Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 199 άτομα (15 μέλη και 184 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
σιγα μην ειναι απωλεια η μιραντα για τη φυλης..... βρε ουστ
  Συμφωνο ! το τσιμπουκι τις ειναι ονειρο αλλα ειναι τυπικη στα υπολιπα..οταν την ειδα τελευταια φορα..Ενο παρολο την κουραση της δουλειας την εσκισα πισοκολιτο και στο μπαμ σχετικα..πριν φυγει μου ειπε κουρασμενος μωρο μου,, αν εισαι κουρασμενος να πηγαινεις για υπνο να ξεκουραζεσε..Τραγικο.. :grin:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
επιβεβαιωνω για τη Χριστινα απο το φυλης 69 οτι το τιμαει το 20αρικο κ με το παραπανω.... μπραβο της κ ας παραδειγματιστουν καποιες που την εχουν δει ντιβες.....
Δεν συμφωνο...Στην αρχη ειναι πολυ καλη!αν πας πολλες φορες και παραγνωριστης θα καταλαβεις τι ενοω...Την γνωριζο απο την αρχη της καριερας της...Ε μολις παραγνωριστηκαμε αστα να πανε..Στραβοσα και δεν ξαναπηγα..Τελευταια φορα ειχα παει με εναν φιλο να την παρει με ειδε στο σαλονι σχεδον με παρακαλεσε να μπω...φυσικα με ωραιο τροπο και με τον ιδιο ευγενικο με τον δικο της[πουτανιαρικο..]την απεφυγα και δεν μπηκα και ουτε προκειτε να ξαναμπω φυσικα... ;)
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Δεν συμφωνο...Στην αρχη ειναι πολυ καλη!αν πας πολλες φορες και παραγνωριστης θα καταλαβεις τι ενοω...Την γνωριζο απο την αρχη της καριερας της...Ε μολις παραγνωριστηκαμε αστα να πανε..Στραβοσα και δεν ξαναπηγα..Τελευταια φορα ειχα παει με εναν φιλο να την παρει με ειδε στο σαλονι σχεδον με παρακαλεσε να μπω...φυσικα με ωραιο τροπο και με τον ιδιο ευγενικο με τον δικο της[πουτανιαρικο..]την απεφυγα και δεν μπηκα και ουτε προκειτε να ξαναμπω φυσικα... ;)
απο ποτε αρχισε η χριστινα...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
πριν απο λιγο γυρισα απ την φυλης με 2 καταθεσεις
φυλης
56 νταιανα για αλλη μια φορα την πηρα με αριστες εντυπωσεις
67 δεν πρεπει να ηταν η αλισια οπους εχουν γραψει αλλα μια αλλη κοπελα αδυνατη με κανονικο σωμα ωραιο κωλα και μακρια μαυρα μαλλια κυματιστα.ονομα δεν ρωτησα
ΔΥΔΙΜΟΥ
7β επιτελους τιμησα την μουναρα νικολετα εκατσε γυρω στα 20λεπτα στο δωματιο χωρις κανενα ιχνος διαμαρτυριας.θα ακολουθησει κριτικη
20 η ιρενα ξανθια στρουμπολη κοπελιτσα με ξανθα καρε μαλλια πιρσινγκ στον οφαλο της και ωραιο κωλο..
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
πριν απο λιγο φυλης 56 Νταιανα.... μουναρα που ξερει να σε κανει πυραυλο.... θα την ξανατιμησω λιαν συντόμως....
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Πριν απ λιγο στη διδυμου
7β η ομορφη νικολετα
8β η ξανθουλα αννιτα,προφανως από αλκιβιαδου 16α και γ,αλλα και μονης προδρομου παλιοτερα
16α βανεσσα
18 υπογειο η καστανοξανθη αννουλα  με τα ωραια ματια,με κοιλαρες,μπουταρες αλλα και βυζαρες
18 ισογειο αλιονα
20 ιρενε,η χαριτωμενη και ζουμερη κοντουλα ξανθουλα που εχει δουλεψει και αγκυρας 12
Επομενος προορισμος φυλης 109α στον οροφο με σκοπο να καταθεσω στη τζουλια.
Δεν ημουν σιγουρος ότι θα ημουν πολύ κεφατος,αλλα οσο περισσοτερο αρχισε να σκοτεινιαζει,τοσο περισσοτερο ανεβαινε η διαθεση για μια συνευρεση μαζι της
Αποτελεσμα,δινοντας το παραβολο των εικοσι ευρω,και γυμνος στο δωματιο,πριν ακομη ερθει η τζουλια,το πουλι μου ειχε ηδη αυτή την ωραια μαλαπερδι διασταση που ολοι οι αντρες ευχομαστε να εχουμε  :)
Η συνευρεση ειδικα από ένα σημειο και μετα μπορω να πω ότι ηταν καταπληκτικη,αν και δεν το περιμενα.Αρκετες  φορες χρειαστηκε να μπω και να βγω,προκειμενου η καταθεση να κρατησει πολύ
Στο τελος η κοπελα μου εκανε και ένα ωραιοτατο μασαζ στη πλατη,τι να πω..
Αξιοσημειωτο το γεγονος ότι,αν και ειχα σκοπο να μην το αναφερω,αλλα είναι για καλο,είναι πως ενώ ειχα καθισει στο δωματιο  ισως και εικοσι λεπτα και ημασταν στη φαση του μασαζ,ειχαμε τελειωσει με το σεξ,η υπηρεσια κτυπησε τη πορτα,πρωτη φορα συμβαινει γενικως
Η τζουλια αμεσως μου ζητησε συγγνωμη,που ειλικρινα δεν χρειαζοταν,ημασταν πραγματι πολλη ωρα στο δωματιο,αλλα και η υπηρεσια εκανε το ιδιο,δηλαδη μου ζητησε συγγνωμη
Με απλα λογια η ιδια η κοπελα πηρε την πρωτοβουλια να πει στην υπηρεσια να μη κτυπαει τη πορτα,αλλα και η υπηρεσια μετα μπορω να πω ότι μ εκανε αλοιφη με τον ευγενικο τροπο που μου ζητησε συγγνωμη.Μπραβο και στις δυο
Αυτά για να βλεπουν καποιες άλλες υπηρεσιες αλλα και καποιες άλλες κοπελες ,πως πρεπει να συμπεριφερονται στους πελατες
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Με απλα λογια η ιδια η κοπελα πηρε την πρωτοβουλια να πει στην υπηρεσια να μη κτυπαει τη πορτα,αλλα και η υπηρεσια μετα μπορω να πω ότι μ εκανε αλοιφη με τον ευγενικο τροπο που μου ζητησε συγγνωμη.Μπραβο και στις δυο
Αυτά για να βλεπουν καποιες άλλες υπηρεσιες αλλα και καποιες άλλες κοπελες ,πως πρεπει να συμπεριφερονται στους πελατες

Τώρα, κάτι τους είπες . . . .

Στου κουφού την πόρτα, όσο θέλεις βρόντα ! ! !
 

Gio6969

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Το 71Β στη Φυλης δεν ειναι καθε βραδυ (3η βαρδια) ανοιχτο? :huh:
Πριν λιγο ηταν κλειστο παντως.
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Καλά που υπάρχει και το Μεταξουργείο και γαμάμε με μόνο 10 ευρώ.Φανταστείτε να ξεκίναγαν οι τιμές από 15 ευρώ...καταστροφή!
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom