Νέα

Τί σκέφτεστε μέχρι να μπει στο δωμάτιο η πουτάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
931
Like
2.978
Πόντοι
446
Όταν ήμουν 12 χρονων πίστευα ότι στα 29 μου θα οδηγούσα Φεράρι και θα εμένα σε βίλα. Που να ήξερα ότι θα πληρώνω για να γαμαω γριές σε βρώμικα σεντόνια στα τσαρδια του Μεταξουργείου και του σταθμού λαρισης

Αυτό σκέφτηκα τις προάλλες όσο περίμενα την μεγαλοκοπελα γύρω στα 60 όσο ήμουν γυμνος και ξαπλωμένος στα χυμένα σεντόνια του μπουρδελου. Με διαπέρασε ένα συναίσθημα στεναχώριας και απελπισίας, αλλά ταυτόχρονα χαράς σκεφτόμενος ότι τίποτα στην ζωή δεν είναι μόνιμο και τα πάντα τελειώνουν με την γλυκια απελευθέρωση του θανάτου. Ακόμα και για εμάς τα ναυάγια της ζωής θα υπάρξει η λύτρωση.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Μια χαρά είσαι αγαπητέ
Για σκέψου και την γριεντζω που έφτασε 60 και είναι ακόμη αναγκασμενη να κάτσει να την γαμησεις στα χυμένα σεντόνια του μπουρδέλου .
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
931
Like
2.978
Πόντοι
446
Μια χαρά είσαι αγαπητέ
Για σκέψου και την γριεντζω που έφτασε 60 και είναι ακόμη αναγκασμενη να κάτσει να την γαμησεις στα χυμένα σεντόνια του μπουρδέλου .

Τύπε ειμαι πολύ ωραίος και με τεράστια πουτσα (οπως και όλοι εδώ, αν δεν ήμασταν θα είχαμε κοπεί στα βιομετρικά για να γίνουμε μέλοι του μπου)

Κανονικά αυτή θα έπρεπε να με πληρώσει
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Τύπε ειμαι πολύ ωραίος και με τεράστια πουτσα (οπως και όλοι εδώ, αν δεν ήμασταν θα είχαμε κοπεί στα βιομετρικά για να γίνουμε μέλοι του μπου)

Κανονικά αυτή θα έπρεπε να με πληρώσει
Τύπε αφού έχεις αυτά τα προσόντα και γαμας 60 αρχές στα μπουρδέλα ,τελικά έχεις δίκιο ο θάνατος θα σε λυτρώσει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εξηνταρες εννοω
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
412
Like
1.443
Πόντοι
201
Αν είσαι μεγάλος σκέφτεσαι αν θα τα καταφέρεις να τελειώσεις αν είσαι νέος σκέφτεσαι πόσο τρομπας είσαι ώστε να χρειάζεται για ακόμα μια φορά να πληρώσεις για να πηδήξεις
 

Trifonbakatsoulias

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.900
Κριτικές
29
Like
9.679
Πόντοι
2.046
Οσο περιμενω να ρθει η βιζιτα ή η πουτανα να γαμησω σκεφτομαι οτι ειμαι μαλακας που πληρωνω για σεξ και οτι πρεπει να κοψω τις πουτανες.μολις τελειωσει η συναντηση ψαχνω ποια θα ναι η επομενη που θα γαμησω.
 

rays

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
203
Πόντοι
0
Μεγαλοκοπελα γυρω στα 60 ακουσα. Σε ποια αναφερεσαι συναγωνιστη;
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
270
Like
1.421
Πόντοι
201
αν μετα την τσαρκα π εκανα ,εκανα την καλητερη επιλογη συγκρινοντας τες στο μυαλο μ κ αφου τελιωσω ποια 8α ειναι η επομενη
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.252
Πόντοι
11.956
Εάν φάρα ψηλοτάκουνα πέδιλα όπως της είπα η θα έρθει με τίποτα χαλιά παπούτσια....εάν θα είναι φουλ βαμενη σαν πουτανα ....η σαν νοικοκυριά.....και φυσικά να με γουσταρη φουλ που στο τέλος να μην πάρει λεφτά χαχαχαχα!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom