Νέα

Βαλανοποσθίτιδα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Μα τι χαζη ερωτηση ρε τυπε,προφανως κατι εκανε χωρις προφυλαξη ο πιτσιρικας.προσεχετε.
Δεν είναι χαζή. Εννοώ άν ήταν με ιερόδουλη, με κοπέλα-σχέση, από σεξ, από στοματικό, από άγγιγμα, κλπκλπ.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Κοίτα, το bedadin να σου προκάλεσε κονδυλώματα λίγο δύσκολο. Μάλλον απ'την κορασίδα. Περίεργο πάντως...οι ειδήμονες του site λένε ότι δεν κολλάς κάτι με στοματικό. :jerking: Βέβαια, απ' ό,τι ξέρω τα κονδυλώματα μπορεί να τα αρπάξεις και χωρίς στοματικό από υγρά της κοπέλας πάνω στο πουλάκι σου, ή αν στον έπιασε πχ αφού είχε πιάσει το μουνάκι της κλπκλπ. Ας με διορθώσουν οι ειδήμονες του site. Και φυσικά δεν φεύγουν ποτέ, (τουλάχιστον με τα σημερινά ιατρικά δεδομένα) απλά το νόσημα μένει σε "αδράνεια" κατά κάποιο τρόπο μετά τη "θεραπεία".
Α ενταξει αμα το λενε οι ειδημονες οτι δεν κολας τιποτα απο το στοματικο,ειναι οκ.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
τι μαθαινεις κανεις οταν γραφει στο μπου...

1)οτι η βαλανοποσθιτιδα ειναι κονδυλωματα.... :headbang: :headbang:

2)κ οτι αν πλενεσαι τακτικα με μπενταντιν δεν κολλας κονδυλωματα....

3)οτι η βαλαποσθ.το παθαινεις σων κ καλα απο  :zfuck: :zfuck: :zfuck:

μαλιστα.....καλα κρασια... :headbang:
 

hammerb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
183
Πόντοι
280
δεν λεμε για τα κονδυλωματα αλλα για την ποσθιτιδα,

τα κονδυλωματα επειδη παντα χρησιμοποιω προφυλακτικο ηταν οχι στο πουλι αλλα στο σωμα εκει που ειναι οι τριχες, και ετσι ειχα μερικα αλλα δεν το ειχα παρει χαμπαρι....

ετσι μετα το καψιμο αρχισα τις πλυσεις στην περιοχη και ηρθε μκαι αυτο.. ποιοσ ξερει ..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
τι μαθαινεις κανεις οταν γραφει στο μπου...

1)οτι η βαλανοποσθιτιδα ειναι κονδυλωματα.... :headbang: :headbang:

2)κ οτι αν πλενεσαι τακτικα με μπενταντιν δεν κολλας κονδυλωματα....

3)οτι η βαλαποσθ.το παθαινεις σων κ καλα απο  :zfuck: :zfuck: :zfuck:

μαλιστα.....καλα κρασια... :headbang:
Βρε φιλε μου διαβασε προσεχτικα τι εγραψε ο ανθρωπος,ειπε ΚΑΙ για κονδυλωματα οχι μονο βαλανοποσθιτιδα.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Το παιδί έγραψε ότι κόλλησε κονδυλώματα. Από κει και πέρα, το site φυσικά δεν είναι ιατρικό forum και δεν υποκαθιστά τις ιατρικές διαγνώσεις, συμβουλές και θεραπείες. Νομίζω πρέπει να είναι κατανοητό αυτό και να μην ποντάρει στην άποψη του καθενός μας. Όλο το ξεχνάω κι εγώ, αλλά στην επόμενη θα δώσω απολυμαντικό υγρό χεριών να κάνουμε κι οι δύο μία επάλειψη πριν πέσουμε στη μάχη!  :grin: Ελπίζω να μην στραβώσει ε?! Θα της πω ότι φίλος μου άρπαξε κονδυλώματα κι έχω φοβηθεί κι εγώ, κλπκλπ!
 

hammerb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
183
Πόντοι
280
η μαλακια ειναι οτι κονδυλωματα και αυτο μαζι με εχει παει αποχη 1 και μιση μηνας..  :idiot:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
δεν λεμε για τα κονδυλωματα αλλα για την ποσθιτιδα,

τα κονδυλωματα επειδη παντα χρησιμοποιω προφυλακτικο ηταν οχι στο πουλι αλλα στο σωμα εκει που ειναι οι τριχες, και ετσι ειχα μερικα αλλα δεν το ειχα παρει χαμπαρι....

ετσι μετα το καψιμο αρχισα τις πλυσεις στην περιοχη και ηρθε μκαι αυτο.. ποιοσ ξερει ..
φιλε μου λυπαμαι και ελπιζω να γινεις γρηγορα καλα.Δεν ειναι να παιζουμε με αυτα τα πραγματα,ειδικα τα κονδυλωματα εχω την εντυπωση οτι θα τα κουβαλας μια ζωη.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
Βρε φιλε μου διαβασε προσεχτικα τι εγραψε ο ανθρωπος,ειπε ΚΑΙ για κονδυλωματα οχι μονο βαλανοποσθιτιδα.
ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΣΤ ΑΦΟΡΟΥΝ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΒΑΛΑΝΟΠΟΣΘΙΤΙΔΑ...ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ....

τα τελευταια αλλωστε δεν φευγουν με δ/μα Βορικου οξεος κ τα συναφη....με καυτηριασμο φευγουν...

διαβασε ρε μαστερ  τι γραφω... μην με τσιτωνετε βραδιατικα... :huh: :huh:
 

hammerb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
183
Πόντοι
280
τα κονδυλωματα μπορει να τα εχει ο καθενας αλλα να μην εχουν εκδηλωθει, εγω περασα μια περιοδο λογο καποιων θεραπειων που επεσε το ανοσοποιητικο και ετσι βγηκανε πολλα...


εγω παντα χρησιμοποιω προφυλακτικο, οποτε μου φαινονται λιγο περιεργα ολα αυτα..


Η βαλανοποσθιτιδα κολλαει απο στοματικο? αυτο δενε χω καταλαβει...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
τα κονδυλωματα μπορει να τα εχει ο καθενας αλλα να μην εχουν εκδηλωθει, εγω περασα μια περιοδο λογο καποιων θεραπειων που επεσε το ανοσοποιητικο και ετσι βγηκανε πολλα...


εγω παντα χρησιμοποιω προφυλακτικο, οποτε μου φαινονται λιγο περιεργα ολα αυτα..


Η βαλανοποσθιτιδα κολλαει απο στοματικο? αυτο δενε χω καταλαβει...
Μηπως εχεις φιμωση ρε;
 

Ρanas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2011
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
εγινε μπουλη,αντε πιες το γαλα σου κ πουλο. :birdman:
dimmits:αυτό το πανηλίθιο στοιχείο που με θαυμαστή μαλακία στον εγκέφαλο του συγκεντρώνει τέσσερις υπέρτατες λειτουργίες:αγαμία,βλακεία,φτωχομπινιά,μαμουχαλίαση...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
dimmits:αυτό το πανηλίθιο στοιχείο που με θαυμαστή μαλακία στον εγκέφαλο του συγκεντρώνει τέσσερις υπέρτατες λειτουργίες:αγαμία,βλακεία,φτωχομπινιά,μαμουχαλίαση...
ρε παρε πουλο λεμε.... :birdman: :birdman: :birdman:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Καντε λίγο υπομονη. Θα μπει ο Π-Ποκαχοντας και θα μας πει ακριβως γιατι εγινε  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom