Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Περασμα από πλατεία Λαυρίου πριν κάνα 2ωρο...

Η αλβανιδοκολάρα ήταν εκεί στο ενα ακρο της πλατειας....Καλό κομμάτι και σε σώμα και σε πρόσωπο όσο πρέπει, από τα μιλφ της διπλανής πόρτας που θες να γαμήσεις, δεν την έχω πάρει ομως αν και το σκέφτηκα σήμερα αλλα βιαζομουνα.... ουτε καν σε κοιτάει αν δεν πας απευθείας εσύ να της μιλήσεις....
Πριν κάμποσα χρόνια έριχνε ματιές αν την κοιταζες και ερχοταν αυτη να σε πλησιάσει.... Τωρα πια φαινεται πολυ βαριεστημενη...
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Καλημερα Φιλε Ιωαννη...θα ειμαι Λιτος και περιεκτικος.....Milf-granny....σλαβικης σχολης....με ταλεντο στην πιπα....και να ειναι λιγο γεματουλα δεν τρεχει τιποτα...καθαρη...που την πετυχαινουμε και ονομα.....
Καλησπέρα. Δεν έχω πάρει κάποια με αυτές τις προδιαγραφές
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Εθεάθη μελαχρινό μιλφάκι σοβιετικό 45+ γαμεύσιμο κάργα με βυζάρες, στενό εφαρμοστό μαύρο μίνι φόρεμα μεταξύ 04:30-05:00 ξημέρωμα Κυριακής έξω από το γνωστό ξενοδοχείο επί της Καποδιστρίου...
Δυστυχώς για μένα την πρόλαβε συναγωνιστής ταρίφας {εάν διαβάζεις και είσαι μέλος γράψε τύπε}.
Εάν κάποιος γνωρίζει κάτι περισσότερο ας γράψει εάν αξίζει ή πρόκειται περί φόλας!
Με την πρώτη ευκαιρία θα ξανά περάσω διότι μου έχει κάνει το κλικ μπας και την ξανά πετύχω.
* Εν τω μεταξύ ακριβώς έξω από το Liberty πιάτσαρε ένας τράβελος γεροδεμένος με περούκα.. με το που στρίβω του λέω -γειά σου κούκλα.. και μου πέταξε το μπουκάλι που κρατούσε το μουνόπανο... πέρασα με κόκκινο και έφυγα ΜΗΝ με έδειχναν στις πρωινές εκπομπές του ΣΚ.
 

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
Χτες κατέβηκα τρίγωνο. Έχει μπαχαλέψει τελείως. Η Σάντυ στη θέση της, σκιά του παλιού της εαυτού. Λιώνει από την πρέζα, ή έχει τον Ιό; δεν γνωρίζω, την απέφυγα. Η Άννα η Ρομά παίζει με το τηλέφωνο. Εμφανίστηκε μια άλλη Ρομά, Μαρία κατά δήλωσή της, την έπαιρνα πριν χρόνια. Κοντοπούτανο με καλές αναλογίες και θερμό σεξ. Χτες ήταν κοντοκουρεμένη, πασαλειμμένη με κάτι σαν ασβέστη, δεν ξερω τι σκατά ήταν, αν κάποιο άτομο γνωρίζει πιθανότητες, ας γράψει. Είδα μια καινούργια νεαρή μαυρούλα με κάτι πολύ ιδιαίτερο πάνω της. Την πλησίασα αλλά μου είπε πως προτιμάει να περπατήσει. Ίσως με πέρασε για ασφαλίτη και φοβήθηκε, ποιός ξέρει τι έχουν μέσα στο κεφάλι τους
Αυτές τις ρομα φίλε μου που τις βρίσκουμε και σε τι τιμουλα παίζουνε;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Αυτές τις ρομα φίλε μου που τις βρίσκουμε και σε τι τιμουλα παίζουνε;
Απέναντι από το Ξενοδοχείο Κριστιάνα. φυσικά κινούνται πάνω - κάτω. 10 Ευρώ η Άννα, δίνει και κώλο. 15 η Μαρία, δεν δίνει κώλο κι είναι πασαλειμμένη με κάτι σαν ασβέστη, αγνοώ γιατί
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Χτες κατέβηκα τρίγωνο, μετά τη βροχή. Μαύρη μαυρίλα, η μόνη που άξιζε ήταν η Σοφία, αλλά την είχα πάρει την άλλη φορά. Ευτυχώς ήρθε η Μιλένα, η πρώην Μπασκετμπολίστρια από τη Ρωσία. Έκανε το σχετικό σόου, δίνω κώλο αν δεν την έχεις μεγάλη κλπ. Τρία δάχτυλα μπήκαν αγόγγυστα στην κωλοτρυπίδα της μέχρι τέρμα. Γιατί συνεχίζουν αυτή την παράσταση, αγνοώ. Τέλος πάντων, δίμετρη γυναίκα, καλή πίπα, πολύ στενό μουνάκι, το τίμησε το εικοσάρικο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Η Άννα είναι πάει ξενοδοχείο ; Και πόσο το ξενοδοχείο ;
Επίσης η Άννα τι ηλικία βλέπετε ;
ναι, που αλλού; τα ξενοδοχεία της περιοχής κοστίζουν 5€. Μου είχε πει ότι είναι 38, αλλά έχει διαστάσεις έφηβης, μικρό βυζί. Αυτονόητο, ότι σαν γύφτισσα θα προσπαθήσει να σε κλέψει αν κάνεις το λάθος να αφήσει το πορτοφόλι σου στην ακτίνα δράσης του χεριού της
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Η γυναικα διπλα απ την βεσπα ειναι εκδιδωμενη?:think:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
Δεν ξέρω για την κυρία δίπλα στη βέσπα, αλλά το μουνάκι που κάθεται απέναντι με τον καφέ της κέρναγα έναν (όχι καφέ)
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.550
Like
7.194
Πόντοι
1.056

Η κοπελα αναμεσα στα κινητομαγαζα πιατσαρει?:think:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Κατέβηκα νωρίς σήμερα τρίγωνο, γύρω στις 22.00. Έχουν έρθει νεαρές μάλλον βουλγαρογύφτισες στον Ορφέα. Μια τελείως πατσαβούρα Μαύρη, απέναντι απο το Κριστιάνα. Ευχάριστη έκπληξη η Κινέζα δούλευε και με εξυπηρέτησε
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.550
Like
7.194
Πόντοι
1.056
:afro::crazy::helpplea::new_shocked::piss::shit::shit::shit::stretcher::uglykiss::uglykiss::uglykiss::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
Κατέβηκα νωρίς σήμερα τρίγωνο, γύρω στις 22.00. Έχουν έρθει νεαρές μάλλον βουλγαρογύφτισες στον Ορφέα. Μια τελείως πατσαβούρα Μαύρη, απέναντι απο το Κριστιάνα. Ευχάριστη έκπληξη η Κινέζα δούλευε και με εξυπηρέτησε
φιλε μποκολε, απο τις νεες νεαρες βουλγαρογυφτισσες , αξιζει καμοια τουλαχιστον εξωτερικα σαν εμφανιση ? ποσα ζητανε ? ρωταω επειδη το τελευταιο διαστημα λογω υποχρεωσεων ειμαι εκτος αθηνων .
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
φιλε μποκολε, απο τις νεες νεαρες βουλγαρογυφτισσες , αξιζει καμοια τουλαχιστον εξωτερικα σαν εμφανιση ? ποσα ζητανε ? ρωταω επειδη το τελευταιο διαστημα λογω υποχρεωσεων ειμαι εκτος αθηνων .
τι να σου πω τύπε. Είναι μεν νεαρές, αλλά το όλο στήσιμό τους είναι απωθητικό για μένα. Δεν μπορεί να κάνει πιάτσα, και όλη την ώρα να χαζεύει την οθόνη του κινητού, γράφοντας στη μουνάρα της τους πιθανούς πελάτες. Αν δείχνει τέτοια αδιαφορία στην προσέγγιση, τι θα κάνει στο κρεββάτι; Αυτή είναι η άποψή μου. Κι όσες φορές έχω πλησιάσει και πάρει σεξεργάτρια μην ακούγοντας το ένστικτό μου, την έχω πατήσει.
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
885
Κριτικές
5
Like
4.889
Πόντοι
726
Χθες, Παραλιακή, ρεύμα προς Πειραιά, κάνα 2 στενά πριν τα Everest, Γλυφάδα, κατά τις 22.20, ήταν ένα ωραίο τεμάχιο με ροζ κοντό φόρεμα. Είναι σταθερά εκεί; Ξέρουμε ώρες υπηρεσίες κτλ; Για οικονομία χρόνου να αναφέρω πως δεν τα έμαθα εγώ όλα αυτά γιατί η σύνθεση κόσμου στο αμάξι δεν επέτρεπε τέτοιες στάσεις για ερωτήσεις.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Η γυναικα διπλα απ την βεσπα ειναι εκδιδωμενη?:think:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:

άσε τις απορίες και πάρε μια σίγουρη

1655030276283.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom