Νέα

Θα κάνατε ποτέ σχέση με trans;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.774
Κριτικές
62
Like
40.128
Πόντοι
8.530
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Στην Ε.Υ.Π.δουλευετε ρε κουφάλες και ξέρετε Περσικά;
ναι, τα μιλάμε τα Φαρσί. Φαρσί, η Περσική γλώσσα. Μου μίλησε Φαρσί. Παράδεισος σημαίνει κήπος. Μάγος, είναι ο Ιερέας. Σατράπης ο Διοικητής Επαρχίας. Τιάρα το κάλυμμα κεφαλής. Βαμβάκι, Σάλι, κλπ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.774
Κριτικές
62
Like
40.128
Πόντοι
8.530
ναι, τα μιλάμε τα Φαρσί. Φαρσί, η Περσική γλώσσα. Μου μίλησε Φαρσί. Παράδεισος σημαίνει κήπος. Μάγος, είναι ο Ιερέας. Σατράπης ο Διοικητής Επαρχίας. Τιάρα το κάλυμμα κεφαλής. Βαμβάκι, Σάλι, κλπ.
Τα μιλάτε φαρσί τα Φαρσί ,σωστά;
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
κοσμοπόλιταν το κάνατε
Λοιπόν για να τα ξεμπερδεύουμε

Τρανς με πούτσα

5ce6724b68fef.jpg



Τρανς χωρίς πούτσα

20Euro.jpg


Πούστης
%CE%9F%CE%92%CE%91%CE%9B.jpg
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
421
Κριτικές
1
Like
1.062
Πόντοι
201
Γιατί ποια τρανς ή cross ψάχνει σχέση;
Εγώ τις βλέπω από μικρές (18-19) ότι το γυρνάνε σε επαγγελματικό και ζητάνε φράγκα. Πολλά τα παραδείγματα το τελευταίο διάστημα.
 

Jenos

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2021
Μηνύματα
54
Like
33
Πόντοι
0
Γιατί ποια τρανς ή cross ψάχνει σχέση;
Εγώ τις βλέπω από μικρές (18-19) ότι το γυρνάνε σε επαγγελματικό και ζητάνε φράγκα. Πολλά τα παραδείγματα το τελευταίο διάστημα.
Ετσι ακριβως !
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Γιατί ποια τρανς ή cross ψάχνει σχέση;
Εγώ τις βλέπω από μικρές (18-19) ότι το γυρνάνε σε επαγγελματικό και ζητάνε φράγκα. Πολλά τα παραδείγματα το τελευταίο διάστημα.
? Γιατί εκεί είναι το (σχετικά) εύκολο χρήμα ?. Στην πορνεία.

? Και μην έρθει κανείς να μου πει ότι δεν τις δέχεται η κοινωνία και άλλα τέτοια δακρύβρεχτα. Δεν αναφέρομαι σε εξαιρέσεις αλλά στη πλειοψηφία. Και η πλειοψηφία των τρανς έλκεται από την εργασία στο σεξ γιατί πολύ απλά αμείβει πάρα πολύ καλά ΑΚΟΜΑ και σήμερα. Και μην βλέπετε που πολλοί εδώ γελάνε και κοροϊδεύουν λέγοντας "μα ποιος πάει με τρανς;" Πάνε, και πάνε πολλοί. Και οι περισσότεροι αναζητούν ενεργετικές τρανς με προσόντα. (γούστα είναι αυτά καλά κάνουν, μη κολλήσουμε εκεί.)

? Κάποιοι που έχουμε μεγαλώσει σε περιοχές όπου ζούσαν και ζουν τρανς και που έχουμε γνωρίσει τρανς πιστέψτε με έχουν φουλ πελατεία ειδικά οι καλοί επαγγελματίες και τα οκ άτομα. Και μάλιστα έχουν μόνιμη πελατεία ακόμα και στις ημέρες μας. Τα 400 ευρώ τα βγάζει μια μέτρια επαγγελματίας τρανς (μη εγχειρισμένη) σε μια βδομάδα.

? Ειδικά τώρα με τα social όπου το word of mouth δουλεύει τα μάλα, και με τις παρούσες συνθήκες που στις κανονικές εργασίες κυριολεκτικά σε ξεφτιλίζουν για 600€ το μήνα, αυτές πολύ εύκολα μπαίνουν στην πορνεία και βγάζουν τα λεφτά αυτά πολύ πιο ξεκούραστα. Ναι και εγώ δεν το πίστευα μέχρι που το έμαθα από κύκλους, από γνωστούς και από φίλους.
Ένα άλλο fact είναι ότι τα έξοδα μιας τρανς είναι πολύ περισσότερα από ότι μιας γυναίκας καθώς ως γνωστόν όλη αυτή η εικόνα πρέπει να κρατιέται, και αυτό δεν γίνεται με μια εργασία των 600 και 700 ευρώ...

?:kiss-mark: Όσο αφορά το αν θα μπορούσε κάποιος να συσχετιστεί σε προσωπική σχέση με τρανς άτομα, το θεωρώ πολύ δύσκολο έως αδύνατο. γενικότερα οι σχέσεις με εκδιδόμενα άτομα ποτέ δεν περπατούσαν και δεν πρόκειται να περπατήσουν, είτε πρόεκειται για τρανς είτε για γυναίκες εκδιδόμενες. Φυσικά τίποτε δεν είναι ούτε απόλυτο ούτε ανέφικτο.

Καλή Κυριακή σε όλους! Να έχετε υγεία και χαρές!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Και να κάνω μια πρόβλεψη. Τα τρανς άτομα, ιδιαίτερα νεαρής ηλικίας, θα αυξηθούν πολύ τα επόμενα χρόνια. Και αναφέρομαι κυρίως σε αυτές που θα παρέχουν πολύ κακής ποιότητας υπηρεσίες και θα είναι κατά βάση αλλοδαπές τρανς, προερχόμενες από πρόσφυγες, μετανάστες κλπ. Και να γνωρίζετε ότι πολλές εξ αυτών θα πουλάνε και έρωτα σε κάποια θύματα.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Πάντως τα τελευταία χρόνια δεν φαίνεται να αυξάνονται φίλε μου @ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ. Όλο τις ίδιες και τις ίδιες βλέπουμε. Λίγες καινούργιες βγαίνουν. Και αν λάβεις υπόψη τις κρος που βλέπουμε στις αγγελίες, από τις φωτογραφίες αν κρίνω γιατί δεν πάω με κρος και δεν έχω εμπειρίες μ' αυτές, δεν φαίνεται να έχουν οι περισσότερες προοπτικές για να γίνουν αξιοπρεπείς τρανς (αν και δεν βλέπω οι περισσότερες εξ αυτών να θέλουν κάτι τέτοιο).

Οι αλλοδαπές τρανς, πάλι, αν εννοείς τις κουβανές, ναι έχεις δίκιο, απ' τη πείρα μου έχουν κακές υπηρεσίες και οι περισσότερες είναι χάλι, αλλά δεν βλέπω κάποιον μεγάλο αριθμό. Και τι έρωτα να πουλήσουν όταν οι περισσότερες είναι μάπα και με το κιάλι θα βρεις κάποια που να βλέπεται;

Αν εννοείς τώρα αυτές τις αλλοδαπές που κάνουν τουρ, εκεί διαφωνώ. Κάποιες εξ αυτών (φυσικά όχι όλες οι φόλες υπάρχουν παντού) έχουν καλές υπηρεσίες, και αν και ακριβές ευτυχώς που έρχονται κάποιες που αξίζουν για όσους τουλάχιστον από εμάς δεν ψάχνουν κάτι απλά για να ξεκαβλώσουν, αλλά κάτι που θα έχουμε να το θυμόμαστε. Προσωπικά, τουλάχιστον, όταν πηγαίνω με μία αλλοδαπή που κάνει τουρ και ξέρω ότι αξίζει, πχ μία γνωστή πορνσταρ ή με μία τρανς που είναι τούμπανο και δεν υπάρχουν τέτοιες στην ελλάδα, δεν δίνω τα 150+ που είναι όντως πάρα πολλά απλά και μόνο για να ξεκαβλώσω. Αλλά γιατί πέρα απ' το ξεκάβλωμα, θα μου μείνει σαν εμπειρία. Και όταν τα δίνεις με αυτό το σκεπτικό, αξίζει τον κόπο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Πάντως τα τελευταία χρόνια δεν φαίνεται να αυξάνονται φίλε μου @ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ. Όλο τις ίδιες και τις ίδιες βλέπουμε. Λίγες καινούργιες βγαίνουν. Και αν λάβεις υπόψη τις κρος που βλέπουμε στις αγγελίες, από τις φωτογραφίες αν κρίνω γιατί δεν πάω με κρος και δεν έχω εμπειρίες μ' αυτές, δεν φαίνεται να έχουν οι περισσότερες προοπτικές για να γίνουν αξιοπρεπείς τρανς (αν και δεν βλέπω οι περισσότερες εξ αυτών να θέλουν κάτι τέτοιο).

Οι αλλοδαπές τρανς, πάλι, αν εννοείς τις κουβανές, ναι έχεις δίκιο, απ' τη πείρα μου έχουν κακές υπηρεσίες και οι περισσότερες είναι χάλι, αλλά δεν βλέπω κάποιον μεγάλο αριθμό. Και τι έρωτα να πουλήσουν όταν οι περισσότερες είναι μάπα και με το κιάλι θα βρεις κάποια που να βλέπεται;

Αν εννοείς τώρα αυτές τις αλλοδαπές που κάνουν τουρ, εκεί διαφωνώ. Κάποιες εξ αυτών (φυσικά όχι όλες οι φόλες υπάρχουν παντού) έχουν καλές υπηρεσίες, και αν και ακριβές ευτυχώς που έρχονται κάποιες που αξίζουν για όσους τουλάχιστον από εμάς δεν ψάχνουν κάτι απλά για να ξεκαβλώσουν, αλλά κάτι που θα έχουμε να το θυμόμαστε. Προσωπικά, τουλάχιστον, όταν πηγαίνω με μία αλλοδαπή που κάνει τουρ και ξέρω ότι αξίζει, πχ μία γνωστή πορνσταρ ή με μία τρανς που είναι τούμπανο και δεν υπάρχουν τέτοιες στην ελλάδα, δεν δίνω τα 150+ που είναι όντως πάρα πολλά απλά και μόνο για να ξεκαβλώσω. Αλλά γιατί πέρα απ' το ξεκάβλωμα, θα μου μείνει σαν εμπειρία. Και όταν τα δίνεις με αυτό το σκεπτικό, αξίζει τον κόπο.
Καλημέρα.

Η πρόβλεψή μου αφορά το μέλλον, μιλάω για τα επόμενα τουλάχιστον 10 έτη. Δεν μιλάω για το τώρα. Οι ορδές όλων των φυλών που έχουν έρθει στην Ελλάδα δεν είναι όπως οι παλιοί μετανάστες από την Αλβανία που ερχόντουσαν και κάπως προσαρμόστηκαν. Αυτοί εδώ, αν δεις κάνουν και θα κάνουν τα πάντα για το χρήμα. Θρασύτατοι, κακοί επαγγελματίες και με ένα μένος μέσα τους για μας.
Πολλοί εξ αυτών, που τώρα έχουν πάρει άσυλο, και έχουν ηλικίες εφηβικές και κάτω, λόγω φτώχειας και περιθωριοποίησης θα στραφούν στην πορνεία και στην εκμετάλλευση. Θα το δείτε αυτό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Καλησπέρα σου φίλε μου. Σ' ευχαριστώ για την απάντηση.
Χμ, πάντως αφού εννοείς πρόσφυγες που έχουν πάρει άσυλο, οι περισσότεροι είναι από χώρες του αραβικού κόσμου και της βόρειας αφρικής. Δεν ξέρω, μπορεί και να έχεις δίκιο, απλά μου φαίνεται λίγο χλωμό, ακόμη και να θέλουν να έχουν πέραση πχ τρανς από ιράκ, συρία, πακιστάν, αφγανιστάν και άλλες τέτοιες χώρες. Γιατί απ' αυτές τις χώρες είναι οι μεγαλύτερες μεταναστευτικές ροές. Ποτέ δεν ξέρεις βέβαια, αλλά μου φαίνεται δύσκολο.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.401
Πόντοι
201
? Και μην έρθει κανείς να μου πει ότι δεν τις δέχεται η κοινωνία και άλλα τέτοια δακρύβρεχτα. Δεν αναφέρομαι σε εξαιρέσεις αλλά στη πλειοψηφία. Και η πλειοψηφία των τρανς έλκεται από την εργασία στο σεξ γιατί πολύ απλά αμείβει πάρα πολύ καλά ΑΚΟΜΑ και σήμερα. Και μην βλέπετε που πολλοί εδώ γελάνε και κοροϊδεύουν λέγοντας "μα ποιος πάει με τρανς;" Πάνε, και πάνε πολλοί. Και οι περισσότεροι αναζητούν ενεργετικές τρανς με προσόντα. (γούστα είναι αυτά καλά κάνουν, μη κολλήσουμε εκεί.)

Δηλαδή εσύ θεωρείς πως η κοινωνία τις δέχεται;

Αλήθεια τώρα;

Εδώ δε δέχεται τους "λάιτ" ομοφυλόφιλους που δε διακρίνονται από δυσφορία φύλου και που το μόνο τους "λάθος" είναι πως έλκονται ερωτικά από άντρες. Και όταν σου λένε, "α, όχι, εγώ τους δέχομαι", η πλειοψηφία έχει στο μυαλό της καρικατούρες σαν τον Μπέζο στους Απαράδεκτους για να σπάνε πλακίτσα. Κάτσε να συναντήσουν κάποιον ακτιβιστή ομοφυλόφιλο και να δεις πόσο ωραία τον αποδέχονται...

Νομίζεις αλήθεια πως θα προσλάμβανε κάποιος στην εργασία του τρανς με την ίδια ευκολία που θα προσλάμβανε εσένα επί παραδείγματι; Και στο Δημόσιο τα ίδια όμως. Φαντάζεσαι πως θα ήταν αποδεκτός στον Στρατό, στην Αστυνομία, στο δικαστικό σώμα κλπ μια τρανς; Ή μήπως θεωρείς, μια και έπιασα το τελευταίο, πως οι αντιλήψεις "προχώρησαν" από την εποχή του Σακελλαρόπουλου;

Παπάρια αποδοχή υπάρχει. Και όχι μόνο εδώ αλλά και "έξω", σε δυτικές κοινωνίες περισσότερο "μοντέρνες" από τη δική μας. Τις έχουμε περιθωριοποιημένες και εύκαιρες σε μια άκρη να τις γαμάμε ή να μας γαμάνε όποτε μας τη δώσει και, τον υπόλοιπο καιρό, παραμένουν αόρατες "μη μας δουν μαζί και μας βγει το όνομα".
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Δηλαδή εσύ θεωρείς πως η κοινωνία τις δέχεται;

Αλήθεια τώρα;

Εδώ δε δέχεται τους "λάιτ" ομοφυλόφιλους που δε διακρίνονται από δυσφορία φύλου και που το μόνο τους "λάθος" είναι πως έλκονται ερωτικά από άντρες. Και όταν σου λένε, "α, όχι, εγώ τους δέχομαι", η πλειοψηφία έχει στο μυαλό της καρικατούρες σαν τον Μπέζο στους Απαράδεκτους για να σπάνε πλακίτσα. Κάτσε να συναντήσουν κάποιον ακτιβιστή ομοφυλόφιλο και να δεις πόσο ωραία τον αποδέχονται...

Νομίζεις αλήθεια πως θα προσλάμβανε κάποιος στην εργασία του τρανς με την ίδια ευκολία που θα προσλάμβανε εσένα επί παραδείγματι; Και στο Δημόσιο τα ίδια όμως. Φαντάζεσαι πως θα ήταν αποδεκτός στον Στρατό, στην Αστυνομία, στο δικαστικό σώμα κλπ μια τρανς; Ή μήπως θεωρείς, μια και έπιασα το τελευταίο, πως οι αντιλήψεις "προχώρησαν" από την εποχή του Σακελλαρόπουλου;

Παπάρια αποδοχή υπάρχει. Και όχι μόνο εδώ αλλά και "έξω", σε δυτικές κοινωνίες περισσότερο "μοντέρνες" από τη δική μας. Τις έχουμε περιθωριοποιημένες και εύκαιρες σε μια άκρη να τις γαμάμε ή να μας γαμάνε όποτε μας τη δώσει και, τον υπόλοιπο καιρό, παραμένουν αόρατες "μη μας δουν μαζί και μας βγει το όνομα".
Αγαπητέ, εν μέρει έχεις δίκιο. Γνωρίζω όμως τρανς άτομα που πάλεψαν και έγιναν αποδεκτά και σε εργασίες κανονικότητες. Όταν όμως είδαν ότι είχε εξακοσαρού το μήνα και 8ωρο τη μέρα λάκισαν ξανά για την σεξεργασία. Και δεν το λέω για κακό. Προσπαθώ να σας πω ότι όταν θα παλέψεις θα σε αποδεχτούν.
Φυσικά και πάσχει η ελληνική σάπια κοινωνία και η οικογένεια από συντηρητισμό, κανείς δεν αντιλέγει σε αυτό.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.401
Πόντοι
201
Καλά, δεν αμφιβάλλω πως θα υπάρχουν και περιπτώσεις σαν αυτές που περιγράφεις, αλλά αυτές είναι η ισχνότατη μειοψηφία.

Ο απαράβατος κανόνας είναι πως για εσένα υπάρχουν ανοιχτές πόρτες για επαγγελματική αποκατάσταση, οι οποίες είναι ερμητικά κλειστές για τις τρανς. Και οι κλειστές πόρτες για τις τρανς είναι πολλές, πάρα πολλές. Και όσο και αν παλέψουν δε θα γίνουν ποτέ αποδεχτές σε ένα σωρό εργασίες, το δικαίωμα στις οποίες για τους υπολοίπους μας είναι περίπου δεδομένο. Ακόμη και αν, με κάποιο μαγικό τρόπο σε μια ιδεατή πραγματικότητα, τα κατάφερναν, θα ήταν τόσο απροκάλυπτη η χλεύη και τόσο μεγάλος ο ψυχολογικός πόλεμος που θα υφίσταντο, που αναγκαστικά θα τα βροντούσαν και θα έφευγαν (και αυτό θα ήταν το "αναίμακτο" σενάριο).
 

Jenos

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2021
Μηνύματα
54
Like
33
Πόντοι
0
Καλά, δεν αμφιβάλλω πως θα υπάρχουν και περιπτώσεις σαν αυτές που περιγράφεις, αλλά αυτές είναι η ισχνότατη μειοψηφία.

Ο απαράβατος κανόνας είναι πως για εσένα υπάρχουν ανοιχτές πόρτες για επαγγελματική αποκατάσταση, οι οποίες είναι ερμητικά κλειστές για τις τρανς. Και οι κλειστές πόρτες για τις τρανς είναι πολλές, πάρα πολλές. Και όσο και αν παλέψουν δε θα γίνουν ποτέ αποδεχτές σε ένα σωρό εργασίες, το δικαίωμα στις οποίες για τους υπολοίπους μας είναι περίπου δεδομένο. Ακόμη και αν, με κάποιο μαγικό τρόπο σε μια ιδεατή πραγματικότητα, τα κατάφερναν, θα ήταν τόσο απροκάλυπτη η χλεύη και τόσο μεγάλος ο ψυχολογικός πόλεμος που θα υφίσταντο, που αναγκαστικά θα τα βροντούσαν και θα έφευγαν (και αυτό θα ήταν το "αναίμακτο" σενάριο).
Πολυ καλες και αληθινες αποψεις .Διστυχως οι κοινωνιες ειναι οπως τα παιδια στα σχολεια που αν δουν κατι διαφορετικο αρχιζουν το μπουλινγκ και δημιουργουν ψυχολογικα προβληματα με πολλα επακολουθα και πιθανον για ολη τους την ζωη .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Daeva2

zoecd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2015
Μηνύματα
5
Like
12
Πόντοι
0
Θα εκανα σχεση με τρανς, ευκολα, αρκει να μην εκδιδοταν. Εκει θα υπηρχε ενα προβληματακι.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Θα εκανα σχεση με τρανς, ευκολα, αρκει να μην εκδιδοταν. Εκει θα υπηρχε ενα προβληματακι.
Δεν υπάρχει τρανς άτομο, νεαρής ηλικίας και σχετικά καλής εμφάνισης που να μην έλκεται από το εύκολο, εντός εισαγωγικών πάντα, χρήμα, της "σεξεργασίας". Ειδικά αν μία τρανς είναι πολύ εμφανίσιμη και ενεργετική απλά γίνεται νεόπλουτη στην Ελλάδα. Ειδικά αν είναι και σωστή επαγγελματίας και προσέξει λίγο τα έξοδά της, εξασφαλίζει ζωή χαρισάμενη. Όσο αφορά τη σχέση, είναι αδύνατον να κάνει κάποια τρανς σχέση. Αυτή είναι και η άποψή μου.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Δεν υπάρχει τρανς άτομο, νεαρής ηλικίας και σχετικά καλής εμφάνισης που να μην έλκεται από το εύκολο, εντός εισαγωγικών πάντα, χρήμα, της "σεξεργασίας". Ειδικά αν μία τρανς είναι πολύ εμφανίσιμη και ενεργετική απλά γίνεται νεόπλουτη στην Ελλάδα. Ειδικά αν είναι και σωστή επαγγελματίας και προσέξει λίγο τα έξοδά της, εξασφαλίζει ζωή χαρισάμενη. Όσο αφορά τη σχέση, είναι αδύνατον να κάνει κάποια τρανς σχέση. Αυτή είναι και η άποψή μου.
Φίλε μου είσαι πολύ απόλυτος. Είναι άλλο θέμα εάν είναι εύκολο να κάνει κάποιος σχέση με μία τρανς (για πολλούς λόγους ας μη το αναλύσουμε τώρα - σίγουρα ένα εξ αυτών φαντάζομαι είναι και η σεξεργασία), και διαφορετικό εάν είναι "αδύνατο να κάνει κάποια τρανς σχέση", όπως λες. Εγώ έχω γνωρίσει τρανς που έχουν σχέση, και μάλιστα μακροχρόνια. Δεν υπάρχουν απόλυτες αλήθειες σ' αυτή τη ζωή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom