Νέα

Ζήτησαν ταυτότητα κοπέλας (cg) στον Πρίαμο/απαράδεκτη συμπεριφορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis5496
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 563
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.627
Κριτικές
61
Like
39.819
Πόντοι
21.555
:hi: :hi: :hi: :kiss-mark: :kiss-mark:
Μήπως δεν είσαι του κόμματος??
 

an16817

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2019
Μηνύματα
280
Κριτικές
13
Like
1.261
Πόντοι
1.071
Priamos Μεταμόρφωση ζητάνε από πέρυσι τουλάχιστον.
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
Τον λόγο για τον οποίον ζήτησαν ταυτότητα σου το είπαν; Μου φαίνεται τελείως κουφό!!!
Σε κλειστούς χώρους ζητάνε ποιστοποιητικο και τα ταυτότητα,ακόμα και σε μπακάλικο που λέει ο λόγος.
Προφανώς δεν ήθελε να δώσει παραπάνω στοιχεία
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.362
Κριτικές
16
Like
13.490
Πόντοι
5.577
θα μας κοψει και το :takethis: ο κουλης, το χε πει ο Χιος
 
  • Like
Αντιδράσεις: Distro

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Σε κλειστούς χώρους ζητάνε ποιστοποιητικο και τα ταυτότητα,ακόμα και σε μπακάλικο που λέει ο λόγος.
Προφανώς δεν ήθελε να δώσει παραπάνω στοιχεία
σε πληροφορω πηγα χθες σε 3 εμπορικα σημερα σε 2 και κομμωτηριο σε κανενα δε ζητησαν ταυτοτητα.συγνωμη κανετε λαθος εκτιμησεις καποιοι
στο ζαρα λογικο να ζητησουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε κλειστούς χώρους ζητάνε ποιστοποιητικο και τα ταυτότητα,ακόμα και σε μπακάλικο που λέει ο λόγος.
Προφανώς δεν ήθελε να δώσει παραπάνω στοιχεία
σε κανενα συνοικιακο μαγαζι δε ζητανε,σορρυ..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.196
Πόντοι
41.443
σε πληροφορω πηγα χθες σε 3 εμπορικα σημερα σε 2 και κομμωτηριο σε κανενα δε ζητησαν ταυτοτητα.συγνωμη κανετε λαθος εκτιμησεις καποιοι
στο ζαρα λογικο να ζητησουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


σε κανενα συνοικιακο μαγαζι δε ζητανε,σορρυ..
να μας τα πεις σε ποια πηγες ομως για να μην παμε εμεις. :grin::2funny::2funny::2funny:
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
σε πληροφορω πηγα χθες σε 3 εμπορικα σημερα σε 2 και κομμωτηριο σε κανενα δε ζητησαν ταυτοτητα.συγνωμη κανετε λαθος εκτιμησεις καποιοι
στο ζαρα λογικο να ζητησουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


σε κανενα συνοικιακο μαγαζι δε ζητανε,σορρυ..
Σε συνοικιακό μαγαζί πήγα πριν δύο εβδομάδες στην κυψέλη και μου ζήτησε,δεν λέω ότι είναι απόλυτο,αλλά τι ορίζει ο νόμος για την ώρα.
Θα βγω και λίγο εκτός θέματος και θα πω πως μια χαρά κολλάνε όλοι,εγώ κόλλησα κορώνα και κόλλησα όλη μου την οικογένεια δυστυχώς,αυτό όμως που μου είπαν οι γιατροί μας, πνευμονολογος και παθολόγος είναι ότι ευτυχώς που είχαμε κάνει τα εμβόλια (πλήρως εμβολιασμένοι όλοι μας) γιατί τα παπούδια μου θα είχαν σχολάσει και γω θα ήμουν οριακά.Η γνώμη είναι των γιατρών μου και όχι άποψη μου,είμαι υπέρ εμβολίων,όπως και ότι ΟΛΟΙ έχουν δικαίωμα να είναι έξω,αρκεί να κάνουμε ΟΛΟΙ ραπίντ,συγνώμη που βγήκα εκτός.
 

Thatweirdone

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2020
Μηνύματα
109
Κριτικές
1
Like
263
Πόντοι
21
Έχει περάσει κανείς από Πρίαμος Παγκράτι? Ζητάνε πιστοποιητικό ? Αν ναι μπορώ να μπω με τεστ έστω?η δεν χρειάζεται καθόλου
 

Siskos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
165
Πόντοι
0
Έχει περάσει κανείς από Πρίαμος Παγκράτι? Ζητάνε πιστοποιητικό ? Αν ναι μπορώ να μπω με τεστ έστω?η δεν χρειάζεται καθόλου
Αν έχεις κάποιος εμπειρια στο θέμα ας ενημερώσει σκέφτομαι να κάνω μια επίσκεψη αύριο και δεν με ψήνει το θέμα με τη ταυτότητα..ζητανε;έχει Πάει κάποιος πρόσφατα ;
 

Thatweirdone

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2020
Μηνύματα
109
Κριτικές
1
Like
263
Πόντοι
21
Αν έχεις κάποιος εμπειρια στο θέμα ας ενημερώσει σκέφτομαι να κάνω μια επίσκεψη αύριο και δεν με ψήνει το θέμα με τη ταυτότητα..ζητανε;έχει Πάει κάποιος πρόσφατα ;
Οταν πηρα τηλεφωνω ειπαν πως ηταν απαρετητο....οταν ομως πηγα απο εκει δεν ζητησαν ουτε για εμενα ουτε για την κοπελα,βγαλε ακρη.
 

Siskos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
165
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στο πριαμο μεταμόρφωση ..τοπ δωμάτια και δεν
Μου ζητησαν τίποτα απολύτως..ίσως το κάνω στέκι..
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
916
Like
1.135
Πόντοι
206
Οταν πηρα τηλεφωνω ειπαν πως ηταν απαρετητο....οταν ομως πηγα απο εκει δεν ζητησαν ουτε για εμενα ουτε για την κοπελα,βγαλε ακρη.
πιαω απο το τηλ. ισως κρυβεται μια υπηρεσια αρμοδια για ελεγχους τηρησης των μετρων.Απο κοντα αλλαζει σε ζυγιζουν προφανως.Οσο ελεγχουν στα ρδελα αλλο τοσο ελεγχουν κ στα χοτελια
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
εχουμε νεοτερα απο το μετωπο;;;;;;;;;;;;;;;;
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
και τι θα κανουμε εκει για προτεινε
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
δε βγαινω εξω για καφεδες μονο σε χοτελ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom