Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.230
Like
21.193
Πόντοι
5.506
Δύο μέρες ακόμα έχουν μείνει λίγο υπομονή το αργότερο μέχρι το μεσημέρι θα έχουν ανέβει οι φωτογραφίες από το χώρο μας Άρα θα δούμε
Δευτέρα θα βγει καινουργή από το λαμαρινάδικο η κυρία Ζωή μας;
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
925
Πόντοι
96
Δύο μέρες ακόμα έχουν μείνει λίγο υπομονή το αργότερο μέχρι το μεσημέρι θα έχουν ανέβει οι φωτογραφίες από το χώρο μας Άρα θα δούμε
συζηταμε για τις πειραγμενες φωτογραφιες...κι οχι γενικα
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
534
Κριτικές
18
Like
2.118
Πόντοι
1.196
Πολύ ενδιαφέρουσα η προοπτική συνεργασίας σας Τεα !! Για να δούμε τι θα δούμε ( … όποτε πραγματοποιηθεί )
Δυστυχώς ή ευτυχώς όμως, όπως φαίνεται: "αλλού τα κακαρίσματα (Τέα) και αλλού γεννούν οι κότες (Nirvana)" ...!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Δυστυχώς ή ευτυχώς όμως, όπως φαίνεται: "αλλού τα κακαρίσματα (Τέα) και αλλού γεννούν οι κότες (Nirvana)" ...!!!
Η πιθανότητα συνεργασίας ήταν αν θυμάμαι καλά αρκετό καιρό πριν και λίγο προτού επιστρέψει η Ζωή από το εξωτερικό … το ποτάμι κύλησε και τα δεδομένα άλλαξαν anavATIous
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Δυστυχώς ή ευτυχώς όμως, όπως φαίνεται: "αλλού τα κακαρίσματα (Τέα) και αλλού γεννούν οι κότες (Nirvana)" ...!!!
ρε φίλε εσύ πρέπει να είσαι τεράστιο ναυάγιο για να απαντάς στον εαυτό σου και να κάνεις και like επίσης στον εαυτό σου. έχω δει πολλά νούμερα εδώ μέσα εσύ είσαι ξεχωριστό όμως! χαχαχαχα
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Δυστυχώς ή ευτυχώς όμως, όπως φαίνεται: "αλλού τα κακαρίσματα (Τέα) και αλλού γεννούν οι κότες (Nirvana)" ...!!!
Την καλησπέρα μου
Κοκοκο.... Και κικιρικου
Η ζωή μας ήθελε να εργαστεί ξανά σε σταθερό χώρο όχι σε κάτι οίκον υπηρεσίες
Εκεί που νιώθει καλύτερα ο καθένας μας προσφέρει τις υπηρεσίες του.
Αν υπάρξει φυσικός χώρος ξανά απ'την πλευρά μου μπορεί και να υπάρξουν και συνεργασίες.
Προς το παρόν συνεχίζουμε με υπηρεσίες κατ οίκον και η ζωή μας σε σταθερό σημείο,
Κουβέντες κ συναντήσεις θεμιτό είναι να γίνονται για πολλούς λόγους.
Το περίεργο που είναι φιλτατε ?
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
ρε φίλε εσύ πρέπει να είσαι τεράστιο ναυάγιο για να απαντάς στον εαυτό σου και να κάνεις και like επίσης στον εαυτό σου. έχω δει πολλά νούμερα εδώ μέσα εσύ είσαι ξεχωριστό όμως! χαχαχαχα
Σε λάτρεψα κ παράλληλα σε ευχαριστούμε :kiss-mark::wink:
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
534
Κριτικές
18
Like
2.118
Πόντοι
1.196
Η πιθανότητα συνεργασίας ήταν αν θυμάμαι καλά αρκετό καιρό πριν και λίγο προτού επιστρέψει η Ζωή από το εξωτερικό … το ποτάμι κύλησε και τα δεδομένα άλλαξαν anavATIous
Φίλε Anthotype απάντησα συγκεκριμένα σε μνμ σου, που πόσταρες την Δευτέρα 7/11/22 στις 17:09, δλδ πριν μόλις 5 μέρες και μέσα σ 'αυτή την εβδομάδα, καλοπροαίρετα και με τη χρήση γνωστότατης παροιμίας. Αν αυτό θεωρείται αρκετός καιρός πριν, πάω πάσο. Αν αυτό που έγραψα είναι fake, πάω πάσο. Επίσης συγνώμη αν κάτι από αυτά που έγραψα ήταν ατυχές ή ενόχλησε, γιατί κάτι τέτοιο δεν θα ήταν καθόλου μέσα στις προθέσεις μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Την καλησπέρα μου
Κοκοκο.... Και κικιρικου
Η ζωή μας ήθελε να εργαστεί ξανά σε σταθερό χώρο όχι σε κάτι οίκον υπηρεσίες
Εκεί που νιώθει καλύτερα ο καθένας μας προσφέρει τις υπηρεσίες του.
Αν υπάρξει φυσικός χώρος ξανά απ'την πλευρά μου μπορεί και να υπάρξουν και συνεργασίες.
Προς το παρόν συνεχίζουμε με υπηρεσίες κατ οίκον και η ζωή μας σε σταθερό σημείο,
Κουβέντες κ συναντήσεις θεμιτό είναι να γίνονται για πολλούς λόγους.
Το περίεργο που είναι φιλτατε ?
Οτι δεν κανει η μια θα κανει η αλληχεχε.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Φίλε Anthotype απάντησα συγκεκριμένα σε μνμ σου, που πόσταρες την Δευτέρα 7/11/22 στις 17:09, δλδ πριν μόλις 5 μέρες και μέσα σ 'αυτή την εβδομάδα, καλοπροαίρετα και με τη χρήση γνωστότατης παροιμίας. Αν αυτό θεωρείται αρκετός καιρός πριν, πάω πάσο. Αν αυτό που έγραψα είναι fake, πάω πάσο. Επίσης συγνώμη αν κάτι από αυτά που έγραψα ήταν ατυχές ή ενόχλησε, γιατί κάτι τέτοιο δεν θα ήταν καθόλου μέσα στις προθέσεις μου.
Δυστυχώς ή ευτυχώς όμως, όπως φαίνεται: "αλλού τα κακαρίσματα (Τέα) και αλλού γεννούν οι κότες (Nirvana)" ...!!!
Καθολου δεν ενόχλησε ( τουλάχιστον εμένα ) ούτε και ατυχές ήταν .. όταν η Τεα ανέφερε την πιθανότητα συνεργασίας με την Ζωή το θεώρησα καλή ιδέα όπως πιστεύω και αρκετοί άλλοι που ξέρουν και Τεα και Ζωή ! Θα ήταν ένα πολύ καλό δίδυμο … αλλά δεν πραγματοποιήθηκε η συνεργασία για τον λόγο που γράφτηκε
Η παράθεση μου δεν ήταν με κακή πρόθεση , αλλά για να σημειώσω ότι όλα τα καλά δεν έχουν πάντα αίσιο τέλος
 

fysarmonika

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
502
Κριτικές
4
Like
804
Πόντοι
86
ειτε εδω ειτε εκει , σιγουρα θα ειναι ενδιαφερουσα προσθηκη η Ζωη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kbm

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
534
Κριτικές
18
Like
2.118
Πόντοι
1.196
Την καλησπέρα μου
Κοκοκο.... Και κικιρικου
Η ζωή μας ήθελε να εργαστεί ξανά σε σταθερό χώρο όχι σε κάτι οίκον υπηρεσίες
Εκεί που νιώθει καλύτερα ο καθένας μας προσφέρει τις υπηρεσίες του.
Αν υπάρξει φυσικός χώρος ξανά απ'την πλευρά μου μπορεί και να υπάρξουν και συνεργασίες.
Προς το παρόν συνεχίζουμε με υπηρεσίες κατ οίκον και η ζωή μας σε σταθερό σημείο,
Κουβέντες κ συναντήσεις θεμιτό είναι να γίνονται για πολλούς λόγους.
Το περίεργο που είναι φιλτατε ?
Και από μένα την καλησπέρα μου.
Με την γνωστή παροιμία που χρησιμοποίησα, ήθελα απλά να δείξω ότι γενικά από τις συνεργασίες που βρίσκονται σε διαπραγμάτευση, άλλες προχωρούν και άλλες όχι και τίποτα άλλο.
Συμμερίζομαι τις προσπάθειες και των 3 (Τέα, Ζωή και Nirvana) για συνεργασίες που αποσκοπούν στο καλό όλων μας και σας εύχομαι καλή επιτυχία!
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.518
Like
3.253
Καλημέρα σε όλους τους κυριους θέλαμε να σας ενημερώσουμε και όπως γνωρίζετε από σήμερα η ΤΑΝΤΡΑΖΟΕ δουλεύει στο χώρο μας για τΑ ραντεβού σας στο τηλέφωνο του καταστήματος μας .
Σας περιμένουμε για να έχετε μία υπέροχη συνέδρια με τη ΤΑΝΤΡΑΖΟΕ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Picsart_22-11-14_11-51-22-518.jpg
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
σιγουρα ειναι πειραγμενη η φωτογραφια...μιας και η εξαπατηση μας παει συννεφο
μπορει να διαπιστωθει αυτο ΕΥΚΟΛΑ κοιτωντας την φωτογραφια της στο viber ΤΩΡΑ πριν προλαβει και την αλλαξει
Η φωτογραφία στο Viber είναι άθλια, της το είχα πει κ εγώ από κοντά πέρυσι κ δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. Από την άλλη φυσικά κ είναι πειραγμενη, έτσι δεν ήταν ούτε πριν χρόνια στο Κολωνάκι. Εμένα πάντως με προβλημάτισε περισσότερο ότι οι υπηρεσίες της κάθε φορά ήταν κ χειρότερες...
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.518
Like
3.253
Χίλια συγγνώμη αλλά η φωτογραφία σε σχέση με αυτό που είχα δει εγω 2 φορες που την συνάντησα δεν έχει καμία σχέση.
Καλησπέρα σας μπορεί να μην έχει σχέση η φωτογραφία που λέτε με αυτό που συναντήσατε τοτε .Αλλά η φωτογραφία που θα σας αναρτήσω Ακριβώς από κάτω είναι πριν δύο μέρες και αυτή τη στιγμή η ζωή δουλεύει . Άρα μπορείτε να περάσετε από το χώρο μας να τη δείτε και να πείτε αν είναι αυτή στη φωτογραφία ευχαριστούμε και θα σας περιμένουμε
IMG-5b83601318eee2cb20728cdb97bda4a8-V.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom