Νέα

Τί σκέφτεστε μέχρι να μπει στο δωμάτιο η πουτάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
αν αφησα ανοιχτο το θερμοσιφωνα οταν εφυγα απο το σπιτι
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.057
Κριτικές
27
Like
17.391
Πόντοι
7.415
ενα πραμα δε θα ξεχασω ποτε στα στουντιο που πηγαινα καποτε,τα τακουνια που ακουγα και πλησιαζαν προς την πορτα...παντα με καυλωνε αυτο!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Όταν ήμουν 12 χρονων πίστευα ότι στα 29 μου θα οδηγούσα Φεράρι και θα εμένα σε βίλα. Που να ήξερα ότι θα πληρώνω για να γαμαω γριές σε βρώμικα σεντόνια στα τσαρδια του Μεταξουργείου και του σταθμού λαρισης

Αυτό σκέφτηκα τις προάλλες όσο περίμενα την μεγαλοκοπελα γύρω στα 60 όσο ήμουν γυμνος και ξαπλωμένος στα χυμένα σεντόνια του μπουρδελου. Με διαπέρασε ένα συναίσθημα στεναχώριας και απελπισίας, αλλά ταυτόχρονα χαράς σκεφτόμενος ότι τίποτα στην ζωή δεν είναι μόνιμο και τα πάντα τελειώνουν με την γλυκια απελευθέρωση του θανάτου. Ακόμα και για εμάς τα ναυάγια της ζωής θα υπάρξει η λύτρωση.
Μια φορα εκλαψα πριν χρονια την μοιρα μου οταν εκανα βολτες στο μεταξουργειο ξημερωματα αναμεσα σε τελειωμενες πουτάνες...
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Συνήθως αναρωτιέμαι κάτι του στύλ:
"Πόσα να θέλει άραγε για να παίξουμε την κοκκινοσκουφίτσα με τον λύκο, και αν θα κάνει καλό λύκο...":2funny:
JcGwh21.gif
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
751
Like
3.973
Πόντοι
446
Εμένα η σκέψεις μου είναι μπας και έχουμε κανένα καινούργιο κόλπο στο σεξ και ότι για την επόμενη ώρα θα περάσω καλά, έπειτα απλά και στωικά περίμενω αρχίσει η μάχη, αφού πρωτίστως στο social έχω φροντίσει να υπάρχει ωραίο κλίμα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
Τι έγινε με την κοπέλα σου ρε παίκτη; Την ξεκώλιασες και την έστειλες;
 

menounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
104
Κριτικές
5
Like
498
Πόντοι
301
‘Ελπίζω να μην χτυπήσει το κινητό’
‘Λες να μου σπάσει κανένας τ αμάξι όσο είμαι μέσα;’ (Έχει συμβεί στα στούντιο στο βουνό)
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Όταν ήμουν 12 χρονων πίστευα ότι στα 29 μου θα οδηγούσα Φεράρι και θα εμένα σε βίλα. Που να ήξερα ότι θα πληρώνω για να γαμαω γριές σε βρώμικα σεντόνια στα τσαρδια του Μεταξουργείου και του σταθμού λαρισης

Αυτό σκέφτηκα τις προάλλες όσο περίμενα την μεγαλοκοπελα γύρω στα 60 όσο ήμουν γυμνος και ξαπλωμένος στα χυμένα σεντόνια του μπουρδελου. Με διαπέρασε ένα συναίσθημα στεναχώριας και απελπισίας, αλλά ταυτόχρονα χαράς σκεφτόμενος ότι τίποτα στην ζωή δεν είναι μόνιμο και τα πάντα τελειώνουν με την γλυκια απελευθέρωση του θανάτου. Ακόμα και για εμάς τα ναυάγια της ζωής θα υπάρξει η λύτρωση.
Κοίταξε δε σου είπε κανείς να γαμας 60 αρες έχει και πουτανες ηλικίας γύρω στα 25 αν θες νέες κοπελες περίπου στη ηλικία σου.Το ζήτημα είναι ότι εφόσον είσαι νέος γιατί και εγώ νέος είμαι 24 θα έπρεπε να βρίσκουμε πολλές γκόμενες έξω και όχι μόνο να πρέπει να πληρώσουμε για να γαμησουμε γιατί αλλιώς δε μπορούμε,σε αυτό δε φταίμε ούτε εγώ όμως ούτε εσύ φταίνε οι γκόμενες έτσι όπως κατάντησαν,δε είμαστε ναυάγια επειδή πληρώνουμε για να τον χώσουμε και δε τον χώνουμε αλλιώς ούτε εγώ ούτε εσύ ναυάγια είναι οι γκόμενες που δε κάθονται,και εγώ αλλά και εσύ θα θέλαμε να μας κάτσουν γκόμενες κανονικες το ότι δε μας κάθονται καθόλου είναι ξεκάθαρη ευθύνη των γυναικών και όχι δική μας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι έγινε με την κοπέλα σου ρε παίκτη; Την ξεκώλιασες και την έστειλες;
Ποια κοπέλα του?τρολιες θα έλεγε εδώ σου λέει ο τύπος ότι πληρώνει για να γαμαει μόνο.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
1) τιποτα κυριως,
αλλα... μερικες φορες,
2) ποια θα ειναι η επομενη
Εγώ σκέφτομαι αν θα περάσω καλά στη συνάντηση με τη κοπέλα αν θα τη γαμησω ώστε να περάσω καλά και αν μετά θα την χύσω σωστά ώστε να μου φύγουν οι καύλες.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
ενα πραμα δε θα ξεχασω ποτε στα στουντιο που πηγαινα καποτε,τα τακουνια που ακουγα και πλησιαζαν προς την πορτα...παντα με καυλωνε αυτο!
Αυτό καυλώνει και εμένα όταν πάω στα στούντιο τρελαίνομαι που περιμένω γυμνός και αυτή πλησιάζει την πόρτα με τα τακούνια αρχίζει και πάει η καρδιά μου πάνω κάτω από τη καύλα και τη τρέλα της απόλαυσης.
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
931
Like
2.978
Πόντοι
446
Τι έγινε με την κοπέλα σου ρε παίκτη; Την ξεκώλιασες και την έστειλες;

Με έστειλε αυτή..χωρίς κάποιο προφανή λόγο. Μάλλον η πουτσα μου παραήταν μεγάλη για αυτήν
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.793
Κριτικές
62
Like
40.176
Πόντοι
8.530
Τύπε ειμαι πολύ ωραίος και με τεράστια πουτσα (οπως και όλοι εδώ, αν δεν ήμασταν θα είχαμε κοπεί στα βιομετρικά για να γίνουμε μέλοι του μπου)

Κανονικά αυτή θα έπρεπε να με πληρώσει
Σκέψου ότι αυτή μπορεί πραγματικά να είναι πιο πλούσια από εσένα...
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.355
Κριτικές
72
Like
12.757
Πόντοι
25.036
Με έστειλε αυτή..χωρίς κάποιο προφανή λόγο. Μάλλον η πουτσα μου παραήταν μεγάλη για αυτήν
Άστα φίλε μου, όλοι στο site το ίδιο πρόβλημα έχουμε...
Καλό κόλπο είναι να της λες να κλείσει τα φώτα πρίν κατεβάσεις παντελόνι :wink:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Συνήθως φιλοσοφώ σε χοτελ που περιμένω να ρθει το call girl
Έχω κανει το ντουζακι μου εχω σκουπιστει και καθομαι και σκεφτομαι...
Θυμασαι τον ταδε χειμωνα εκεινη τη γκομενα;Εκανε τσιμπουκαρα...γιατι χωρισατε;
Ρωταω τον εαυτο μου χωρις να παρω απαντηση μια και η μνημη μου ειναι πολυ θολη σε οτι αφορα θεματα εκτος σεξ οσον αφορα τις γυναικες.
Στο Μπιλ μ αρεσει να βλεπω να περνα το τρενο ενω περιμενω το κοριτσι.
Με κανει να αισθανομαι ταξιδιωτης σε μακρινους προορισμους.
Τωρα στο πορνειο που ο χρονος ειναι περιορισμενος και εγω οχι τοσο χαλαρος σκεφτομαι αν παρκαρα καλα τη μηχανη η αν θα βρεχει οταν θα κατεβαινω προς το σπιτι.
Για υλικα αγαθα δεν ειχα τοσο καυλα τυπε νηματοθετη.
Τη Φεραρι δεν αξιζει να την εχεις,αλλα να την οδηγας μονο.
Δηλαδη να τη νοικιασεις για μερικες ωρες και οχι να εισαι ο ιδιοκτητης της.
Τα ιδια κι ενα ωραιο μεγαλο σπιτι.
Αξιζει να μεινεις μερικα βραδια εκει οχι ομως να εισαι μόνιμος κάτοικος.
Η ευτυχια δε βρισκεται εκει
Τι κλισε κι ομως αληθινο.
Τα ιδια και με τις γυναικες.
Δεν αξιζει να εισαι ο συζυγος μιας μουναρας αλλα ο περιστασιακος γαμιας της.
Κι επειδη σε τουτη τη ζωη τιποτα δε μενει σταθερο παρα μονο οι αξιες της,αυτο που τελικα αξιζει ειναι εκτος απο την υγεια,η ευγνωμοσυνη και η αυταρκεια.
Να λες καθε πρωι "παλι καλα" και οχι να παραπονιεσαι που δεν πραγματοποιησες μεγαλα σου ονειρα.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446
Ποτέ εμετουργείο,το χειρότερο καμια σπυρου πατση,ο ηχος των τακουνιων ερεθιζει και με προιδεαζει για τον αγωνα
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.548
Πόντοι
3.346
Η ευτυχια δε βρισκεται εκει
Τι κλισε κι ομως αληθινο.
Τα ιδια και με τις γυναικες.
Δεν αξιζει να εισαι ο συζυγος μιας μουναρας αλλα ο περιστασιακος γαμιας της.
Κι επειδη σε τουτη τη ζωη τιποτα δε μενει σταθερο παρα μονο οι αξιες της,αυτο που τελικα αξιζει ειναι εκτος απο την υγεια,η ευγνωμοσυνη και η αυταρκεια.
Αν είσαι ο περιστασιακός γαμιάς της, σήμερα είσαι, αύριο δεν είσαι. Και γυρνάς πίσω στη μοναξιά (ή μοναχικότητα για κάποιους). Και όσο μεγαλώνεις, τόσο κατακλύζει την ψυχή σου.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom