Νέα

Vinnitsa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dude901123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Γενικά Ουκρανία όλοι βηματιζουν γρήγορα,το κέντρο είναι γεμάτο κόσμο.Δεν είναι τόσο εύκολο να σταματήσεις γκόμενα,χρειάζεται perfect timing.Πρέπει να βρεις τα σωστά σημεία να βάλεις σωστά το σώμα σου και έχεις ένα παράθυρο 3 δευτερολέπτων για να σε ζυγίσει αν αξίζεις τον κόπο.Χρειάζεται Blitz,πρέπει να είσαι απόλυτα συγκεντρωμένος.Μια λάθος λέξη,έκφραση ή κίνηση και την έκατσες.
Άμα πας στις γκόμενες που κάθονται στα παγκάκια την έκατσες,έχουν κάτσει να τα πούνε μεταξύ τους  και τους την έχουν πέσει δεκάδες ψωλαρέοι πριν από
εσένα.Το να την πέσεις σε στατική γκόμενα είναι εύκολο και για αυτό θα σε απορρίψει.
Οι γκόμενες θέλουν να δυσκολεύουν τα πράγματα τους αρεσει η έκπληξη π.χ. να τους την πέφτεις στη βροχή και γίνεσαι λούτσα ενώ αυτές κρατάνε ομπρέλα και χαμογελάνε κτλ.
Όταν βρέχει είναι ιδανικά για καμάκι αν είναι πρόθυμος να γίνεις μούσκεμα.
Πρέπει να επιλέγεις τις πιο άβολες συνθήκες π.χ. όταν σε ένα λεπτό έρχεται το λεωφορείο,όταν βγαίνει από την τουαλέτα,οταν ανεβαίνει στο πλοίο ή στο αεροπλάνο,γενικά όταν υπάρχουν χωροχρονικοί περιορισμοί για το καμάκι.Οι γκόμενες εξιτάρονται που κάποιος καυλώνει τόσο ώστε να βασανίζεται τόσο.
σωστα αρχοντα.αυτα εγραφα και για βελιγραδη τον περασμενο οχτωβριο.σημειωσα εκτος την γρηγορη κινηση και την αντιθετη πορεια των γκομενων βελιγραδι που δεν θα μπορουσες να της σταματησεις ουτε καν παγκακια εχει η καπου να της βρεις στατικες.στα καφε ειναι παρεα και δεν μπορεις ουτε πλισιαζει κανεις.πηγα βολτα κατεχομενα σε περιοχη εξω απο κεντρο.πολλες μονες και ευκολα προσεγγισιμες.ενω στο κεντρο περπατανε γρηγορα,παρεα και δεν σταματανε.το σημειο που βρηκα ολες μονες,περπατανε σιγα χωρις να βιαζονται και ειναι ιδανικο μερος για πικ απ αν περνας με αμαξι.οι τουρκαλες με τις αρμενιες να πω ειναι οι πιο ομορφες και πρωτες στην προτιμηση μου.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
σωστα αρχοντα.αυτα εγραφα και για βελιγραδη τον περασμενο οχτωβριο.σημειωσα εκτος την γρηγορη κινηση και την αντιθετη πορεια των γκομενων βελιγραδι που δεν θα μπορουσες να της σταματησεις ουτε καν παγκακια εχει η καπου να της βρεις στατικες.στα καφε ειναι παρεα και δεν μπορεις ουτε πλισιαζει κανεις.πηγα βολτα κατεχομενα σε περιοχη εξω απο κεντρο.πολλες μονες και ευκολα προσεγγισιμες.ενω στο κεντρο περπατανε γρηγορα,παρεα και δεν σταματανε.το σημειο που βρηκα ολες μονες,περπατανε σιγα χωρις να βιαζονται και ειναι ιδανικο μερος για πικ απ αν περνας με αμαξι.οι τουρκαλες με τις αρμενιες να πω ειναι οι πιο ομορφες και πρωτες στην προτιμηση μου.

Και για όσους δεν κατάλαβαν !!  :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    5,3 KB · Εμφανίσεις: 67

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Έχω πληροφορίες..
Εθεάθη γνωστό μέλος με πολλά μίλια στο ανατολικό μπλοκ να βηματίζει προς την κεντρική οδό Proskurivska στο Khmelniskiy. Δεν το γράφω με βεβαιότητα ακόμα.. αλλά φαινόταν χαρούμενος, με χαμόγελο μέχρι τα αυτιά, να σέρνει μια κόκκινη βαλίτσα και το σημαντικότερο.. πίσω από τη βαλίτσα υπήρχε σε περίοπτη θέση ένα κόκκινο τριαντάφυλλο(ένδειξη επιτυχίας υποθέτω). θα μάθω περισσότερα και αφού σιγουρευτώ θα επανέλθω με περισσότερες λεπτομέρειες..
Λες αν το έδινα στη τύπισα στο τσουκερνα και ένα 500αρικο να μετρούςε σαν κινηςη Και να δεχόταν την προσφορα? :2funny: :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αρχοντα αυτη που γαμησα τωρα οδυσσο απο χαρκοβ λεει καλυτερα οδυσσο παρα εκει.λεει χαρκοβ σε γραφουν ολοι,ολοι μαλακες και οτι οδυσσο ρωτας στον δρομο για βοηθεια και ολοι σε βοηθουν,δειχνουν πως θα πας εκει που θες.βεβαια χαρκοβ λογο μετρο λογικα εχει κινηση σε σχεση με οδυσσο.εκει χαλαρη κατασταση και δεν βιαζονται στο κεντρο,ανετα καμακωνεις.προβλημα ειναι η μη διαθεση γνωριμιας.πρωτιμανε να μιλανε με την φιλη στο παγκακι και να μην πλισιασει κανεις.καθονται εξω απο καφε,εστιατορια,της προσκαλεις και αυτες αρνουνται και σου την λενε απο πανω!κιεβ ολες ερχωνταν για τσαμπα φαι.μετα περνας εσυ μετα απο 3 ωρες και οι χαζες καθονται εκει και σε κοιτανε αγρια μην ξαναπλισιασεις.αυτο μου λειπει κιεβο.πλακα ειχε ενας τουρκος νεαρος χρισατικ που ταισε οπειαν περνουσε χαχαχααχ.στεκωταν εξω απο μακτοναλτσ,προσκαλουσε ετρωγαν και εφευγαν.πηγα του εκανα πλακα και εφυγα,ειπα εισαι καλο παιδι που ταιζεις τους πεινασμενουσ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Που γίνονται τέτοια σκηνικά ρε συ,στις τουαλέτες της Vivid Productions? :grin:

Αν και το καλύτερο θα ήταν σύστημα τανάλια έξω από τουαλέτα :grin:

Πολωνία γίνονται καμια φορά ειδικά σε κλαμπ με Unisex τουαλέτες όπως το Melanz στο Βρότσλαβ.Εκει κάνουν θραύση Λατίνοι ή αραπηδες βέβαια συνήθως με σαβούρες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αφού η συγκεκριμένη στρατηγική είναι για απελπισμένους και πούστηδες γιατί να την επιλέξουμε ??  :think: :think: :grin: :grin:

Οι πιο πολλοί απελπισμένοι και πούστηδες είναι οπότε τους βολεύει.Για αυτό οι Ελληναράδες χτυπάνε σκοπιές έξω από τις τουαλέτες σε ρόλο γκομενοφυλακα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Λες αν το έδινα στη τύπισα στο τσουκερνα και ένα 500αρικο να μετρούςε σαν κινηςη Και να δεχόταν την προσφορα? :2funny: :2funny:

Γαμάτε τίποτα Χμελνιτσκι?Τι λέει η νυχτερινή ζωή?
Μάλλον θα το έριξες στο μάμπα,οι πόλεις αυτές το χειμώνα είναι ψοφιες.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Οι πιο πολλοί απελπισμένοι και πούστηδες είναι οπότε τους βολεύει.Για αυτό οι Ελληναράδες χτυπάνε σκοπιές έξω από τις τουαλέτες σε ρόλο γκομενοφυλακα.

Μindreader,κατάλαβες τώρα γιατί ο kman είναι ο Capo dei capi; :grin:
Πήρες πληρωμένη απάντηση σε χρόνο dt.

Στα Σλαβικά νήματα άσε παράμερα την λογική,έχουμε άλλους κανόνες εδώ  :rockon:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μindreader,κατάλαβες τώρα γιατί ο kman είναι ο Capo dei capi; :grin:
Πήρες πληρωμένη απάντηση σε χρόνο dt.

Στα Σλαβικά νήματα άσε παράμερα την λογική,έχουμε άλλους κανόνες εδώ  :rockon:

Αφού ξέρεις ότι έχω δίκιο.Στο σλαβικό κόσμο η λογική πάει φούντο.Δε μιλάμε μόνο για εξτριμ καταστάσεις όπως η Πολωνία και τα άλλα βασίλεια της τρέλλας.
Και οι Τσέχες έχουν μεντα απλά το κρυβουνε στην αρχη γιατί ντρέπονται.Αλλα η τρέλλα είναι εκεί.
Σαν ανώτερος Βαλκάνιος όταν η γκόμενα πάει τουαλέτα και καθυστερήσει με τα μιλουνια Αραβοτουρκους που θα της την πέσουν,βρίσκω ευκαιρία να κάνω τζόγο χτυπώντας γκόμενες εδώ και εκεί.Δεν κάθομαι να τη συνοδευω να τη δει πριγκιπέσσα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Μindreader,κατάλαβες τώρα γιατί ο kman είναι ο Capo dei capi; :grin:
Πήρες πληρωμένη απάντηση σε χρόνο dt.

Στα Σλαβικά νήματα άσε παράμερα την λογική,έχουμε άλλους κανόνες εδώ  :rockon:

Ναι βεβαίως κατάλαβα !! :grin: :grin:

Οσο για τη "πληρωμένη σε χρόνο dt" απάντηση ...

Εγώ ( και κάποιοι άλλοι εκτιμώ) δεν ανήκω ούτε στους απελπισμένους ούτε βεβαίως στους πούστηδες που αναφέρει ο "Capo di Capi".

Και υπενθυμιζω οτι αν ανατρεξεις στο αρχικό του post το καραούλι εξω απο τις τουαλετες το ανεφερε ως δική του "στρατηγική". Μετα το μετέτρεψε σε στρατηγική των απελπισμένων και των πουστηδων  !!
Οποτε ... :grin: :grin:

Και μια και μιλάμε για "στρατηγικές" θα αναφέρω και εγώ μια "τυχαία".

"If you can't convince them,then confuse them".

Αν δεν μπορείς να τους πείσεις, τότε μπερδεψέ τους.

Και συμπληρώνω. ΕΦΟΣΟΝ ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ !!

Καλές γιορτές σε όλους !!! :hi:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Ναι βεβαίως κατάλαβα !! :grin: :grin:

Οσο για τη "πληρωμένη σε χρόνο dt" απάντηση ...

Εγώ ( και κάποιοι άλλοι εκτιμώ) δεν ανήκω ούτε στους απελπισμένους ούτε βεβαίως στους πούστηδες που αναφέρει ο "Capo di Capi".

Και υπενθυμιζω οτι αν ανατρεξεις στο αρχικό του post το καραούλι εξω απο τις τουαλετες το ανεφερε ως δική του "στρατηγική". Μετα το μετέτρεψε σε στρατηγική των απελπισμένων και των πουστηδων  !!
Οποτε ... :grin: :grin:

Και μια και μιλάμε για "στρατηγικές" θα αναφέρω και εγώ μια "τυχαία".

"If you can't convince them,then confuse them".

Αν δεν μπορείς να τους πείσεις, τότε μπερδεψέ τους.

Και συμπληρώνω. ΕΦΟΣΟΝ ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ !!

Καλές γιορτές σε όλους !!! :hi:

Ο αρχηγός είναι ο νοστράδαμος του bou,κάποτε θα μνημονεύονται οι γραφές του :priest:

Καλές γιορτές :hi:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ναι βεβαίως κατάλαβα !! :grin: :grin:

Οσο για τη "πληρωμένη σε χρόνο dt" απάντηση ...

Εγώ ( και κάποιοι άλλοι εκτιμώ) δεν ανήκω ούτε στους απελπισμένους ούτε βεβαίως στους πούστηδες που αναφέρει ο "Capo di Capi".

Και υπενθυμιζω οτι αν ανατρεξεις στο αρχικό του post το καραούλι εξω απο τις τουαλετες το ανεφερε ως δική του "στρατηγική". Μετα το μετέτρεψε σε στρατηγική των απελπισμένων και των πουστηδων  !!
Οποτε ... :grin: :grin:

Και μια και μιλάμε για "στρατηγικές" θα αναφέρω και εγώ μια "τυχαία".

"If you can't convince them,then confuse them".

Αν δεν μπορείς να τους πείσεις, τότε μπερδεψέ τους.

Και συμπληρώνω. ΕΦΟΣΟΝ ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ !!

Καλές γιορτές σε όλους !!! :hi:

Δεν καταλαβαίνεις.Υπαρχει σαβουάρ βιβρ ανάμεσα στα καμάκια.Στα πλαίσια του σαβουαρ βιβρ είναι να μην κάνεις καμάκι κοντά στις τουαλέτες γιατί είναι αθέμιτος ανταγωνισμός.
Όταν όμως έχεις να κάνεις με αραβοτουρκους,γενικως κατακαυλωμενους τύπους που τα δίνουν όλα,το σαβουαρ βιβρ πάει περίπατο.Αρχιζουν όλοι να παίζουν βρώμικα,δεν είναι ιπποτικος αγώνας.
Εδώ σου λέω τον παίζω μπάλα τον Τούρκο να απασχολήσει τη γκόμενα μου στην τουαλέτα για να μπορέσω να καμακώσω άλλες χωρίς επίβλεψη.Ειναι όλα adaptive,
Σε ιπποτικό περιβάλλον με φραγκατους όπως τα high end clubs είναι καλύτερα να είσαι ιππότης.Σε βρωμιαρικο περιβάλλον όπως τα λαϊκά μαγαζιά γίνεσαι βρωμιαρης.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Δεν καταλαβαίνεις.Υπαρχει σαβουάρ βιβρ ανάμεσα στα καμάκια.Στα πλαίσια του σαβουαρ βιβρ είναι να μην κάνεις καμάκι κοντά στις τουαλέτες γιατί είναι αθέμιτος ανταγωνισμός.
Όταν όμως έχεις να κάνεις με αραβοτουρκους,γενικως κατακαυλωμενους τύπους που τα δίνουν όλα,το σαβουαρ βιβρ πάει περίπατο.Αρχιζουν όλοι να παίζουν βρώμικα,δεν είναι ιπποτικος αγώνας.
Εδώ σου λέω τον παίζω μπάλα τον Τούρκο να απασχολήσει τη γκόμενα μου στην τουαλέτα για να μπορέσω να καμακώσω άλλες χωρίς επίβλεψη.Ειναι όλα adaptive,
Σε ιπποτικό περιβάλλον με φραγκατους όπως τα high end clubs είναι καλύτερα να είσαι ιππότης.Σε βρωμιαρικο περιβάλλον όπως τα λαϊκά μαγαζιά γίνεσαι βρωμιαρης.
Τριάντα χρόνια ταξιδεύω εξασκώντας το σπορ του καμακιού σε ολο το κόσμο.

Και βέβαια εκτεταμένα σε όλη την Ανατολική Ευρώπη. Πσντού  με εξαίρεση την Ουκρσνία.

Το savoir vivre το αφήνω για τον Ζαμπούνη και για τύπους σαν αυτόν.

Το παιχνίδι είναι απλό. Ξεχωρίζεις σε ενα χώρο τους "στόχους" σου. Οπου το περιβάλλον είναι μικτό ξεχωρίζεις τις γκομενες απο τις επαγγελματίες Αν δεν μπορείς η αν δεν είσαι σίγουρος συμπεριφέρεσαι αρχικά με το υποθετικό δεδομένο της γκόμενας και βλεπεις αργότερα.  

Το πρώτο πράγμα που καταλαβαίνει κάποιος έμπειρος που στοιχειωδώς δουλεύει το κεφάλι του είναι που τον παίρνει και πού όχι.

Δοκιμάζει αποτυγχάνει μια δυο τρεις όσες φορές χρειαστεί, στο τέλος κάποιος στόχος του κάθεται.Η εμπειρία τον βοηθάει να καταλάβει που αξίζει να αφιερώσει χρόνο και προσπάθεια και ποϋ οχι.

Τα υπόλοιπα με τα καραούλια και τα οδοφράγμστα στις τουαλέτες τα αφήνω για τους Τουρκο Αραβες και τον Ζαμπούνη.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ωραία και εσύ χτυπάς μια γκόμενα ολα ωραία και καλά και ο Τούρκος έχει στήσει παγίδα στην τουαλέτα.Μολις η γκομενα πάει να κατουρήσει,οι φίλοι του σε μπλοκάρουνε πιάνοντας τι διπλανό τραπέζι και αυτός της πιάνει κουβέντα έξω απο την τουαλέτα ενω εσύ δε βλέπεις.
Μετά περιμένεις ακόμα.Αυτα γίνονται συνέχεια.Πρέπει κάπως να αντιδράσεις.
Ο τυπικός Ελληναρας παίρνει απο πίσω τη γκομενα μέχρι την τουαλέτα για να κατουρήσει με ασφάλεια η στέλνει αλλη γκομενα μαζί της να την παρακολουθεί.
Για αυτό και άλλους λογους πολλοί αποφεύγουν σαν το διάολο τα μέρη που είναι γεμάτα με Τούρκους και Άραβες.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ωραία και εσύ χτυπάς μια γκόμενα ολα ωραία και καλά και ο Τούρκος έχει στήσει παγίδα στην τουαλέτα.Μολις η γκομενα πάει να κατουρήσει,οι φίλοι του σε μπλοκάρουνε πιάνοντας τι διπλανό τραπέζι και αυτός της πιάνει κουβέντα έξω απο την τουαλέτα ενω εσύ δε βλέπεις.
Μετά περιμένεις ακόμα.Αυτα γίνονται συνέχεια.Πρέπει κάπως να αντιδράσεις.
Ο τυπικός Ελληναρας παίρνει απο πίσω τη γκομενα μέχρι την τουαλέτα για να κατουρήσει με ασφάλεια η στέλνει αλλη γκομενα μαζί της να την παρακολουθεί.
Για αυτό και άλλους λογους πολλοί αποφεύγουν σαν το διάολο τα μέρη που είναι γεμάτα με Τούρκους και Άραβες.

Πως θα με μπλοκάρουν ρε φίλε ?? Θα με δέσουν ??

Σιγά μη γίνω γελοίος να παίρνω στο κατόπι τις γκομενες όταν κατουράνε.

Θα αράξω με το ποτό μου και αν θέλει ας γυρίσει. Αν δε θέλει παω για άλλη. Αν δεν γυρίσει σημαίνει ότι δεν πολυγουστάρει αρα καλύτερα να φυγει με τον Αραβοτουρκο.

Εμένα δηλαδή γιατί δεν μου έχει τύχει ποτέ αυτο που περιγράφεις.

Αυτά μονο στη φαντασία του Roosh υπάρχουν για να δικαιολογήσει την ανεπάρκεια του και τις παπαριες που γράφει

 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Γαμάτε τίποτα Χμελνιτσκι?Τι λέει η νυχτερινή ζωή?
Μάλλον θα το έριξες στο μάμπα,οι πόλεις αυτές το χειμώνα είναι ψοφιες.
Λες να είχαμε μούτρα να γράψουμε αν δεν κάναμε τίποτα? Εγώ έχω όλες τις μέρες ένα τούμπανο με βιζάρες, τατού, φουλ γυμναστήριο και πολύ καλοβαλμένο με δική του επιχείρηση, πάσα παλιάς γκόμενας του Dirty και ο ίδιος κάνει τα δικά του όπως τα ξέρετε!!Ραντεβού-γαμήσι-ξαφόρτωμα-επόμενη!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Εμένα δηλαδή γιατί δεν μου έχει τύχει ποτέ αυτο που περιγράφεις.

Αυτά μονο στη φαντασία του Roosh υπάρχουν για να δικαιολογήσει την ανεπάρκεια του και τις παπαριες που γράφει
Συμβαίνουν αυτά όταν υπάρχει τεράστιο missmatch όπου εντυπωσιακές καλλονές συνοδεύονται απο τύπους σωματικά μη ανάλογους ή μεγαλύτερους σε ηλικία!
Τότε λογικό είναι όταν κάποιον τον παίρνει να υποτιμήσει τον βασικό σύνοδο και να τη πέσει στη γκόμενα!
Για παράδειγμα στη ψιλή που είχε ο αρχηγός στη Ρόδο πήγε ένας τύπος που τον ήξερα να της την πέσει αλλά τον σταμάτησα και αν δεν είμουν στη παρέα θα της την έπεφταν και άλλοι!
 
OP
OP
D

dude901123

Επισκέπτης
Λες να είχαμε μούτρα να γράψουμε αν δεν κάναμε τίποτα? Εγώ έχω όλες τις μέρες ένα τούμπανο με βιζάρες, τατού, φουλ γυμναστήριο και πολύ καλοβαλμένο με δική του επιχείρηση, πάσα παλιάς γκόμενας του Dirty και ο ίδιος κάνει τα δικά του όπως τα ξέρετε!!Ραντεβού-γαμήσι-ξαφόρτωμα-επόμενη!
Πριν μισή ώρα ξεφόρτωσα αυτή που τρώγαμε.. και το αστείο.. ενώ την έδιωξα στη μιάμιση ημέρα από τις τρεις που θα περνούσαμε μαζί.. Όταν την έβαλα στο ταξί και καθώς περίμενα από τσαντιά μέχρι βρίσιμο.. με φιλούσε ένα τρίλεπτο με τον ταξιτζή να περιμένει. Τα ουκρανικά χωράφια στην επαρχία έχουν τελικά το καλύτερο λίπασμα..
Δύο ραντεβού για σήμερα.. (Προσοχή Glock μην έρθεις με τη δικιά σου στο Familiya μετά τις 8) και επειδή αυτή είναι Tinder και άρα απρόβλεπτη.. περί της κατάληξης.. είπα σε άλλη μία καινούρια που ψήνω καιρό στο net ότι ενδέχεται να φτάσω 23.00-23.30 αντί για αύριο πρωί που το είχα προγραμματισμένο και απάντησε καταφατικά για βραδινή συνάντηση..
Ζήτω οι μάχες της Podiliya... εμπρός uraaaaaaa
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πριν μισή ώρα ξεφόρτωσα αυτή που τρώγαμε.. και το αστείο.. ενώ την έδιωξα στη μιάμιση ημέρα από τις τρεις που θα περνούσαμε μαζί.. Όταν την έβαλα στο ταξί και καθώς περίμενα από τσαντιά μέχρι βρίσιμο.. με φιλούσε ένα τρίλεπτο με τον ταξιτζή να περιμένει. Τα ουκρανικά χωράφια στην επαρχία έχουν τελικά το καλύτερο λίπασμα..
Δύο ραντεβού για σήμερα..
Ζήτω οι μάχες της Podiliya... εμπρός uraaaaaaa

Καλά είναι δυνατό να γαματε επαρχία όταν ο Dr. Love λέει ξεκάθαρα να την ξεχάσετε?

1) Όπως σας είπα και πέσατε να με φάτε με Βρισίδια Ουκρανία ΜΟΝΟ Κίεβο!!! Ξεχάστε Επαρχία.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Συμβαίνουν αυτά όταν υπάρχει τεράστιο missmatch όπου εντυπωσιακές καλλονές συνοδεύονται απο τύπους σωματικά μη ανάλογους ή μεγαλύτερους σε ηλικία!
Τότε λογικό είναι όταν κάποιον τον παίρνει να υποτιμήσει τον βασικό σύνοδο και να τη πέσει στη γκόμενα!
Για παράδειγμα στη ψιλή που είχε ο αρχηγός στη Ρόδο πήγε ένας τύπος που τον ήξερα να της την πέσει αλλά τον σταμάτησα και αν δεν είμουν στη παρέα θα της την έπεφταν και άλλοι!

Τους κατάλαβα ότι ήταν έτοιμοι να την πέσουν για αυτό άλλαξα venue.Ετσι είναι και σε κλαμπ με πολλούς Τούρκους όπως Carribean,Skybar.Την πέφτουν ακατάπαυστα.
Πώς έκοψες τις γκόμενες του Dirty σε σχέση με τις δικιές μου?Λένε εμφανισιακά?Είναι καλοντυμένες ή απλοϊκές?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom