Νέα

Θα κάνατε ποτέ σχέση με trans;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Φίλε μου είσαι πολύ απόλυτος. Είναι άλλο θέμα εάν είναι εύκολο να κάνει κάποιος σχέση με μία τρανς (για πολλούς λόγους ας μη το αναλύσουμε τώρα - σίγουρα ένα εξ αυτών φαντάζομαι είναι και η σεξεργασία), και διαφορετικό εάν είναι "αδύνατο να κάνει κάποια τρανς σχέση", όπως λες. Εγώ έχω γνωρίσει τρανς που έχουν σχέση, και μάλιστα μακροχρόνια. Δεν υπάρχουν απόλυτες αλήθειες σ' αυτή τη ζωή.
Ίσως και να έχεις δίκιο.
 
Εγγρ.
30 Νοε 2021
Μηνύματα
63
Like
140
Πόντοι
0
Στην Ελλάδα απ ότι κατάλαβα αυτές έχουν μεταξύ τους σχέσεις. Κάνουν τις αλαξωκολιες τους κάνουν και τις παρτουζοβιζιτες μαζί και είναι μια χαρά. Βέβαια μετά τα 35 περίπου που δε τις γαμανε εύκολα γιατί έχουν βγει οι ποιο νέες λένε άντρας και πάλι άντρας. Αλλά τότε το πουλάκι έχει πετάξει, γι αυτό μετά καταντανε όλες γριές που παίρνουν πιπες για 10€. Γιατί όταν είναι νέες δε κοιτάνε να βρουν έναν άντρα που να έχει τα ίδια γούστα και να αραξουν.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Το ζήτημα είναι καθαρά τα κοινωνικά στερεότυπα. Από τη στιγμή που κάποιος κάνει σεξ με ένα άτομο δεν υπάρχει ζήτημα για τα παραπάνω.
 

zoecd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2015
Μηνύματα
5
Like
12
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει τρανς άτομο, νεαρής ηλικίας και σχετικά καλής εμφάνισης που να μην έλκεται από το εύκολο, εντός εισαγωγικών πάντα, χρήμα, της "σεξεργασίας". Ειδικά αν μία τρανς είναι πολύ εμφανίσιμη και ενεργετική απλά γίνεται νεόπλουτη στην Ελλάδα. Ειδικά αν είναι και σωστή επαγγελματίας και προσέξει λίγο τα έξοδά της, εξασφαλίζει ζωή χαρισάμενη. Όσο αφορά τη σχέση, είναι αδύνατον να κάνει κάποια τρανς σχέση. Αυτή είναι και η άποψή μου.
Συμφωνω απολυτα σε ολα οσα λες, αλλα η ερωτηση ηταν αν θα εκανα εγω σχεση με τρανς, οχι εκεινη μαζι μου.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Συμφωνω απολυτα σε ολα οσα λες, αλλα η ερωτηση ηταν αν θα εκανα εγω σχεση με τρανς, οχι εκεινη μαζι μου.
Εγώ νόμιζα βασικά ότι μία σχέση χρειάζεται αμοιβαιότητα - εσύ προφανώς μιλάς για κάτι άλλο. Για να κάνει κάποιος άνθρωπος σχέση με κάποιον πρέπει να "θέλει" και ο άλλος.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
417
Κριτικές
6
Like
1.650
Πόντοι
481
Ουτε το χερι δεν θα τις κραταγα...Ακου εκει σχεση!
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Αγαπητοι συναδελφοι αλλα και λατρεις των T girls, ειχα προχτες μια συζητηση με εναν φιλο μου πανω στο θεμα αυτο, ειμαστε και οι 2 λατρεις του ειδους και εχουμε καταθεσει τα αναλογα χρηματικα ποσα και χρονο στις κοπελες αυτες τα τελευταια 2 χρονια. Αναρωτηθηκαμε λοιπον, γνωριζεις καποια, κανετε ο ενας στον αλλον το κλικ και ταιριαζετε, αποφασιζεται να ειστε μαζι, ωραια και μετα? Θα εχεις τα κοτσια να αντιμετωπισεις τα κοινωνικα σχολια? Θα την γνωριζες στους φιλους σου? Θ ανεχοσουν την πιθανη νυχτερινη δουλεια της? Πανω στο καφε λοιπον ειχαμε αυτη την συζητηση και θελουμε να ακουσουμε αποψεις, το θεμα που ξεκιναω εδω ισως ειναι λεπτο και σκοπος δεν ειναι η προσβολη κανενος γιαυτο και παρακαλω μη γινουν αγενεις σχολιασμοι... thanx... :)
Γνωστος υπουργος ειχε μια σπιτωμενη επι χρονια και γλιτωσε τις αποκαλυψεις στο παρα πεντε..
 

redtattoo

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2021
Μηνύματα
224
Like
871
Πόντοι
81
Μαλλον οχι. Κι οχι για να μη με δουν η τι θα πουν
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.821
Πόντοι
456
Για μένα η ερώτηση είναι . είχε κανείς το δίλλημα και έπρεπε να το σκεφτεί ? Δεν νομίζω ότι αυτά τα άτομα έχουν τέτοιους στόχους.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
Δύσκολο γιατί πρώτον είναι το θέμα του επαγγέλματος που από μόνο του κάποια στιγμή θα δημιουργήσει εντάσεις και δεύτερον είναι η κοινωνία μας τέτοια που δεν θα το χαρείς πιστεύω. Θα σε κοιτάνε όλοι με μισό μάτι. Χέστηκες βέβαια ,αυτό είναι τι αντέχει ο καθένας.

Από την άλλη σίγουρα θα κάνουν κι αυτές τις σχέσεις τους αλλά είναι δύσκολο γενικά γιατί η κοινωνία μας δεν τις βοηθάει να έχουν μια "κανονική" δουλειά χώρια το ότι πολλές από αυτές τις κοπέλες είναι τίγκα στα ψυχολογικά...
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Izzy Wilde είμαι τρέλα ερωτευμένος μαζί της θα έκανα τα πάντα για αυτό το υπέροχο μωρό...
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
456
Κριτικές
26
Like
1.360
Πόντοι
1.011
Κι όμως πριν αρκετά χρόνια, είχα σχέση με τρανς. Περίεργη φάση, αλλά δεν το μετανιώνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom