Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 953
  • Εμφανίσεις 175K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
Η πολη ειναι καμμενο χαρτι οσον αφορα τις γυναικες,ανεβηκα εδω επειδη απλα εχει καλες τιμες αν και πλεον τα ενοικια εχουν ξεφυγει με την αφιξη χιλιαδων Ρωσων.
Οι Ρωσοι ειναι πολλοι αλλα οι Ρωσιδες λιγες!

Η μονη διαφορα με Ελλαδα ειναι οτι Ελλαδα δν μαμας ουτε μπαζο ενω εδω θα φας οσες αρνουνται να πηδηξουν οι ντοπιοι
Που σημαινει χοντρες,ασχημες και 40+

Μακρια!
απο ελλαδα πολυ πιο καλα δηλαδη
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.094
Like
15.675
Πόντοι
3.656
Η μονη διαφορα με Ελλαδα ειναι οτι Ελλαδα δν μαμας ουτε μπαζο ενω εδω θα φας οσες αρνουνται να πηδηξουν οι ντοπιοι
Που σημαινει χοντρες,ασχημες και 40+

Υπάρχουν τέτοιες Σέρβες; :think:
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
οχτωβριο θα ειμαι βελιγραδι αλλα μετανιωσα επρεπε γεωργια να παω και αρμενια.
δεν παιζει τιποτα με σερβες εχω παει 5 φωρες,ασχιμες και ψηλες τα μπαζα της ευρωπης.
πιο καλα σαλονικη περνω αλλα ηθελα να αλλαξω λιγο περιβαλλον.ειχα παει τιρανα περσι ιουνιο
πολυ πιο ομορφες σαν ιταλιδες οι γκομενες και ολο νεαρες.σερβια πεθυμησα το φαι και της κρεπες πεταμενα
λεφτα αλλα δεν πειραζι τους παω σαν λαο
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.790
Κριτικές
178
Like
39.336
Πόντοι
21.896
οχτωβριο θα ειμαι βελιγραδι αλλα μετανιωσα επρεπε γεωργια να παω και αρμενια.
δεν παιζει τιποτα με σερβες εχω παει 5 φωρες,ασχιμες και ψηλες τα μπαζα της ευρωπης.
πιο καλα σαλονικη περνω αλλα ηθελα να αλλαξω λιγο περιβαλλον.ειχα παει τιρανα περσι ιουνιο
πολυ πιο ομορφες σαν ιταλιδες οι γκομενες και ολο νεαρες.σερβια πεθυμησα το φαι και της κρεπες πεταμενα
λεφτα αλλα δεν πειραζι τους παω σαν λαο
Ουκχαρη εσυ είσαι;;;καλώς ήρθες παλι
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
Ουκχαρη εσυ είσαι;;;καλώς ήρθες παλι
εγω ειμαι!ειπα να αλλαξω περιβαλον αν και η ελλαδα ειναι το καλυτερο μερος ιδικα η σαλονικη.
σκεφτωμουν σοφια αλλα ο δασκαλος ιοσηφ δεν θα ειναι τις μερες που εχω αδεια.
γεωργια ηταν ακριβα τα εισιτιρια και ειπα βελγραδι να μου περασει η καβλα.
δεν λενε τιποτα οι σερβες εμφανισιακα ενω γεωργια και αρμενια μου αρεσουν πολυ
και ειναι κοντουλες
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
την περασμενη κυριακη βρηκα μουναρα ουκρανιδα!την φορτωσα μου ανοιξε τα ποδια και επιανα το μουνι
καβλωσε,της ειπα παμε χοτελ να σε γαμησω,λεει στο αμαξι και να με βοηθησεις 70 ευρο!
αυτη αρχισε να γδινετε σαν οδηγουσα και με εκανε και τρακαρα με ενα αμαξι!η κοπελα χτυπησε
και εσπασε τα δοντια εγω δεν επαθα τιποτα αλλα το αμαξι μου καταστραφηκε!μολις πριν 3 μερες το
εφτιαξα απο αλλο ατυχημα που με κτυπησε μεθυσμενος.τον ιουνιο εβαλα μια τσιγγανα στο αμαξι και
μου εκλεψε το πορτοφολο με 1500-2000 ευρο.μας ματιασανε γαμωτο
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
σοφια μου αρεσει πιο πολυ απο βελιγραδι και θα βρω να γαμησω σερβια δεν παιζει τιποτα
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556
αυτη αρχισε να γδινετε σαν οδηγουσα και με εκανε και τρακαρα με ενα αμαξι!η κοπελα χτυπησε
και εσπασε τα δοντια εγω δεν επαθα τιποτα
τυπαρα χαρη είδωλο, με ενα σμπάρο δυο τριγωνια να πουμε. θα σου κανει και πίπα χωρις δόντι ανετα ντιπ θροατ :wanker::wanker::wanker::hi:
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
τυπαρα χαρη είδωλο, με ενα σμπάρο δυο τριγωνια να πουμε. θα σου κανει και πίπα χωρις δόντι ανετα ντιπ θροατ :wanker::wanker::wanker::hi:
η κοπελα σοκαριστικε,εκλαιγε,ζητουσε λεφτα να παει φαρμακειο και με απειλουσε,εβγαζε φωτο εμενα
και το αμαξι και την διαολοεστειλα.ηταν μουναρα ομως τελειο κορμι.επαθα καταθλιπσι γιατι δευτερο ατυχημα
σε ενα μηνα το αυτοκινητο καταστραφηκε.ισα που γλιτωσα ουτε που ειδα τον τυπο με ταχυτητα.
ελεξα τον δρομο,αδειος δρομοσ κυριακη την επαθα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

25 αυγουστου φιλος μου και ο θειος μου παλι οδυσσο.δεν καιγομε για ουκρανια ταλαιπωρια
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
μου εστειλε η αιρ σερβια μου ακυρωσαν την πτηση θα φυγουμε μεσημερι μια μερα πιο γρηγορα καλυτερα
ετσι και αλλιος ηθελα 8 μερες να παω αρχικα.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
7
Like
3.375
Πόντοι
736
αυτη αρχισε να γδινετε σαν οδηγουσα και με εκανε και τρακαρα με ενα αμαξι!η κοπελα χτυπησε
και εσπασε τα δοντια εγω δεν επαθα τιποτα αλλα το αμαξι μου καταστραφηκε!

μολις πριν 3 μερες το
εφτιαξα απο αλλο ατυχημα που με κτυπησε μεθυσμενος.τον ιουνιο εβαλα μια τσιγγανα στο αμαξι


Τι να κλασει ο James Bond, το Mission Impossible και το Fast and Furius ...

Εδώ μιλάμε για άλλο επίπεδο ρίσκου ...
ειναι σαν να κανεις πιπα με Ρωσική ρουλέτα και παρτουζα σε ναρκοπεδιο ... ;)))
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
επρεπε σαλονικη οχτωβρη τιινκα κοσμο,σερβια αδεια ολα μετα της 9 οχτωβρι και βροχερος καιροσ.
βελιγραδι χειμωνα καλυτερα που ειναι ολοι συγκεντωμενοι σε ενα μεροσ
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.790
Κριτικές
178
Like
39.336
Πόντοι
21.896
εγω ειμαι!ειπα να αλλαξω περιβαλον αν και η ελλαδα ειναι το καλυτερο μερος ιδικα η σαλονικη.
σκεφτωμουν σοφια αλλα ο δασκαλος ιοσηφ δεν θα ειναι τις μερες που εχω αδεια.
γεωργια ηταν ακριβα τα εισιτιρια και ειπα βελγραδι να μου περασει η καβλα.
δεν λενε τιποτα οι σερβες εμφανισιακα ενω γεωργια και αρμενια μου αρεσουν πολυ
και ειναι κοντουλες
Πηγές Αλβανία; Για λέγε στείλε πληροφορίες
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
Πηγές Αλβανία; Για λέγε στείλε πληροφορίες
πολυ καλος κοσμος,παφτηνα,ακινδυνα και μας αγαπανε παρα πολυ!φιλικοι και ακινδινα εντελος
παντου ακους ελληνικη μουσικη σε καφε,εστιατορια,στα αυτοκινητα και πολλοι μιλανε ελληνικα.
μας αγαπανε πολυ οι αλβανοι που εζησαν εδω,πολλοι μεταξυ τους μιλανε ελληνικα μεγαλωσαν ελλσδα
και επεστρεψαν για σπουδες.κοπελες ομορφες οχι σαν τα μπαζα σερβια σαν ιταλιδες και νεαροκοσμος
στα τιρανα.απο το μπλοκου που ειναι η νυχτερινη ζωη ηθελα 30 λεπτ περπατημα δεν επαιξα βραδι
αφου θες αμαξι για μοστρα εκει εχτος απο λεφτα.θα ξαναπηγαινα αλλα μου αρεσε σαλονικη και
δεν βρηκα χρονο να ξαναπαω.αργοτερα θα παω παλι.σαν ιταλιδες,μαυρα μαλια ασπρα προσωπα
ξανθουλες γαλαζια ματια πολυ ομορφες,οι αλβανοι δεν λενε τιποτα.δεν επαιξα νε πουτανεσ στο δρομο
δεν παιζι κατι στο κεντρο
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
βελιγραδι πεταμενα λευτα,καλυτερα αρμενια και γεωργια που ειναι μουναρεσ και μπορει να βρεισ γκομενα
βελιγραδι αν κινησε κνεζ πανω κατω δεν παιζι τιποτα,χειμωνα στα μολλα καλυτερα
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
57
Like
297
Πόντοι
20
βελιγραδι πεταμενα λευτα,καλυτερα αρμενια και γεωργια που ειναι μουναρεσ και μπορει να βρεισ γκομενα
βελιγραδι αν κινησε κνεζ πανω κατω δεν παιζι τιποτα,χειμωνα στα μολλα καλυτερα
Τουλάχιστον υπερβολικός
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
Τουλάχιστον υπερβολικός
σου ειχα απαντηση μεγαλο μυνημα πριν δυο εβδομαδες και το εσβισα.σκεψου εδω μου ελεγαν για ουκρανια
ανθρωποι που δεν πηγαν ποτε ενω ημουν ημιμονιμα απο το 1991-92 και καθε μηνα απο το 2000 που
απολυθηκα απο στρατο μεχρι το 2018.μετα το εκανα καθε 2 με 3 μηνες ουκρανια λογο δουλειας.
γυρισα απο βελιγραδι προχτες.οι κοπελες πριν πλισιασω μου ελεγαν μη και οτι μονο σερβικα μιλανε.
νομιζαν θα τους κολησω επεμενα εγω για πλιροφοριες λεωφορειο και αλλαζαν διαθεση,με βοηθουσαν 90%
αλλα αν τις πλισιασεις για καμακι το 99% σε αποφευγη και λεει μονο σερβικα.ρωσους δεν ειδα τοσους πολλους οσους
περιμενα,ειδα καμια 20 ατομα ελληνες πολλους τουρκους και ασιατες πιο πολλους απο ρωσσους.
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
οι μονες που μου μιλησαν καλα και γελουσαν ηταν κατιχαζομικρες στο καλαμεγταν
που ηταν παρεα και με ατομα τις ηλικιας τους.οραια περιοχη η κραλια πετρα που εμενα παλαιοτερα
αλλα τωρα την τελευταια μερα ανακαλυψα οτι ο δρομος πισω απο το μολλ ραιτσισεβα εχει πολλα μπαρ και καφε
με ιντερνασοναλ κοσμο και σερβες.αλλα ειχε κοσμο μετα απο μιση ωρα αδεια δεν εχει συνεχεια κοσμο.
αν και εμενα κοντα τελευταια μερα τα βρηκα που κατηφωρισα τον δρομο πριν το καλαμεγδαν καστρο.
τις αλλες μερες πηγαινα απο τον αντιυετο δρομο διπλα μου εχει πολλα μικρα καφε και μπαρ.
δυο μερες ηταν τινκα αλλες μερες λιγο κοσμο.το προβλημα δεν μπορεις σε αυτα να κανεις παιχνιδι.
ολοι ειναι παρεα σαν ελλαδα σαλονικην ψηρη αθηνα και μπλα μπλα μεταηθ τους δεν παιζουν βλεματα
ουτε καμακι κανουν οι σερβοι οσες φωρες ηρθα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom