Νέα

Τί σκέφτεστε μέχρι να μπει στο δωμάτιο η πουτάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Αν είσαι ο περιστασιακός γαμιάς της, σήμερα είσαι, αύριο δεν είσαι. Και γυρνάς πίσω στη μοναξιά (ή μοναχικότητα για κάποιους). Και όσο μεγαλώνεις, τόσο κατακλύζει την ψυχή σου.
Ποσοι παντρεμενοι νοιωθουν μοναξια στο γαμο τους;
Πολλοι
Κι αυτο γιατι αυτο που συνδεει δυο ανθρωπους εχει ουτως η αλλως ημερομηνια ληξης.
Να μου χει τελειωσει με μια γυναικα και να την εχω αυτη μαζι με τα παιδια μας;
Αυτο δεν καλυπτει τη μοναξια δημιουργει ευθυνες που για να αναλαβει καποιος πρεπει να το εχει σκεφτει ΠΟΛΥ καλα.
Οι φιλοι και οι δραστηριοτητες μπορουν να καλυψουν τη μοναξια.
Δυστυχως ο εγγαμος βιος και η συντροφικοτητα δεν ειναι αυτο που προβαλλεται στις ταινιες και σε κανει να οραματιζεσαι κατι ομορφο με το αλλο σου μισο.
Ασε που η μοναχικοτητα δεν ειναι απαραιτητα κατι κακο.
Σε κανει να δεις τη ζωη με αλλο ματι.
Σε κανει να ανοιχτεις προς τον κοσμο.
Απολαμβανω τις συζητησεις με αγνωστους στο καφε,στο λεωφορειο η στο σουπερ μαρκετ.
Νοιωθω πολυ ευγνωμων και ευτυχισμενος.
Εζησα εμπειριες γνωρισα αρκετες γυναικες.
Εκανα και σχεσεις μαζι τους.
Η ιδια κασετα ξανα και ξανα.Τα ιδια θελω τα ιδια πρεπει.
Απλα αλλαζαν τα προσωπα.
Αυτα αδερφε μου.
Ωστοαο σεβομαι απολυτα την οπτικη σου γωνια καθως καθε ανθρωπος εχει το δικο μου μοντελο ευτυχιας
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.933
Πόντοι
14.936
Ποσοι παντρεμενοι νοιωθουν μοναξια στο γαμο τους;
Πολλοι
Κι αυτο γιατι αυτο που συνδεει δυο ανθρωπους εχει ουτως η αλλως ημερομηνια ληξης.
Να μου χει τελειωσει με μια γυναικα και να την εχω αυτη μαζι με τα παιδια μας;
Αυτο δεν καλυπτει τη μοναξια δημιουργει ευθυνες που για να αναλαβει καποιος πρεπει να το εχει σκεφτει ΠΟΛΥ καλα.
Οι φιλοι και οι δραστηριοτητες μπορουν να καλυψουν τη μοναξια.
Δυστυχως ο εγγαμος βιος και η συντροφικοτητα δεν ειναι αυτο που προβαλλεται στις ταινιες και σε κανει να οραματιζεσαι κατι ομορφο με το αλλο σου μισο.
Ασε που η μοναχικοτητα δεν ειναι απαραιτητα κατι κακο.
Σε κανει να δεις τη ζωη με αλλο ματι.
Σε κανει να ανοιχτεις προς τον κοσμο.
Απολαμβανω τις συζητησεις με αγνωστους στο καφε,στο λεωφορειο η στο σουπερ μαρκετ.
Νοιωθω πολυ ευγνωμων και ευτυχισμενος.
Εζησα εμπειριες γνωρισα αρκετες γυναικες.
Εκανα και σχεσεις μαζι τους.
Η ιδια κασετα ξανα και ξανα.Τα ιδια θελω τα ιδια πρεπει.
Απλα αλλαζαν τα προσωπα.
Αυτα αδερφε μου.
Ωστοαο σεβομαι απολυτα την οπτικη σου γωνια καθως καθε ανθρωπος εχει το δικο μου μοντελο ευτυχιας
Ετσι ακριβως...
Συναγωνιστικους χαιρετισμους στον αδερφο Τρουμπα...:hi:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.305
Κριτικές
21
Like
9.545
Πόντοι
3.346
Ποσοι παντρεμενοι νοιωθουν μοναξια στο γαμο τους;
Πολλοι
Κι αυτο γιατι αυτο που συνδεει δυο ανθρωπους εχει ουτως η αλλως ημερομηνια ληξης.
Να μου χει τελειωσει με μια γυναικα και να την εχω αυτη μαζι με τα παιδια μας;
Αυτο δεν καλυπτει τη μοναξια δημιουργει ευθυνες που για να αναλαβει καποιος πρεπει να το εχει σκεφτει ΠΟΛΥ καλα.
Οι φιλοι και οι δραστηριοτητες μπορουν να καλυψουν τη μοναξια.
Δυστυχως ο εγγαμος βιος και η συντροφικοτητα δεν ειναι αυτο που προβαλλεται στις ταινιες και σε κανει να οραματιζεσαι κατι ομορφο με το αλλο σου μισο.
Ασε που η μοναχικοτητα δεν ειναι απαραιτητα κατι κακο.
Σε κανει να δεις τη ζωη με αλλο ματι.
Σε κανει να ανοιχτεις προς τον κοσμο.
Απολαμβανω τις συζητησεις με αγνωστους στο καφε,στο λεωφορειο η στο σουπερ μαρκετ.
Νοιωθω πολυ ευγνωμων και ευτυχισμενος.
Εζησα εμπειριες γνωρισα αρκετες γυναικες.
Εκανα και σχεσεις μαζι τους.
Η ιδια κασετα ξανα και ξανα.Τα ιδια θελω τα ιδια πρεπει.
Απλα αλλαζαν τα προσωπα.
Αυτα αδερφε μου.
Ωστοαο σεβομαι απολυτα την οπτικη σου γωνια καθως καθε ανθρωπος εχει το δικο μου μοντελο ευτυχιας
Δυστυχώς κάποιοι από εμάς αγαπητέ είμαστε περισσότερο ρομαντικοί από ότι επιβάλει η τωρινή εποχή. Καλή είναι και η μοναχικότητα, σε κάνει να σκέφτεσαι ότι στο τέλος της ημέρας είσαι μόνος σου και ότι αυτός που θα σε κάνει να πας ένα βήμα μπροστά και να ζήσεις εμπειρίες και καταστάσεις είσαι ΕΣΥ και όχι κάποιος τρίτος. Όμως, όλοι θέλουμε καταβάθος να έχουμε ένα pushάρισμα.
 

Ninja Gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
66
Like
225
Πόντοι
20
Υπάρχει ενθουσιασμός μέσα στο δωμάτιο. Μόλις πληρώσω την τσατσά βγάζω βιάστηκα τα ρούχα μου για να τα κρεμάσω στον καλόγερο. Για το βρακί έχω ξεχωριστή θέση. Το κρεμάω πάντα στην κορυφή του καλόγερου. Κάτι σαν σημαία ενός οχυρού το οποίο το έχω κατακτήσει.Την πέφτω γυμνός στο κρεβάτι και η καρδιά μου χτυπάει δυνατά. Προσπαθώ να ρίξω παλμούς αδειάζω την σκέψη μου ξέρω ότι σε λίγο το λάγνο μωρό θα μπει μέσα .δεν θέλω να νιώσει ότι η καρδιά μου χτυπάει σαν τρομπόνι. Δεν νιώθω τύψεις ούτε ενοχές. Είμαι ο εαυτός μου εκεί μέσα. Νιώθω εγώ. Είμαι το αρσενικό που θα σε λίγο θα πηδήξει ένα μουνι.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Ποτέ εμετουργείο,το χειρότερο καμια σπυρου πατση,ο ηχος των τακουνιων ερεθιζει και με προιδεαζει για τον αγωνα
Εγώ πάω στα στούντιο ακούω τα τακούνια πριν μπουν στο δωμάτιο που είμαι γυμνός και η καρδιά μου πάνω κάτω από τον ενθουσιασμό της καυλας και τη τρέλα της καυλας,άστο τα στούντιο είναι ότι καλύτερο αδερφέ το θέμα είναι ότι δε έχουμε και συχνά να δίνουμε 50 άρικα αλλιώς κάθε μήνα εκεί θα ήμασταν και όχι κάθε 2 μήνες.
 

Mrbill.

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2023
Μηνύματα
14
Like
25
Πόντοι
0
Κοίταξε δε σου είπε κανείς να γαμας 60 αρες έχει και πουτανες ηλικίας γύρω στα 25 αν θες νέες κοπελες περίπου στη ηλικία σου.Το ζήτημα είναι ότι εφόσον είσαι νέος γιατί και εγώ νέος είμαι 24 θα έπρεπε να βρίσκουμε πολλές γκόμενες έξω και όχι μόνο να πρέπει να πληρώσουμε για να γαμησουμε γιατί αλλιώς δε μπορούμε,σε αυτό δε φταίμε ούτε εγώ όμως ούτε εσύ φταίνε οι γκόμενες έτσι όπως κατάντησαν,δε είμαστε ναυάγια επειδή πληρώνουμε για να τον χώσουμε και δε τον χώνουμε αλλιώς ούτε εγώ ούτε εσύ ναυάγια είναι οι γκόμενες που δε κάθονται,και εγώ αλλά και εσύ θα θέλαμε να μας κάτσουν γκόμενες κανονικες το ότι δε μας κάθονται καθόλου είναι ξεκάθαρη ευθύνη των γυναικών και όχι δική μας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ποια κοπέλα του?τρολιες θα έλεγε εδώ σου λέει ο τύπος ότι πληρώνει για να γαμαει μόνο.
Όπως τα λες είναι φίλε μου ίδια ηλικία έχουμε 1 χρόνο στον αγοράιω έρωτα είχα πει στον εαυτό μου να πάω μια φορά Ε και εδώ εφτασα δεν μετανιώνω τίποτα παραμένο χαρούμενος με αρέσει ότι είναι μια ζωή την έχουμε τα χρόνια θα περάσουν όποτε ας γαμάνε όσο Μπουρουμε αυτά έχω να πω
Όσο το ότι σκέφτομαι πριν μπει η πουτανα είμαι μέσα. Στην γκαβλα στο κρεβάτι και περιμένω πως και πως να την ακούσω να έρχεται να την γαμησω με χαρά !
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.985
Πόντοι
1.206
Ποσοι παντρεμενοι νοιωθουν μοναξια στο γαμο τους;
Πολλοι
Κι αυτο γιατι αυτο που συνδεει δυο ανθρωπους εχει ουτως η αλλως ημερομηνια ληξης.
Να μου χει τελειωσει με μια γυναικα και να την εχω αυτη μαζι με τα παιδια μας;
Αυτο δεν καλυπτει τη μοναξια δημιουργει ευθυνες που για να αναλαβει καποιος πρεπει να το εχει σκεφτει ΠΟΛΥ καλα.
Οι φιλοι και οι δραστηριοτητες μπορουν να καλυψουν τη μοναξια.
Δυστυχως ο εγγαμος βιος και η συντροφικοτητα δεν ειναι αυτο που προβαλλεται στις ταινιες και σε κανει να οραματιζεσαι κατι ομορφο με το αλλο σου μισο.
Ασε που η μοναχικοτητα δεν ειναι απαραιτητα κατι κακο.
Σε κανει να δεις τη ζωη με αλλο ματι.
Σε κανει να ανοιχτεις προς τον κοσμο.
Απολαμβανω τις συζητησεις με αγνωστους στο καφε,στο λεωφορειο η στο σουπερ μαρκετ.
Νοιωθω πολυ ευγνωμων και ευτυχισμενος.
Εζησα εμπειριες γνωρισα αρκετες γυναικες.
Εκανα και σχεσεις μαζι τους.
Η ιδια κασετα ξανα και ξανα.Τα ιδια θελω τα ιδια πρεπει.
Απλα αλλαζαν τα προσωπα.
Αυτα αδερφε μου.
Ωστοαο σεβομαι απολυτα την οπτικη σου γωνια καθως καθε ανθρωπος εχει το δικο μου μοντελο ευτυχιας
ανοίγεις μεγάλη κ πολύ ωραία κουβέντα. Στην σύγχρονη εποχη γινόμαστε όλο κ περισσότερο μόνοι, μια εποχή που θα την χαρακτήριζα ως εποχή του άρπα κόλλα, κυρίως από την εποχή που ξεκίνησε η κρίση. Αλλά τι να πεις όταν το φλερτ έγινε πίσω από οθόνες. Έχω τρείς αρραβώνες στην πλάτη μου τον τωρινό κ τολμώ να σου πω πως έχεις απόλυτο δίκιο που λες τα ίδια κ τα ίδια σε κάθε σχέση. Όλα κάνουν τον κύκλο τους κ τελειώνουν, τίποτα δεν κρατά για πάντα.
 
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
301
Like
771
Πόντοι
81
αυτο που σκεφτομαι πριν μπει η πουτανα στο δωματιο ειναι μηπως δεν περασω καλα και <εκαψα> ενα 20€ και αν σκεφτει καποιος οτι η φετα (ποπ) εχει φτασει στα 17€ (με ανοδικες τασεις) το διπλοσκεφτομαι πως μπορει και να στραβογαμησω και να μεινω νυστικος...... ειναι πραγματικα να σε κοβει κρυος ιδρωτας
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
αυτο που σκεφτομαι πριν μπει η πουτανα στο δωματιο ειναι μηπως δεν περασω καλα και <εκαψα> ενα 20€ και αν σκεφτει καποιος οτι η φετα (ποπ) εχει φτασει στα 17€ (με ανοδικες τασεις) το διπλοσκεφτομαι πως μπορει και να στραβογαμησω και να μεινω νυστικος...... ειναι πραγματικα να σε κοβει κρυος ιδρωτας
Κοίταξε στη φυλής η άλλη να έχει εμφάνηση και να σου κάνει γαμησι να περάσεις καλά δύσκολο να ξέρεις.
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.858
Κριτικές
3
Like
795
Πόντοι
96
Η πρώτη σκέψη μου είναι αν έκανα σωστή επιλογή αν θα φάω φόλα ή όχι και γενικότερα αν θα περάσω καλά
Η δεύτερη σκέψη μου είναι ότι ήρθα πάλι στις πουτάνες και πλήρωνω για να γαμήσω
Η τελευταία σκέψη μου είναι στην αναμονή περιμένοντας στο κρεβάτι πριν έρθει το κορίτσι.Τα κόκκινα φωτάκια σε συνδυασμό με την πορνομουσική, τα ποτά πριν πάω και τέλος ο καυλωτικός ήχος των τακουνιών είναι το κάτι άλλο!
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
9
Like
2.109
Πόντοι
496
Μόλις είδα τον τίτλο του θέματος σκέφτηκα πριν μπει η πουτάνα ότι θα το άνοιξε ο @troubaman κυριακάτικα αλλά δεν :confused:
Επί του θέματος, δεν σκέφτομαι κάτι συγκεκριμένο, αλλά ότι θα τον χώσω και θα προσπαθήσω να περάσω καλά και τίποτα παραπάνω. Δεν με νοιάζει αν έχει συμμετοχή ή όχι αρκεί να μην είναι φόλα και μη εκείνο ή όχι το άλλο, α δεν μπορώ κλπ διότι παίρνει πόδι. Οι πόρνες είναι όπως το Στοίχημα, σου έκατσε έχει καλώς, ειδάλλως πας στην επόμενη και ξεχνάς τον κουβά της προηγούμενης :sunglasses:

Καλημέρες να πάμε για καμμιά δουλειά διότι το τζάκι κάνει υπερωρίες τις τελευταίες ημέρες και δεν βλέπω να έρχεται Άνοιξη και Πολιτική μαζί του Αντωνάκη :confused:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.903
Κριτικές
38
Like
4.933
Πόντοι
2.696
Σκέφτομαι πολλα...
  1. Τη δουλειά που έχω εκκρεμότητα στο γραφείο
  2. Τις πληρωμές λογ/σμων που έχω να κάνω
  3. Πότε θα περάσει η περίοδος της κοπελιάς να γαμάω στο σπίτι μου και όχι στα μπουρδέλα!
Όταν ήμουν πιτσιρικάς σκεφτόμουν εικόνες από τσόντες που είχα δει και ήθελα να κάνω τα ίδια,αλλά φευ...τις περισσότερες φορές τελείωνα στην πρώτη στάση!!!!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Όπως τα λες είναι φίλε μου ίδια ηλικία έχουμε 1 χρόνο στον αγοράιω έρωτα είχα πει στον εαυτό μου να πάω μια φορά Ε και εδώ εφτασα δεν μετανιώνω τίποτα παραμένο χαρούμενος με αρέσει ότι είναι μια ζωή την έχουμε τα χρόνια θα περάσουν όποτε ας γαμάνε όσο Μπουρουμε αυτά έχω να πω
Όσο το ότι σκέφτομαι πριν μπει η πουτανα είμαι μέσα. Στην γκαβλα στο κρεβάτι και περιμένω πως και πως να την ακούσω να έρχεται να την γαμησω με χαρά !
Εε ναι ρε φίλε μια ζωή τη έχουμε άμα κάτσουμε και περιμένουμε τις Ελληνίδες πάει χαθήκαμε.Να γαμαμε όσοι μπορεί ο καθένας και όλα τα άλλα είναι μαλακίες.Αν έρθει ποτέ γκόμενα έχει καλώς αλλιώς πουτανες μόνο τι να κάνουμε?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.311
Πόντοι
17.311
Εγώ σκέφτομαι αν θα περάσω καλά στη συνάντηση με τη κοπέλα αν θα τη γαμησω ώστε να περάσω καλά και αν μετά θα την χύσω σωστά ώστε να μου φύγουν οι καύλες.
πολλες σκεψεις αγορινα = πολυ αγχος :undecided:
 

hlektrop

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
211
Κριτικές
25
Like
1.724
Πόντοι
2.411
Το μονο που σκέφτομαι ειναι οτι σε λιγο θα γαμησω την πουτανα και θα χυνω...αφου γισ αυτό πηγα..τι αλλο να σκεφτώ..απλα οτι θα ριξω πουτσο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom