Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 953
  • Εμφανίσεις 175K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Εδώ γλειφομουνιξ, ανταπόκριση από Βελιγράδι.

Δε θα σχολιάσω για έξοδα βενζίνης(βλαδιμηρε μας έσκισες),θα πω μόνο ότι (πρώτη φορά εδώ) το επίπεδο ελεύθερου αιδοίου είναι ασυναγώνιστο. Μουναρες οι σερβες,καλύτερες από Ρουμάνες ,Ουκρανές,Πόλωνες.

Η πρώτη εντύπωση πάντως είναι ότι είναι λίγο κρυοκωλες

Καλό φάιναλ4 να έχουμε και με τη κούπα

Κρατώ ανοιχτές γραμμές επικοινωνίας
Μόνο που έχεις βάλει στην ίδια πρόταση Ρουμανες και Πολωνες/Ουκρανες δεν έχει καν νόημα η σύγκριση.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Βελιγραδι. Δυνατά δωμάτια ,κέντρο,παίζουν στα 30 ευρώ τη μέρα.

Τα ταξί ξεκάθαρα πάνε να μαδήσουν.

Το φαΐ δυνατό ,ακόμα και στο φαστ φουνταδικο της γειτονιάς.

Μπυρα 2.5 ευρώ στο κέντρο. Έχει και πιο ακριβά απλά μιλάω ενδεικτικά.

Βόλτες δίπλα στο Δούναβη με φτηνό φαγητο πιωμα και εκπληκτικές γκόμενες.

Όλα τα αξιοθέατα είναι σε απόσταση που πάει με τα πόδια.

Επίσης από τα καλύτερα κοκτέιλ σε σχετικά «κρυφά» μπαρ,δε ξέρεις καν ότι το κτίριο είναι μπαρ κλπ. Για να πω μερικά ονόματα bar Druid στο οποίο βρίσκομαι τώρα , και στη γύρω του κάστρου περιοχή. Πολύ τσιμπημένες τιμές (παραπάνω από Παρίσι πχ )
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Ήμουν Βελιγράδι τις ημέρες του Final 4.
Πήγα για την εμπειρία μιας και δεν είχα πάει ξανά σε Φάιναλ Φορ.
Είχα μόνο 2 μέρες για να περιηγηθω στην πόλη.
Πριν το ταξίδι είχα ψάξει στο ίντερνετ αρκετά όσον αφορά το φαγητό, την διαμονή, την διασκέδαση, τα αξιοθέατα, διαβάζοντας φόρουμ κ άρθρα.
Όσον αφορά τις γνωριμίες θυμόμουν τα όσα είχα διαβάσει στο παρόν τοπικ.
Γνώριζα από πριν ότι δεν θα είναι εύκολη η προσπάθεια με τις Σερβες. Κι έτσι έγινε εκτός από μια περίπτωση που μου έτυχε την ώρα που είχα παρατήσει την προσπάθεια να συναντήσω κάποια από το couchserfing. Ήταν αργά το βράδυ την ώρα που κατευθυνόμουν στο διαμέρισμα που έμενα έξω από το Βελιγράδι όταν δέχθηκα αίτημα συνάντησης στα hang outs του Couchserfing.
Ήταν μια μέτρια τύπισσα που απείχε αρκετά από αυτές συναντούσες στον δρόμο και σου έπεφτε το σαγόνι αλλά και τα 7αρια-8αρια. Την γείωσα κι έφυγα για το διαμέρισμα.
Άσε που είχε και μια φωτογραφία με 3-4 σκυλιά γύρω της.

Πριν το ταξίδι έκανα προετοιμασία σε Couchserfing κυρίως μιας και σε Badoo & Tinder δεν είχα βάλει συνδρομή.
Στο Couchserfing είχα μικρή απόκριση στα μηνύματα , περίπου 4 στις 10 απάντησαν στο πρώτο μήνυμα, κι όταν έφτανε η στιγμή να ρωτήσεις ραντεβού και να πάρεις τηλ εισέπρατα δικαιολογίες του στυλ δεν έχω χρόνο, είμαι σε ταξίδι ή απλά δεν απαντούσαν.

Μόνο μια δέχθηκε συνάντηση αλλά σε εβδομαδιαίο event σε καφέ στο Βελιγράδι, στο οποίο πήγα και είδα την γνωστή σύνθεση : 7-8 τύπους κ 2 τυπισσες και δεν έκατσα ούτε λεπτό.

Σε Badoo & Tinder έκανα match αλλά δεν κατάφερα να τις πείσω να βρεθούμε. Η μία στο Badoo δεν ήξερε Αγγλικά και αν και δεν είμαι και 100 % σίγουρος με το Σερβικό που πέταξε νομίζω ότι ήταν call girl, το οποίο δεν με ενδιέφερε.
Την νυχτερινή ζωή στον Σαβα δεν είχα χρόνο αλλά κ κουράγιο να την διερευνήσω.
Επίσης δεν κατάφερα να βρω ντόπιο από το couchserfing να με γυρίσει στην πόλη. Ένας από αυτούς που έστειλα μήνυμα δεν είχε και καλά χρόνο. Ένας άλλος μου έλεγε να πάω στο εβδομαδιαίο event που έγραψα παραπάνω, στο οποίο ήταν κι ο διοργανωτής και το πιο πιθανό να έπαιρνε και ποσοστά από την κατανάλωση των τουριστών που έφερνε. Η δουλειά του όπως γράφει είναι μπάρμαν.
Ο ίδιος τύπος την επόμενη μέρα μου είπε να βρεθούμε σε μια nude beach!!! Ναι καλά ακούσατε ! Υπάρχει στον Σαβα και παραλία γυμνιστών. Φυσικά δεν πήγα γιατί έκοψα τον τύπο για ματακια πιο πολύ παρα για καμακοπαικτη.
Μου έστειλε μια φωτό που τράβηξε από ύψος στην οποία ήταν ένα ζευγάρι, όπου ο άνδρας καθισμένος έβαζε δάχτυλο στην γκόμενα/γυναίκα του την ώρα που αυτή ήταν ξαπλωμένη.
Αν θέλετε να δοκιμάσετε την τύχη σας στο Βελιγράδι όσον αφορά το dating με ντόπιες από την μικρή εμπειρία μου θα σας έλεγα τα εξής :
1. Οπωσδήποτε κάντε προεργασία μέσω Tinder ( συνδρομή) Facebook, Badoo ( συνδρομή), 1 εβδομάδα τουλάχιστον πριν πάτε.
2. Μέσω couchserfing βρείτε ντόπιους που είναι διατεθειμένοι να σας γυρίσουν κι αν μπορούν να σας γνωρίσουν ντόπιες.
3. Εκεί όταν φθάσετε έχετε δεν έχετε βρει από πριν γκόμενες να συναντήσετε, ανοίξτε από την πρώτη στιγμή Τιντερ και Badoo. Θα έχετε matches σίγουρα. Θα πρέπει να τις πείσετε ότι έρχεστε συχνά Βελιγράδι λόγω δουλειάς ας πούμε και να τις καλέσετε στην Ελλάδα, μιας και δεν θέλουν να έχουν εφήμερες σχέσεις. Αν έχετε καλή εμφάνιση και χρήμα είναι σημαντικά πλεονεκτήματα.
4. Μην προσπαθήσετε να τις πιέσετε για One night stand. Το μεγαλύτερο ποσοστό θα προσβληθεί. Τώρα αν πιουν στην περίπτωση που τις συναντήσετε βράδυ, ίσως να τα καταφέρετε.
5. Δεν είναι λίγες αυτές που καπνίζουν. Για τους αντικαπνιστές είναι ένα μείον. Αλλά δεδομένου ότι στην Ελλάδα έχουμε αρκετούς καπνιστές και πολύ λίγους αντικαπνιστές ίσως είναι αδιάφορο για τους περισσότερους από εσάς το αν καπνίζουν ή όχι. Εγώ προσωπικά απορρίπτω τις καπνίστριες.
6. Για την νυχτερινή διασκέδαση στο ποτάμι Σάβα δεν έχω εμπειρία. Βασιστείτε σε όσα έγραψαν τα παιδιά σε παλιότερα ποστ το παρόν τοπικ. Καλύτερα όμως να έχετε ντόπιο στην παρέα, να είστε καλά ντυμένοι και να έχετε κάνει προκρατηση στο μπαρ, κλαμπ που θα πάτε.

Αποφύγετε να κάνετε αναφορά στις ομάδες, αν είστε οπαδοί ΠΑΟΚ ή ΟΣΦΠ ή γενικά Ελληνικών ομάδων. Είναι ανούσιο να κάνετε τέτοια συζήτηση. Σας ενδιαφέρει να γνωρίσετε κοπέλες και οι περισσότερες δεν ενδιαφέρονται για αθλητικά.

Για φαγητό, διαμονή, μετακινήσεις με λεωφορεία, τραμ, τρόλεϊ, ταξί, αν θέλετε μπορώ να γράψω λίγα πράγματα σε προσωπικό μήνυμα ή αν το ζητήσει κάποιος εδώ δημοσίως.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.088
Like
15.670
Πόντοι
3.656
Ήμουν Βελιγράδι τις ημέρες του Final 4.
Πήγα για την εμπειρία μιας και δεν είχα πάει ξανά σε Φάιναλ Φορ.
Είχα μόνο 2 μέρες για να περιηγηθω στην πόλη.
Πριν το ταξίδι είχα ψάξει στο ίντερνετ αρκετά όσον αφορά το φαγητό, την διαμονή, την διασκέδαση, τα αξιοθέατα, διαβάζοντας φόρουμ κ άρθρα.
Όσον αφορά τις γνωριμίες θυμόμουν τα όσα είχα διαβάσει στο παρόν τοπικ.
Γνώριζα από πριν ότι δεν θα είναι εύκολη η προσπάθεια με τις Σερβες. Κι έτσι έγινε εκτός από μια περίπτωση που μου έτυχε την ώρα που είχα παρατήσει την προσπάθεια να συναντήσω κάποια από το couchserfing. Ήταν αργά το βράδυ την ώρα που κατευθυνόμουν στο διαμέρισμα που έμενα έξω από το Βελιγράδι όταν δέχθηκα αίτημα συνάντησης στα hang outs του Couchserfing.
Ήταν μια μέτρια τύπισσα που απείχε αρκετά από αυτές συναντούσες στον δρόμο και σου έπεφτε το σαγόνι αλλά και τα 7αρια-8αρια. Την γείωσα κι έφυγα για το διαμέρισμα.
Άσε που είχε και μια φωτογραφία με 3-4 σκυλιά γύρω της.

Πριν το ταξίδι έκανα προετοιμασία σε Couchserfing κυρίως μιας και σε Badoo & Tinder δεν είχα βάλει συνδρομή.
Στο Couchserfing είχα μικρή απόκριση στα μηνύματα , περίπου 4 στις 10 απάντησαν στο πρώτο μήνυμα, κι όταν έφτανε η στιγμή να ρωτήσεις ραντεβού και να πάρεις τηλ εισέπρατα δικαιολογίες του στυλ δεν έχω χρόνο, είμαι σε ταξίδι ή απλά δεν απαντούσαν.

Μόνο μια δέχθηκε συνάντηση αλλά σε εβδομαδιαίο event σε καφέ στο Βελιγράδι, στο οποίο πήγα και είδα την γνωστή σύνθεση : 7-8 τύπους κ 2 τυπισσες και δεν έκατσα ούτε λεπτό.

Σε Badoo & Tinder έκανα match αλλά δεν κατάφερα να τις πείσω να βρεθούμε. Η μία στο Badoo δεν ήξερε Αγγλικά και αν και δεν είμαι και 100 % σίγουρος με το Σερβικό που πέταξε νομίζω ότι ήταν call girl, το οποίο δεν με ενδιέφερε.
Την νυχτερινή ζωή στον Σαβα δεν είχα χρόνο αλλά κ κουράγιο να την διερευνήσω.
Επίσης δεν κατάφερα να βρω ντόπιο από το couchserfing να με γυρίσει στην πόλη. Ένας από αυτούς που έστειλα μήνυμα δεν είχε και καλά χρόνο. Ένας άλλος μου έλεγε να πάω στο εβδομαδιαίο event που έγραψα παραπάνω, στο οποίο ήταν κι ο διοργανωτής και το πιο πιθανό να έπαιρνε και ποσοστά από την κατανάλωση των τουριστών που έφερνε. Η δουλειά του όπως γράφει είναι μπάρμαν.
Ο ίδιος τύπος την επόμενη μέρα μου είπε να βρεθούμε σε μια nude beach!!! Ναι καλά ακούσατε ! Υπάρχει στον Σαβα και παραλία γυμνιστών. Φυσικά δεν πήγα γιατί έκοψα τον τύπο για ματακια πιο πολύ παρα για καμακοπαικτη.
Μου έστειλε μια φωτό που τράβηξε από ύψος στην οποία ήταν ένα ζευγάρι, όπου ο άνδρας καθισμένος έβαζε δάχτυλο στην γκόμενα/γυναίκα του την ώρα που αυτή ήταν ξαπλωμένη.
Αν θέλετε να δοκιμάσετε την τύχη σας στο Βελιγράδι όσον αφορά το dating με ντόπιες από την μικρή εμπειρία μου θα σας έλεγα τα εξής :
1. Οπωσδήποτε κάντε προεργασία μέσω Tinder ( συνδρομή) Facebook, Badoo ( συνδρομή), 1 εβδομάδα τουλάχιστον πριν πάτε.
2. Μέσω couchserfing βρείτε ντόπιους που είναι διατεθειμένοι να σας γυρίσουν κι αν μπορούν να σας γνωρίσουν ντόπιες.
3. Εκεί όταν φθάσετε έχετε δεν έχετε βρει από πριν γκόμενες να συναντήσετε, ανοίξτε από την πρώτη στιγμή Τιντερ και Badoo. Θα έχετε matches σίγουρα. Θα πρέπει να τις πείσετε ότι έρχεστε συχνά Βελιγράδι λόγω δουλειάς ας πούμε και να τις καλέσετε στην Ελλάδα, μιας και δεν θέλουν να έχουν εφήμερες σχέσεις. Αν έχετε καλή εμφάνιση και χρήμα είναι σημαντικά πλεονεκτήματα.
4. Μην προσπαθήσετε να τις πιέσετε για One night stand. Το μεγαλύτερο ποσοστό θα προσβληθεί. Τώρα αν πιουν στην περίπτωση που τις συναντήσετε βράδυ, ίσως να τα καταφέρετε.
5. Δεν είναι λίγες αυτές που καπνίζουν. Για τους αντικαπνιστές είναι ένα μείον. Αλλά δεδομένου ότι στην Ελλάδα έχουμε αρκετούς καπνιστές και πολύ λίγους αντικαπνιστές ίσως είναι αδιάφορο για τους περισσότερους από εσάς το αν καπνίζουν ή όχι. Εγώ προσωπικά απορρίπτω τις καπνίστριες.
6. Για την νυχτερινή διασκέδαση στο ποτάμι Σάβα δεν έχω εμπειρία. Βασιστείτε σε όσα έγραψαν τα παιδιά σε παλιότερα ποστ το παρόν τοπικ. Καλύτερα όμως να έχετε ντόπιο στην παρέα, να είστε καλά ντυμένοι και να έχετε κάνει προκρατηση στο μπαρ, κλαμπ που θα πάτε.

Αποφύγετε να κάνετε αναφορά στις ομάδες, αν είστε οπαδοί ΠΑΟΚ ή ΟΣΦΠ ή γενικά Ελληνικών ομάδων. Είναι ανούσιο να κάνετε τέτοια συζήτηση. Σας ενδιαφέρει να γνωρίσετε κοπέλες και οι περισσότερες δεν ενδιαφέρονται για αθλητικά.

Για φαγητό, διαμονή, μετακινήσεις με λεωφορεία, τραμ, τρόλεϊ, ταξί, αν θέλετε μπορώ να γράψω λίγα πράγματα σε προσωπικό μήνυμα ή αν το ζητήσει κάποιος εδώ δημοσίως.

Καλή η εμπειρία του f4 αλλά εντελώς ακατάλληλο το timing για γκόμενες.Και μόνο που το Βελιγράδι θα'ταν τίγκα στους Έλληνες,συν το ότι οι Σέρβες είναι δύσκολες έτσι κι αλλιώς,δεν είχες πολλές πιθανότητες
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ήμουν Βελιγράδι τις ημέρες του Final 4.
Πήγα για την εμπειρία μιας και δεν είχα πάει ξανά σε Φάιναλ Φορ.
Είχα μόνο 2 μέρες για να περιηγηθω στην πόλη.
Πριν το ταξίδι είχα ψάξει στο ίντερνετ αρκετά όσον αφορά το φαγητό, την διαμονή, την διασκέδαση, τα αξιοθέατα, διαβάζοντας φόρουμ κ άρθρα.
Όσον αφορά τις γνωριμίες θυμόμουν τα όσα είχα διαβάσει στο παρόν τοπικ.
Γνώριζα από πριν ότι δεν θα είναι εύκολη η προσπάθεια με τις Σερβες. Κι έτσι έγινε εκτός από μια περίπτωση που μου έτυχε την ώρα που είχα παρατήσει την προσπάθεια να συναντήσω κάποια από το couchserfing. Ήταν αργά το βράδυ την ώρα που κατευθυνόμουν στο διαμέρισμα που έμενα έξω από το Βελιγράδι όταν δέχθηκα αίτημα συνάντησης στα hang outs του Couchserfing.
Ήταν μια μέτρια τύπισσα που απείχε αρκετά από αυτές συναντούσες στον δρόμο και σου έπεφτε το σαγόνι αλλά και τα 7αρια-8αρια. Την γείωσα κι έφυγα για το διαμέρισμα.
Άσε που είχε και μια φωτογραφία με 3-4 σκυλιά γύρω της.

Πριν το ταξίδι έκανα προετοιμασία σε Couchserfing κυρίως μιας και σε Badoo & Tinder δεν είχα βάλει συνδρομή.
Στο Couchserfing είχα μικρή απόκριση στα μηνύματα , περίπου 4 στις 10 απάντησαν στο πρώτο μήνυμα, κι όταν έφτανε η στιγμή να ρωτήσεις ραντεβού και να πάρεις τηλ εισέπρατα δικαιολογίες του στυλ δεν έχω χρόνο, είμαι σε ταξίδι ή απλά δεν απαντούσαν.

Μόνο μια δέχθηκε συνάντηση αλλά σε εβδομαδιαίο event σε καφέ στο Βελιγράδι, στο οποίο πήγα και είδα την γνωστή σύνθεση : 7-8 τύπους κ 2 τυπισσες και δεν έκατσα ούτε λεπτό.

Σε Badoo & Tinder έκανα match αλλά δεν κατάφερα να τις πείσω να βρεθούμε. Η μία στο Badoo δεν ήξερε Αγγλικά και αν και δεν είμαι και 100 % σίγουρος με το Σερβικό που πέταξε νομίζω ότι ήταν call girl, το οποίο δεν με ενδιέφερε.
Την νυχτερινή ζωή στον Σαβα δεν είχα χρόνο αλλά κ κουράγιο να την διερευνήσω.
Επίσης δεν κατάφερα να βρω ντόπιο από το couchserfing να με γυρίσει στην πόλη. Ένας από αυτούς που έστειλα μήνυμα δεν είχε και καλά χρόνο. Ένας άλλος μου έλεγε να πάω στο εβδομαδιαίο event που έγραψα παραπάνω, στο οποίο ήταν κι ο διοργανωτής και το πιο πιθανό να έπαιρνε και ποσοστά από την κατανάλωση των τουριστών που έφερνε. Η δουλειά του όπως γράφει είναι μπάρμαν.
Ο ίδιος τύπος την επόμενη μέρα μου είπε να βρεθούμε σε μια nude beach!!! Ναι καλά ακούσατε ! Υπάρχει στον Σαβα και παραλία γυμνιστών. Φυσικά δεν πήγα γιατί έκοψα τον τύπο για ματακια πιο πολύ παρα για καμακοπαικτη.
Μου έστειλε μια φωτό που τράβηξε από ύψος στην οποία ήταν ένα ζευγάρι, όπου ο άνδρας καθισμένος έβαζε δάχτυλο στην γκόμενα/γυναίκα του την ώρα που αυτή ήταν ξαπλωμένη.
Αν θέλετε να δοκιμάσετε την τύχη σας στο Βελιγράδι όσον αφορά το dating με ντόπιες από την μικρή εμπειρία μου θα σας έλεγα τα εξής :
1. Οπωσδήποτε κάντε προεργασία μέσω Tinder ( συνδρομή) Facebook, Badoo ( συνδρομή), 1 εβδομάδα τουλάχιστον πριν πάτε.
2. Μέσω couchserfing βρείτε ντόπιους που είναι διατεθειμένοι να σας γυρίσουν κι αν μπορούν να σας γνωρίσουν ντόπιες.
3. Εκεί όταν φθάσετε έχετε δεν έχετε βρει από πριν γκόμενες να συναντήσετε, ανοίξτε από την πρώτη στιγμή Τιντερ και Badoo. Θα έχετε matches σίγουρα. Θα πρέπει να τις πείσετε ότι έρχεστε συχνά Βελιγράδι λόγω δουλειάς ας πούμε και να τις καλέσετε στην Ελλάδα, μιας και δεν θέλουν να έχουν εφήμερες σχέσεις. Αν έχετε καλή εμφάνιση και χρήμα είναι σημαντικά πλεονεκτήματα.
4. Μην προσπαθήσετε να τις πιέσετε για One night stand. Το μεγαλύτερο ποσοστό θα προσβληθεί. Τώρα αν πιουν στην περίπτωση που τις συναντήσετε βράδυ, ίσως να τα καταφέρετε.
5. Δεν είναι λίγες αυτές που καπνίζουν. Για τους αντικαπνιστές είναι ένα μείον. Αλλά δεδομένου ότι στην Ελλάδα έχουμε αρκετούς καπνιστές και πολύ λίγους αντικαπνιστές ίσως είναι αδιάφορο για τους περισσότερους από εσάς το αν καπνίζουν ή όχι. Εγώ προσωπικά απορρίπτω τις καπνίστριες.
6. Για την νυχτερινή διασκέδαση στο ποτάμι Σάβα δεν έχω εμπειρία. Βασιστείτε σε όσα έγραψαν τα παιδιά σε παλιότερα ποστ το παρόν τοπικ. Καλύτερα όμως να έχετε ντόπιο στην παρέα, να είστε καλά ντυμένοι και να έχετε κάνει προκρατηση στο μπαρ, κλαμπ που θα πάτε.

Αποφύγετε να κάνετε αναφορά στις ομάδες, αν είστε οπαδοί ΠΑΟΚ ή ΟΣΦΠ ή γενικά Ελληνικών ομάδων. Είναι ανούσιο να κάνετε τέτοια συζήτηση. Σας ενδιαφέρει να γνωρίσετε κοπέλες και οι περισσότερες δεν ενδιαφέρονται για αθλητικά.

Για φαγητό, διαμονή, μετακινήσεις με λεωφορεία, τραμ, τρόλεϊ, ταξί, αν θέλετε μπορώ να γράψω λίγα πράγματα σε προσωπικό μήνυμα ή αν το ζητήσει κάποιος εδώ δημοσίως.

κλασικά δεν περίμενα να αλλάξει κάτι δραματικά στην πορεία των ετών όσο αφορά τις Σέρβες μιας και έχω πολλά χρόνια να πάω στην Σερβία τα πράγματα μπορώ να πω δυσκόλεψαν περισσότερο από παλαιότερα. Και φίλος μου που πήγε στο F4 τα ίδια πάνω κάτω μου είπε, επειδή όμως γύρισε πολύ και την νύχτα στα κέντρα και τα clubs μου είπε χαρακτηριστικά σκέτη απογοήτευση η νύχτα στο Βελιγράδι 80/20 η αναλογία αντρών/γυναικών σε όλα τα μαγαζιά χειρότερα και από Ελλάδα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Καλή η εμπειρία του f4 αλλά εντελώς ακατάλληλο το timing για γκόμενες.Και μόνο που το Βελιγράδι θα'ταν τίγκα στους Έλληνες,συν το ότι οι Σέρβες είναι δύσκολες έτσι κι αλλιώς,δεν είχες πολλές πιθανότητες

δεν είναι θέμα timing sadman, γιατί γνωρίζω πολλούς που ανεβαίνουν τακτικά στην Σερβία για δουλειές και μου λένε πάντα ακριβώς αυτά που γνώριζα ότι δηλαδή το μέρος εκεί είναι εντελώς άκυρο για σεξοτουρισμό. όποιος γενικά έχει καλομάθει στην ευκολία της Ουκρανίας καλύτερα να μην πάει γιατί θα απογοητευτεί εντελώς.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585

:idiot:
Νταραβερίζομαι από το 2011 με Σερβία (είχα κ σχέση με ένα άτι για 2 χρόνια), έχω φορτώσει μπόλικο πράγμα από TInder & Badoo, κατά καιρούς (πάω 7 με 8 φορές το χρόνο..) Δικό μου input:

Δύσκολες οι Σέρβες (δόξα το θεό, είμαι ψηλός κ αθλητικός, δεν "κρύβομαι" δλδ) και για το 80/20 που λεει ο φιλος, θα σας πω ότι τα καλά τεμάχια πλέον δεν μένουν Βελιγράδι .. Κάνουν τα κονέ τους κ εξαφανίζονται εκτός πόλης κ εκτός χώρας ακόμη, στα (long) weekend..

Κάτι το γεγονός ότι πλέον υπάρχουν κ εκεί low cost αεροπορικές, κάτι το ότι σε 3 ώρες είσαι για παραδειγμα Βουδαπεστη, όλες αυτομολουνται ..

Το 2018, είχα πηδήξει μια αλὀγα 35άρα, χωρισμένη με 2 παιδιά, ένα ΣΚ που βρέθηκα εκεί (είχαμε ματσάρει σε προηγούμενο ταξίδι μου).. Καλό, δυνατό τεμάχιο αλλά skinny.. Δεν ηταν ο τυπος μου. Μου ειχε ζαλισει τον ερωτα να την κατεβάσω Αθηνα για ενα ΣΚ .. Δεν πολυ ψηνομουν ..

Την έβλεπα στο Ινστα, όλο ταξίδια λίγο πριν την πανδημία ..

Ξαναμάτσαρα στο tinder μαζι της (με σερβικο κινητο κ fake προφιλ, ολιγων ημερών) κ μου ζηταγε ταριφα πλεον 1000αρα για να παμε long weekend καπου στην Ευρώπη. Το ίδιο κ οι φιλες της.. Όλες στο κολπο πλεον κ οπου σε πιασουν.

θέλει προεργασία κ υπομονή ..μέχρι το 2018, ένοιωθα βασιλιάς .. Αλλάξανε οι εποχές γκαης

Υ.Σ.: Στο F4 πήγαν πολλοί φίλοι .. με καμία 7-8 που μίλησα, όλοι μου είπαν ότι κανένας δεν κατάφερε κάτι με Σέρβα .. όλοι στο οφθαλμόλουτρο περιορίστηκαν
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
δεν είναι θέμα timing sadman, γιατί γνωρίζω πολλούς που ανεβαίνουν τακτικά στην Σερβία για δουλειές και μου λένε πάντα ακριβώς αυτά που γνώριζα ότι δηλαδή το μέρος εκεί είναι εντελώς άκυρο για σεξοτουρισμό. όποιος γενικά έχει καλομάθει στην ευκολία της Ουκρανίας καλύτερα να μην πάει γιατί θα απογοητευτεί εντελώς.
Αυτό κατάλαβα κι εγώ. Ότι το μέρος είναι άκυρο για dating, τουλάχιστον με καλές. Ίσως όμως να δώσω στον εαυτό μου μια ευκαιρία ακόμη με περισσότερες μέρες διαμονής και καλύτερη προετοιμασία πριν πάω.
Η Ουκρανία δεν είναι διαθέσιμη και ψάχνουμε εναλλακτικές.
Μια περίπτωση που σκέφτομαι είναι η Πολωνία στην οποία πλέον έχουν μεταναστεύσει και Ουκρανες. Αλλά αυτό το ζήτημα αφορά άλλο τοπικ.
Επανερχόμενος στο θέμα του Βελιγραδίου, να πω ακόμη ότι οι Σερβες κυρίως σε ηλικία γάμου αλλά και πολλές μεγαλύτερες έχουν την ανάγκη μιας μακροχρόνιας σχέσης. Δεν τους λέει τίποτα πιστεύω η ευκαιριακή σχέση με τουρίστες.
Πιστεύω ότι ίσως υπάρχει μια εξαίρεση στις ηλικίες 18-25 που ξέρουν και ξένες γλώσσες και τους αρέσει η επαφή με ξένους, όπως είναι αυτές στο τίντερ, στο Badoo & στο Couchserfing.
Αυτό που μου έκανε πάντως εντύπωση και μου θύμισε Ουκρανία είναι ότι έβλεπα μεγάλο αριθμό γυναικών να κυκλοφορεί στην πόλη.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Αυτό κατάλαβα κι εγώ. Ότι το μέρος είναι άκυρο για dating, τουλάχιστον με καλές. Ίσως όμως να δώσω στον εαυτό μου μια ευκαιρία ακόμη με περισσότερες μέρες διαμονής και καλύτερη προετοιμασία πριν πάω.
Η Ουκρανία δεν είναι διαθέσιμη και ψάχνουμε εναλλακτικές.
Μια περίπτωση που σκέφτομαι είναι η Πολωνία στην οποία πλέον έχουν μεταναστεύσει και Ουκρανες. Αλλά αυτό το ζήτημα αφορά άλλο τοπικ.
Επανερχόμενος στο θέμα του Βελιγραδίου, να πω ακόμη ότι οι Σερβες κυρίως σε ηλικία γάμου αλλά και πολλές μεγαλύτερες έχουν την ανάγκη μιας μακροχρόνιας σχέσης. Δεν τους λέει τίποτα πιστεύω η ευκαιριακή σχέση με τουρίστες.
Πιστεύω ότι ίσως υπάρχει μια εξαίρεση στις ηλικίες 18-25 που ξέρουν και ξένες γλώσσες και τους αρέσει η επαφή με ξένους, όπως είναι αυτές στο τίντερ, στο Badoo & στο Couchserfing.
Αυτό που μου έκανε πάντως εντύπωση και μου θύμισε Ουκρανία είναι ότι έβλεπα μεγάλο αριθμό γυναικών να κυκλοφορεί στην πόλη.
Για να έχεις ελπίδες πρέπει να φτιάξεις προφίλ μόνιμου ή τουλάχιστον όχι περαστικού.. όπως το λες δεν θέλουν ευκαιρικη σχέση..
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.251
Πόντοι
3.886
Πολύ μουνι και καμία σχέση με εδώ...Οποία βλέπεις στον δρόμο θέλεις να την γαμησεις..Το μόνο αρνητικό δεν ξέρουν αγγλικά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

Stefanos the grait

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
110
Κριτικές
59
Like
913
Πόντοι
1.061
Καλησπέρα φίλοι.
Θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος να μου πεί αντίστοιχη πορνοιστοσελίδα με ανεξάρτητες για το Βελιγράδι με massage ή/και σεξακι όπως αυτή εδώ "rosszlanyok.hu" που είναι όμως της Βουδαπέστης.
Ευχαριστώ.
 

dalaidama

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
181
Πόντοι
0
Η πολη ειναι καμμενο χαρτι οσον αφορα τις γυναικες,ανεβηκα εδω επειδη απλα εχει καλες τιμες αν και πλεον τα ενοικια εχουν ξεφυγει με την αφιξη χιλιαδων Ρωσων.
Οι Ρωσοι ειναι πολλοι αλλα οι Ρωσιδες λιγες!

Η μονη διαφορα με Ελλαδα ειναι οτι Ελλαδα δν μαμας ουτε μπαζο ενω εδω θα φας οσες αρνουνται να πηδηξουν οι ντοπιοι
Που σημαινει χοντρες,ασχημες και 40+

Μακρια!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.088
Like
15.670
Πόντοι
3.656
  • Θυμός
Αντιδράσεις: Y13

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816

Αμερική έγιναν κι αυτοί; :confused:
Τι σχέση έχει με το νήμα τύπε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom