Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 714K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Xcouros

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
31
Like
42
Πόντοι
0
Όχι δεν είναι έτσι... έχει παιχτεί λέιζερ δεν υπάρχει τριχοφυΐα καθόλου, λευκή επιδερμίδα ροζ χειλάκια εσωτερικά Όχι μεγάλα πολύ πολύ υγρή ευρύχωρο δεν το λες αλλά λόγω των υγρών ποταμιών και καταρρακτών μπορεί να γίνει καλή δουλίτσα πολύ όμορφη μπεμπέ κλειτορίδα ροζ... ρε συ με τα μεγάλα μουνόχειλα που λες κάνω εμετό που είναι κάτι μαύρα μπλιαξ.. και το λες μουναρα.. Ξέρεις γιατί το δικό μου?
Γιατί είναι από αυτά που από πάνω έχουν ψωμί κάνουν ωραία καμπύλη και μπορείς να το τσιμπήσεις να το πιάσεις και να το στρίψεις ρε παιδί μου.. είναι κάτι άλλα που είναι εντελώς flat και χτυπάς κόκκαλο δεν είναι το δικό μου έτσι ευτυχώς και Επίσης είμαι πολύ οργασμική περίπτωση γιατί είναι πολύ κοντά και είχε επαφή κλειτορίδα με σημείο G και κολπικά αν βάλεις τα δαχτυλάκια προς τα πάνω και τραχηλικά και γίνεται της τρελής δεν έχουμε όλες την ίδια ανατομία είμαι και οπίσθο Κολπική... και έχω κάνει τώρα τελευταία καινούργιες ανακαλύψεις
Με αυτά που γράφεις , περιμένω να μου στείλεις μήνυμα να κλείσουμε ραντεβού μόλις μπορέσεις… Προς το παρόν κατά φαντασίας μόνο…
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
226
Κριτικές
9
Like
972
Πόντοι
301
Τα γράφει αναλυτικότατα κ επανηλημενως όλες τις παροχές. Μπορείς να ανατρέξει σε προηγούμενες σελίδες.
Επειδη ειμαι χαζος κ δεν καταλαβαινω:
στις παροχες γραφει οτι δεν παρεχει χαπι εντ, μονι μασαζ.
Εδω ερχεται η ερώτηση του χαζου:
Τι δουλεια εχεις κουκλα μου εδω. Το site λεγεται bourdela και ασχολειται με ιεροδουλες. Εδω μας τρως το χωρο και το χρονο, να φυγεις και να πας σε site για προσκοπινες...
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Επειδη ειμαι χαζος κ δεν καταλαβαινω:
στις παροχες γραφει οτι δεν παρεχει χαπι εντ, μονι μασαζ.
Εδω ερχεται η ερώτηση του χαζου:
Τι δουλεια εχεις κουκλα μου εδω. Το site λεγεται bourdela και ασχολειται με ιεροδουλες. Εδω μας τρως το χωρο και το χρονο, να φυγεις και να πας σε site για προσκοπινες...

Δημοσίευση στο thread ''Τέα'' Τέα - Page 275 - bourdela.com forum
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
226
Κριτικές
9
Like
972
Πόντοι
301

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
226
Κριτικές
9
Like
972
Πόντοι
301
Τα γράφει αναλυτικότατα κ επανηλημενως όλες τις παροχές. Μπορείς να ανατρέξει σε προηγούμενες σελίδες.
Ρε φίλε τι σοι απάντηση κομπλεξικου ανθρώπου ήταν αυτή που έδωσες. Πες ναι ή όχι ή τίποτα. Τι θα πει ψάξε πίσω. Για να μην πληκτρολογήσεις εσύ 3 λέξεις να ψάχνω 200 σελίδες για μια απλή πληροφορία. Το site είναι για να βοηθάμε ο ένας τον άλλον. Αν αυτό το θεωρείς βοήθεια, να σε χαίρονται οι οικείοι σου που βασίζονται σε εσένα αν χρειαστούν κάτι
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
3
Like
2.425
Πόντοι
441
Ρε φίλε τι σοι απάντηση κομπλεξικου ανθρώπου ήταν αυτή που έδωσες. Πες ναι ή όχι ή τίποτα. Τι θα πει ψάξε πίσω. Για να μην πληκτρολογήσεις εσύ 3 λέξεις να ψάχνω 200 σελίδες για μια απλή πληροφορία. Το site είναι για να βοηθάμε ο ένας τον άλλον. Αν αυτό το θεωρείς βοήθεια, να σε χαίρονται οι οικείοι σου που βασίζονται σε εσένα αν χρειαστούν κάτι
Βρε ΠΑΝΥΒΛΑΚΑ το έγραψα χωρίς ίχνος ειρωνείας για να κάτσεις λίγο να διαβάσεις κ να δεις κ άλλα πράγματα που ίσως σε ενδιαφέρουν. Αλλά είσαι τόσο κουτορνιθι που το μυαλό σου μέχρι εκεί φτάνει.
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
544
Like
625
Πόντοι
86
Η Ναγια τοσο καλη ? Εχουν γραφτει καλεs κριτικεs. Φωτο ?
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.827
Κριτικές
18
Like
2.926
Πόντοι
7.195
Εχουμε καποιο νεο για την πορεια της υγειας της Τεας ????
Γγιατι τοση σιωπη ???
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
128
Πόντοι
0
Καλημέρα σας.

Μπορω να πω πως εχω τρομάξει ετσι που εξαφανίστηκε η Τεα. Πραγματικά ελπίζω να είναι μια χαρά, και απλά να την έχει κάνει και να κάνει κάπου διακοπές. Ευχομαι να κάνει τη ζωάρα της και να μας εχει γραμμενους.

Ξέρει κανεις αν δουλεύει κάπου η Νάγια ή είναι ανεξάρτητη;
Έχει κανείς καμία πληροφορία ή επαφή;

Ευχαριστώ
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.827
Κριτικές
18
Like
2.926
Πόντοι
7.195
Καλημέρα σας.

Μπορω να πω πως εχω τρομάξει ετσι που εξαφανίστηκε η Τεα. Πραγματικά ελπίζω να είναι μια χαρά, και απλά να την έχει κάνει και να κάνει κάπου διακοπές. Ευχομαι να κάνει τη ζωάρα της και να μας εχει γραμμενους.

Ξέρει κανεις αν δουλεύει κάπου η Νάγια ή είναι ανεξάρτητη;
Έχει κανείς καμία πληροφορία ή επαφή;

Ευχαριστώ
ολοι περιμενουμε μια ενημερωση αλλα τιποτα !!!!!
θα ηθελα και εγω να μαθω για την Ναγια
 

Ioannispap

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Καιρό τώρα παρακολουθώ αλλά επειδή δεν βλέπω να γράφει κάποιος κάτι έκανα εγγραφή. Θέλω 5 ποστ για να είμαι κομπλε. Θα ρωτήσω και εγώ με τη σειρά μου. Μήπως ξέρει κάποιος που βρίσκεται η Ναγια ;
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.827
Κριτικές
18
Like
2.926
Πόντοι
7.195
θέλω με

TEA τα πάντα όλα....γίνεται;;;​

Περιμενουμε νεα απο ΤΕΑ αλλα κανεις και καμια δεν μιλα !!!!
Η ευχη ειναι να ειναι σιδερενια και συντομα να την δουμε και παλι κοντα μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom