Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Καλημέρα σας είπαμε και λίγο παραπάνω και σε ανάρτηση μας ότι είναι 100% η ζωή στη φωτογραφία ότι η φωτογραφία είναι μία εβδομάδας και θα το δείτε από Δευτέρα που θα κάνουμε ανάρτηση με φωτογραφίες από το χώρο μας ότι η φωτογραφία που βλέπετε είναι η ζωής και είναι ακριβώς αυτό που βλέπετε τώρα. Πολύ χαιρόμαστε που από ότι καταλάβαμε σας άρεσε όπως ειναι με την καινούργια της εμφάνιση η ζωής .θα σας περιμένουμε λοιπόν να
Picsart_22-11-08_11-38-02-038.jpg
την ξανά δείτε από κοντά Ευχαριστούμε πολύ
Πάντως υπάρχει μια διαφορά όπως την θυμόμαστε πριν μερικούς μήνες τότε που ήταν Αγίων Πάντων
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.518
Like
3.253

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.810
Κριτικές
125
Like
21.652
Πόντοι
28.900
Καλησπέρα σας σε όλους τους κύριους
Θα θέλαμε να σας υπενθυμίσουμε ότι την ερχόμενη Δευτέρα 14/11 θα ξεκινήσει η εβδομάδα με μια μεγάλη επιστροφή από το χώρο του μασάζ και θα είναι και στο χώρο μας.
IMG-146d14d5fde66b44a0938eb96a38d82a-V.jpg


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

♡ TANTRAZOE ♡

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Picsart_22-11-08_11-38-02-038.jpg


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
θα σας περιμένουμε για τα ραντεβού Σας το τηλέφωνο του χώρου μας .

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Μόνο με ραντεβού θα δουλεύει;;;
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.518
Like
3.253
Μόνο με ραντεβού θα δουλεύει;;;
Όχι φυσικά δεν θα δουλεύει μόνο με ραντεβού Αλλά επειδή είχε καιρό πολύ να δουλέψει όπως καταλαβαίνετε θα γίνει λίγο πανικός για αυτό Για καλύτερη εξυπηρέτησή σας καλό είναι να κλείνετε ραντεβού
 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Καλά στην ζωή δεν πάμε επειδή είναι πιτσιρικά η μουναρα!! Επειδή κουβαλάει τρέλα πάμε! Πάντως αυτή η φωτό πρέπει να είναι επεξεργασμένη όσο δεν παει :p
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
534
Κριτικές
18
Like
2.118
Πόντοι
1.196
Καλά στην ζωή δεν πάμε επειδή είναι πιτσιρικά η μουναρα!! Επειδή κουβαλάει τρέλα πάμε! .....
Μπράβο και στα 2 μέρη γι' αυτή τη πολλά υποσχόμενη συνεργασία, επειδή η Ζωή είτε "κουβαλάει τρέλα", είτε "καβαλάει τρελά", θα βάλει και αυτή το καλό της χεράκι στον κλάδο των μασατζίδικων που προσπαθούν να μας προσφέρουν την κάθε δυνατή απόλαυση!
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
Καλά στην ζωή δεν πάμε επειδή είναι πιτσιρικά η μουναρα!! Επειδή κουβαλάει τρέλα πάμε! Πάντως αυτή η φωτό πρέπει να είναι επεξεργασμένη όσο δεν παει :p

Αυτό είπα κι εγώ βασικά.. μου θύμισε μία φωτογραφία που μου είχε δείξει η ίδια στην υπόγα του Κολωνακίου από τότε που ήταν πιτσιρίκα 20κάτι χρονών..

Τουλάχιστον να μας πούνε το φίλτρο, γαμάτο είναι :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: kbm

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Μπράβο και στα 2 μέρη γι' αυτή τη πολλά υποσχόμενη συνεργασία, επειδή η Ζωή είτε "κουβαλάει τρέλα", είτε "καβαλάει τρελά", θα βάλει και αυτή το καλό της χεράκι στον κλάδο των μασατζίδικων που προσπαθούν να μας προσφέρουν την κάθε δυνατή απόλαυ
Δεν ξέρω αν θυμάστε μούσες εποχή ! Ποτέ δεν την είχα πετύχει χωρίς ραντεβού. Είχε ανεβάσει την επισκεψιμότητα κατακορυφα έστω κ για λίγο που είχε συνεργαστεί
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Δεν ξέρω αν θυμάστε μούσες εποχή ! Ποτέ δεν την είχα πετύχει χωρίς ραντεβού. Είχε ανεβάσει την επισκεψιμότητα κατακορυφα έστω κ για λίγο που είχε συνεργαστεί
Δεν γλωσσοφιλα, πολυ καλο μασαζ, μεγαλουτσικη...ποσων μαηωνε;
 
  • Like
Αντιδράσεις: kbm

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.518
Like
3.253
Αυτό είπα κι εγώ βασικά.. μου θύμισε μία φωτογραφία που μου είχε δείξει η ίδια στην υπόγα του Κολωνακίου από τότε που ήταν πιτσιρίκα 20κάτι χρονών..

Τουλάχιστον να μας πούνε το φίλτρο, γαμάτο είναι :rockon:
Καλημέρα σας έχουμε πει και επειδή Εμείς γράφουμε με όνομα και με γνωρίζετε ότι η ειμαι η Λάρισα σας εχω εγγυηθεί κατά 100% ότι η φωτογραφία είναι μία βδομάδας Θα ήθελα σας παρακαλώ πολύ όταν τη Δευτέρα μέχρι το μεσημέρι ανεβάσουμε τις φωτογραφίες της και φαίνεται το πρόσωπό της θέλω από όλους σας μία απάντηση Αν η φωτογραφία ήταν επεξεργασμένη ή ήταν αληθινή σας παρακαλώ πολύ όπως εγώ σας απαντάω στα μηνύματα να μου απαντήσετε τη Δευτέρα Αν η φωτογραφία ήταν επεξεργασμένη. Είναι ότι καλύτερο η επικοινωνία που έχω μαζί σας να μου απαντήσετε τη Δευτέρα στην ερώτηση μου Σας ευχαριστώ πολύ όλους και καλό σαββατοκύριακο να έχετε
Και πάντα να προσέχετε την υγειά σας το σπουδαιότερο από όλα είναι αυτό

ΛΑΡΙΣΑ :kiss-mark:

φυσικά απευθύνομαι σε όλους τους κυρίους που έχουνε κάνει αναρτήσεις Απλά απάντησα μέσω του δικού σας Post δεν σημαίνει ότι Απευθύνεται μόνο σε σας Εννοώ από όλους τους κυρίους που λένε ότι είναι επεξεργασμένη
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Καλησπέρα στους αγαπημένους μας.
Επέστρεψε το κορίτσι μας βρίσκεται Ελλάδα, κάναμε μια κουβέντα έφ όλης της ύλης, υπηρεσίες, χώρος, κόστος, διάρκεια, πώς το έχουμε στο μυαλό μας ώστε να υπάρξει ομαλή ομαδική συνεργασία κ να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι κ εσείς κ εμείς.
Και σε πολλά συγκλίνουν οι απόψεις μας κ η φιλοσοφία μας όμως δεν μπορεί να γίνει άμεσα η λειτουργία φυσικού χώρου για υπάρχουν διαδικασίες κ χρειάζεται χρόνος κ οργάνωση.
Οπότε το βλέπουμε μελόντικα όταν είμαστε έτοιμοι.
Η ζωή όμως θα σας ενημερώσει πολύ προσεχώς που θα εργάζεται κ πώς ως ανεξάρτητη κ σε ποιο χώρο.
Σας ευχαριστούμε πολύ όλους για την υποστήριξη σας,αν υπάρχουν ιδέες, χώροι κλπ... Ώστε να οργανωθούμε περιμένω pm.
Λοιπον βρηκες να τον χωνουν!!!!χεχεχε
 

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
147
Πόντοι
0
Καλημέρα
Μετά από την έγκριση και την άδεια της

Tantrazoe να μπορούμε να κάνουμε ανάρτηση από το δικό της post .​

Σας ενημερώνουμε ότι η Tantrazoe από Δευτέρα 14/11 θα δουλεύει στο δικό μας χώρο massage nirvana Φραντζή 2 ευχαριστούμε πολύ και σας περιμένουμε.
Για ραντεβού με τη ζωή μπορείτε να επικοινωνείτε στο τηλέφωνο του καταστήματος μας

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325

Ευχαριστούμε πολύ

Picsart_22-11-08_11-38-02-038.jpg
Τελικά βγηκα σωστός είχα καιρό να μπω στο σαιτ . Αλλα όπως είδατε είχα ενημερώσει σωστή και ας λέγανε διαφορά.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
925
Πόντοι
96
Καλά στην ζωή δεν πάμε επειδή είναι πιτσιρικά η μουναρα!! Επειδή κουβαλάει τρέλα πάμε! Πάντως αυτή η φωτό πρέπει να είναι επεξεργασμένη όσο δεν παει :p
σιγουρα ειναι πειραγμενη η φωτογραφια...μιας και η εξαπατηση μας παει συννεφο
μπορει να διαπιστωθει αυτο ΕΥΚΟΛΑ κοιτωντας την φωτογραφια της στο viber ΤΩΡΑ πριν προλαβει και την αλλαξει
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.822
Πόντοι
4.496
Καλησπέρα στους αγαπημένους μας.
Επέστρεψε το κορίτσι μας βρίσκεται Ελλάδα, κάναμε μια κουβέντα έφ όλης της ύλης, υπηρεσίες, χώρος, κόστος, διάρκεια, πώς το έχουμε στο μυαλό μας ώστε να υπάρξει ομαλή ομαδική συνεργασία κ να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι κ εσείς κ εμείς.
Και σε πολλά συγκλίνουν οι απόψεις μας κ η φιλοσοφία μας όμως δεν μπορεί να γίνει άμεσα η λειτουργία φυσικού χώρου για υπάρχουν διαδικασίες κ χρειάζεται χρόνος κ οργάνωση.
Οπότε το βλέπουμε μελόντικα όταν είμαστε έτοιμοι.
Η ζωή όμως θα σας ενημερώσει πολύ προσεχώς που θα εργάζεται κ πώς ως ανεξάρτητη κ σε ποιο χώρο.
Σας ευχαριστούμε πολύ όλους για την υποστήριξη σας,αν υπάρχουν ιδέες, χώροι κλπ... Ώστε να οργανωθούμε περιμένω pm.
Όταν ήμουν πιτσιρίκος λέγαμε τα κάλαντα με μελόντικα!!! Τι μου θύμισε ο κορέκτορας!!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.362
Κριτικές
16
Like
13.488
Πόντοι
5.577
Αν η φωτογραφία είναι μιας βδομαδας, η μιλάμε για άλλη ζωή η να παμε ομαδικά σε οφθαλμίατρο
Εδώ φαίνεται μια 25 - 30 άρα
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.518
Like
3.253
σιγουρα ειναι πειραγμενη η φωτογραφια...μιας και η εξαπατηση μας παει συννεφο
μπορει να διαπιστωθει αυτο ΕΥΚΟΛΑ κοιτωντας την φωτογραφια της στο viber ΤΩΡΑ πριν προλαβει και την αλλαξει
Δύο μέρες ακόμα έχουν μείνει λίγο υπομονή το αργότερο μέχρι το μεσημέρι θα έχουν ανέβει οι φωτογραφίες από το χώρο μας Άρα θα δούμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom