Νέα

Vinnitsa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dude901123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Η δικιά μου πήγε να ετοιμαςτει για ένα γάμο και περιμένοντας τον Dirty σε μια καφετέρια με μουνάκια γύρω γύρω μπορώ να γράψω!
Η πόλη που δεν ήξερα καν την ύπαρξή της στον Χάρτη είναι ...αποκάλυψη! Οι τιμές με τη βοήθεια του γριβνιού στο 33 είναι υπερβολικά χαμηλές!
Η δικιά μου είναι ένα αρχιτούμπανο και έχουμε λιώσει στο κρεβάτι!Σε καμιά περίπτωση δεν είναι η φτωχή γκόμενα που περιμένει τον δυτικό να την σώσει!
Αυτό που δεν ξέρω είναι τι παίζει έξω το βράδι τις καθημερινές!Την Κυριακή όμως που βγήκαμε είχε ένα μαγαζί γεμάτο σε στύλ τραπέζια με φαγητό και πίστα για χορό!Αυτό όμως ήταν γεμάτο Τούρκους!Έχει μια τεράστια υπαίθρια αγορά η πόλη και φέρνουν προϊόντα τα μεμέτια έτσι έχουν λεφτά για κάψιμο με τα μουνιά το βράδι!Κρίμα μεγάλο να μην έχει Έλληνες πουτσαράδες εδω!
οκ ήρθε.. τα υπόλοιπα στη πορεία!

Εσεις για ξεσκί, εγώ για σκι. :grin:

Καλά να περάσετε !!  :hi:

Μην ξεχάσετε μέρες πού είναι να στολισετε. :grin:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1514392986632.jpg
    FB_IMG_1514392986632.jpg
    58,7 KB · Εμφανίσεις: 75

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ειναι ωραίο πράγμα η "ομίχλη" !!  :grin:

Ενέχει επιτηδευμένη εμβρίθεια !! :grin:

Για κάποιους !!!

Και το αν οι πούτσοι των μελών του site ξεπερνουν τους κοινωνικους περιορισμούς ειναι ασφαλώς κεντρικό βαλκανικό ζήτημα.  :grin:

Τόσοι βαλκανιολογοι ασχολούνται με αυτό !! :grin:  

Δεν είναι όλοι οι πούτσοι ίδιοι.Ο Β.Π. ξεσάλωσε εντελώς.Ξόδεψε φέτος κάπου 40000 ευρώ στα γούστα,20000 μόνο για εξάμηνο στην Πράγα και 10000 και βάλε για δεκαήμερο casting.
Αυτό για 35χρονο είναι φοβερή σπατάλη πόρων και θυσία από το μέλλον.
Δείχνει άτομο που σκέφτεται με τον πούτσο του δηλαδή σωστά.
Τέτοια άτομα που ξεφεύγουν από το μέσο όρο είναι και οι νικητές που τα παίρνουν σήμερα όλα(το 3% του αντρικού πληθυσμού),γαμάνε δηλαδή πρακτικά το 90% του διαθέσιμου αξιόλογου μουνιού και στους άλλους μένουν τα ψίχουλα.
Αμα κάποιος δε ρισκάρει και δεν είναι στο 5% του πληθυσμού εμφανισιακά,οικονομικά,κοινωνικά,είναι χαμένος από χέρι.
Το μήνυμα μου στη νεολαία είναι να βγουν με τις πούτσες έξω και να ρισκάρουν.Να βγουν στον ανταγωνισμό να κονομήσουν παραδάκι για να χτυπήσουν καλά μουνιά,αν δεν μπορούν να βελτιώσουν την εμφάνισή τους.
Αλλιώς να πεθάνουν.Die hard or die trying.Ο βαλκανικός τρόπος ζωής είναι ο γρήγορος και ενδιαφέρων.
Η εύκολη λύση είναι λεφτά στη Δύση,γαμήσια στην Ανατολή.Είναι η πεπατημένη που ακολουθεί ο Β.Π.,αυτό που λέμε χρόνια τώρα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Δεν είναι όλοι οι πούτσοι ίδιοι.Ο Β.Π. ξεσάλωσε εντελώς.Ξόδεψε φέτος κάπου 40000 ευρώ στα γούστα,20000 μόνο για εξάμηνο στην Πράγα και 10000 και βάλε για δεκαήμερο casting.
Αυτό για 35χρονο είναι φοβερή σπατάλη πόρων και θυσία από το μέλλον.
Δείχνει άτομο που σκέφτεται με τον πούτσο του δηλαδή σωστά.
Τέτοια άτομα που ξεφεύγουν από το μέσο όρο είναι και οι νικητές που τα παίρνουν σήμερα όλα(το 3% του αντρικού πληθυσμού),γαμάνε δηλαδή πρακτικά το 90% του διαθέσιμου αξιόλογου μουνιού και στους άλλους μένουν τα ψίχουλα.

Ανέκαθεν το να αρχίσεις να σκέφτεσαι με τον πούτσο ήταν δόκιμη πρακτική. :grin:

Το πρόβλημα ξεκινάει όταν αρχίσεις να γάμας με το κεφάλι !!! :grin:
 
OP
OP
D

dude901123

Επισκέπτης
Ψήνομαι να έρθω Σάββατο για ΣΚ αλλά μπορεί να πάω Πολωνία και να χτυπήσω Ουκρανία τη δεύτερη εβδομάδα του Ιανουαρίου που έχω άδεια.

Αρχηγέ εμείς αύριο θα είμαστε Vinnitsa. Μέχρι 5 Ιανουαριού σε περιμένουμε για να σε δούμε σε δράση να εφαρμόζεις τις τακτικές σου. Αν τελικά μας τιμήσεις το επόμενο τεύχος του Thread Ουκρανία στο θα έχει τίτλο:

Βαλκανιοπουτσισμός. Από τη θεωρία στην πράξη... Στις άγονες πεδιάδες της Βίννιτσας
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Εγω πάλι δεν χρειάζεται να βγάλω τη πούτσα εξω για να αντιμετωπίσω τούρκο αραβες. Τους κερδίζω απλά στο χαλαρό.Και δεν εχω χασει ποτέ γκόμενα απο τέτοιους.

Εχω φάει πολλές γκομενες και πολυ περισσότερες βεβαιως χυλοπιτες.
Αλλα Τουρκο Αραβας γκομενα δεν μου έχει φάει ποτέ.

Στα Σλαβικά μουνολίβαδα,οι μεγαλύτεροι αντίπαλοι που έχω αντιμετωπίσει είναι οι μάχιμοι Γερμανοί και Σουηδοί,Νορβηγοί.

Μάχιμος=ψηλός περίπου 1.90,γεροδεμενος εκ του φυσικου σωματότυπος,ανοιχτά χρώματα δερμα-ματια-μαλλιά,ντύσιμο στην πένα και το κυριότερο,το mentality=Είμαι ανώτερος,obey γατάκια.

Μιλάμε πάντα για target group όμορφες γυναίκες με θηλυκότητα,όχι εναλλακτικες άσχημες καπότες που μπορουν να γαμηθουν με τον κάθε τυχαίο για έναν μπάφο.

@Αρχηγέ έγραψες δυο μηνύματα που με αφορούν,δε χρειάζεται αν τα παραθέσω.

Όπως τα έγραψες είναι,έδωσες το έναυσμα μιας περιπέτειας χωρίς τέλος.
Κατανόησα το παιγνιο και απλά εφάρμοσα τους χρησμούς σου,με εξόπλισες με μπαζούκας σε λιβάδια που κυνηγάνε με σφεντόνες,απόλυτη ανωτερότητα,πιθανότητες αποτυχίας μηδέν.

Ζήτω ο βαλκανιοπουτσισμός,ζήτω ο αρχηγός :rockon:

Υ.Γ.Καλά γαμήσια Dirty και Glock  :rockon:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Στα Σλαβικά μουνολίβαδα,οι μεγαλύτεροι αντίπαλοι που έχω αντιμετωπίσει είναι οι μάχιμοι Γερμανοί και Σουηδοί,Νορβηγοί.

Μάχιμος=ψηλός περίπου 1.90,γεροδεμενος εκ του φυσικου σωματότυπος,ανοιχτά χρώματα δερμα-ματια-μαλλιά,ντύσιμο στην πένα και το κυριότερο,το mentality=Είμαι ανώτερος,obey γατάκια.

Μιλάμε πάντα για target group όμορφες γυναίκες με θηλυκότητα,όχι εναλλακτικες άσχημες καπότες που μπορουν να γαμηθουν με τον κάθε τυχαίο για έναν μπάφο.

Σε αυτό το τμήμα συμφωνούμε.

Αρα τα περί "αραβοτουρκικων οδοφραγματων" στις disco  και στα bars παιζουν μόνο στη φαντασία κάποιων ως urban legends.

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
@Αρχηγέ έγραψες δυο μηνύματα που με αφορούν,δε χρειάζεται αν τα παραθέσω.

Όπως τα έγραψες είναι,έδωσες το έναυσμα μιας περιπέτειας χωρίς τέλος.
Κατανόησα το παιγνιο και απλά εφάρμοσα τους χρησμούς σου,με εξόπλισεhς με μπαζούκας σε λιβάδια που κυνηγάνε με σφεντόνες,απόλυτη ανωτερότητα,πιθανότητες αποτυχίας μηδέν.

Ζήτω ο βαλκανιοπουτσισμός,ζήτω ο αρχηγός :rockon:

Υ.Γ.Καλά γαμήσια Dirty και Glock  :rockon:

Πάμε τώρα στο υπόλοιπο παραπάνω τμήμα του post σου.

Το οπλοβαστό με τα "μπαζουκας" του αρχηγού περιλαμβάνουν απο οτι θυμάμαι για παράδειγμα και δακτυλιασματα σε άγνωστες γκόμενες μέσα σε τραμ η άλλα μέσα μαζικής μεταφοράς.

Ειλικρινά τη χρήση του παραπάνω συγκεκριμένου "μπαζουκας" θα ήθελα να ήμουν απο μια μεριά να τη δώ στη πράξη. :grin:

Επίσης από οτι θυμάμαι παλιότερα posts του αρχηγού  το παλμαρε του  ηδονιστικου του ρεπερτορίου περιελαμβανε και αναφορες σε οιωνεί χεσιματα πολωνεζων γκομενων. Ανηκει ως πρακτική στα "μπαζουκας" και αυτή ?? :grin:

Θα σταματήσω εδώ αν κσι μπορώ να γράψω πολλά ακομα γιατί δεν θέλω να προκαλέσω. Απλά να υπενθυμίσω προσπαθω.

Πολλοί εκλαμβάνουν τις εξοφθαλμες υπερβολές ως ιδιότυπα "τύμπανα πολέμου" αναζητωντας επικά στοιχεία σε αυτό που κάνουν.

Ομως τα τύμπανα πολέμου απο τα τύμπανα μαλακίας δεν απέχουν και πολύ.

Καλο είναι αυτό να το θυμόμαστε.

Καλά να περνάς.  :hi: :hi:

Σε πάω γιατί μου θυμίζεις τον εαυτό μου στα νειάτα μου !! :hi:

Χαιρετιμούς σε ολους από το Χαλσστααντ !! :hi: :hi:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πάμε τώρα στο υπόλοιπο παραπάνω τμήμα του post σου.

Το οπλοβαστό με τα "μπαζουκας" του αρχηγού περιλαμβάνουν απο οτι θυμάμαι για παράδειγμα και δακτυλιασματα σε άγνωστες γκόμενες μέσα σε τραμ η άλλα μέσα μαζικής μεταφοράς.

Ειλικρινά τη χρήση του παραπάνω συγκεκριμένου "μπαζουκας" θα ήθελα να ήμουν απο μια μεριά να τη δώ στη πράξη. :grin:

Επίσης από οτι θυμάμαι παλιότερα posts του αρχηγού  το παλμαρε του  ηδονιστικου του ρεπερτορίου περιελαμβανε και αναφορες σε οιωνεί χεσιματα πολωνεζων γκομενων. Ανηκει ως πρακτική στα "μπαζουκας" και αυτή ?? :grin:

Θα σταματήσω εδώ αν κσι μπορώ να γράψω πολλά ακομα γιατί δεν θέλω να προκαλέσω. Απλά να υπενθυμίσω προσπαθω.


Καλά να περνάς.  :hi: :hi:

Σε πάω γιατί μου θυμίζεις τον εαυτό μου στα νειάτα μου !! :hi:

Χαιρετιμούς σε ολους από το Χαλσστααντ !! :hi: :hi:

Είπα για χέσιμο της Πολωνέζας όταν δεν τη γαμαει ο σκύλος.Προφανως αδυνατείς να συλλάβεις τη λεπτή αυτή διάκριση.
Ο Β.Π. αν ήθελε να μπορούσε να γαμαει ταυτόχρονα  ντουζίνα μαύρες σουβλακι από αυτές που εσύ εκθειάζεις επειδή δεν μπορείς να γαμήσεις κάτι καλύτερο.Απλά προτιμά να τρώει άσπρο κρέας,το ίδιο απεχθάνεται και το καφετί χρώμα παρόλο που θυμίζει τα πιο νόστιμα πράγματα.
Τέλος πάντων εγώ τα έγραψα τελείως χύμα,χωρίς PC και περιορισμούς και τα έπιασε αυτός ενώ κανονικά δεν αφορούν άτομα τέτοιας εμφάνισης.Απλα πήρε πληροφορία τεχνητά και οργιασε.Αυτο μόνο στο ίντερνετ γίνεται αφού στον πραγματικό κόσμο μας μπανάρουνε,βασικά δε μας αφήνουν να πούμε πάνω από 3 λέξεις.
Αλλά εδώ κάπως ξέφυγε η πληροφορία και την πήρε αυτός.Το ίδιο γίνεται και με άλλα πράγματα,για αυτό βλέπει κανείς εκ πρώτης όψεως ανεξήγητα πράγματα σήμερα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Είπα για χέσιμο της Πολωνέζας όταν δεν τη γαμαει ο σκύλος.Προφανως αδυνατεί ς να συλλάβεις τη λεπτή αυτή διάκριση.
Ο Β.Π. αν ήθελε να μπορούσε να γαμαει ταυτόχρονα  ντουζίνα μαύρες σουβλακι από αυτές που εσύ εκθειάζεις επειδή δεν μπορείς να γαμήσεις κάτι καλύτερο.Απλά προτιμά να τρώει άσπρο κρέας,το ίδιο απεχθάνεται και το καφετί χρώμα παρόλο που θυμίζει τα πιο νόστιμα πράγματα.
Τέλος πάντων εγώ τα έγραψα τελείως χύμα,χωρίς P.C. και περιορισμούς και τα έπιασε αυτός ενώ κανονικά δεν αφορούν άτομα τέτοιας εμφάνισης.Απλα πήρε πληροφορία τεχνητά και οργιασε.Αυτο μόνο στο ίντερνετ γίνεται αφού στον πραγματικό κόσμο μας μπανάρουνε,βασικά δε μας αφήνουν να πούμε πάνω από 3 λέξεις,
Πράγματι είναι φανερό οτι δεν πρόσεξα την ειδοποιό διαφορά οτι το χεσιμο προϋπέθετε το να μη τη γαμαει ο σκύλος. :grin: :grin:

Τι να κάνουμε ?? Ειναι φανερό οτι  πέρα απο αταξίδευτος είμαι νεος απειρος αμορφωτος και αργόστροφος.  :grin:

Τις μαυρες και εγω οπως ο ΒΠ "σουβλακι" τις γαμαω οταν βαριεμαι τα σουβλάκια απο τις ασπρες και τις κιτρινες.

ΕΠΕΙΔΉ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΟΡΏ !!!!

Αλλά ξέχασα απο τα ποστς μου και τα threads που ανοιγω ειναι φανερό οτι δεν εχω γαμησει ωραίες γυναίκες. Ειμαι μαλακας. :grin:

Ενω εσυ που χρυσοπληρωνεις εξαρια και εφταρια, συμφωνα με δικα σου ποστς εισαι μαγκας.

Επιπλεον εισαι πολυ μαγκας οταν εκθειαζεις το σπονσοναρισμα στο οποιο επιδιδεσαι τακτικα συμφωνα με δικα σου παντα γραφομενα.

Ειναι τεράστια μαγκιά να σε πιάνουν κότσο και να χρυσοπληρώνεις μετριότητες.

Τέλος πάντων !! Καθένας με τις απόψεις του.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Δεν έχει σημασία να μιλάς.Πρέπει να προσκωλλόνται.Εκεί σημαντικό είναι το δόλωμα,φαί και καφές δεν είναι σοβαρά δολώματα τρώνε και πίνουν καφέ κάθε μέρα.Εκεί χρειάζεται δύναμη πυρός.
συμφωνω για ουκρανια δεν ειναι δολωμα.για τυφλιδα καλοντυμενος και με πρασινα ματια ξενος ειναι εξωτικος σε αυτες που εχουν χαλια αντρες εμφανισιακα και στο ντυσιμο.ο θειος μου οδυσσο επιμενει οτι βρισκω ανετα μουναρες οταν του κανω παραπονα.λεει οταν παμε σε καφε μαζι εισαι ντυμενος γαματα και μαγνητισεις της κοπελιτσες και τα βλεματα.το ιδιο και αλλοι ελληνες οδυσσο που παμε για καφε προσεχουν τις κοπελες που με κοιταζουν.μου το λενε η ταδε σε βλεπει,απαντω το προσεξα απλα δεν μου αρεσει σαν καθομε να συζητω και να δειχνω τις γκομενες.βλεπουν ναι, αλλα το επιπεδο ρε θειε του λεω που θελω να παιξω δεν ειναι διαθεσιμες.ολες εχουν αντρα η γκομενο που πανε για γαμο μαζι του.δυσκολα να βρεις ελευθερη η και αδυνατο να ειναι μονη σε τετειο επιπεδο.αν παω ροδο,κρητη,τυφλιδα,τουρκια,κροατια θα βρω σιγουρα μια αλλη τουριστρια που ειναι μονη διακοπες με φιλη.αυτες δεν τις βρισκεις στα κλαμπ,ενω οι ντοπιοι εχουν το πλεονεκτημα οτι δουλευουν μαζι τους η τους γνωριζουν κοινοι φιλοι και συγγενεις.να  πας αδεσπωτος να ψαχνεις μουναρες δεν εχει πουθενα,μονο πουτανες διαθεσιμες.ο δασκαλος ιωσηφ μου λεει οτι δινω πιο πολυ αξια στην δυναμη πυρος και στην επιδειξη που δεν χρειαζετε για να βρεις νορμαλ γκομενα μονο με αυτη την δυναμη.λεει τα λεφτα κυνηγανε αυτες που ειναι η δουλεια τους να στα φανε και να συγκεντρωθω με αλλες τακτικες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πράγματι είναι φανερό οτι δεν πρόσεξα την ειδοποιό διαφορά οτι το χεσιμο προϋπέθετε το να μη τη γαμαει ο σκύλος. :grin: :grin:

Τι να κάνουμε ?? Ειναι φανερό οτι  πέρα απο αταξίδευτος είμαι νεος απειρος αμορφωτος και αργόστροφος.  :grin:

Τις μαυρες και εγω οπως ο ΒΠ "σουβλακι" τις γαμαω οταν βαριεμαι τα σουβλάκια απο τις ασπρες και τις κιτρινες.

ΕΠΕΙΔΉ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΟΡΏ !!!!

Αλλά ξέχασα απο τα ποστς μου και τα threads που ανοιγω ειναι φανερό οτι δεν εχω γαμησει ωραίες γυναίκες. Ειμαι μαλακας. :grin:

Ενω εσυ που χρυσοπληρωνεις εξαρια και εφταρια, συμφωνα με δικα σου ποστς εισαι μαγκας.

Επιπλεον εισαι πολυ μαγκας οταν εκθειαζεις το σπονσοναρισμα στο οποιο επιδιδεσαι τακτικα συμφωνα με δικα σου παντα γραφομενα.

Ειναι τεράστια μαγκιά να σε πιάνουν κότσο και να χρυσοπληρώνεις μετριότητες.

Τέλος πάντων !! Καθένας με τις απόψεις του.

Εμένα όσοι με βλέπουν με τις γκόμενες λένε οτι είναι 3 μονάδες εμφανισιακά πάνω από εμένα και αυτό που κάνω είναι ανεξήγητο.
Δεν αφήνεις το μπαρμπούνι για τη μαρίδα για να έχεις ποικιλία.
Τέλος πάντων εγώ τα έγραψα πολύ χύμα,εντελώς φάτσα φόρα και ο Β.Π. τα έπιασε.
Αυτά που γράφω δεν είναι καθόλου τετριμμένα ούτε τα έχει γράψει άλλος.Είναι σε μεγάλο βαθμό πατενταρισμένα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
με τα λεγωμενα του ρολογα καταλαβα τι να τρεχουμε σε βινιτσες και μαλακιες για να γαμησουμε την μια δυο που εχει στο ιτερνετ που τις γαμανε ολοι.θα γνωρισουμε αθωα κοριτσακια εκει?αμφιβαλω γιατι αυτες που γαμαμε κιεβ απο ολες αυτες τις πολεις ερχονται.οκ,μπορει να εχει γκομενες νορμαλ τσερβνοτσι και ιβανοβραγιφσκ αλλα εμενα φιλος που βρηκε νορμαλ απο εκει γκομενα δεν ειχε πατησει ποτε ουκρανια,εδω την βρηκε.τωρα πηγε πρωτη φορα οδυσσο,λβιβ,τσερβνοτσι.να φαω ταλαιπωρια να βρω να γαμησω την μια που εχει διαθεσιμη στο ιτερνετ γιατι εκει ειναι πιο φτηνα τα εστιατορια δεν το κανω.φεισπουκ βλεπω και στις μικρες πολεις οτι εχει τα πανακριβα εστιατορια.οδυσσο η μπαργουμαν ηταν απο ροβνο που βρηκα πριν 2 χρονια οπως και η φιλη της.απο αλλες πολεις μικρες πολταβα,ροβνο,αλτσεβσκ ηταν και αλλες οδυσσο.καμια απο οδυσσο.επιμενω και στην επαρχια παλι καλες γκομενες νορμαλ δυσκολο να γνωρισεις περαστικος.μονο αν τις πετυχεις διακοπες.δεν με ενδιαφερει να βρω μια γκομενα να την γαμησω με ανταλαγμα μονο ραντεβου και φαγητο.αν ο ντερτι τις γαμα μονο με λογια,υποσχεσεις και κερασματα σε φτηνα εστιατορια δεν θελω επιπεδου τετειου γκομενες.καθομε οδυσσο που μου αρεσει και καλοκαιρι εχει πολλες αδεσποτες απο αυτες τις πολεις.αν ειναι να φαω αποριψη στην βινιτσα  ας μηνω κιεβο που παντα εβρισκα γκομενες απο ουκρονοπολεις που ερχωνταν κιεβο και εψαχναν που να μεινουν.καλοκαιρι τερνοπιλ και αλλου παιζει να βρεις μια να την γαμας με κερασματα.πρωσωπικα πλεον επιδει τα εκανα χρονια πριν αυτα να γαμω καθε αδεσπωτη για κερασμα αυτο με εχει ξενερωσει και δεν ασχολουμε με τετειο επιπεδο γκομενες.τελος αυτες.στοχος μονο αυτες που εχουν οι νορμαλ ουκρανοι.βεβαια αλλο να εισαι σεξοτουριστας και να γαμας οτι βρισκεις.περιμενω να γραψει ο ρολογας και για χμελινσκι και αν ειχε επιτυχια με γκομενες εκει.οχι απο ιτερνετ ενοω που ειναι μαζεμενες αυτες που γαμανε ολοι αλλα απο παιχνιδι στον δρομο,καμακι.αν δεν εχει παιχνιδι να κατσουμε στα αυγα μας κιεβο,οδυσσο,χαρκοβ,δνεπρο που βρισκουμε απο ιτερνετ και γαμαμε.το οτι σας μιλησε μια γκομενα,βγηκε ραντεβου αλλα δεν εκατσε αυτα αν θελω τα κανω καθε μερα.εδω και 2 χρονια σταματησα να προσκαλω καθε αδεσποτη για φαι και καφε.ουτε στις γκαρσονες που ακουσα τον δασκαλο περσι το καλοκαιρι,αυτο παλι δεν ειχε επιτυχια ενω με ξερουν αυτες οτι εχω δυναμη πυρος)).πλεον μονο στα καλα μερη οπως στο γκαρατσκοι γιετα που ανοιξε οδυσσο που ολες οι νορμλ τεβουσκες με βαζουν πιο ευκολα στην παρεα τους και ανταποκρινωνται καλυτερα απο την καθε αδεσποτη στην επαρχια.περιμενω τον ρολογα να μας πει διαπιστωση με τα ματια του τι καταλαβε οτι παιζει χμελινσκι και βινιτσα.τα μονο ραντεβου,κερασματα χωρισ αποτελεσμα τα κανω και οδυσσο.σας ευχαριστω και περιμενω τον ρολογα να σχολιασει
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Εμένα όσοι με βλέπουν με τις γκόμενες λένε οτι είναι 3 μονάδες εμφανισιακά πάνω από εμένα και αυτό που κάνω είναι ανεξήγητο.
Δεν αφήνεις το μπαρμπούνι για τη μαρίδα για να έχεις ποικιλία.
Τέλος πάντων εγώ τα έγραψα πολύ χύμα,εντελώς φάτσα φόρα και ο Β.Π. τα έπιασε.
Αυτά που γράφω δεν είναι καθόλου τετριμμένα ούτε τα έχει γράψει άλλος.Είναι σε μεγάλο βαθμό πατενταρισμένα.
Παμε στα σχόλια σου ενα προς ενα.

Το ότι τα εφτάρια ( σύμφωνα με δικά σου γραφόμενα ) είναι 3 μονάδες πανω απο εσενα οσον αφορά την εμφάνιση δεν σε κολακεύει ξέρεις και πολύ !!

Συμφωνώ δεν αφήνεις το μπαρμπούνι για να πας για μαρίδα.Αφήνεις ομως το μπαρμπούνι για να πας για φιλέτο,για πανσέτα, και για διάφορα εξωτικά εδέσματα. Αλλοιώς κινδυνεύεις να κορεσθείς και να βαρεθείς. Το καθε μέρα το ιδιο φαγητό θα το βαρεθείς ακόμα και αν είναι εξαιρετικό.

Τέλος το οτι κάτι δεν είναι τετριμμένο και είναι ισως εκκεντρικό δεν σημαίνει ότι είναι πάντα και σωστό.

Κράτα τις "πατέντες" σου !! Δεν νομίζω οτι ούτως η άλλως προσπαθεί κάποιος να τις πάρει.

Δεν γουστάρω αντιπαράθεση και το σταματάω εδώ.

Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε !!

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Παμε στα σχόλια σου ενα προς ενα.

Το ότι τα εφτάρια ( σύμφωνα με δικά σου γραφόμενα ) είναι 3 μονάδες πανω απο εσενα οσον αφορά την εμφάνιση δεν σε κολακεύει ξέρεις και πολύ !!

Συμφωνώ δεν αφήνεις το μπαρμπούνι για να πας για μαρίδα.Αφήνεις ομως το μπαρμπούνι για να πας για φιλέτο,για πανσέτα, και για διάφορα εξωτικά εδέσματα. Αλλοιώς κινδυνεύεις να κορεσθείς και να βαρεθείς. Το καθε μέρα το ιδιο φαγητό θα το βαρεθείς ακόμα και αν είναι εξαιρετικό.

Τέλος το οτι κάτι δεν είναι τετριμμένο και είναι ισως εκκεντρικό δεν σημαίνει ότι είναι πάντα και σωστό.

Κράτα τις "πατέντες" σου !! Δεν νομίζω οτι ούτως η άλλως προσπαθεί κάποιος να τις πάρει.

Δεν γουστάρω αντιπαράθεση και το σταματάω εδώ.

Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε !!

χρονια πολλα mid

θελω να παραθεσω και εγω καποιες αποψεις επι του θεματος

η αποψη μου ειναι οτι οι σλαβες γυναικες περαν της απιστευτης ομορφιας ειναι και ιδανικες για να γινουν καλες συζυγοι ερωμενες
και μανες για να μεγαλωσουν τα παιδια μας

σε αντιθεση με τις γυναικες των βαλκανιων (ελληνιδες, ρουμανες, βουλγαρες, σερβες) που στην πλειοψηφια τους εχουν μεσα το ΄΄γονιδιο΄΄ της μιζας και της εξαπατησης των ανδρων κοινως θεωρουν το γαμο ως μπιζνα που μονο κερδος θα αποκομησουν

οσο αναφορα τα εξωτικα μουνακια εγω ειμαι μεγαλος λατρης των σκουροχρωμων ροζ-μπιφ

χαρακτηριστικα θα σου αναφερω μια εμπειρια μου με γαζελα εκ γκανας πολυ δυνατο μωρο εκανε και χορο στα σταντ του super paradise στη μυκονο ενα μεγαλο χρονικο διαστημα

ενα απο τα καλυτερα γαμησια που εχω κανει στην πορνο καριερα μου καποιες φορες παρασυρθηκα και την γαμησα ακα με κρεπεδιασμα στη μαυρη μουναρα της.

φοβηθηκα να μην την αφησω εγκυο αλλα ευτυχως δεν συνεβη κατι τετοιο

παντως μου ειχε πει οτι θα ηθελε ενα παιδι μαζι μου


 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
χρονια πολλα mid

θελω να παραθεσω και εγω καποιες αποψεις επι του θεματος

η αποψη μου ειναι οτι οι σλαβες γυναικες περαν της απιστευτης ομορφιας ειναι και ιδανικες για να γινουν καλες συζυγοι ερωμενες
και μανες για να μεγαλωσουν τα παιδια μας

σε αντιθεση με τις γυναικες των βαλκανιων (ελληνιδες, ρουμανες, βουλγαρες, σερβες) που στην πλειοψηφια τους εχουν μεσα το ΄΄γονιδιο΄΄ της μιζας και της εξαπατησης των ανδρων κοινως θεωρουν το γαμο ως μπιζνα που μονο κερδος θα αποκομησουν

οσο αναφορα τα εξωτικα μουνακια εγω ειμαι μεγαλος λατρης των σκουροχρωμων ροζ-μπιφ

χαρακτηριστικα θα σου αναφερω μια εμπειρια μου με γαζελα εκ γκανας πολυ δυνατο μωρο εκανε και χορο στα σταντ του super paradise στη μυκονο ενα μεγαλο χρονικο διαστημα

ενα απο τα καλυτερα γαμησια που εχω κανει στην πορνο καριερα μου καποιες φορες παρασυρθηκα και την γαμησα ακα με κρεπεδιασμα στη μαυρη μουναρα της.

φοβηθηκα να μην την αφησω εγκυο αλλα ευτυχως δεν συνεβη κατι τετοιο

παντως μου ειχε πει οτι θα ηθελε ενα παιδι μαζι μου
Χρόνια πολλά φίλε. :hi: :hi:

Βγαίνουμε off topic !! Ας μας συγχωρήσουν οι φίλοι του thread τη συζήτηση στα θέματα που βάζεις.

Η επιτομή οποιασδήποτε αναζήτησης έγκειται στο τρόπο που απο το γενικό και το αόριστο πας στο ειδικό και στο συγκεκριμένο. Αν θέλεις να το ψάξεις περισσότερο ψάξε τον Ντεριντά ( αποδόμηση ) η τον Μπέρτραντ Ράσελ. Χοντρικά συντείνουν ότι τοπολογικά το ιδανικό σχήμα είναι αυτό της κλεψύδρας ( γενικό - ειδικό - γενικό ).

Πάμε σε κάτι ποιο βατό !!
Το ότι για παράδειγμα οι Ρώσοι πίνουν πάρα πολύ και είναι σε μεγάλο βαθμό μεθύστακες είναι μια αλήθεια με βάση τα ποσοστά αλκοολισμού σε αυτή τη χώρα ( Γενικό ). Αυτό όμως τι σημαίνει ?? Οτι δεν αξίζει να συναναστρέφεσαι Ρώσους ?? Οχι βέβαια !! Προσωπικά έχω πολλούς φίλους που είναι εξαιρετικοί άνθρωποι.

Το ότι οι Σλαβες είναι γενικά σε μεγάλα ποσοστά όμορφες και επιπλέον αποδεικνύονται καλές σύζυγοι και Μάνες είναι πάλι μια γενικότητα που έχει ένα μεγάλο βαθμό αληθείας. Σου εγγυάται όμως αυτή η γενικότητα το ότι αν επιλέξεις εσύ  μια Σλάβα για σύντριφο θα σε δικαιώσει ??? Προσωπικά πιστεύω κατηγορηματικά πως οχι.

Πρέπει να μπορείς να φεύγεις απο το γενικό και αόριστο και να εστιάζεις στο συγκεκριμένο και στο χειροπιαστό. Κάθε άνθρωπος έχει το χαρακτήρα του τα στοιχεία του οποίου πρέπει να μπορείς να αποκρυπτογραφείς. Επιπλέον ο χαρακτήρας είναι κάτι καθαρά ατομικό. Η συμπεριφορά όμως δεν είναι !! Η συμπεριφορά κάποιας απέναντί σου εξαρτάται εκτός απο το χαρακτήρα της και απο τη δική σου συμπεριφορά. Και αυτό πρέπει να το θυμόμαστε όλοι.

Καταλήγοντας κάπου εν συντομία. Η συμβίωση και η αλληλεπίδραση μεταξύ ανθρώπων είναι ένα ιδιαίτερα πολύπλοκο πολυπαραμετρικό σύστημα. Η εθνικότητα κάποιας γυναίκας ίσως να αποτελεί σε γενικές γραμμές κάποιο είδος καλής βάσης αλλά δεν παύει να είναι μια γενικότητα. Αρα εστίασε στον συγκεκριμένο άνθρωπο που έχεις απέναντί σου, στον τρόπο που μεταξυ σας κουμπώνετε ( και δεν εννοώ μόνο σεξουαλικά ) και άφησε την εθνικότητα σαν ένα μάλλον δευτερεύον στοιχείο.

Για να σου δώσω και κάποιο προσωπικό στοιχείο εμπειρίας. Ενας πολύ καλός τρόπος για να καταλάβεις αν μια γυναίκα ''κουμπώνει'' μαζί σου είναι να της δώσεις ( εστω και προσποιούμενος )  βάσιμο λόγο και αφορμή ώστε να σε αμφισβητήσει η να σε επικρίνει. Το πως θα το χειριστεί προσωπικά πιστεύω πως παίζει τεραστιο ρόλο σε αυτό το πολύπλοκο παιχνίδι που λέγεται συντροφικότητα.

Οσον αφορά τώρα το σχόλιο σου για τις μαύρες.
Αντιθέτως με αυτό που έγραψε ο φίλος Kman2 παραπάνω δεν έχω κάποια ιδιαίτερη προτίμιση στις Μαύρες.

Είμαι μεγάλος σε ηλικία και επι πολλά χρόνια ( πάνω απο 25 ) λόγω του επαγγέλματός μου γύριζα στο κόσμο. Πρόλαβα στα νειάτα μου τη Ρουμανία του Τσαουσέκου όταν έκανα στην Μποιάνα σκί το πρωί και ξεσκί το βράδυ. Με αφορμή κάποιους φίλους που με ρώτησαν κάθησα και μέτρησα και βρήκα ότι έχω ταξιδέψει για επαγγελματικούς κυρίως και τουριστικούς δευτερευόντως λόγους σε 73 χώρες. Και σε όλες αυτές τις χώρες ήμουν αρκετά δραστήριος στο ''άθλημα'' που το site υπαινίσεται.

Με λίγα λόγια γνώρισα λίγο πολύ όλες τις γυναικείες φυλές του κόσμου. Και έχοντας τες γνωρίσει έχω καταλάβει τρία πράγματα.

Πρώτον, Κάθε γυναικεία φυλή είναι σαν διαφορετικό φρούτο. Εχει άλλο χρώμα άλλη γευση αλλο  άρωμα !!

Δεύτερον, Προσωπικά μου αρέσει πολύ η φρουτοσαλάτα !! :grin: :grin: :grin:

Τρίτον, Ο μόνος τρόπος να νικήσω αυτό το θηρίο που λέγεται κορεσμός και κατατρώει κορεσμένους βαρεμένους γέρους όπως η αφεντιά μου είναι να αλλάζω περιοδικά ''φρούτα΄΄.

Αυτός είναι και ο λόγος που, ακόμη και σήμερα που έχω γυρίσει μόνιμα στην Ελλάδα, στις διακοπές μου βολοδέρνω στις εσχατιές του κόσμου όπως η Μαδαγσκάρη η η Καμπότζη για παράδειγμα.

Ελπίζω να σου απάντησα

Για άλλη μια φορά συγνώμη για tο off topic.  :hi: :hi:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Happy New Year mind

73 χωρες ειναι ασυληπτο νουμερο  :hi: ειμαι στις 26 αλλα ευελπιστω να μπορεσω να επισκεφτω ακομα περισσοτερες καθοτι τα ταξιδια σου δινουν πραγματι ζωη!
Πολυ καλη η επισημανση περι κορεσμου , αυτο ειναι που πρεπει να καταπολεμησουμε μιας και ειμαστε σε αυτη την ηλικια.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μαδαγασκαρη ηταν και ο σαλονικιος πριν ενα μηνα με ενα αλλο ελληνα που παει συχνα εκει.τωρα απο κιεβο ετοιμαζετε κινα και ταιλανδι,φεβρουαριο γερμανια και ουκρανια.εμας μας εφαε η ουκρανια.προτιμησα να ειμαι εκει που νιωθω σπιτι μου παρα να τρυγιριζω και να βαριεμαι.φετος ομως θα παω καζακταν και κυργισταν.εκτος ευρωπης δεν μου αρεσει να παω αλλου.μονο κεντρικη ασια αλλα λογο βιζασ κολυω για ουζπεκισταν,τατζικισταν,τουρκμενισταν.αυτες οι χωρες γουσταρω και τις γκομενες εκει.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Χρόνια πολλά φίλε. :hi: :hi:

Βγαίνουμε off topic !! Ας μας συγχωρήσουν οι φίλοι του thread τη συζήτηση στα θέματα που βάζεις.

Η επιτομή οποιασδήποτε αναζήτησης έγκειται στο τρόπο που απο το γενικό και το αόριστο πας στο ειδικό και στο συγκεκριμένο. Αν θέλεις να το ψάξεις περισσότερο ψάξε τον Ντεριντά ( αποδόμηση ) η τον Μπέρτραντ Ράσελ. Χοντρικά συντείνουν ότι τοπολογικά το ιδανικό σχήμα είναι αυτό της κλεψύδρας ( γενικό - ειδικό - γενικό ).

Πάμε σε κάτι ποιο βατό !!
Το ότι για παράδειγμα οι Ρώσοι πίνουν πάρα πολύ και είναι σε μεγάλο βαθμό μεθύστακες είναι μια αλήθεια με βάση τα ποσοστά αλκοολισμού σε αυτή τη χώρα ( Γενικό ). Αυτό όμως τι σημαίνει ?? Οτι δεν αξίζει να συναναστρέφεσαι Ρώσους ?? Οχι βέβαια !! Προσωπικά έχω πολλούς φίλους που είναι εξαιρετικοί άνθρωποι.

Το ότι οι Σλαβες είναι γενικά σε μεγάλα ποσοστά όμορφες και επιπλέον αποδεικνύονται καλές σύζυγοι και Μάνες είναι πάλι μια γενικότητα που έχει ένα μεγάλο βαθμό αληθείας. Σου εγγυάται όμως αυτή η γενικότητα το ότι αν επιλέξεις εσύ  μια Σλάβα για σύντριφο θα σε δικαιώσει ??? Προσωπικά πιστεύω κατηγορηματικά πως οχι.

Πρέπει να μπορείς να φεύγεις απο το γενικό και αόριστο και να εστιάζεις στο συγκεκριμένο και στο χειροπιαστό. Κάθε άνθρωπος έχει το χαρακτήρα του τα στοιχεία του οποίου πρέπει να μπορείς να αποκρυπτογραφείς. Επιπλέον ο χαρακτήρας είναι κάτι καθαρά ατομικό. Η συμπεριφορά όμως δεν είναι !! Η συμπεριφορά κάποιας απέναντί σου εξαρτάται εκτός απο το χαρακτήρα της και απο τη δική σου συμπεριφορά. Και αυτό πρέπει να το θυμόμαστε όλοι.

Καταλήγοντας κάπου εν συντομία. Η συμβίωση και η αλληλεπίδραση μεταξύ ανθρώπων είναι ένα ιδιαίτερα πολύπλοκο πολυπαραμετρικό σύστημα. Η εθνικότητα κάποιας γυναίκας ίσως να αποτελεί σε γενικές γραμμές κάποιο είδος καλής βάσης αλλά δεν παύει να είναι μια γενικότητα. Αρα εστίασε στον συγκεκριμένο άνθρωπο που έχεις απέναντί σου, στον τρόπο που μεταξυ σας κουμπώνετε ( και δεν εννοώ μόνο σεξουαλικά ) και άφησε την εθνικότητα σαν ένα μάλλον δευτερεύον στοιχείο.

Για να σου δώσω και κάποιο προσωπικό στοιχείο εμπειρίας. Ενας πολύ καλός τρόπος για να καταλάβεις αν μια γυναίκα ''κουμπώνει'' μαζί σου είναι να της δώσεις ( εστω και προσποιούμενος )  βάσιμο λόγο και αφορμή ώστε να σε αμφισβητήσει η να σε επικρίνει. Το πως θα το χειριστεί προσωπικά πιστεύω πως παίζει τεραστιο ρόλο σε αυτό το πολύπλοκο παιχνίδι που λέγεται συντροφικότητα.

Οσον αφορά τώρα το σχόλιο σου για τις μαύρες.
Αντιθέτως με αυτό που έγραψε ο φίλος Kman2 παραπάνω δεν έχω κάποια ιδιαίτερη προτίμιση στις Μαύρες.

Είμαι μεγάλος σε ηλικία και επι πολλά χρόνια ( πάνω απο 25 ) λόγω του επαγγέλματός μου γύριζα στο κόσμο. Πρόλαβα στα νειάτα μου τη Ρουμανία του Τσαουσέκου όταν έκανα στην Μποιάνα σκί το πρωί και ξεσκί το βράδυ. Με αφορμή κάποιους φίλους που με ρώτησαν κάθησα και μέτρησα και βρήκα ότι έχω ταξιδέψει για επαγγελματικούς κυρίως και τουριστικούς δευτερευόντως λόγους σε 73 χώρες. Και σε όλες αυτές τις χώρες ήμουν αρκετά δραστήριος στο ''άθλημα'' που το site υπαινίσεται.

Με λίγα λόγια γνώρισα λίγο πολύ όλες τις γυναικείες φυλές του κόσμου. Και έχοντας τες γνωρίσει έχω καταλάβει τρία πράγματα.

Πρώτον, Κάθε γυναικεία φυλή είναι σαν διαφορετικό φρούτο. Εχει άλλο χρώμα άλλη γευση αλλο  άρωμα !!

Δεύτερον, Προσωπικά μου αρέσει πολύ η φρουτοσαλάτα !! :grin: :grin: :grin:

Τρίτον, Ο μόνος τρόπος να νικήσω αυτό το θηρίο που λέγεται κορεσμός και κατατρώει κορεσμένους βαρεμένους γέρους όπως η αφεντιά μου είναι να αλλάζω περιοδικά ''φρούτα΄΄.

Αυτός είναι και ο λόγος που, ακόμη και σήμερα που έχω γυρίσει μόνιμα στην Ελλάδα, στις διακοπές μου βολοδέρνω στις εσχατιές του κόσμου όπως η Μαδαγσκάρη η η Καμπότζη για παράδειγμα.

Ελπίζω να σου απάντησα

Για άλλη μια φορά συγνώμη για tο off topic.  :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:

κατατοπιστικοτατος
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Happy New Year mind

73 χωρες ειναι ασυληπτο νουμερο  :hi: ειμαι στις 26 αλλα ευελπιστω να μπορεσω να επισκεφτω ακομα περισσοτερες καθοτι τα ταξιδια σου δινουν πραγματι ζωη!
Πολυ καλη η επισημανση περι κορεσμου , αυτο ειναι που πρεπει να καταπολεμησουμε μιας και ειμαστε σε αυτη την ηλικια.

Χρόνια πολλά  Τάσο !! :hi:

Δε βαριέσαι ολα μια ιδέα είναι φίλε.

Απο ενα σημείο και έπειτα ισχύει το "Το πολύ το κυριε ελέησον το βαριέται και ο Παππάς.

Θέλει ρέγουλο για να διαχειριστεί κάποιος το θηρίο του κορεσμού.

Καλή χρονιά εύχομαι !!! :hi:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Χρόνια πολλά  Τάσο !! :hi:

Δε βαριέσαι ολα μια ιδέα είναι φίλε.

Απο ενα σημείο και έπειτα ισχύει το "Το πολύ το κυριε ελέησον το βαριέται και ο Παππάς.

Θέλει ρέγουλο για να διαχειριστεί κάποιος το θηρίο του κορεσμού.

Καλή χρονιά εύχομαι !!! :hi:

οταν γενικα φιλε mind επερχεται ο κορεσμος καλο θα ειναι να κανει καποιος αυτο που κανω και εγω

να εφευρισκει τροπους μεσα στο μυαλο του με νεες ιδεες ωστε να τριπλαρει τον κορεσμο

τροποι πολλοι το να φυγει καποιος απο τα τετριμενα της καθημερινοτητας νικωντας τον κορεσμο

με εξωτικες φρουτοσαλατες και βοτκα που επινε ο τσαρος αλεξανδρος της ρωσιας  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom