Νέα

Θα κάνατε ποτέ σχέση με trans;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sexpire

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
84
Πόντοι
0
γενικα, που βγαινουν τρανς, μιλωντας παντα για κλαμπ και μαγαζια
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
626
Like
1.308
Πόντοι
206
Η φάση είναι κάπως ανώμαλη επόμενος εδώ δύσκολα να βρεις αντικειμενική απάντηση
. Ο μέσος άντρας αποκλείεται να έκανε σχέση
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.243
Πόντοι
3.886
Πολλές φορές ξεκινάει από το αυτονόητο...Πας σαν πελάτης αλλά βλέπεις ότι υπάρχει χημεία και κάτι περισσότερο και...
Καλά ναι σωστά...Πας πελάτης μια δυο τρεις... Μετά αλλάζει η φάση
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
456
Κριτικές
26
Like
1.360
Πόντοι
1.011
γενικα, που βγαινουν τρανς, μιλωντας παντα για κλαμπ και μαγαζια
Πώς έγινε το κονέ;
H ιστορία είναι στα τέλη δεκαετίας 80 με αρχή 90. Καμία σχέση με τώρα. Δεν έκανε πολύ παρέα με άλλες τρανς. Δυο κολλητές είχε μόνο. Παντού πηγαίναμε δεν υπήρχε θέμα. Δεν τη καταλάβαινες πάντως.
 

unicron

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
11
Like
24
Πόντοι
0
αυτό ακριβώς επειδή δεν θα ειμαστε μια ζωη ντιβες και ομορφες δεν θα σπαταλήσουμε το χρόνο μας με ατομα που ειτε θελουν να μας εκμεταλλευτούν οικονομικά η ερωτικά . να βγαλη τα γουστα του αλλα στα κρυφα. μην μαθει κανεις τιποτα και του κρεμάσουν κουδουνια. και οταν βαρεθει και του γυαλίσει καμια αλλη. να σου πετάξει το θέλω να προχωρήσω να κάνω οικογένεια... ευχαριστω δεν θα παρω.
Καλησπέρα. Θα μου επιτρέψετε και εμένα να εκφέρω μια άποψη. Εγώ προσωπικά έχω βγει με αρκετές τρανς όταν ήμουν Γερμανία, εδώ ξεραηλα. Το όσον αφορά μη του κρεμάσουν κουδούνια, αν δεις τέτοια κατάσταση δεν υπάρχει λόγος να σκεφτείς κάτι για σχέση. Άντρας που σε γουστάρει ούτε τα κουδούνια ούτε τίποτα δε θα τον εμποδίσει. Όσον αφορά τις τρανς ας αποφασίσουν να κάνουν ανθρώπινες γνωριμίες πέρα από βίζιτες και θα βρεθεί ο άνθρωπος τους.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.403
Πόντοι
201
"Άντρας που σε γουστάρει ούτε τα κουδούνια ούτε τίποτα δε θα τον εμποδίσει. Όσον αφορά τις τρανς ας αποφασίσουν να κάνουν ανθρώπινες γνωριμίες πέρα από βίζιτες και θα βρεθεί ο άνθρωπος τους."

Προσωπικά, διαφωνώ και στα δύο. Οι κοινωνικές συμβάσεις είναι *ευκολότατα* ισχυρότερες από τα αισθήματα, οπότε τσαλαπατούν με χαρακτηριστική άνεση τους έρωτες. Αυτά τα περί έρωτος που υπερνικά όλα τα εμπόδια είναι για τα άρλεκιν. Ως προς το δεύτερο, δεν είναι απαραίτητα "σφάλμα" αποκλειστικό των τρανς που βλέπουν τον άλλο σαν πορτοφόλι. Τα "ξέρεις, πρέπει να διακόψουμε, επειδή αποφάσισα πως θέλω να κάνω οικογένεια, παιδιά κλπ" είναι πολύ πιο συχνή κατάληξη σχέσης μεταξύ τρανς και ετέρου ημίσεος (αν υπήρξε ποτέ πραγματικά τέτοιο) απ' όσο νομίζει κανείς. Δεν απορώ καθόλου που, ως κανόνα, οι τρανς αποφεύγουν να επενδύσουν σε στενότερες σχέσεις.
 

sapiokoilias

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
38
Κριτικές
32
Like
1.586
Πόντοι
2.390
Δύσκολο να ξεγελάσεις τον νου άμα δεις μια ψωλή ανάμεσα από τα πόδια, ακόμα πιο δύσκολο να κάνεις και σχέση.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα. Θα μου επιτρέψετε και εμένα να εκφέρω μια άποψη. Εγώ προσωπικά έχω βγει με αρκετές τρανς όταν ήμουν Γερμανία, εδώ ξεραηλα. Το όσον αφορά μη του κρεμάσουν κουδούνια, αν δεις τέτοια κατάσταση δεν υπάρχει λόγος να σκεφτείς κάτι για σχέση. Άντρας που σε γουστάρει ούτε τα κουδούνια ούτε τίποτα δε θα τον εμποδίσει. Όσον αφορά τις τρανς ας αποφασίσουν να κάνουν ανθρώπινες γνωριμίες πέρα από βίζιτες και θα βρεθεί ο άνθρωπος τους.
Ακριβώς. Στο εξωτερικό υπάρχει υπερπληθώρα και τρανς που θα κάνανε σχέση - στην Ελλάδα απλά το πορτοφόλι σου θα κοιτάνε όπως και οι γυναίκες δηλαδή. Έτσι είναι εδω, και συν τοις άλλοις δεν έχουμε και πολλές. Στην Ελλάδα αν είσαι gay και λίγο νέος κ έχεις μια περιοποιημένη εμφάνιση στη πέφτουν δεκάδες άντρες... από τρανς και γυναίκες μόνο ξεραϊλα.
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
130
Like
326
Πόντοι
21

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
έχω μια τρανς που δουλεύει στο κομμωτήριο της γειτονιάς. Όχι κουκλάρα εμφανισιακά αλλά δεν την ξεχωρίζεις από γυναίκα, πρέπει να σου το πει κάποιος.
Δεν έχω βρει το θάρρος να κάνω καμιά κίνηση αλλά δεν θα το απέκλεια κιόλας (εννοείται βέβαια να μη βγάλει το εσώρουχό της και δω κάτι να κρέμεται).
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
280
Πόντοι
21
Με την khloe kay άνετα.Πιο καυλιαρα και απο γυναικα ειναι η πουτανα.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.243
Πόντοι
3.886

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
475
Like
1.723
Πόντοι
201
έχω μια τρανς που δουλεύει στο κομμωτήριο της γειτονιάς. Όχι κουκλάρα εμφανισιακά αλλά δεν την ξεχωρίζεις από γυναίκα, πρέπει να σου το πει κάποιος.
Δεν έχω βρει το θάρρος να κάνω καμιά κίνηση αλλά δεν θα το απέκλεια κιόλας (εννοείται βέβαια να μη βγάλει το εσώρουχό της και δω κάτι να κρέμεται).
Για πες σε ποιο κομμωτήριο
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
Αγαπητοι συναδελφοι αλλα και λατρεις των T girls, ειχα προχτες μια συζητηση με εναν φιλο μου πανω στο θεμα αυτο, ειμαστε και οι 2 λατρεις του ειδους και εχουμε καταθεσει τα αναλογα χρηματικα ποσα και χρονο στις κοπελες αυτες τα τελευταια 2 χρονια. Αναρωτηθηκαμε λοιπον, γνωριζεις καποια, κανετε ο ενας στον αλλον το κλικ και ταιριαζετε, αποφασιζεται να ειστε μαζι, ωραια και μετα? Θα εχεις τα κοτσια να αντιμετωπισεις τα κοινωνικα σχολια? Θα την γνωριζες στους φιλους σου? Θ ανεχοσουν την πιθανη νυχτερινη δουλεια της? Πανω στο καφε λοιπον ειχαμε αυτη την συζητηση και θελουμε να ακουσουμε αποψεις, το θεμα που ξεκιναω εδω ισως ειναι λεπτο και σκοπος δεν ειναι η προσβολη κανενος γιαυτο και παρακαλω μη γινουν αγενεις σχολιασμοι... thanx... :)
αμα θελαμε να τρωμε τζαμπα πουτσα γιατι οχι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom