Νέα

Ζήτησαν ταυτότητα κοπέλας (cg) στον Πρίαμο/απαράδεκτη συμπεριφορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis5496
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 563
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.180
Like
10.509
Πόντοι
2.256
Δεν είναι επιλογή του Πριάμου, είναι ο νόμος. Σε όλα τα ξενοδοχεία ισχύει εκτός αν νοικιάσεις -μάλλον- μέσω Airbnb .
Παγαινε τώρα εσύ με τη παράνομη και δέξου να σκαναριστείτε. Airbnb και πάλι airbnb.

Και για να μη προτρέχετε, εμβολιασμένος είμαι και με 3η δόση από σήμερα. Απλώς έχω χόμπυ τις παντρεμένες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.891
Κριτικές
47
Like
7.067
Πόντοι
5.646
Παγαινε τώρα εσύ με τη παράνομη και δέξου να σκαναριστείτε. Airbnb και πάλι airbnb.

Και για να μη προτρέχετε, εμβολιασμένος είμαι και με 3η δόση από σήμερα. Απλώς έχω χόμπυ τις παντρεμένες.
Σωστή και η άποψη αυτή.
Airbnb πιο άνετα
 
Εγγρ.
7 Ιουλ 2021
Μηνύματα
134
Like
425
Πόντοι
21
θελει κανεις να μας ξανακλεισουν παλι μπουρδελα,μασαζ,εστιατορια,καφε ξενοδοχεια,μαγαζια κλπ κλπ?

Στην Ιρλανδία, από τις πιο εμβολιασμένες χώρες, με 94% εμβολιασμένους ενήλικες και πάνω από 89% στους άνω των 12, ξεκινάει απαγόρευση κυκλοφορίας το βράδυ, περιορισμοί σε pub, τηλεργασία κτλ.
 

holy diver

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2017
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
116
Πόντοι
0
χτες στο lacoba ζήτησαν πιστοποιητικό και ταυτότητα και από τους 2 μας
 

zardoz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
234
Κριτικές
10
Like
795
Πόντοι
371
Τον ηπιαμε..αντε να κλεισεις τη τελευταια στιγμη airbnb για τις 2 ωρες που σου εκατσε ευκαιρια και θες να γαμησεις..Ειδικα οι παντρεμενοι, του αγιου πουτσου ξανα..?
 

James Blend

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
256
Πόντοι
0
Τι πιστευετε οτι θα ισχύσει από Δευτέρα με τα ξενοδοχεία ημιδιαμονης? Μόνο με πιστοποιητικο πλεον? Ή λέτε να γίνει "γαργάρα" και να μπορουμε έστω με rapid?
 

Lidia24

Call-Girl
Εγγρ.
1 Νοε 2020
Μηνύματα
278
Like
4.099
Τι πιστευετε οτι θα ισχύσει από Δευτέρα με τα ξενοδοχεία ημιδιαμονης? Μόνο με πιστοποιητικο πλεον? Ή λέτε να γίνει "γαργάρα" και να μπορουμε έστω με rapid?
Γίνεται με rapid
 

Lidia24

Call-Girl
Εγγρ.
1 Νοε 2020
Μηνύματα
278
Like
4.099
Καλησπέρα σε όλη τη παρέα ,λοιπόν θέλω να αναφέρω ξανά προς γενική Ενημέρωση πως στο biil ,prive και στην αλυσίδα Πρίαμος ζητάνε πιστοποιητικό εμβολιασμού η ράπιντ, τώρα στα Madison kai Lacoba δε ζητήθηκε προς το παρόν τουλάχιστον, τώρα πόσοι αποθαρρύνονται να δείχνουν το όνομα τους σε τέτοια ξενοδοχεία δε το γνωριζω αλλά γνωρίζω ότι εμένα σαν εργαζόμενη δε μου πολυαρεσε αλλά δεν έχω άλλη επιλογή .... Ευχαριστώ
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.362
Κριτικές
16
Like
13.490
Πόντοι
5.577
Καλησπέρα σε όλη τη παρέα ,λοιπόν θέλω να αναφέρω ξανά προς γενική Ενημέρωση πως στο biil ,prive και στην αλυσίδα Πρίαμος ζητάνε πιστοποιητικό εμβολιασμού η ράπιντ, τώρα στα Madison kai Lacoba δε ζητήθηκε προς το παρόν τουλάχιστον, τώρα πόσοι αποθαρρύνονται να δείχνουν το όνομα τους σε τέτοια ξενοδοχεία δε το γνωριζω αλλά γνωρίζω ότι εμένα σαν εργαζόμενη δε μου πολυαρεσε αλλά δεν έχω άλλη επιλογή .... Ευχαριστώ
Ευχαριστουμε για την ενημέρωση
 

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
129
Like
268
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλη τη παρέα ,λοιπόν θέλω να αναφέρω ξανά προς γενική Ενημέρωση πως στο biil ,prive και στην αλυσίδα Πρίαμος ζητάνε πιστοποιητικό εμβολιασμού η ράπιντ, τώρα στα Madison kai Lacoba δε ζητήθηκε προς το παρόν τουλάχιστον, τώρα πόσοι αποθαρρύνονται να δείχνουν το όνομα τους σε τέτοια ξενοδοχεία δε το γνωριζω αλλά γνωρίζω ότι εμένα σαν εργαζόμενη δε μου πολυαρεσε αλλά δεν έχω άλλη επιλογή .... Ευχαριστώ
απο Δευτέρα θα ειναι δυστυχως μόνο με πιστοποιητικό
 

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
129
Like
268
Πόντοι
21
Έτσι από την επόμενη Δευτέρα όλοι οι ενήλικες ανεμβολίαστοι πολίτες, πέραν της εστίασης, δεν θα εισέρχονται σε κανένα σχεδόν κλειστό χώρο ούτε και με την επίδειξη τεστ, δηλαδή ούτε σε σινεμά, θέατρα, μουσεία ή γυμναστήρια.
 

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
129
Like
268
Πόντοι
21
Τέλος τα ραπίντ για που ;; Για ξενοδοχεία ;;
Έτσι από την επόμενη Δευτέρα όλοι οι ενήλικες ανεμβολίαστοι πολίτες, πέραν της εστίασης, δεν θα εισέρχονται σε κανένα σχεδόν κλειστό χώρο ούτε και με την επίδειξη τεστ, δηλαδή ούτε σε σινεμά, θέατρα, μουσεία ή γυμναστήρια.
 

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
129
Like
268
Πόντοι
21
«Πρώτον, από την επόμενη Δευτέρα όλοι οι ενήλικες ανεμβολίαστοι πολίτες, πέραν της εστίασης, δεν θα εισέρχονται και σε άλλες κλειστές αίθουσες. Ούτε και με την επίδειξη τεστ. Σε σινεμά, θέατρα, μουσεία ή γυμναστήρια, για παράδειγμα. Είναι μία άμεση ενέργεια προστασίας και, ασφαλώς, μία έμμεση προτροπή να εμβολιαστούν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οχι για χοτελ τυπε μην παραπληροφορησης
μπες και διαβασε στο ιντερνετ..
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
«Πρώτον, από την επόμενη Δευτέρα όλοι οι ενήλικες ανεμβολίαστοι πολίτες, πέραν της εστίασης, δεν θα εισέρχονται και σε άλλες κλειστές αίθουσες. Ούτε και με την επίδειξη τεστ. Σε σινεμά, θέατρα, μουσεία ή γυμναστήρια, για παράδειγμα. Είναι μία άμεση ενέργεια προστασίας και, ασφαλώς, μία έμμεση προτροπή να εμβολιαστούν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


μπες και διαβασε στο ιντερνετ..
το γραφει για τους 4 αυτους χωρους συγκεκριμένα ,δεν καταλαβαίνεις
 

Lidia24

Call-Girl
Εγγρ.
1 Νοε 2020
Μηνύματα
278
Like
4.099
Τελικά θα μπαίνουμε στα ημηδιαμονης με ράπιντ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom