Νέα

Ζήτησαν ταυτότητα κοπέλας (cg) στον Πρίαμο/απαράδεκτη συμπεριφορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis5496
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 563
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lidia24

Call-Girl
Εγγρ.
1 Νοε 2020
Μηνύματα
278
Like
4.099
καλα καλα δεν καταλαβαίνεις εσυ ,τα χοτελ δεν ειναι αίθουσες
Νομίζω χωρίς να είμαι σίγουρη ότι το χοτελ δε πιάνεται στον όρο αίθουσας γιατί νοικιάζεις προσωπικό χώρο , τώρα εάν δε θα μπορείς να κάτσεις στο εστιατόριο η μπαρ του ξενοδοχείου άλλο κομμάτι
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Νομίζω χωρίς να είμαι σίγουρη ότι το χοτελ δε πιάνεται στον όρο αίθουσας γιατί νοικιάζεις προσωπικό χώρο , τώρα εάν δε θα μπορείς να κάτσεις στο εστιατόριο η μπαρ του ξενοδοχείου άλλο κομμάτι
αυτο του λεω τοση ωρα αλλα δεν καταλαβαινει ,το εγραψα ποιο πανω
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456

Μητσοτάκης: Εκτός κλειστών χώρων από Δευτέρα οι ανεμβολίαστοι​

ανεπίδεκτος μαθήσεις εισαι ,αφου πειρα τηλ ρε τυπε και μου ειπαν οτι απο ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΠΑΙNEIΣ ΚΑΙ ΜΕ rapid
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.852
Κριτικές
1
Like
144.870
Στο Madison γιατί μόνο εκεί πάω,η πιστοποιητικό εμβολιασμού η ραπιντ.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.180
Like
10.509
Πόντοι
2.256
Καλησπέρα σε όλη τη παρέα ,λοιπόν θέλω να αναφέρω ξανά προς γενική Ενημέρωση πως στο biil ,prive και στην αλυσίδα Πρίαμος ζητάνε πιστοποιητικό εμβολιασμού η ράπιντ, τώρα στα Madison kai Lacoba δε ζητήθηκε προς το παρόν τουλάχιστον, τώρα πόσοι αποθαρρύνονται να δείχνουν το όνομα τους σε τέτοια ξενοδοχεία δε το γνωριζω αλλά γνωρίζω ότι εμένα σαν εργαζόμενη δε μου πολυαρεσε αλλά δεν έχω άλλη επιλογή .... Ευχαριστώ
Δε δείχνουμε φυσικά, αν και εμβολιασμένοι.
 

zardoz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
234
Κριτικές
10
Like
795
Πόντοι
371
Εται δουλεια δε γινεται ομως...το νοημα των ημιδιαμονης ειναι η ανωνυμια..αν εχεις κανενα τσουτσεκι στη ρεσεψιον να σημειωνει ονοματα και να βρισκει κανεναν στο fb κ να αρχισει εκβιασμους η ξερω γω..τελειωσε
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Εται δουλεια δε γινεται ομως...το νοημα των ημιδιαμονης ειναι η ανωνυμια..αν εχεις κανενα τσουτσεκι στη ρεσεψιον να σημειωνει ονοματα και να βρισκει κανεναν στο fb κ να αρχισει εκβιασμους η ξερω γω..τελειωσε
Εδώ που τα λέμε η ανωνυμία πάντα παράνομη ήταν, απλά έγινε καθεστώς για να μην κόβονται και αποδείξεις.
Και βέβαια άλλο να σε καταχωρεί στο βιβλίο πελατών και σου κόβει απόδειξη όπως ορίζει ο νόμος
και άλλο μιά ματιά αν ταιριάζει το επώνυμο με το σκανάρισμα.
Οι κοπέλλες του χώρου έχει ένα νόημα να ανησυχούν, εμείς όχι, εκτός στα πλαίσια του αντιΜητσοτακισμού..
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.180
Like
10.509
Πόντοι
2.256
Οι κοπέλλες του χώρου έχει ένα νόημα να ανησυχούν, εμείς όχι, εκτός στα πλαίσια του αντιΜητσοτακισμού..
Αν είσαι παντρεμένος ή πηγαίνεις με παντρεμένη τύπε;

Γνωρίζω μία περίπτωση εκβιασμού (από πινακίδες αυτοκινήτου που ήταν στο parking) και άλλη μία που δόθησαν στοιχεία σε ιδιωτικό αστυνομικό που είχε βάλει ο κερατάς (με το αζημίωτο).

Οπότε, φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά. Εγώ όποτε πήγαινα για σκοράρισμα, έκλεινα δωμάτιο πάντα με ψεύτικο όνομα. Το αυτοκίνητο δύο τετράγωνα παρακάτω. Και ποτέ πληρωμή με κάρτα.
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.559
Πόντοι
456
Αν είσαι παντρεμένος ή πηγαίνεις με παντρεμένη τύπε;

Γνωρίζω μία περίπτωση εκβιασμού (από πινακίδες αυτοκινήτου που ήταν στο parking) και άλλη μία που δόθησαν στοιχεία σε ιδιωτικό αστυνομικό που είχε βάλει ο κερατάς (με το αζημίωτο).

Οπότε, φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά. Εγώ όποτε πήγαινα για σκοράρισμα, έκλεινα δωμάτιο πάντα με ψεύτικο όνομα. Το αυτοκίνητο δύο τετράγωνα παρακάτω. Και ποτέ πληρωμή με κάρτα.

Αν είσαι παντρεμένος ή πηγαίνεις με παντρεμένη τύπε;

Γνωρίζω μία περίπτωση εκβιασμού (από πινακίδες αυτοκινήτου που ήταν στο parking) και άλλη μία που δόθησαν στοιχεία σε ιδιωτικό αστυνομικό που είχε βάλει ο κερατάς (με το αζημίωτο).

Οπότε, φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά. Εγώ όποτε πήγαινα για σκοράρισμα, έκλεινα δωμάτιο πάντα με ψεύτικο όνομα. Το αυτοκίνητο δύο τετράγωνα παρακάτω. Και ποτέ πληρωμή με κάρτα.
επιβεβαιώνω !!!!!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Αν είσαι παντρεμένος ή πηγαίνεις με παντρεμένη τύπε;

Γνωρίζω μία περίπτωση εκβιασμού (από πινακίδες αυτοκινήτου που ήταν στο parking) και άλλη μία που δόθησαν στοιχεία σε ιδιωτικό αστυνομικό που είχε βάλει ο κερατάς (με το αζημίωτο).

Οπότε, φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά. Εγώ όποτε πήγαινα για σκοράρισμα, έκλεινα δωμάτιο πάντα με ψεύτικο όνομα. Το αυτοκίνητο δύο τετράγωνα παρακάτω. Και ποτέ πληρωμή με κάρτα.
φίλε μου αν ο κερατάς έχει αμολήσει ντέντεκτιβ, ότι και να κάνεις δεν τα γλυτώνεις με τίποτα τα αποκαλυπτήρια.
Το άλλο με εκβιασμό που λες δεν αμφισβητώ, αλλά νομίζω μάλλον θα είχε παίξει προηγούμενη μανούρα και όχι στα καλά καθούμενα. Αν μου τύχαινε θα παιρνε τ αρχίδια μου και ενημέρωση στο αφεντικό να μη ξαναβρεί δουλειά ούτε για τουαλέτες. Και είμαι παντρεμένος.
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
δε ζητανε παντου ταυτοτητα,ψαξτε το.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom