Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 717K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Piperi23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
1.328
Πόντοι
200

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
786
Κριτικές
4
Like
1.025
Πόντοι
86
Αγάπη μου γλυκιά δεν δούλευε σε διάφορα μαγαζιά δούλευε σε ένα μαγαζί μόνο το sensuality spa
Και λελας καραγιαννη 35 όπου και τα δύο τα έχει ο ίδιος άνθρωπος.
Η εργασία της εκεί ήταν μόλις και μόνο για ένα μήνα .
Το κορίτσι ήταν εκτός 7 χρόνια.
Όταν γράφουμε σε διάφορα μαγαζιά χτυπάει κάπως και δεν είναι και πραγματικότητα και η εργασία της ήταν μόλις ένας μήνας και φυσικά έφυγε και ήρθε εδώ.
Οπότε καλό είναι όταν θέλετε να δώσετε μία πληροφορία να την διασταυρώνεται τρεις και τέσσερις φορές.
Ευχαριστώ πολύ καλό βράδυ
Και εσύ βρε Τέα έβαλες τις ίδιες φωτό που είχε η κοπέλα πριν 7 χρόνια:P
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Και εσύ βρε Τέα έβαλες τις ίδιες φωτό που είχε η κοπέλα πριν 7 χρόνια:P
Καλημέρα άντρες!!!
Ναι γιατί ?
Δεν κρύβουμε κάτι.
Δεν είναι η μόνη γυναίκα στον κόσμο η DARIA που κάποια στιγμή Εργάστηκε κάπου,έφυγε και πήγε να εργαστεί κάπου αλλού η σταμάτησε να εργάζεται.
Αυτή είναι,μια χαρά κουκλαρα είναι,κομπλέ στη δουλειά της είναι.
Όλα φανερά.
Έτσι κι αλλιώς έχουμε καινούρια φωτογράφιση σήμερα οπότε.... θα έχετε και νέο υλικό έτσι κι αλλιώς.
Καλημέρα με καύλα κ θετική διάθεση μονο .
φιλωωωωωω
 
Τελευταία τροποποίηση:

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Κίρα που γνώρισα Ελληνίδα , τ' όνομα προφανώς είναι ψευδώνυμο
Καλημέρα.

Ελληνίδες
ΚΙΡΑ
ΤΕΑ
ΙΡΙΔΑ
ΝΑΓΙΑ
Μίξη Ρωσία με Μολδαβία
DARIA
Οποιαδήποτε άλλη πληροφορία χρειάζεστε με γραπτό μήνυμα στο VIBER MESSAGE
6979398952
Ώρες λειτουργίας γραφείου καθημερινά από Δευτέρα έως Παρασκευή
11:00-00:30
Κάποια Σάββατα εργασία στην Αθήνα.
Κυριακή κλειστά.
Φιλιά!!!!
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
304
Κριτικές
7
Like
804
Πόντοι
371
Καλημέρα.

Ελληνίδες
ΚΙΡΑ
ΤΕΑ
ΙΡΙΔΑ
ΝΑΓΙΑ
Μίξη Ρωσία με Μολδαβία
DARIA
Οποιαδήποτε άλλη πληροφορία χρειάζεστε με γραπτό μήνυμα στο VIBER MESSAGE
6979398952
Ώρες λειτουργίας γραφείου καθημερινά από Δευτέρα έως Παρασκευή
11:00-00:30
Κάποια Σάββατα εργασία στην Αθήνα.
Κυριακή κλειστά.
Φιλιά!!!!
να μπορεις να πεις και μια κουβεντα με ελληνιδα.
μπραβο τεα
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
Αγάπη μου γλυκιά δεν δούλευε σε διάφορα μαγαζιά δούλευε σε ένα μαγαζί μόνο το sensuality spa
Και λελας καραγιαννη 35 όπου και τα δύο τα έχει ο ίδιος άνθρωπος.
Η εργασία της εκεί ήταν μόλις και μόνο για ένα μήνα .
Το κορίτσι ήταν εκτός 7 χρόνια.
Όταν γράφουμε σε διάφορα μαγαζιά χτυπάει κάπως και δεν είναι και πραγματικότητα και η εργασία της ήταν μόλις ένας μήνας και φυσικά έφυγε και ήρθε εδώ.
Οπότε καλό είναι όταν θέλετε να δώσετε μία πληροφορία να την διασταυρώνεται τρεις και τέσσερις φορές.
Ευχαριστώ πολύ καλό βράδυ
Έχεις δίκιο στο ότι η διατύπωση μου δεν ήταν η σωστή. Λάθος μου.
Όμως, η πληροφορία που έγραψα δεν ήταν ούτε λανθασμένη, ούτε μη διασταυρωμένη.
Πάντως, όπως και να έχει, δεν το έγραψα για κακό.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Έχεις δίκιο στο ότι η διατύπωση μου δεν ήταν η σωστή. Λάθος μου.
Όμως, η πληροφορία που έγραψα δεν ήταν ούτε λανθασμένη, ούτε μη διασταυρωμένη.
Πάντως, όπως και να έχει, δεν το έγραψα για κακό.
Καλησπέρα
Αυτό υπήρχε μία επταετία πριν εκεί δεν το διέψευσα ποτέ, όσοι Με ρώτησαν με γραπτό μήνυμα το γνώριζαν από μένα Αν είχε προϋπηρεσία και πότε .
Να σου πω την αλήθεια φάνηκε ότι Τουλάχιστον εσύ δεν το έκανες με δόλο και το βλέπω πραγματικά ότι δεν έγινε για κακό, αλλά δεν έχουμε να κρύψουμε κάτι και ίσως να το ξέρεις ότι δεν λειτουργώ έτσι ούτε ως επαγγελματίας στη δουλειά μου ούτε Ως άνθρωπος στην προσωπική μου ζωή.
Για αυτό και μας γουστάρει πολύ ο κόσμος για την ειλικρίνεια, για τις υπηρεσίες, για την ποιότητα, για τον τρόπο, για την αλήθεια μας ,για την προσέγγιση για πολλά. Αλλά και από την άλλη Από τη στιγμή που είχα δημοσιεύσει εγώ η ίδια με την έγκριση της κοπέλας τις φωτογραφίες... για ποιο λόγο ας πούμε να μπει ένα link επταετίας πριν ...εφόσον το γνωρίζουν όλοι ότι η DARIA ειναι εργαζόμενη εδώ και όσοι πραγματικά ενδιαφέρονται να τη συναντήσουν την ζητούν μέσα από το γραφείο εφόσον η κοπέλα είχε αποχή 7 χρόνια .
Όλα κομπλέ Πάντως εγώ είμαι πολύ ok Φιλιά πολλά
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
Καλησπέρα
Αυτό υπήρχε μία επταετία πριν εκεί δεν το διέψευσα ποτέ, όσοι Με ρώτησαν με γραπτό μήνυμα το γνώριζαν από μένα Αν είχε προϋπηρεσία και πότε .
Να σου πω την αλήθεια φάνηκε ότι Τουλάχιστον εσύ δεν το έκανες με δόλο και το βλέπω πραγματικά ότι δεν έγινε για κακό, αλλά δεν έχουμε να κρύψουμε κάτι και ίσως να το ξέρεις ότι δεν λειτουργώ έτσι ούτε ως επαγγελματίας στη δουλειά μου ούτε Ως άνθρωπος στην προσωπική μου ζωή.
Για αυτό και μας γουστάρει πολύ ο κόσμος για την ειλικρίνεια, για τις υπηρεσίες, για την ποιότητα, για τον τρόπο, για την αλήθεια μας ,για την προσέγγιση για πολλά. Αλλά και από την άλλη Από τη στιγμή που είχα δημοσιεύσει εγώ η ίδια με την έγκριση της κοπέλας τις φωτογραφίες... για ποιο λόγο ας πούμε να μπει ένα link επταετίας πριν ...εφόσον το γνωρίζουν όλοι ότι η DARIA ειναι εργαζόμενη εδώ και όσοι πραγματικά ενδιαφέρονται να τη συναντήσουν την ζητούν μέσα από το γραφείο εφόσον η κοπέλα είχε αποχή 7 χρόνια .
Όλα κομπλέ Πάντως εγώ είμαι πολύ ok Φιλιά πολλά

Αυτό με την επταετία που γράφεις, δεν το κατάλαβα.
Τα μαγαζιά την διαφήμιζαν την προηγούμενη εβδομάδα.

Πάντως, χαίρομαι που κατάλαβες ότι δεν το έκανα με δόλο και για κακό.
Άλλωστε, δεν έχω κάτι μαζί σου ή με την κοπέλα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Αυτό με την επταετία που γράφεις, δεν το κατάλαβα.
Τα μαγαζιά την διαφήμιζαν την προηγούμενη εβδομάδα.

Πάντως, χαίρομαι που κατάλαβες ότι δεν το έκανα με δόλο και για κακό.
Άλλωστε, δεν έχω κάτι μαζί σου ή με την κοπέλα.
Το καταλαβαίνω.... σε μας Εργάζεται για δεύτερη εβδομάδα τώρα οπότε τα συμπεράσματα τα κατανοείς μόνος σου.
Επιπλέον θα σου δώσω ένα tip Όπου βλέπεις φωτογραφίες κοριτσιών δεν σημαίνει ότι επειδή τις διαφημίζουν υπάρχουν στην πραγματικότητα και ως εργαζόμενες ... Το κόλπο είναι γνωστό... πας εσύ και λες Καλησπέρα θέλω με DARIA ... σου απαντά....
η κοπέλα είναι δωμάτιο.... και πασάρουν άλλη.... Τόσο απλά.
Πολλά χρόνια ιστορία αυτή όχι μόνο στα στούντιο και σε γραφεία και σε πολλά.
Εγώ θα σου πω το απλό έχω αποχωρήσει από γραφεία πάνω από εφτά χρόνια Εγώ προσωπικά. Οι φωτογραφίες μου Υπάρχουν ακόμα βγάζουν λεφτά στην πλάτη μου Τόσο απλά κάνε έρευνα θα το δεις
Φιλιά πολλά
 

Συνημμένα

  • IMG-3c20bf3b42fc4ad91d49c38f73a14cfb-V.jpg
    IMG-3c20bf3b42fc4ad91d49c38f73a14cfb-V.jpg
    80,9 KB · Εμφανίσεις: 137
Τελευταία τροποποίηση:

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Καλώς ήρθατε στην ομάδα του
Diamonds Massage
Therapy Athens

Υπηρεσίες μασάζ κατ οίκον
Σε Αθήνα και Πειραιά.
_________
Σε ξενοδοχεία
Σκάφος
Εργασιακούς χώρους
Κατοικίες/ airbnb
Parties/ Events/Bachelors.
__________
Μόνο με γραπτό μήνυμα σας:

VIBER
☎️6979398952
__________
✍️Πληροφορίες:
Θεραπεία/υπηρεσία:

Μέσα σε μία συνεδρία μασάζ περιλαμβάνονται όλα τα παρακάτω:

❣️ before the session shower with the client &
( αν το επιθυμεί ο πελάτης και στο μπάνιο extra services: blowjob/ handjob)
❤️‍Μασάζ σώμα με σώμα /Nuru
❤️‍γυμνό!!!
Body to body massage ( αν το επιθυμεί ο πελάτης extra services: blowjob/ handjob/ footjob)
❣️barefoot ashiatsu massage therapy &
❣️jacuzzi massage therapy & (extra services : blowjob /handjob /footjob)
❣️Shower with the client after the session

Κόστος συνεδρίας

60'/80€
90'/100€
120'/120€

Αποστάσεις άνω των 20 χιλιομέτρων από το κέντρο της Αθήνας επιπλέον επιβάρυνση + 20 ευρώ.

Μετά τις 23:00 το βράδυ late nightafter επιπλέον επιβάρυνση + 20 ευρώ
________
Extras services:
Blowjob +20€
Handjob +15€
Footjob +10
_________
( όσες φορές επιθυμεί ο πελάτης τα έξτρα χωρίς κρυφές χρεώσεις Plus ++
με προτεραιότητα τις υπηρεσίες μασάζ)
_________
Μόνο με γραπτό μήνυμα σας:

VIBER
☎️6979398952

Ώρες λειτουργίας γραφείου
Και τηλεφωνικού κέντρου

Δευτέρα έως Παρασκευή

(Κάποια Σάββατα εργαζόμαστε Αθήνα )

11:00-00:00

❌ Κυριακή κλειστά.❌
 

Συνημμένα

  • PSX_20230917_225435.jpg
    PSX_20230917_225435.jpg
    87 KB · Εμφανίσεις: 137
  • IMG-800bc160da432b5c9eca0a32e761be55-V.jpg
    IMG-800bc160da432b5c9eca0a32e761be55-V.jpg
    102,7 KB · Εμφανίσεις: 126

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
79
Like
246
Πόντοι
20
Η Λυδία παίζει να γυρίσει στο γραφείο Τεα?
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Η Λυδία παίζει να γυρίσει στο γραφείο Τεα?
Καλησπέρα . Καλή εβδομάδα και υγεία σε όλα τα μέλη.
Όχι μετά το ατύχημα που είχε δεν θα ξανά εργαστεί στο μασάζ έχει βγει εκτός εδώ και πάρα πολύ καιρό δεν ασχολείται πλέον με τη μάλαξη.

Την ομάδα μας την απαρτίζουν:

Νάγια
Daria
Ίριδα
ΚΙΡΑ
Τέα

Οι κρατήσεις είναι εβδομαδιαίες και ξεκινούν Δευτέρα πρωί με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου
11:00.
Δυστυχώς τελευταία στιγμή δεν υπάρχει διαθέσιμο ραντεβού να σας δώσω.

Η επικοινωνία μόνο με γραπτό μήνυμα στο

VIBER MESSAGE
6979398952
 
Τελευταία τροποποίηση:

kerkyra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2012
Μηνύματα
58
Κριτικές
13
Like
169
Πόντοι
290
Καλημέρα!

Συνάντηση χτες με τη Ντάρια μετά από προτροπή του γραφείου. Μία αρκετά καλή συνάντηση που λίγο έλειψε να τα παρατήσω κατά τη διάρκεια της συνεννόησης και να μη γίνει, λόγω κακής επικοινωνίας από το γραφείο. Σε αυτό θα αναφερθώ στο τέλος της κριτικής.

Στα του ραντεβού τώρα. Η Ντάρια ήρθε και νωρίτερα από την ώρα που είχαμε κανονίσει. Το γραφείο μου έστειλε μήνυμα ότι μπορεί να είναι στο χώρο μου και πιο νωρίς και εγώ δέχτηκα καθώς ήμουν ήδη έτοιμος και απλά περίμενα.

Εμφανησιακά τώρα η Ντάρια είναι μια ώριμη γυναίκα κάπου στα 45. Δε ρώτησα ηλικία οπότε απλά κρίνω με το τι είδα. Το μαλλί ακριβώς όπως είναι στις φωτογραφίες που ανέβασε εδώ η Τέα, ξανθό πλατινέ μέχρι λίγο πιο κάτω από τους ώμους. Σώμα όμως απέχει αρκετά από τις φωτογραφίες που έχουν φάει αρκετό ρετουσάρισμα. Επίσης για τους ενδιαφερόμενους έχει πίρσινγκ άνω χείλος και γλώσσα. Όταν την είδα ήταν η αλήθεια δεν εντυπωσιάστηκα αρκετά, αλλά ευτυχώς στην πορεία οι υπηρεσίες της ήταν πολύ καλές. Όσον αφορά το ντύσιμο έσκασε με ψηλοτάκουνα και μίνι φόρεμα πολύ κοντό, άρα όσοι τη φέρετε στο χώρο σας και μένετε π.χ. σε πολυκατοικία ή σε πολυσύχναστη γειτονιά να το έχετε στα υποψιν σας. Όσον αφορά την επικοινωνία με την κοπέλα μπορεί να μην είναι Ελληνίδα, αλλά μιλάει πολύ καλά τη γλώσσα και δε θα έχετε κανένα απολύτως θέμα.

Στην αρχή της συνεδρίας λοιπόν κι αφού συστηθήκαμε ακολούθησε ντουζάκι μαζί όπου η κοπέλα ήταν πολή ερωτική και εκδηλωτική. Μου έκανε μπάνιο και με άφησε να την κάνω κι εγώ και με δική της προτροπή ξεκινήσαμε φιλιά και ελεύθερα πιασίματα. Με ρώτησε αν ήθελα στοματικό όπου και της ζήτησα να πάμε πρώτα για μασάζ και μετά. Το μασάζ μετά από προτροπή μου ήταν χαλαρό και αισθησιακό όπου η Ντάρια το έχει μια χαρά και μετά το τέλος του τριψίματος ακολούθησε ένα αισθησιακό body 2 body. Μέχρι εκείνο το σημείο για να πω την αλήθεια ήμουν λίγο κουμπωμένος λόγω και του κανονίσματος με το γραφείο και λόγω εμφάνισης της κοπέλας που δεν ήταν ακριβώς του γούστου μου. Από εκείνο το σημείο και μετά όμως το ραντεβού άλλαξε προς το πολύ καλύτερο αφού η Ντάρια ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες για αισθησιακό μασάζ και το στοματικό της ήταν πάρα πολύ καλό. Η πρώτη ώρα λοιπόν του ραντεβού πέρασε έτσι.

Η δεύτερη ώρα ήταν μία μικρή επανάληψη της πρώτης με μασάζ και στοματικό, όπου το ευχαριστήθηκα πιο πολύ μιας και είχα ξεκουμπώσει και εγώ περισσότερο. Και σε αυτή τη φάση η Ντάρια ήταν ακόμα πιο δοτική σε πιασίματα και φιλιά καθώς κι αυτή φαινόταν να περνάει καλά.

Μετά το τέλος μπανάκι μαζί και αποχωρισμός.

Πάμε τώρα στο μεγάλο αρνητικό. Την επικοινωνία με το γραφείο που προφανώς δεν μου απάντησε η Τέα αλλά κάποιο άλλο άτομο. Η αρχική μου επιθυμία ήταν ραντεβού με Τέα (αν είχε γυρίσει) ή Νάγια, αλλά με ενημέρωσαν ότι Τέα δεν έχει γυρίσει ακόμα και ότι όταν γυρίσει θα εξυπηρετεί μόνο ΒΠ. Επίσης για τη Νάγια ότι δεν εξυπηρετεί στην περιοχή μου παρά μόνο σε 2-3 ξενοδοχεία κέντρο. Όταν τους τόνισα ότι το πρώτο μου ραντεβού ήταν με Νάγια σε ξενοδοχείο ΝΠ επέμειναν ότι δεν εξυπηρετεί, παρά μόνο κέντρο. Άρα βάση τα λεγόμενά τους Τέα και Νάγια κάηκαν σαν επιλογές για μασάζ κατ' οίκον αφού θα πρέπει εσύ να πας σε περιοχή που εξυπηρετούν. Επίσης, δε μπορεί να σου λέω ότι θέλω ραντεβού μετά τις 4 και να μου απαντάς ότι η τάδε κοπέλα μπορεί 3-5 μμ.... Κατά κάποιο τρόπο λοιπόν μου φάνηκε ότι προσπάθησαν να μου πασάρουν τη Ντάρια. Για να κανονίσω λοιπόν τελικά το ραντεβού μου πήρε 35 λεπτά με το ρολόι κι αυτό αφού σε κάποια στιγμή είχα απηυδήσει και τους είπα να το αφήσουμε για άλλη φορά. Μόνο τότε ξεκίνησαν να μου προτείνουν εναλλακτικές επιλογές. Μέχρι εκείνο το σημείο ήταν λες και μίλαγα με το μποτάκι της Vodafone και έπρεπε να τους τα βγάλω εγώ με το τσιγκέλι.

Συνοψίζοντας λοιπόν το ραντεβού με τη Ντάρια το θεωρώ πετυχημένο και δεν αισθάνομαι ούτε ότι πέταξα τα λεφτά μου, ούτε ότι δεν πέρασα καλά. Αν πάτε με καλή διάθεση και ξέρετε τι να περιμένετε από εμφάνιση η κοπέλα θα σας αποζημιώσει και με το παραπάνω, καθώς οι υπηρεσίες της αποδείχτηκαν σούπερ. Αν θα την συναντούσα ξανά? Ίσως προς το όχι, κυρίως λόγω εμφάνισης που δεν είναι του γούστου μου, αλλα φυσικά αυτό είναι πρόβλημα δικό μου και όχι της κοπέλας. Ελπίζω μόνο η επικοινωνία με το γραφείο να βελτιωθεί όταν δεν απαντάει η Τέα.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Καλημέρα!

Συνάντηση χτες με τη Ντάρια μετά από προτροπή του γραφείου. Μία αρκετά καλή συνάντηση που λίγο έλειψε να τα παρατήσω κατά τη διάρκεια της συνεννόησης και να μη γίνει, λόγω κακής επικοινωνίας από το γραφείο. Σε αυτό θα αναφερθώ στο τέλος της κριτικής.

Στα του ραντεβού τώρα. Η Ντάρια ήρθε και νωρίτερα από την ώρα που είχαμε κανονίσει. Το γραφείο μου έστειλε μήνυμα ότι μπορεί να είναι στο χώρο μου και πιο νωρίς και εγώ δέχτηκα καθώς ήμουν ήδη έτοιμος και απλά περίμενα.

Εμφανησιακά τώρα η Ντάρια είναι μια ώριμη γυναίκα κάπου στα 45. Δε ρώτησα ηλικία οπότε απλά κρίνω με το τι είδα. Το μαλλί ακριβώς όπως είναι στις φωτογραφίες που ανέβασε εδώ η Τέα, ξανθό πλατινέ μέχρι λίγο πιο κάτω από τους ώμους. Σώμα όμως απέχει αρκετά από τις φωτογραφίες που έχουν φάει αρκετό ρετουσάρισμα. Επίσης για τους ενδιαφερόμενους έχει πίρσινγκ άνω χείλος και γλώσσα. Όταν την είδα ήταν η αλήθεια δεν εντυπωσιάστηκα αρκετά, αλλά ευτυχώς στην πορεία οι υπηρεσίες της ήταν πολύ καλές. Όσον αφορά το ντύσιμο έσκασε με ψηλοτάκουνα και μίνι φόρεμα πολύ κοντό, άρα όσοι τη φέρετε στο χώρο σας και μένετε π.χ. σε πολυκατοικία ή σε πολυσύχναστη γειτονιά να το έχετε στα υποψιν σας. Όσον αφορά την επικοινωνία με την κοπέλα μπορεί να μην είναι Ελληνίδα, αλλά μιλάει πολύ καλά τη γλώσσα και δε θα έχετε κανένα απολύτως θέμα.

Στην αρχή της συνεδρίας λοιπόν κι αφού συστηθήκαμε ακολούθησε ντουζάκι μαζί όπου η κοπέλα ήταν πολή ερωτική και εκδηλωτική. Μου έκανε μπάνιο και με άφησε να την κάνω κι εγώ και με δική της προτροπή ξεκινήσαμε φιλιά και ελεύθερα πιασίματα. Με ρώτησε αν ήθελα στοματικό όπου και της ζήτησα να πάμε πρώτα για μασάζ και μετά. Το μασάζ μετά από προτροπή μου ήταν χαλαρό και αισθησιακό όπου η Ντάρια το έχει μια χαρά και μετά το τέλος του τριψίματος ακολούθησε ένα αισθησιακό body 2 body. Μέχρι εκείνο το σημείο για να πω την αλήθεια ήμουν λίγο κουμπωμένος λόγω και του κανονίσματος με το γραφείο και λόγω εμφάνισης της κοπέλας που δεν ήταν ακριβώς του γούστου μου. Από εκείνο το σημείο και μετά όμως το ραντεβού άλλαξε προς το πολύ καλύτερο αφού η Ντάρια ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες για αισθησιακό μασάζ και το στοματικό της ήταν πάρα πολύ καλό. Η πρώτη ώρα λοιπόν του ραντεβού πέρασε έτσι.

Η δεύτερη ώρα ήταν μία μικρή επανάληψη της πρώτης με μασάζ και στοματικό, όπου το ευχαριστήθηκα πιο πολύ μιας και είχα ξεκουμπώσει και εγώ περισσότερο. Και σε αυτή τη φάση η Ντάρια ήταν ακόμα πιο δοτική σε πιασίματα και φιλιά καθώς κι αυτή φαινόταν να περνάει καλά.

Μετά το τέλος μπανάκι μαζί και αποχωρισμός.

Πάμε τώρα στο μεγάλο αρνητικό. Την επικοινωνία με το γραφείο που προφανώς δεν μου απάντησε η Τέα αλλά κάποιο άλλο άτομο. Η αρχική μου επιθυμία ήταν ραντεβού με Τέα (αν είχε γυρίσει) ή Νάγια, αλλά με ενημέρωσαν ότι Τέα δεν έχει γυρίσει ακόμα και ότι όταν γυρίσει θα εξυπηρετεί μόνο ΒΠ. Επίσης για τη Νάγια ότι δεν εξυπηρετεί στην περιοχή μου παρά μόνο σε 2-3 ξενοδοχεία κέντρο. Όταν τους τόνισα ότι το πρώτο μου ραντεβού ήταν με Νάγια σε ξενοδοχείο ΝΠ επέμειναν ότι δεν εξυπηρετεί, παρά μόνο κέντρο. Άρα βάση τα λεγόμενά τους Τέα και Νάγια κάηκαν σαν επιλογές για μασάζ κατ' οίκον αφού θα πρέπει εσύ να πας σε περιοχή που εξυπηρετούν. Επίσης, δε μπορεί να σου λέω ότι θέλω ραντεβού μετά τις 4 και να μου απαντάς ότι η τάδε κοπέλα μπορεί 3-5 μμ.... Κατά κάποιο τρόπο λοιπόν μου φάνηκε ότι προσπάθησαν να μου πασάρουν τη Ντάρια. Για να κανονίσω λοιπόν τελικά το ραντεβού μου πήρε 35 λεπτά με το ρολόι κι αυτό αφού σε κάποια στιγμή είχα απηυδήσει και τους είπα να το αφήσουμε για άλλη φορά. Μόνο τότε ξεκίνησαν να μου προτείνουν εναλλακτικές επιλογές. Μέχρι εκείνο το σημείο ήταν λες και μίλαγα με το μποτάκι της Vodafone και έπρεπε να τους τα βγάλω εγώ με το τσιγκέλι.

Συνοψίζοντας λοιπόν το ραντεβού με τη Ντάρια το θεωρώ πετυχημένο και δεν αισθάνομαι ούτε ότι πέταξα τα λεφτά μου, ούτε ότι δεν πέρασα καλά. Αν πάτε με καλή διάθεση και ξέρετε τι να περιμένετε από εμφάνιση η κοπέλα θα σας αποζημιώσει και με το παραπάνω, καθώς οι υπηρεσίες της αποδείχτηκαν σούπερ. Αν θα την συναντούσα ξανά? Ίσως προς το όχι, κυρίως λόγω εμφάνισης που δεν είναι του γούστου μου, αλλα φυσικά αυτό είναι πρόβλημα δικό μου και όχι της κοπέλας. Ελπίζω μόνο η επικοινωνία με το γραφείο να βελτιωθεί όταν δεν απαντάει η Τέα.
Καλημέρα!!
Η ηλικία της κοπέλας (DARIA)
είναι 29 ετών έχουμε δει το διαβατήριο της.
Όσον αφορά τα παπούτσια προηγούμενα ραντεβού που είχαν προηγηθεί πριν από σας είχαν ζητήσει ένα συγκεκριμένο outfit Οπότε αν μας ενημερώνατε και το γνωρίζαμε Όπως πολλοί πελάτες μας λένε" παρακαλώ πολύ διακριτικά"
η θεραπεύτρια είχε στο αυτοκίνητό της και πεδιλάκια πιο κόσμια Και φυσικά διακριτικά. Υπάρχουν πάρα πολλοί πελάτες μας που έχουν φετιχ με τα παπούτσια οπότε...
Όσο αφορά τις φωτογραφίες έγιναν πριν 5 μέρες από επαγγελματία φωτογράφο φαίνεται και από τις φωτογραφίες ότι δεν είναι skinny girl.
Η ηλικία που έχουμε δώσει για τη θεραπεύτρια είναι σίγουρα αυτή 29 ετών.
Όσο αφορά τώρα τις κρατήσεις Εμείς δουλεύουμε με εβδομαδιαίες κρατήσεις γίνεται book οπότε όταν εσείς στείλετε στο τηλεφωνικό κέντρο ένα γραπτό μήνυμα το τηλεφωνικό κέντρο σας στέλνει ότι έχει μείνει διαθέσιμο και από θεραπεύτριες και από ώρες Και φυσικά από τοποθεσίες και αυτό και έκανε. Σε καμία περίπτωση δεν προωθούμε συγκεκριμένες κοπέλες και δεν υπάρχει και λόγος να το κάνουμε Γιατί Όλοι παίρνουν όλες οπότε ότι στείλαμε σε εσάς Αυτό ακριβώς στέλνουμε σε όλους στους πελάτες μας ώστε να έχουν διάφορες επιλογές παρά μόνο εάν μας ρωτήσουν τι προτείνετε κάνουμε μία πρόταση σύμφωνα με τα γούστα τους τα οποία μας τα καταθέτουν.
Αν υπήρχαν περισσότερες ώρες διαθέσιμες θα τις είχατε λάβει στο κινητό σας.
Όσο αφορά την επικοινωνία δεν μπορώ να είμαι 12 έως 15 ώρες εγώ στα τηλέφωνα διότι και εγώ εργάζομαι.
Το τηλεφωνικό κέντρο κάνει αυτό που έχω δώσει εγώ ως γραμμή και έχω συμφωνήσει με τους πελάτες μου να λειτουργούμε έτσι και κάνει κρατήσεις, στέλνει διαθεσιμότητα σύμφωνα με ότι έχει μείνει και ο πελάτης επιλέγει.
Και όλα αυτά τα χρόνια το σύστημα λειτουργεί μία χαρά για όλους τους πελάτες δεν είχαμε ποτέ κανένα παράπονο.
Επιπλέον Έχουμε χωρίσει κάποιους τομείς ανά εβδομάδα Αυτό μεταφράζεται ότι κάποιες μέρες την εβδομάδα κάποιες θεραπεύτριες εξυπηρετούν μόνο κέντρο κάποιες άλλες θεραπευτριες εξυπηρετούν μόνο νότια κάποιες άλλες θεραπεύτριες εξυπηρετούν μόνο βόρεια.
Επιπλέον όταν μία θεραπεύτρια επιλέγει να εξυπηρετήσει κεντρικό τομέα αυτό περιλαμβάνει κατοικίες και ξενοδοχεία Airbnb και εργασιακούς χώρους που βρίσκονται στην ευρύτερη ζώνη όπως Κυψέλη Λυκαβηττός Κολωνάκι Μεταξουργείο Εξάρχεια Θησείο γκάζι Περιστέρι Σύνταγμα Πατήσια κλπ...και στην κεντρική ζώνη υπάρχουν πάρα πολλά ξενοδοχεία όπως παράδειγμα bill Hotel Μεταξουργείο Πρίαμος hotel Μεταξουργείο Πρίαμος Παγκρατίου Madison Hotel Κατεχάκη exis hotel κλπ.
Αυτό συμβαίνει ξεκάθαρα για πρακτικούς λόγους διότι δεν μπορεί μία θεραπεύτρια να βρίσκεται στη Γλυφάδα και 60 σε λεπτά να βρεθεί στην κηφισιά και ξανά πάλι από την Κηφισιά να κάνει δρομολόγιο για Βούλα είναι κάτι ασύμφορο χρονοβόρο έχει τρομερή κίνηση έξω και δεν θα έχουμε συνέπεια απέναντί σας.
Οπότε κάθε εβδομάδα Γίνεται συνεννόηση με τις θεραπεύτριες βγάζουμε το εβδομαδιαίο πρόγραμμα εργασίας και αναλαμβάνουν κάποιους τομείς Αθήνα και Πειραιά και εξυπηρετούν.
Ελπίζω να απάντησα σε όλα τα ερωτήματα σας και να λύθηκαν όλες οι απορίες όσο αφορά εμένα ισχύει αυτό που σας είπαν από 15 Οκτωβρίου και μετά εξυπηρετώ μόνο βόρεια προάστια Μαρούσι Κηφισιά Πεύκη άνοιξη Πολιτεία Εκάλη Γαλάτσι Νέα Ιωνία Μεταμόρφωση Φιλαδέλφεια.
Επιπλέον Καλό θα είναι να υπάρχει μία κατανόηση από την πλευρά των πελατών γιατί στέλνεται μαζικα μηνύματα μπορεί να έχει μέσα αναμονή 60 άτομα όπου όλοι αυτοί οι άνθρωποι θέλουν να κλείσουν άμεσα ραντεβού και να εξυπηρετηθούν Οπότε προσπαθούμε να εξυπηρετήσουμε όλους με τον καλύτερο τρόπο ποτέ δεν υπήρξε πρόβλημα με το δικό μας τηλεφωνικό κέντρο κανένα παράπονο ποτέ.
Επιπλέον Σας επισυνάπτω επίσημο έγγραφο διαβατήριο για ταυτοποίηση της ηλικίας της κοπέλας δεν έχουμε να κρύψουμε ποτέ και απολύτως τίποτα από τους πελάτες μας
Τα φιλιά μου σε όλους
ΤΕΑ
 

Συνημμένα

  • IMG-5776b1b8429a321f15e8aae66feb5f5c-V.jpg
    IMG-5776b1b8429a321f15e8aae66feb5f5c-V.jpg
    178,5 KB · Εμφανίσεις: 98
Τελευταία τροποποίηση:

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Του πήρε € 120 του ανθρώπου, τον μάλωσε και από πάνω που δεν ζήτησε διαφορετικό outfit, τον ψεγάδιασε που διαπίστωσε πως είναι 45άρα, επικαλέσθηκε διαβατήριο εντελώς αναξιόπιστης πηγής, του έκανε παρατήρηση για το ότι δεν ήξερε το πρόγραμμα της καθεμιάς, βόρεια, κέντρο ή νότια, λες & είναι δύσκολο να το ανακοινώνει εδώ ή απευθύνεται σε καθυστερημένους κ δεν αντιλαμβάνεται ο πελάτης πως θέλει να του πασάρει αυτή που δεν έχει ζήτηση, άλλωστε η ίδια τα λέει και δεν του έκανε ούτε like η σκρόφα, που κάθισε ο άνθρωπος και έγραψε τόσο αναλυτική κριτική..

Έτσι έκανε πάντοτε, όταν δεν της άρεσε η κριτική, ακύρωνε και απαξίωνε τον ίδιο της τον πελάτη & αντίστροφα όταν της αρέσει κ της χαϊδεύουν τα αυτιά τρελαίνεται "αγάπη μου σε φιλώ, θα κάνουμε τρελίτσες, όποτε θέλεις κ ό,τι θέλεις μανάρι μου" και όλες αυτές τις αρλούμπες που εκστομεί μέσα στο παραλήρημά της..

Δικαιολογημένα θα σκεφτεί κάποιος,, από ερασιτέχνη τι να προσδοκά κανείς..
Δυο μέτρα & δυο σταθμά..​
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Υπάρχει θεματάκι ... Χαίρομαι που εκτίθεστε .
ξαναδιαβάστε παραπάνω και ξανασκεφτείτε .
καλημέρα λέμε με φουλ καύλα!!!!!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Του πήρε € 120 του ανθρώπου, τον μάλωσε και από πάνω που δεν ζήτησε διαφορετικό outfit, τον ψεγάδιασε που διαπίστωσε πως είναι 45άρα, επικαλέσθηκε διαβατήριο εντελώς αναξιόπιστης πηγής, του έκανε παρατήρηση για το ότι δεν ήξερε το πρόγραμμα της καθεμιάς, βόρεια, κέντρο ή νότια, λες & είναι δύσκολο να το ανακοινώνει εδώ ή απευθύνεται σε καθυστερημένους κ δεν αντιλαμβάνεται ο πελάτης πως θέλει να του πασάρει αυτή που δεν έχει ζήτηση, άλλωστε η ίδια τα λέει και δεν του έκανε ούτε like η σκρόφα, που κάθισε ο άνθρωπος και έγραψε τόσο αναλυτική κριτική..

Έτσι έκανε πάντοτε, όταν δεν της άρεσε η κριτική, ακύρωνε και απαξίωνε τον ίδιο της τον πελάτη & αντίστροφα όταν της αρέσει κ της χαϊδεύουν τα αυτιά τρελαίνεται "αγάπη μου σε φιλώ, θα κάνουμε τρελίτσες, όποτε θέλεις κ ό,τι θέλεις μανάρι μου" και όλες αυτές τις αρλούμπες που εκστομεί μέσα στο παραλήρημά της..

Δικαιολογημένα θα σκεφτεί κάποιος,, από ερασιτέχνη τι να προσδοκά κανείς..
Δυο μέτρα & δυο σταθμά..​
τα εχουμε δει και τα χουμε ξαναδει , οπως το μπακαλογατο με το Χατζηχριστο ρε φιλε, και δωστου παλι,, μονο ο μαλακας ο πελατης φταιει, σε ολα υπαρχει μια δικαιολογια
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.382
Like
21.299
Πόντοι
5.506
Του πήρε € 120 του ανθρώπου, τον μάλωσε και από πάνω που δεν ζήτησε διαφορετικό outfit, τον ψεγάδιασε που διαπίστωσε πως είναι 45άρα, επικαλέσθηκε διαβατήριο εντελώς αναξιόπιστης πηγής, του έκανε παρατήρηση για το ότι δεν ήξερε το πρόγραμμα της καθεμιάς, βόρεια, κέντρο ή νότια, λες & είναι δύσκολο να το ανακοινώνει εδώ ή απευθύνεται σε καθυστερημένους κ δεν αντιλαμβάνεται ο πελάτης πως θέλει να του πασάρει αυτή που δεν έχει ζήτηση, άλλωστε η ίδια τα λέει και δεν του έκανε ούτε like η σκρόφα, που κάθισε ο άνθρωπος και έγραψε τόσο αναλυτική κριτική..

Έτσι έκανε πάντοτε, όταν δεν της άρεσε η κριτική, ακύρωνε και απαξίωνε τον ίδιο της τον πελάτη & αντίστροφα όταν της αρέσει κ της χαϊδεύουν τα αυτιά τρελαίνεται "αγάπη μου σε φιλώ, θα κάνουμε τρελίτσες, όποτε θέλεις κ ό,τι θέλεις μανάρι μου" και όλες αυτές τις αρλούμπες που εκστομεί μέσα στο παραλήρημά της..

Δικαιολογημένα θα σκεφτεί κάποιος,, από ερασιτέχνη τι να προσδοκά κανείς..
Δυο μέτρα & δυο σταθμά..​
Πολυ καλος ανθρωπος εισαι τυπε και κυριως καλοπροαιρετος.
 

UpSideDown69

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
4
Like
52
Πόντοι
0
Του πήρε € 120 του ανθρώπου, τον μάλωσε και από πάνω που δεν ζήτησε διαφορετικό outfit, τον ψεγάδιασε που διαπίστωσε πως είναι 45άρα, επικαλέσθηκε διαβατήριο εντελώς αναξιόπιστης πηγής, του έκανε παρατήρηση για το ότι δεν ήξερε το πρόγραμμα της καθεμιάς, βόρεια, κέντρο ή νότια, λες & είναι δύσκολο να το ανακοινώνει εδώ ή απευθύνεται σε καθυστερημένους κ δεν αντιλαμβάνεται ο πελάτης πως θέλει να του πασάρει αυτή που δεν έχει ζήτηση, άλλωστε η ίδια τα λέει και δεν του έκανε ούτε like η σκρόφα, που κάθισε ο άνθρωπος και έγραψε τόσο αναλυτική κριτική..

Έτσι έκανε πάντοτε, όταν δεν της άρεσε η κριτική, ακύρωνε και απαξίωνε τον ίδιο της τον πελάτη & αντίστροφα όταν της αρέσει κ της χαϊδεύουν τα αυτιά τρελαίνεται "αγάπη μου σε φιλώ, θα κάνουμε τρελίτσες, όποτε θέλεις κ ό,τι θέλεις μανάρι μου" και όλες αυτές τις αρλούμπες που εκστομεί μέσα στο παραλήρημά της..

Δικαιολογημένα θα σκεφτεί κάποιος,, από ερασιτέχνη τι να προσδοκά κανείς..
Δυο μέτρα & δυο σταθμά..​
Παλι καλα που δεν εχουμε προμοτορες εδω μεσα και ειστε ολοι αμτικειμενικοι τυποι παλι καλα!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

UpSideDown69

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
4
Like
52
Πόντοι
0
Εγώ ένα πράγμα θα πω και όποιος κατάλαβε κατάλαβε 100 άτομα παρακολουθούν το θρεντ και αριστερά δεξιά δίπλα πάνω κάτω νέκρα εδώ και καιρό έχει να πέσει κριτική από πέρσι το Πάσχα.
Η γκόμενα κάνει κάτι πολύ καλά και ενοχλεί.
Πιο ντόμπρα και ξεκάθαρη τύπισσα δεν έχω ξαναδεί και όσο δίνει ξεκάθαρες απαντήσεις και τούρμπο υπηρεσίες θα πονάει πολύς κόσμος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom