Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 717K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Εγώ ένα πράγμα θα πω και όποιος κατάλαβε κατάλαβε 100 άτομα παρακολουθούν το θρεντ και αριστερά δεξιά δίπλα πάνω κάτω νέκρα εδώ και καιρό έχει να πέσει κριτική από πέρσι το Πάσχα.
Η γκόμενα κάνει κάτι πολύ καλά και ενοχλεί.
Πιο ντόμπρα και ξεκάθαρη τύπισσα δεν έχω ξαναδεί και όσο δίνει ξεκάθαρες απαντήσεις και τούρμπο υπηρεσίες θα πονάει πολύς κόσμος.
εχες γραφτει εδω βλεπω 31/08/22, φανταζομαι την ξερεις πολυ καλα χαχαχαχ μου αρεσει που εχεις και αποψη
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.382
Like
21.299
Πόντοι
5.506
εχες γραφτει εδω βλεπω 31/08/22, φανταζομαι την ξερεις πολυ καλα χαχαχαχ μου αρεσει που εχεις και αποψη
Ενω εσυ τυπε επειδη εχεις γραφτει το 2010 ο λογος σου ευαγγελιο, ετσι παει;
 

GeorgeKa

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2021
Μηνύματα
14
Like
37
Πόντοι
0
Πως ειναι δυνατον μια κοπελα να ειναι 29 χρονων και να φαινεται σα 45; Ειτε ειναι τρομερα ταλαιπωρημενη ειτε καποιος λεει ψεματα. Το ποιος θα το δουμε μετα απο δοκιμη.
 

nikos45gr

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
50
Like
81
Πόντοι
0
Πως ειναι δυνατον μια κοπελα να ειναι 29 χρονων και να φαινεται σα 45; Ειτε ειναι τρομερα ταλαιπωρημενη ειτε καποιος λεει ψεματα. Το ποιος θα το δουμε μετα απο δοκιμη.
Φίλε μου εγώ 5 κολλυβογράμματα έχω μάθει, δεν τα ‘παιρνα που λένε. Αλλά με τα δάχτυλα που τα μέτρησα, μιας και είχαμε passport copy που λένε και οι γραμματιζούμενοι, από το 1992 μέχρι το 2023, 31 μου βγαίνουν.

Μάλλον κάποιο δάχτυλο θα διπλομέτρησα, δεν φτάνουν τα χέρια και τα πόδια, έπρεπε να ξεκινήσω ξανά με τα χέρια.

45 λέει ο φίλος μας που την είδε, 29 η φίλη μας που είδε το διαβατήριο, 31 αυτός που έφτιαξε το διαβατήριο, (ο υπάλληλος της υπηρεσίας έκδοσης εννοώ, μην παρεξηγηθώ).

Τι να πω, δεν πολύ κόβει κιόλας το μυαλό, μην τα παίρνεις και απολύτου μετρητοίς...
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Φίλε μου εγώ 5 κολλυβογράμματα έχω μάθει, δεν τα ‘παιρνα που λένε. Αλλά με τα δάχτυλα που τα μέτρησα, μιας και είχαμε passport copy που λένε και οι γραμματιζούμενοι, από το 1992 μέχρι το 2023, 31 μου βγαίνουν.

Μάλλον κάποιο δάχτυλο θα διπλομέτρησα, δεν φτάνουν τα χέρια και τα πόδια, έπρεπε να ξεκινήσω ξανά με τα χέρια.

45 λέει ο φίλος μας που την είδε, 29 η φίλη μας που είδε το διαβατήριο, 31 αυτός που έφτιαξε το διαβατήριο, (ο υπάλληλος της υπηρεσίας έκδοσης εννοώ, μην παρεξηγηθώ).

Τι να πω, δεν πολύ κόβει κιόλας το μυαλό, μην τα παίρνεις και απολύτου μετρητοίς...
Πραγματικά έκλαψα με το σχολίο και το ξέρω Έχεις δίκιο σε αυτό που λες 31 και όχι 29 έχω πεθάνει στο γέλιο Δεν υπάρχεις όμως.
Το διαβατήριο της κοπέλας 31 βγαίνει το νούμερο Αλλά πού 31 και πού 45
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Υπάρχει θεματάκι ... Χαίρομαι που εκτίθεστε .
ξαναδιαβάστε παραπάνω και ξανασκεφτείτε .
καλημέρα λέμε με φουλ καύλα!!!!!
Ρε Τέα μου συγνώμη κιολας που επεμβαίνω στο νήμα σού...ίσως και να μην έχω δουλειά μιας και δεν είμαι φαν σου αλλά ...εγώ απ' όλα αυτά στάθηκα στο ηλικιακό χάσμα...γιατί εάν ισχύει αυτό που λες και το κορίτσι είναι όντως 29 θα πρέπει να προβληματιστείς πως γίνεται να δείχνει 45...Δεν μιλάμε για μια απόκλιση δύο τριών χρόνων.
Επίσης κάτι που αφορά τους πελάτες,παιδιά ακόμα και στις φωτογραφίες δεν δείχνει να έχει καλή κατανομή,ούτε καλό σωματότυπο, οπότε μη περιμένετε κάτι διαφορετικό από κοντά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Ρε Τέα μου συγνώμη κιολας που επεμβαίνω στο νήμα σού...ίσως και να μην έχω δουλειά μιας και δεν είμαι φαν σου αλλά ...εγώ απ' όλα αυτά στάθηκα στο ηλικιακό χάσμα...γιατί εάν ισχύει αυτό που λες και το κορίτσι είναι όντως 29 θα πρέπει να προβληματιστείς πως γίνεται να δείχνει 45...Δεν μιλάμε για μια απόκλιση δύο τριών χρόνων.
Επίσης κάτι που αφορά τους πελάτες,παιδιά ακόμα και στις φωτογραφίες δεν δείχνει να έχει καλή κατανομή,ούτε καλό σωματότυπο, οπότε μη περιμένετε κάτι διαφορετικό από κοντά.
Μωρό μου Το έχω δει το κορίτσι λες να μην ξέρω?
δημοσιεύσαμε και το διαβατήριο 31 η ηλικία της και είπαμε Λάθος δικό μου όχι 29 Δικό μου λάθος στην καρτέλα.
31 λοιπόν η DARIA μετρημένα ρε φίλε και όπως είπες και εσύ στις φωτογραφίες φαίνεται ότι δεν είναι αδύνατη και στεγνή κοπέλα αλλά δεν είναι και χοντρούλα σε καμία περίπτωση τα συμπεράσματα λοιπόν από τα γραφόμενα όλων δικά σου. Και πίστεψέ με όταν κάποια στιγμή είχα κοπέλες οι οποίες ήτανε με περισσότερα κιλά το έλεγα και γούσταραν οι πελάτες υπάρχει κατηγορία και τις θέλουν και αυτές τις κοπέλες.
Και δεν με πειράζει καθόλου που δεν είσαι φαν μου πραγματικά δέχομαι όταν υπάρχει διάλογος και επίπεδο να πούμε ότι θέλετε.
Τα στημένα και τα πονηρά και με σκοπιμότητα δεν μπορώ. Αλλά και πάλι βλέπεις γελάω Δηλαδή μόνο για γέλια είναι η υπόθεση με το ζόρι που τραβάνε.
Και το ξαναλέω Μπες Διάβασε κριτικές πελάτων που έχουν κάνει,μιλά με pm, κάνε έρευνα έχε το προσωπικό σου βίωμα και αν ρε φίλε δεν είναι 31 εγώ θα στο κάνω δώρο το μασάζ και θα σου έρθω και εγώ δωρεάν έτσι για το χαβαλέ γιατί γουστάρω .
Κάνει τα περισσότερα μασάζ ραντεβού στο γραφείο η DARIA το πάει τρένο μέχρι τώρα ποτέ δεν είπε Ούτε ένας πελάτης ούτε για τις υπηρεσίες ούτε για το κορμάκι της ούτε ότι μοιάζει με 45. Βγάλαμε όλα τα στοιχεία στη φόρα Εννοείται με την έγκριση της Τι άλλο να κάνουμε? Από τη μία θέλουν μασάζ και γαμάτες υπηρεσίες και από την άλλη ρε φίλε έρχονται οι τύποι για να κάνουν ζημιά(νομίζουν)πραγματικά δεν νιώθω ιδιαίτερα όταν γράφονται τέτοια σχόλια χωρίς βίωμα. Την αλήθεια όμως θα τη γράψω και θα τη φωνάζω Δεν πα να χτυπιούνται
Μυαλό έχεις έξυπνος άντρας είσαι βγάλε συμπεράσματα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Ενω εσυ τυπε επειδη εχεις γραφτει το 2010 ο λογος σου ευαγγελιο, ετσι παει;
Αν όχι ακριβώς έτσι φίλε μου, λογικά κάτι περισσότερο θα έχω δει από τον άλλο. Άλλωστε δεν αρνήθηκα ποτέ ότι ήμουν και εγώ πελάτης. Ήμουν όμως..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.382
Like
21.299
Πόντοι
5.506
Αν όχι ακριβώς έτσι φίλε μου, λογικά κάτι περισσότερο θα έχω δει από τον άλλο. Άλλωστε δεν αρνήθηκα ποτέ ότι ήμουν και εγώ πελάτης. Ήμουν όμως..
Οποτε σαν παλιο μελος, σαν πρωην πελατης, που για τους λογους σου εκοψες, ποσο πρεπον θεωρεις πως ειναι να ασχολεισαι με κατι που δε σε ενδιαφερει πλεον; Εμεις κανουμε καβλαντα αλλα καποιες κανουν δουλεια.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
οποτε θεωρεις οτι επειδη καποιες κανουν δουλεια οπως λες πρεπει ολοι μεσα εδω στο θεμα να της τα γραφουν ολα καλα και να της χαιδευουν τ'αυτια σωστα? Εγω βασισμενος στην εμπειρια μου και μονο ειδα οτι ταυτιζεται ακριβως με αυτα που εγραψε ο αλλος φιλος πιο πριν. Απο που και ως που δεν πρεπει να γραψω εδω? Επισης δεν ειπα ποτε οτι δε με ενδιαφερει πλεον, αν δω κατι που θε με ενδιεφερε δεν το αποκλειω, αλλωστε εχω σχολιασει και με θετικο προσημο.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Έτσι για το Gossip για να καταλάβετε το νοητικό και τον τρόπο που εκδικούνται ρε παιδί μου...
σκάει γραπτό μήνυμα: μωράκι είσαι κάβλα.
Απαντώ: Ε δεν χρειάζονται όλα αυτά Παρακαλώ δώστε μου τοποθεσία για να σας δώσουμε διαθεσιμότητα.
Τύπος μυνημα. : σε διαβάζω και χύνω θέλω να σε γνωρίσω τρελαίνομαι.
Απαντώ: Δεν χρειάζονται όλα αυτά δώστε μας τοποθεσία για να σας δώσουμε διαθεσιμότητα.
Τύπος μυνημα: θέλω να κάνεις squirting και να μου τα πετάς όλα στη μούρη.
Απαντώ: Δεν χρειάζεται Όλα αυτά δώστε μας τοποθεσία για να σας δώσουμε διαθεσιμότητα.
Τύπος μυνημα: Πόσα θέλεις για να σε γαμήσω από τον κώλο?
....
Και απαντώ με ευγένεια πάντα Φάε ένα μπλοκ και βάλτο Στον κώλο σου φιλικά μιλάω και τον μπλοκάρω.
Δεν περνάει λεπτό και σκάνε sms facebook instagram της Παναγιάς τα μάτια Παντού μυνηματα ... θα σε καταστρέψω καριόλα δεν ξέρεις ποιος είμαι εγώ ποιος είμαι δεν ξέρεις πού μπορεί να φτάσω Τώρα θα δεις θα δεις τι έχω να γράψω για σένα θα σε εξαφανίσω πουτάνα η μάνα σου η καριόλα που σε γέννησε. Το είχα καταλάβει εγώ όταν σε Διάβαζα Μου το έχουνε πει Εμένα ότι είσαι πουτάνα

Αυτός Λοιπόν είναι ένα πραγματικό μήνυμα για να καταλάβετε πάρα πολλά, το όριο, τον τρόπο και γιατί συμβαίνουν διάφορα, και πώς συμβαίνουν αυτά που συμβαίνουν πως ο θαυμασμός γίνεται απειλή ρε παιδί μου και πόσο κοντά είναι στη σχιζοφρένεια και στην παράνοια. ...
Και όλα αυτά για ένα μασάζ
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.648
Like
13.585
Πόντοι
2.256
Ρε 'συ Τέα, έχω διαβάσει ότι τα νέα κορίτσια πρέπει να κάνουν την πρακτική τους πρώτα και να τους δείξεις τέλος πάντων πώς γίνεται η δουλειά και τι κάνουν στο ραντεβού, σύμφωνα με τις κατευθύνσεις του γραφείου.
Μήπως ενδιαφέρεσαι για "μοντέλο" ώστε να γίνει η εκπαίδευση επάνω μου;;;;
Δεν πειράζει αν δεν ξέρουν καλά στην αρχή... Αντέχω εγώ μέχρι να μάθουν καλά!!!!
:cheesy::P:cheesy::cheesy:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.382
Like
21.299
Πόντοι
5.506
οποτε θεωρεις οτι επειδη καποιες κανουν δουλεια οπως λες πρεπει ολοι μεσα εδω στο θεμα να της τα γραφουν ολα καλα και να της χαιδευουν τ'αυτια σωστα? Εγω βασισμενος στην εμπειρια μου και μονο ειδα οτι ταυτιζεται ακριβως με αυτα που εγραψε ο αλλος φιλος πιο πριν. Απο που και ως που δεν πρεπει να γραψω εδω? Επισης δεν ειπα ποτε οτι δε με ενδιαφερει πλεον, αν δω κατι που θε με ενδιεφερε δεν το αποκλειω, αλλωστε εχω σχολιασει και με θετικο προσημο.
Από που κι ως που συμπεραίνεις αυτό αυθαίρετα ρε τύπε; Είπα εγώ κάτι τέτοιο; Δεν είδες ότι ο τύπος έγραψε μια κριτική όπου τελικά έμεινε ευχαριστημένος με τις υπηρεσίες και με το ραντεβού αλλά διατύπωσε και τις ενστάσεις/παράπονα του; Προς τι ο λόγος να πέσετε με τα μούτρα στην Τέα; Και στην κάθε Τέα;
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Από που κι ως που συμπεραίνεις αυτό αυθαίρετα ρε τύπε; Είπα εγώ κάτι τέτοιο; Δεν είδες ότι ο τύπος έγραψε μια κριτική όπου τελικά έμεινε ευχαριστημένος με τις υπηρεσίες και με το ραντεβού αλλά διατύπωσε και τις ενστάσεις/παράπονα του; Προς τι ο λόγος να πέσετε με τα μούτρα στην Τέα; Και στην κάθε Τέα;
φιλε μου κενεις λαθος, εγω συμφωνησα κατα γραμμα με αυτα που εγραψε ο Κριτων στο πιο πανω μυνημα! Η κριτικη του φιλου δε με απασχολει καν, ουτε αν περασε καλα ουτε οχι. Τωρα βεβαια ειδα οτι και τον Κριτων τον ειρωνευεσαι και τον λες ''καλοπροαιρετο'' φαινεται οποιος δεν τα γραφει οπως τα θες ειναι κακοπροαιρετος. Αν ειναι ετσι πες μας οταν ειναι να γραψουμε κατι να το στελνουμε πρωτα σε εσενα να το εγκρινεις πρωτα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.382
Like
21.299
Πόντοι
5.506
φιλε μου κενεις λαθος, εγω συμφωνησα κατα γραμμα με αυτα που εγραψε ο Κριτων στο πιο πανω μυνημα! Η κριτικη του φιλου δε με απασχολει καν, ουτε αν περασε καλα ουτε οχι. Τωρα βεβαια ειδα οτι και τον Κριτων τον ειρωνευεσαι και τον λες ''καλοπροαιρετο'' φαινεται οποιος δεν τα γραφει οπως τα θες ειναι κακοπροαιρετος. Αν ειναι ετσι πες μας οταν ειναι να γραψουμε κατι να το στελνουμε πρωτα σε εσενα να το εγκρινεις πρωτα
Φίλε, αν συμφωνείς κατά γράμμα μάλιστα με αυτά που έγραψε ο Κρίτων, εσείς έχετε το πρόβλημα. Εμπρός λοιπόν, συνεχίστε έτσι και όταν κάτι σας χαλάσει τη μανέστρα σκίστε "τις σκρόφες" που λέει και ο Κρίτων.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.382
Like
21.299
Πόντοι
5.506
Του πήρε € 120 του ανθρώπου, τον μάλωσε και από πάνω που δεν ζήτησε διαφορετικό outfit, τον ψεγάδιασε που διαπίστωσε πως είναι 45άρα, επικαλέσθηκε διαβατήριο εντελώς αναξιόπιστης πηγής, του έκανε παρατήρηση για το ότι δεν ήξερε το πρόγραμμα της καθεμιάς, βόρεια, κέντρο ή νότια, λες & είναι δύσκολο να το ανακοινώνει εδώ ή απευθύνεται σε καθυστερημένους κ δεν αντιλαμβάνεται ο πελάτης πως θέλει να του πασάρει αυτή που δεν έχει ζήτηση, άλλωστε η ίδια τα λέει και δεν του έκανε ούτε like η σκρόφα, που κάθισε ο άνθρωπος και έγραψε τόσο αναλυτική κριτική..

Έτσι έκανε πάντοτε, όταν δεν της άρεσε η κριτική, ακύρωνε και απαξίωνε τον ίδιο της τον πελάτη & αντίστροφα όταν της αρέσει κ της χαϊδεύουν τα αυτιά τρελαίνεται "αγάπη μου σε φιλώ, θα κάνουμε τρελίτσες, όποτε θέλεις κ ό,τι θέλεις μανάρι μου" και όλες αυτές τις αρλούμπες που εκστομεί μέσα στο παραλήρημά της..

Δικαιολογημένα θα σκεφτεί κάποιος,, από ερασιτέχνη τι να προσδοκά κανείς..
Δυο μέτρα & δυο σταθμά..​
Ωραίος ο Κρίτων, μπράβο Κρίτων.
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Πολυ καλος ανθρωπος εισαι τυπε και κυριως καλοπροαιρετος.

Παλι καλα που δεν εχουμε προμοτορες εδω μεσα και ειστε ολοι αμτικειμενικοι τυποι παλι καλα!

Εγώ ένα πράγμα θα πω και όποιος κατάλαβε κατάλαβε 100 άτομα παρακολουθούν το θρεντ και αριστερά δεξιά δίπλα πάνω κάτω νέκρα εδώ και καιρό έχει να πέσει κριτική από πέρσι το Πάσχα.
Η γκόμενα κάνει κάτι πολύ καλά και ενοχλεί.
Πιο ντόμπρα και ξεκάθαρη τύπισσα δεν έχω ξαναδεί και όσο δίνει ξεκάθαρες απαντήσεις και τούρμπο υπηρεσίες θα πονάει πολύς κόσμος.

Όταν θα μάθετε πως πρέπει να αντιπαρατίθεστε με επιχειρήματα & με τεκμηριωμένα παραδείγματα & όχι με ειρωνικά σχόλια και φράσεις κλισέ, τότε ίσως ξεκινήσουμε έναν έντιμο διάλογο..
Διαβάστε προσεκτικά σε τι συνίσταται η δημοσίευσή μου..

Είναι φανερό, πως το αφεντικό σας σε καθεστώς πανικού, σας επιστράτευσε να την υπερασπιστείτε.. κακές υπηρεσίες της προσφέρατε όμως.. Σας γύρισε boomerang. Ακόμα κ η ίδια λαχανιασμένη με 4 απανωτές τροποποιήσεις δεν κατάφερε να αλλάξει το αρχικό αφοριστικό της πνεύμα, ενώ 6 ώρες αργότερα καταδέχτηκε να του κάνει like του ανθρώπου, αυτήν υπηρετείτε,, την ευτέλεια..
Όσο για την ξεκάθαρη τύπισσα, μη βιάζεσαι, είναι τακτικές οι κωλοτούμπες της..

Σχετικά με την ηλικία της DARIA, όταν υπάρχει δεδομένη δια ζώσης εκτίμηση και όχι φωτογραφική για 45άρα & είναι - έστω - 31 τα βιολογικά της χρόνια, εύκολα καταλήγουμε στο συμπέρασμα πως είναι μια γυναίκα κουρασμένη & σφόδρα ταλαιπωρημένη, κοινώς προς απόσυρση..
Το αντίθετο ακριβώς θα ήταν ενδιαφέρον,, να είναι 45 και να φαίνεται 31 ετών..

Μάθετε λοιπόν να ξεχωρίζετε την ήρα από το στάρι..
Δείτε την ουσία & όχι τις "έτοιμες αλήθειες" που σας σερβίρονται.. :hi:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.382
Like
21.299
Πόντοι
5.506
Όταν θα μάθετε πως πρέπει να αντιπαρατίθεστε με επιχειρήματα & με τεκμηριωμένα παραδείγματα & όχι με ειρωνικά σχόλια και φράσεις κλισέ, τότε ίσως ξεκινήσουμε έναν έντιμο διάλογο..
Διαβάστε προσεκτικά σε τι συνίσταται η δημοσίευσή μου..

Είναι φανερό, πως το αφεντικό σας σε καθεστώς πανικού, σας επιστράτευσε να την υπερασπιστείτε.. κακές υπηρεσίες της προσφέρατε όμως.. Σας γύρισε boomerang. Ακόμα κ η ίδια λαχανιασμένη με 4 απανωτές τροποποιήσεις δεν κατάφερε να αλλάξει το αρχικό αφοριστικό της πνεύμα, ενώ 6 ώρες αργότερα καταδέχτηκε να του κάνει like του ανθρώπου, αυτήν υπηρετείτε,, την ευτέλεια..
Όσο για την ξεκάθαρη τύπισσα, μη βιάζεσαι, είναι τακτικές οι κωλοτούμπες της..

Σχετικά με την ηλικία της DARIA, όταν υπάρχει δεδομένη δια ζώσης εκτίμηση και όχι φωτογραφική για 45άρα & είναι - έστω - 31 τα βιολογικά της χρόνια, εύκολα καταλήγουμε στο συμπέρασμα πως είναι μια γυναίκα κουρασμένη & σφόδρα ταλαιπωρημένη, κοινώς προς απόσυρση..
Το αντίθετο ακριβώς θα ήταν ενδιαφέρον,, να είναι 45 και να φαίνεται 31 ετών..

Μάθετε λοιπόν να ξεχωρίζετε την ήρα από το στάρι..
Δείτε την ουσία & όχι τις "έτοιμες αλήθειες" που σας σερβίρονται.. :hi:
Ποιος είναι το αφεντικό μας ρε τύπε; Και για βάλε μου λίγο τα επιχειρήματα και τα τεκμηριωμένα παραδείγματα σου σε αυτό εδώ το ποστ

Του πήρε € 120 του ανθρώπου, τον μάλωσε και από πάνω που δεν ζήτησε διαφορετικό outfit, τον ψεγάδιασε που διαπίστωσε πως είναι 45άρα, επικαλέσθηκε διαβατήριο εντελώς αναξιόπιστης πηγής, του έκανε παρατήρηση για το ότι δεν ήξερε το πρόγραμμα της καθεμιάς, βόρεια, κέντρο ή νότια, λες & είναι δύσκολο να το ανακοινώνει εδώ ή απευθύνεται σε καθυστερημένους κ δεν αντιλαμβάνεται ο πελάτης πως θέλει να του πασάρει αυτή που δεν έχει ζήτηση, άλλωστε η ίδια τα λέει και δεν του έκανε ούτε like η σκρόφα, που κάθισε ο άνθρωπος και έγραψε τόσο αναλυτική κριτική..

Έτσι έκανε πάντοτε, όταν δεν της άρεσε η κριτική, ακύρωνε και απαξίωνε τον ίδιο της τον πελάτη & αντίστροφα όταν της αρέσει κ της χαϊδεύουν τα αυτιά τρελαίνεται "αγάπη μου σε φιλώ, θα κάνουμε τρελίτσες, όποτε θέλεις κ ό,τι θέλεις μανάρι μου" και όλες αυτές τις αρλούμπες που εκστομεί μέσα στο παραλήρημά της..

Δικαιολογημένα θα σκεφτεί κάποιος,, από ερασιτέχνη τι να προσδοκά κανείς..
Δυο μέτρα & δυο σταθμά..​
Που απαντάει σε αυτό εδώ το ποστ.


Καλημέρα!

Συνάντηση χτες με τη Ντάρια μετά από προτροπή του γραφείου. Μία αρκετά καλή συνάντηση που λίγο έλειψε να τα παρατήσω κατά τη διάρκεια της συνεννόησης και να μη γίνει, λόγω κακής επικοινωνίας από το γραφείο. Σε αυτό θα αναφερθώ στο τέλος της κριτικής.

Στα του ραντεβού τώρα. Η Ντάρια ήρθε και νωρίτερα από την ώρα που είχαμε κανονίσει. Το γραφείο μου έστειλε μήνυμα ότι μπορεί να είναι στο χώρο μου και πιο νωρίς και εγώ δέχτηκα καθώς ήμουν ήδη έτοιμος και απλά περίμενα.

Εμφανησιακά τώρα η Ντάρια είναι μια ώριμη γυναίκα κάπου στα 45. Δε ρώτησα ηλικία οπότε απλά κρίνω με το τι είδα. Το μαλλί ακριβώς όπως είναι στις φωτογραφίες που ανέβασε εδώ η Τέα, ξανθό πλατινέ μέχρι λίγο πιο κάτω από τους ώμους. Σώμα όμως απέχει αρκετά από τις φωτογραφίες που έχουν φάει αρκετό ρετουσάρισμα. Επίσης για τους ενδιαφερόμενους έχει πίρσινγκ άνω χείλος και γλώσσα. Όταν την είδα ήταν η αλήθεια δεν εντυπωσιάστηκα αρκετά, αλλά ευτυχώς στην πορεία οι υπηρεσίες της ήταν πολύ καλές. Όσον αφορά το ντύσιμο έσκασε με ψηλοτάκουνα και μίνι φόρεμα πολύ κοντό, άρα όσοι τη φέρετε στο χώρο σας και μένετε π.χ. σε πολυκατοικία ή σε πολυσύχναστη γειτονιά να το έχετε στα υποψιν σας. Όσον αφορά την επικοινωνία με την κοπέλα μπορεί να μην είναι Ελληνίδα, αλλά μιλάει πολύ καλά τη γλώσσα και δε θα έχετε κανένα απολύτως θέμα.

Στην αρχή της συνεδρίας λοιπόν κι αφού συστηθήκαμε ακολούθησε ντουζάκι μαζί όπου η κοπέλα ήταν πολή ερωτική και εκδηλωτική. Μου έκανε μπάνιο και με άφησε να την κάνω κι εγώ και με δική της προτροπή ξεκινήσαμε φιλιά και ελεύθερα πιασίματα. Με ρώτησε αν ήθελα στοματικό όπου και της ζήτησα να πάμε πρώτα για μασάζ και μετά. Το μασάζ μετά από προτροπή μου ήταν χαλαρό και αισθησιακό όπου η Ντάρια το έχει μια χαρά και μετά το τέλος του τριψίματος ακολούθησε ένα αισθησιακό body 2 body. Μέχρι εκείνο το σημείο για να πω την αλήθεια ήμουν λίγο κουμπωμένος λόγω και του κανονίσματος με το γραφείο και λόγω εμφάνισης της κοπέλας που δεν ήταν ακριβώς του γούστου μου. Από εκείνο το σημείο και μετά όμως το ραντεβού άλλαξε προς το πολύ καλύτερο αφού η Ντάρια ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες για αισθησιακό μασάζ και το στοματικό της ήταν πάρα πολύ καλό. Η πρώτη ώρα λοιπόν του ραντεβού πέρασε έτσι.

Η δεύτερη ώρα ήταν μία μικρή επανάληψη της πρώτης με μασάζ και στοματικό, όπου το ευχαριστήθηκα πιο πολύ μιας και είχα ξεκουμπώσει και εγώ περισσότερο. Και σε αυτή τη φάση η Ντάρια ήταν ακόμα πιο δοτική σε πιασίματα και φιλιά καθώς κι αυτή φαινόταν να περνάει καλά.

Μετά το τέλος μπανάκι μαζί και αποχωρισμός.

Πάμε τώρα στο μεγάλο αρνητικό. Την επικοινωνία με το γραφείο που προφανώς δεν μου απάντησε η Τέα αλλά κάποιο άλλο άτομο. Η αρχική μου επιθυμία ήταν ραντεβού με Τέα (αν είχε γυρίσει) ή Νάγια, αλλά με ενημέρωσαν ότι Τέα δεν έχει γυρίσει ακόμα και ότι όταν γυρίσει θα εξυπηρετεί μόνο ΒΠ. Επίσης για τη Νάγια ότι δεν εξυπηρετεί στην περιοχή μου παρά μόνο σε 2-3 ξενοδοχεία κέντρο. Όταν τους τόνισα ότι το πρώτο μου ραντεβού ήταν με Νάγια σε ξενοδοχείο ΝΠ επέμειναν ότι δεν εξυπηρετεί, παρά μόνο κέντρο. Άρα βάση τα λεγόμενά τους Τέα και Νάγια κάηκαν σαν επιλογές για μασάζ κατ' οίκον αφού θα πρέπει εσύ να πας σε περιοχή που εξυπηρετούν. Επίσης, δε μπορεί να σου λέω ότι θέλω ραντεβού μετά τις 4 και να μου απαντάς ότι η τάδε κοπέλα μπορεί 3-5 μμ.... Κατά κάποιο τρόπο λοιπόν μου φάνηκε ότι προσπάθησαν να μου πασάρουν τη Ντάρια. Για να κανονίσω λοιπόν τελικά το ραντεβού μου πήρε 35 λεπτά με το ρολόι κι αυτό αφού σε κάποια στιγμή είχα απηυδήσει και τους είπα να το αφήσουμε για άλλη φορά. Μόνο τότε ξεκίνησαν να μου προτείνουν εναλλακτικές επιλογές. Μέχρι εκείνο το σημείο ήταν λες και μίλαγα με το μποτάκι της Vodafone και έπρεπε να τους τα βγάλω εγώ με το τσιγκέλι.

Συνοψίζοντας λοιπόν το ραντεβού με τη Ντάρια το θεωρώ πετυχημένο και δεν αισθάνομαι ούτε ότι πέταξα τα λεφτά μου, ούτε ότι δεν πέρασα καλά. Αν πάτε με καλή διάθεση και ξέρετε τι να περιμένετε από εμφάνιση η κοπέλα θα σας αποζημιώσει και με το παραπάνω, καθώς οι υπηρεσίες της αποδείχτηκαν σούπερ. Αν θα την συναντούσα ξανά? Ίσως προς το όχι, κυρίως λόγω εμφάνισης που δεν είναι του γούστου μου, αλλα φυσικά αυτό είναι πρόβλημα δικό μου και όχι της κοπέλας. Ελπίζω μόνο η επικοινωνία με το γραφείο να βελτιωθεί όταν δεν απαντάει η Τέα.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
[
Όταν θα μάθετε πως πρέπει να αντιπαρατίθεστε με επιχειρήματα & με τεκμηριωμένα παραδείγματα & όχι με ειρωνικά σχόλια και φράσεις κλισέ, τότε ίσως ξεκινήσουμε έναν έντιμο διάλογο..
Διαβάστε προσεκτικά σε τι συνίσταται η δημοσίευσή μου..

Είναι φανερό, πως το αφεντικό σας σε καθεστώς πανικού, σας επιστράτευσε να την υπερασπιστείτε.. κακές υπηρεσίες της προσφέρατε όμως.. Σας γύρισε boomerang. Ακόμα κ η ίδια λαχανιασμένη με 4 απανωτές τροποποιήσεις δεν κατάφερε να αλλάξει το αρχικό αφοριστικό της πνεύμα, ενώ 6 ώρες αργότερα καταδέχτηκε να του κάνει like του ανθρώπου, αυτήν υπηρετείτε,, την ευτέλεια..
Όσο για την ξεκάθαρη τύπισσα, μη βιάζεσαι, είναι τακτικές οι κωλοτούμπες της..

Σχετικά με την ηλικία της DARIA, όταν υπάρχει δεδομένη δια ζώσης εκτίμηση και όχι φωτογραφική για 45άρα & είναι - έστω - 31 τα βιολογικά της χρόνια, εύκολα καταλήγουμε στο συμπέρασμα πως είναι μια γυναίκα κουρασμένη & σφόδρα ταλαιπωρημένη, κοινώς προς απόσυρση..
Το αντίθετο ακριβώς θα ήταν ενδιαφέρον,, να είναι 45 και να φαίνεται 31 ετών..

Μάθετε λοιπόν να ξεχωρίζετε την ήρα από το στάρι..
Δείτε την ουσία & όχι τις "έτοιμες αλήθειες" που σας σερβίρονται.. :hi:
Ότι να ναι...
Τελικά μάλλον εσένα δεν σου έκατσα ποτέ ούτε πρόκειται πόσο Καμμένο είναι όλο αυτό που γράφεις
Σε τσούζειιιιι απαπααα


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom