Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.437
Like
21.366
Πόντοι
5.506
Έχω λιώσει στο γέλιο..
Λοιπόν.. πιθανές αιτίες:
1.Έχει εργαστεί σε δρομολόγια πλοίων, τρένων, λεωφορείων,τραμ, μετρό η ήταν όνειρο του να εργαστεί σε αυτά και του μείνε..
2. Έχει πάρει το θέμα της Ρωσίας πολύ σοβαρά ποθεί να γίνει πολεμικός ανταποκριτής βλέπει πολύ τηλεόραση και το βγάζει σε γραπτό κείμενο ως τρόπος έκφρασης στο μπου.
3. Θέλει να μας γνωστοποιήσει ότι γνωρίζει κάθε μας κίνηση κ ότι είναι μέσα στα πράγματα.
4. Ότι έχει προσωπική πρόσβαση στα δρομολόγια κ τις αποφάσεις μας λόγω πελατειακης σχέσεις.
5. κόντρα για την κόντρα οπότε κόμπλεξ και το υπέρ εγώ.. εγώ ξέρω τύπου δεν θα μας πεις εσύ τώρα τι κ πως...
6. Το κόμπλεξ του εξυπνακια εγώ θα σας πω τι συμβαίνει για εγώ ξέρω.
Κ η λίστα δεν θα σταματήσει ποτέ γιατί οι λόγοι πάνε σε βαθύτερα στρώματα του συνειδητού κ υποσυνείδητου του ασθενούς.
7….. ρε το βρήκα... Θέλει να γίνει σοφέρ της κούκλας ίσως κ boyfriend
Αν και καθήμενη ομιλείς ορθώς. Ειδικά από το 3 και μετά.
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
786
Κριτικές
4
Like
1.027
Πόντοι
86
Δεν είναι εκτός δουλειάς (εκτός χώρου)που εστί ενεργή στις υπηρεσίες της οσονούπω δεν τα παράτησε ποτέ break πήρε. δεν είναι εκτός χώρου!!! στο επόμενο post γράφει ότι είναι εκτός Ελλάδος και ότι επιστρέφει Νοέμβρη περισσότερα όταν θα και όποτε... διαβάστε τα με τη σειρά παρακαλώ ευχαριστώ..
Το παρακάτω ποστ τι λέει....?? Δεν διαβάζουμε αποσπάσματα διαβάζουμε τη σειρά των post
Σωστά τα λες, σε επιβεβαιώνω και εγώ. Το ίδιο ακριβώς μου είπε και σε εμένα με μνμ όταν της ζήτησα συνάντηση. Το αν λέει αλήθεια ή ψέμα είναι άλλο θέμα και δεν μας αφορά
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
352
Like
1.742
Πόντοι
201
Όλος ο κόσμος κατάλαβε ότι το εκτός που έγραψε η Τέα αναφερόταν στο εκτός δουλειάς-κλάδου (που ανέφεραν μερικοί) εκτός από ΕΝΑΝ ΗΛΙΘΙΟ…
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.835
Κριτικές
125
Like
21.671
Πόντοι
28.900
Έχουμε κάποιο νεότερο για το αν θα γυρίσει η Ζωή;;;
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Καλησπέρα στους αγαπημένους μας.
Επέστρεψε το κορίτσι μας βρίσκεται Ελλάδα, κάναμε μια κουβέντα έφ όλης της ύλης, υπηρεσίες, χώρος, κόστος, διάρκεια, πώς το έχουμε στο μυαλό μας ώστε να υπάρξει ομαλή ομαδική συνεργασία κ να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι κ εσείς κ εμείς.
Και σε πολλά συγκλίνουν οι απόψεις μας κ η φιλοσοφία μας όμως δεν μπορεί να γίνει άμεσα η λειτουργία φυσικού χώρου για υπάρχουν διαδικασίες κ χρειάζεται χρόνος κ οργάνωση.
Οπότε το βλέπουμε μελόντικα όταν είμαστε έτοιμοι.
Η ζωή όμως θα σας ενημερώσει πολύ προσεχώς που θα εργάζεται κ πώς ως ανεξάρτητη κ σε ποιο χώρο.
Σας ευχαριστούμε πολύ όλους για την υποστήριξη σας,αν υπάρχουν ιδέες, χώροι κλπ... Ώστε να οργανωθούμε περιμένω pm.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλησπέρα στους αγαπημένους μας.
Επέστρεψε το κορίτσι μας βρίσκεται Ελλάδα, κάναμε μια κουβέντα έφ όλης της ύλης, υπηρεσίες, χώρος, κόστος, διάρκεια, πώς το έχουμε στο μυαλό μας ώστε να υπάρξει ομαλή ομαδική συνεργασία κ να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι κ εσείς κ εμείς.
Και σε πολλά συγκλίνουν οι απόψεις μας κ η φιλοσοφία μας όμως δεν μπορεί να γίνει άμεσα η λειτουργία φυσικού χώρου για υπάρχουν διαδικασίες κ χρειάζεται χρόνος κ οργάνωση.
Οπότε το βλέπουμε μελόντικα όταν είμαστε έτοιμοι.
Η ζωή όμως θα σας ενημερώσει πολύ προσεχώς που θα εργάζεται κ πώς ως ανεξάρτητη κ σε ποιο χώρο.
Σας ευχαριστούμε πολύ όλους για την υποστήριξη σας,αν υπάρχουν ιδέες, χώροι κλπ... Ώστε να οργανωθούμε περιμένω pm.
Πολύ ενδιαφέρουσα η προοπτική συνεργασίας σας Τεα !! Για να δούμε τι θα δούμε ( … όποτε πραγματοποιηθεί )
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.536
Like
3.263
Καλημέρα
Μετά από την έγκριση και την άδεια της

Tantrazoe να μπορούμε να κάνουμε ανάρτηση από το δικό της post .​

Σας ενημερώνουμε ότι η Tantrazoe από Δευτέρα 14/11 θα δουλεύει στο δικό μας χώρο massage nirvana Φραντζή 2 ευχαριστούμε πολύ και σας περιμένουμε.
Για ραντεβού με τη ζωή μπορείτε να επικοινωνείτε στο τηλέφωνο του καταστήματος μας

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325

Ευχαριστούμε πολύ

Picsart_22-11-08_11-38-02-038.jpg
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.074
Πόντοι
4.365
Καλημέρα
Μετά από την έγκριση και την άδεια της

Tantrazoe να μπορούμε να κάνουμε ανάρτηση από το δικό της post .​

Σας ενημερώνουμε ότι η Tantrazoe από Δευτέρα 14/11 θα δουλεύει στο δικό μας χώρο massage nirvana Φραντζή 2 ευχαριστούμε πολύ και σας περιμένουμε.
Για ραντεβού με τη ζωή μπορείτε να επικοινωνείτε στο τηλέφωνο του καταστήματος μας

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325

Ευχαριστούμε πολύ

Picsart_22-11-08_11-38-02-038.jpg

Ρε τι μας θυμήσατε... Κουκλάρα η Ζωή στα νιάτα της
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.536
Like
3.263
Ρε τι μας θυμήσατε... Κουκλάρα η Ζωή στα νιάτα της
Κάνετε ένα μεγάλο λάθος γιατί είχαμε αυτές τις μέρες προσωπική επαφή και είναι σχεδόν πριν μία εβδομάδα η συγκεκριμένη φωτογραφία Θα θέλαμε να περάσει από το χώρο μας να δείτε αν είναι έτσι ακριβώς αυτή τη στιγμή η ζωή είναι 100% έτσι όπως τη βλέπετε στη φωτογραφία η ζωή σήμερα Επίσης λίγο υπομονή και τη Δευτέρα θα αναρτήσουμε φωτογραφίες μέσα από το χώρο μας και θα φαίνεται και το πρόσωπό της για να συγκρίνετε
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.074
Πόντοι
4.365
Κάνετε ένα μεγάλο λάθος γιατί είχαμε αυτές τις μέρες προσωπική επαφή και είναι σχεδόν πριν μία εβδομάδα η συγκεκριμένη φωτογραφία Θα θέλαμε να περάσει από το χώρο μας να δείτε αν είναι έτσι ακριβώς αυτή τη στιγμή η ζωή είναι 100% έτσι όπως τη βλέπετε στη φωτογραφία η ζωή σήμερα Επίσης λίγο υπομονή και τη Δευτέρα θα αναρτήσουμε φωτογραφίες μέσα από το χώρο μας και θα φαίνεται και το πρόσωπό της για να συγκρίνετε

Μεγάλη μου χαρά αν είναι τωρινή και κάνω λάθος..
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.536
Like
3.263
Μεγάλη μου χαρά αν είναι τωρινή και κάνω λάθος..
Με μεγάλη μας χαρά Από Δευτέρα θα ανεβάσουμε και τις καινούργιες φωτογραφίες από το χώρο μας αλλά όντως είναι φωτογραφία μία εβδομάδα Θα χαρούμε πάντως να δούμε και από το χώρο μας
Καλό απόγευμα να έχετε
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Με μεγάλη μας χαρά Από Δευτέρα θα ανεβάσουμε και τις καινούργιες φωτογραφίες από το χώρο μας αλλά όντως είναι φωτογραφία μία εβδομάδα Θα χαρούμε πάντως να δούμε και από το χώρο μας
Καλό απόγευμα να έχετ
Με μεγάλη μας χαρά Από Δευτέρα θα ανεβάσουμε και τις καινούργιες φωτογραφίες από το χώρο μας αλλά όντως είναι φωτογραφία μία εβδομάδα Θα χαρούμε πάντως να δούμε και από το χώρο μας
Καλό απόγευμα να έχετε
Στη φωτογραφία δεν είναι η γνωστή tantrazoe που όλοι ξέρουμε
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Η φωτο δεν ειναι της ζωης, εκτος αν εκανε ρεκτιφιε στο μπραζιλ που κανουνε παπαδες!
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.536
Like
3.263
Η φωτο δεν ειναι της ζωης, εκτος αν εκανε ρεκτιφιε στο μπραζιλ που κανουνε παπαδες!
Καλημέρα σας είπαμε και λίγο παραπάνω και σε ανάρτηση μας ότι είναι 100% η ζωή στη φωτογραφία ότι η φωτογραφία είναι μία εβδομάδας και θα το δείτε από Δευτέρα που θα κάνουμε ανάρτηση με φωτογραφίες από το χώρο μας ότι η φωτογραφία που βλέπετε είναι η ζωής και είναι ακριβώς αυτό που βλέπετε τώρα. Πολύ χαιρόμαστε που από ότι καταλάβαμε σας άρεσε όπως ειναι με την καινούργια της εμφάνιση η ζωής .θα σας περιμένουμε λοιπόν να
Picsart_22-11-08_11-38-02-038.jpg
την ξανά δείτε από κοντά Ευχαριστούμε πολύ
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.536
Like
3.263
Καλησπέρα σας σε όλους τους κύριους
Θα θέλαμε να σας υπενθυμίσουμε ότι την ερχόμενη Δευτέρα 14/11 θα ξεκινήσει η εβδομάδα με μια μεγάλη επιστροφή από το χώρο του μασάζ και θα είναι και στο χώρο μας.
IMG-146d14d5fde66b44a0938eb96a38d82a-V.jpg


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

♡ TANTRAZOE ♡

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Picsart_22-11-08_11-38-02-038.jpg


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
θα σας περιμένουμε για τα ραντεβού Σας το τηλέφωνο του χώρου μας .

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom