικτα σε οποιο σχημα επιθυμει ο πελατης αλλα και εξτρα υπηρεσιες οπως δωματιο για εξευτελισμους, η δωματια με υπηρεσια room service και λαγνειες ...
Εισοδος για ολους 40€ με ενα ποτο και σνακ , κρυα πιατα με τιμη εως 10€ και κοστος υπηρεσιας απο 80€ απλη υπηρεσια (αντρα ή γυναικας) μεχρι οσο αντεχει η τσεπη.
Διωργανωση event τυπου batsellor party αλλα και ladys night.
Στανταρ μισθος για τους υπαλληλους + μπονους απο τα εσοδα που θα προσκομιζουν.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146

Ποσα πληρωνεις να σου πουμε την ιδεα μας τυπε;

Τσαμπα θες να τη βγαλεις;

Υπογραφεις χαρτι εντος τραπεζης στο οποιο θα αναγραφεται οτι δινεις χ ποσοστο απο τα καθαρα κερδη.

Τραπεζικα εργαλεια λεγονται, ετσι κανεις δουλεια και ειμαστε ολοι κυριοι.

 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Ποσα πληρωνεις να σου πουμε την ιδεα μας τυπε;

Τσαμπα θες να τη βγαλεις;

Υπογραφεις χαρτι εντος τραπεζης στο οποιο θα αναγραφεται οτι δινεις χ ποσοστο απο τα καθαρα κερδη.

Τραπεζικα εργαλεια λεγονται, ετσι κανεις δουλεια και ειμαστε ολοι κυριοι.

Ρε τυπε. Πιστεύεις κάποιος ο οποίος είναι έτοιμος να επενδύσει 50.000 + λάδια + τρέχοντα θα ντραπει να δώσει κάτι παραπάνω σε 5 τύπους για να του πουν ιδέες ή να του φτιάξουν την ιδέα.

Εκτός αυτού, αυτό που λες είναι γελοίο και αν είσαι άνω των 20 θα έπρεπε να ντρέπεσαι. Ποιος νομίζεις ότι είσαι για να σε πληρώσει κάποιος για μια ιδέα που θα γράψεις σε 10 σειρές. Μιλάμε  έσπασες κάθε ρεκόρ. Άλλοι πουλάνε ολόκληρα business plan για 3-4 χιλιάρικα κι εσύ θες ποσοστό από τα κέρδη για 10 σειρές που θα γράψεις χωρίς νούμερα χωρίς τίποτα. Όταν ήμουν στο πανεπιστήμιο φανταζόμουν ότι θα μπορούσα Ν βγάλω πολλά λεφτά πουλώντας τις ιδέες μου... Όταν ήρθε η ώρα και πήγα σε διαγωνισμούς επιχειρηματικότητας δεν ήταν όπως τα περίμενα. Κανείς δεν αγοράζει ούτε επενδύει σε αέρα κοπανηστο.
Και αναρωτιόμουν γιατί σε κράζουν... Τώρα πια δεν αναρωτιέμαι.

Δε πειράζει τυπε, μη "παίξεις" μαζί μας. Την ιδέα μου θα τη γράψω κι εγώ σε λίγο, μετά τη δουλειά.
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
538
Κριτικές
8
Like
1.809
Πόντοι
366
Θα δημιουργουσα 1 CG Πρακτορειο , θα εφερνα μονο αυτες που δεχονται cif,cim ειναι 7 και πανω στα 10 , θα εξαγοραζα τα υπολοιπα cg γραφεια στην Ελλαδα , θα κραταγαν ομως τα μεριδια τους στο καθε γραφειο , και θα ειχα το μονοπωλειο στην Ελλαδα...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Στην τράπεζα τα λεφτά  και θα γαμουσα σε μπουρδελακι 3 φορές την βδομάδα -Δευτέρα -Τετάρτη -Παρασκευή !!!! Σάββατο βράδυ θα επέλεγα call girl  !!! Ανάπαυση την Κυριακή και ξανά το ίδιο κυκλικό προγραμμα !!!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Εγώ θα άνοιγα μία πολυκατοικία σαν αυτές της Γερμανίας. Η καλύτερη φάση "οίκου" που έχω δει. 2-3 όροφοι γεμάτοι δωμάτια με τις κοπέλες απ΄έξω σε σκαμπό να περιμένουν να τις διαλέξεις και οι άντρες να κάνουν παρέλαση, να διαλέγουν και να μπαίνουν κατ ευθείαν στο δωμάτιο. Ούτε τσατσάδες, ούτε αναμονή πότε θα βγει η κοπέλα, ούτε μία κοπέλα ανά οίκο, κλπ

Τα 50.000 βέβαια είναι λίγα για τέτοια δουλειά, εκτός αν ξεκινούσες με 2-3 μήνες ενοίκιο, τον εξοπλισμό (κρεβάτια, κλπ) και ξεκινούσες να εισπράττεις αμέσως.

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Πολύ ωραίο θέμα. Μπράβο.
Δεν θέλω δώρα ή διακριτικά αλλά θα πω αυτά που πιστεύω μπας και δω τίποτα καινοτόμο στην Ελλαδιτσα.

Πρώτη επένδυση - bareback parties.
Θα εφτιαχνα μία φοβερή εγκατάσταση και
θα εβαζα εισιτήριο 100 ευρώ για να γίνεται χαμός μεταξύ ομοφυλόφιλων ανδρών χωρίς καπότα. Είμαι σίγουρος θα περπατούσε ή ιδέα μου και θα την ασφαλιζα με παρουσίες ακαποτων  πορνοσταρ (ως γνωστόν ή πλειοψηφία βαραει ακάποτα) οι οποίοι θα μου έδιναν ασπιδα κατά της κοινωνικής κατακραυγής που σίγουρα
θα δεχομουν ως επιχειρηματίας.
Άλλο είναι να μαζέψεις απλούς καθημερινούς τύπους κι άλλο να έχεις στην φαρέτρα σου ονόματα με κύρος και δημοσιότητα που βαρανε ακάποτα κατά τεκμηριο κι έχουν περάσει στον λαο ως κατι φυσιολογικο ( που ειναι κιόλας).
Έχει τεράστια διαφορά.

Φυσικά όλοι θα περνούσαν εξετάσεις
που θα έφερναν μαζί τους. Ρισκο επιχειρηματικό να πάρω αλλά να με γαμησουν ως απροσεκτο στις κινήσεις μου δεν παίζει.
Τα 100 ευρώ θα τα έδιναν χαλαρά για μία μέρα χαμού. Εγώ θα μαζευα το χαρτί και όλοι θα ήμασταν κομπλέ.
Σε λίγο ή δεύτερη μου ιδέα.

 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Στην τράπεζα τα λεφτά  και θα γαμουσα σε μπουρδελακι 3 φορές την βδομάδα -Δευτέρα -Τετάρτη -Παρασκευή !!!! Σάββατο βράδυ θα επέλεγα call girl  !!! Ανάπαυση την Κυριακή και ξανά το ίδιο κυκλικό προγραμμα !!!
Βασικα και εγω στην αρχη κάτι τέτοιο σκέφτηκα , αλλά νόμιζα οτι αυτό ρωτουσε ο νηματοθέτης , θα μου πεις πορνοεπένδυση είναι και αυτή ... αν δεν χρησιμοποιησεις τα λεφτά για κάτι άλλο.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Πάμε στην δεύτερη ιδέα.
Τι είναι αυτό που διαφοροποιεί το αγοραιο έρωτα από το φυσιολογικό γαμήσι με γκομενα. Η χημεια, ο ρεαλισμός, η ελξη, το πάθος κτλ.
Και τις καλύτερες πουτανες να γαμησετε το γαμησακι δύσκολα θα πιάσει απόδοση όπως το γκομενικο που θα σκάνε αστραπές και βροντές.
Τι θα έκανα λοιπόν; αφού δεν μπορώ να συντονισω χημεία κτλ μεταξύ πελάτη και πουτανας, θα κατεθετα την δυναμική μου στον χρόνο με αιχμή την αληθοφάνεια.
Είναι γεγονός για τους γνώστες ότι για να ευχαριστηθει κάποιος γαμήσι εκτός από χημεία κτλ, χρειάζεται χρόνος. Αναφορικά, με δεκαλεπτα και τεταρτακια δουλειά δεν γίνεται γιατί φεύγεις με κενό ή θες να τον ξαναφορμαρεις. Θες μιμινουμ λιγο πάνω από 20-25 λεπτά για να απλωθεί η καυλα στο σώμα και να φύγεις και κομπλέ.
Το ωραίο είναι ότι αν είναι αληθοφανές
το ξαναθές έντονα.
Οπότε θα εβαζα δυνατες πουτανες που θα είχα δοκιμάσει ο ίδιος και που θα μπορούσαν να πείσουν για αληθοφάνεια
(δεν μιλάω για γούστο) αφού χημεία κτλ δεν μπορούν να αγοραστούν ή ενοικιαστουν.
Δυνατές με χαρακτηρα ανθρώπων στόχου για να μην μου κάνουν νερά με τους πελάτες.
Θα εναποθετα τις ελπίδες στην δυναμική τους.
Και νσι, έχει διαφορά. Οκ ειναι να γαμας στουντιο, μασαζ, cg άνετα που έχει μία γλύκα αλλά την οποια μηχανική κίνηση των πουτάνων πως θα την νικήσεις;
Θέλει πουτανες με πειθώ. Δύσκολο αλλά εφικτό. Θα γίνονταν ανάρπαστες.
100 ευρώ κι εδώ το εισητήριο. Θες φίλος; Μπαινεις. Θα περάσεις αρχοντικα.
Δεν θες; Τράβα παίξε πεντοβολα αλλού.
Σημειωτέον το γαμήσι θα ήταν ολοκληρωμένο σε ποιότητα, χρονο και με παρουσία έξτρα αλλά με προφυλακτικό στο γαμήσι. Δεν νομίζω να μπορούσα να αφαιρεσω το προφυλακτικό επισημα μεταξύ άνδρα και γυναίκας γιατί πώς θα εχυνε ο πελάτης; Θα είχα πρόβλημα σαν επιχειρηματίας. Το τι θα έκαναν στα δωμάτια δεν με απασχολεί. Ας κόψουν το σβέρκο τους.
Εγώ ρισκο δεν θα πάρω παντού.
Μάλιστα θα προσπαθούσα να χτυπήσω και άδεια. Δεν γουσταρω μεσάζοντες αν γίνομαι αντιληπτός.
Θα αναρωτηθειτε βέβαια που θα εβρισκα τις δυνατες αυτές πουτανες. Εδω όντως υπάρχει ένα θέμα. Θα απαντήσω διπλωματικά για να έχω την ελπίδα αφού δεν έχω τέτοιες ικανότητες.

"Όποιος ψάχνει, βρίσκει".

 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους......Πριν πολλα χρονια πηδαγα μια τσατσα{για αρκετο καιρο....Υπηρεσια...πιο ευγενικα }και μου ειχε ριξει την ιδεα επενδυσης.....την εγραψα κανονικα.....
Μακρυα.......!!!!!
ΥΣ.Καλα να περνατε και μακρυα.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom