Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 714K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
τώρα που γράψατε για την Τεα, θυμήθηκα την τελευταία μας συνάντηση πριν κανένα 2μηνο.
θα γράψω στο ανάλογο thread!
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
1.040
Πόντοι
201

Συνημμένα

  • watching-popcorn.gif
    watching-popcorn.gif
    211,8 KB · Εμφανίσεις: 146

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
τώρα που γράψατε για την Τεα, θυμήθηκα την τελευταία μας συνάντηση πριν κανένα 2μηνο.
θα γράψω στο ανάλογο thread!
TEA+ALP=L.F.E. μωρη αρρώστια μέχρι να γράψεις την κριτική που ήταν πριν ένα δίμηνο όντως...χαχαα..θα έχουμε βρεθεί άλλες 10 φορές... οπότε ξεκίνα να γράφεις το βιβλίο.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
για την Τεα αναφερότανε ο τύπος τότε.
Για να είναι ξεκάθαρο τι κ πως.Το 2016-2017 είχα ανοίξει κέντρο εναλλακτικών ενεργειακών θεραπειών δεν υπήρχε η παροχή υπηρεσιών μασάζ. υπήρχαν άλλες υπηρεσίες. Λίγο αργότερα έγινε αλλαγή υπηρεσιών και εμπλουτισμός παροχών κ έγινε ολιστικές ενεργειακές θεραπείες σε συνδυασμό με μασάζ. Φανταστείτε τότε ότι εγώ έκανα μασάζ με μπουστάκι και κολάν και δεν είχαμε μπει ακόμα στα σκληρά.. ώσπου γίνεται η ανακάλυψη ένα ντου ένα πέσιμο τρελό... Εγώ να κάνω book για το επόμενο τρίμηνο και παράλληλα να έρχονται και να κλείνουν για επόμενη συνεδρία και ταυτόχρονα απειλές νταβατζιλίκια στρίμωγμα τα Οπότε μιλάμε για ντου ολικής. Αποφασίζω να το κλείσω σε ένα βράδυ και υπήρχε αποχή ενός έτους. Ασχολήθηκα με άλλους τομείς καμία σχέση με το μασάζ. Ένα χρόνο αργότερα μετά από προτροπή πολλών μελών πελατών κ φίλων γνωρίζεστε μεταξύ σας.. έπεσε στο τραπέζι το ενδεχόμενο του κατ οικον. Μπήκα στα γραφεία να δω τι παίζει εκ των έσω, με τη συμφωνία ότι εγώ δεν παρέχω σεξ και ότι δεν θέλω να με προωθήσετε κάτω από αυτό το πρίσμα. Πρώτη μου συνεργασία με το velvet, δεύτερη συνεργασία με το lux ο ίδιος ιδιοκτήτης γνώστης αλυσίδας.. μπορώ να πω ότι έβγαλαν πολλά χρήματα στο όνομά μου όχι κάτω από τις καλύτερες συνθήκες... Παραιτήθηκα και με πολύ δυσκολία βγήκα όποιος κατάλαβε κατάλαβε.. Και κάπως έτσι ξεκίνησε το diamonds με τη βοήθειά σας πάντα διότι οι περισσότεροι εδώ μέσα γνωρίζουν ακριβώς τι έχει συμβεί. Η ομάδα μικρή για να υπάρχουν όλα αυτά που συζητήσαμε και επιθυμείτε παρά να υπάρχουν πολλές χωρίς υπηρεσίες και να σας γδέρνουν.. το λόγο μου τον κράτησα και εσείς είστε πάντα στο πλευρό μου και σας ευχαριστώ.

για την Τεα αναφερότανε ο τύπος τότε.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Αν θυμάσαι η Τεα πριν ανοίξει το γραφείο, είχε τρομάξει από την πολλή δημοσιότητα και τα τηλέφωνα και είχε κόψει λίγο ή έπαιζε σε κλειστό κύκλο. Κατι νομίζω είχε και γκομενο; όπως και να έχει είμαι 99% πως αυτή είναι.
Προς ενημέρωση. Κάπως έτσι ήταν τα πράγματα... Όχι δεν είχα γκόμενό δεν μπαίνω σε σχέσεις λόγω της επιλογής μου να βρίσκομαι στον συγκεκριμένο χώρο είναι αδυνάτον. Οπότε μπορείς να είσαι 100% σίγουρος.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Τυπε η τεα είναι άνω των 60;
Είμαι άνω των 75.++
έρχομαι στις συνεδρίες υποβασταζουσα η με το πι συνήθως. Κ πάντα καλώ το Εκαβ σε περίπτωση που σας μείνω ξέρεις... εγκεφαλικό επεισόδιο, έμφραγμα..σε αυτές τις ηλικίες καταλαβαίνεις..
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Επειδή διάβασα πιο πάνω διάφορες αναφορές για το Duo Τεά -Ίριδα είπα να γράψω και εγώ την δικιά μου εμπειρία, πρόσφατη πριν περίπου δυο βδομάδες.
Την Τέα την είχα συναντηση πρώτη φορά πριν 2-3 χρόνια. Μου έμεινε στο μυαλό ευχάριστη ανάμνηση αλλά δεν ξανά συναντήθηκα. Δεν κάνω πάρα πολλά ραντεβού γενικά, στο ενδιάμεσο είχα βρει τη Χρυσή από το VIΡ και Κόλλησα εκεί. (Για άλλη μια φορά, όποιος έχει τηλ Χρυσής πλζ πμ!! Χαχα). Πριν ένα μήνα πήρα τηλέφωνο για να κάνω συνάντηση ξανά με την Τέα, δεν είχε ελεύθερη ώρα και μου πρότεινε την Ίριδα. Ευχαριστήθηκα πολύ την συνάντηση με την Ίριδα και η ίδια μου πρότεινε ότι κάνει διπλό με την Τέα και το βάλα στις σημειώσεις μου να το κανονίσω κάποια στιγμή.

Τεά Ίριδα λοιπόν, για μένα πάρα πολύ καλό Ραντεβού. Αν και οι δύο κοπέλες δεν είναι μοντέλα η καθεμία έχει τη χάρη της. Προσφέρουνε φουλ ερωτισμό. Καμία σχέση με ξεπέτα και ξενέρωτες καταστάσεις. Μασάζ κατά´με άριστο. Ατμόσφαιρα και αισθησιασμός τοπ. Η Τέα παίρνει το ρόλο «εγώ κάνω κουμάντο» και η Ίριδα ακολουθεί τις οδηγίες της. Πρωτόγνωρη φάση για μένα αλλά ήταν και γαμώ. Αξιοσημείωτη φάση της συνάντησης είναι όταν η Ίριδα καθότανε μπροστά από το πρόσωπο μου και έτριβε την πλάτη μου με τα πόδια της ενώ έτριβέ τους ώμους μου με τα χέρια της καθώς η Τέα Καθόταν ανάμεσα από τα πόδια μου και έτριβε με τα πόδια της κι αυτή την πλάτη μου και τον κώλο μου και με τα χέρια της έκανε μασάζ στις γάμπες μου… οχι απλά μασαζ 4 χέρια… αλλα και 4 πόδια :drooling-face::orchestra: χαχαχα!!
Μόνο ένα αρνητικό μεγάλο είχε η συνάντηση…. Το ξενοδοχείο το προτείνανε οι ίδιες, το Μαρούσι hotel. Το δωμάτιο πολύ μικρό όπως και το ντουζ. Από κει και πέρα εντάξει δεν τρελάθηκα με το όλο πράγμα με τις αναπνοές στην αρχή… Άσε που ήτανε ταλαιπωρία για το που θα στηθούμε για να μου τις κάνουν αυτές τις αναπνοές τόσο μικρό που ήταν το δωμάτιο. Και επίσης αν και έτσι όπως έχουνε πάει τιμές ούτως ή άλλως παντού ακρίβεια αλλά πάει πολύ το μαλλί για τέσσερα χέρια τέσσερα πόδια χα χα χα.
Συνοπτικά το καρά-ευχαριστήθηκα και σίγουρα κάποια στιγμή θα ξανά κάνω αλλά οικονομικός το βλέπω χλωμό να ‘ναι σύντομα.

* Μια έξτρα σύντομη κριτική πολύ πρόσφατη που αν και ξέρω ταιριάζει σ´άλλο νήμα επειδή όλοι εδώ μέσα είναι του μασάζ και μπορεί κάποιοι μονάχα να κοιτάνε εδώ το πετάω μπας και βοηθήσει κανέναν. Θρέντερς συγχωρέστε μου το, απλά ήταν πολύ καλή εμπειρία. Μετά από τρία χρόνια πήγα ξανά σε μασάζάδικο. Στουρνάρη 29. Ντους στο δωμάτιο (διαβάζω πως παίζει αυτό κι αλλού αλλά οι παλιές μου εμπειρίες δεν είχαν τέτοια), η κοπέλα λεγόταν Μαρία. Πάρα πολύ καλό μασάζ και κορμάρα η κυρία. 80 € 1 h Με φουλ. Αν και είμαι του μασάζ κατ´οίκων!, μια στις τόσες ωραίο ήταν κι αυτό. Θα το ξανά βάλω μες το πρόγραμμα μου! Μπαμ μπαμ θανκ ιου μαμ!
Σε ευχαριστώ πολύ για την κριτική σου!!!! Έχεις δίκιο πρέπει να βρούμε άλλο ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια πολύ φάουλ το δωμάτιο.Σου χρωστάω κ ένα οι δύο μας!!!!
 
OP
OP
alpula

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.375
Πόντοι
1.056
καλώς την αλλά μην σπαμάρεις εδώ.
Εδώ είσαι
ή να της ανοιξουν ενα δικό της νημα μηπως
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
καλώς την αλλά μην σπαμάρεις εδώ.
Εδώ είσαι
Ότι πεις...
Χαλάω εγώ χατίρι ποτέ σε εσένα?
Προσκυνώ γονατιστή στα τέσσερα κ περιμένω εντολές. Αναμένω να διαβάσω για εκείνο το τρίωρο τετράωρο πεντάωρο... χάθηκε ο χρόνος κ ο κόσμος.Σε φιλώ
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.065
Κριτικές
2
Like
8.748
Πόντοι
2.456
Είμαι άνω των 75.++
έρχομαι στις συνεδρίες υποβασταζουσα η με το πι συνήθως. Κ πάντα καλώ το Εκαβ σε περίπτωση που σας μείνω ξέρεις... εγκεφαλικό επεισόδιο, έμφραγμα..σε αυτές τις ηλικίες καταλαβαίνεις..
Μια χαρά..
Η απάντηση μου ήταν για υπηρεσίες ανάλογες της θείας Ελένης..
Μπέμπα εχεις κόστος κ υπηρεσίες ανάλογες της θείας Ελένης;
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
ή να της ανοιξουν ενα δικό της νημα μηπως
Σε ευχαριστώ πολύ ψυχή μου αλλά δεν θα είμαι για πολύ εντός... έκατσε τώρα που είμαστε κλειστά κ είπα να κάνω εγγραφή να πω κ εγώ την γνώμη μου για μένα χαχα.σε φιλώ κ σε ευχαριστώ πολύ πάντως.καλο υπόλοιπο καλοκαιριού και υγεία
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Μια χαρά..
Η απάντηση μου ήταν για υπηρεσίες ανάλογες της θείας Ελένης..
Μπέμπα εχεις κόστος κ υπηρεσίες ανάλογες της θείας Ελένης;
Δεν γνωρίζω τι υπηρεσίες σας προσφέρει η θεία Ελένη... οπότε....
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Αυτό δεν είναι δικό μου... αυτά έγιναν πολύ μετά την δική μου δραστηριότητα στις εναλλακτικές θεραπείες κάτι παρόμοιο ήταν αλλά κ με ψυχοθεραπεία, κλινική ύπνωση, ομάδες αυτογνωσίας, βελονισμός, σεμινάρια, διαλέξεις, ομιλίες, παρουσιάσεις, εσωτερισμός, αλχημεία διδασκαλία πάνω στο darma Tantra, μαθήματα τάντρα, διαλογισμός, κβαντική θεραπεία, σαμανικες θεραπείες... αργότερα πρόσθεσα και το μασάζ γιατί παρατηρούσαμε ότι οι άνθρωποι δεν μπορούσαν να αδειάσουν το νου ώστε να γεμίσουν με διαφορετικές ενέργειας.οπότε ξεκινήσαμε να κάνουμε τρίωρες συνεδρίες μεταμόρφωσης κ περνούσαν οι πελάτες όλα τα στάδια χωρίς άγχος αλλά απευθυνόταν σε αυτούς που πραγματικά ήθελαν να βιώσουν την αλλαγή στη ζωή τους σε όλα τα επίπεδα κ όχι επιφανειακά μόνο στο σώμα. Όλα καλός η κακός είναι κατασκευασμένα από το νου μπορεί να είναι το μεγαλύτερο εργαλείο σας αλλά κ το μεγαλύτερο εμπόδιο στην ζωή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom