Νέα

Τα οικονομικά του να φέρεις Πολωνέζα στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 507
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

c79t

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2017
Μηνύματα
377
Like
170
Πόντοι
1
Δεν ζήτησα σεξ ούτε άφησα υπονοούμενα. Απλά ανέφερα τι ήθελα για την δουλειά και το επίπεδο εμπειρίας στη φωτογραφία και το μόνο που ήθελα ήταν credits για την συνεργασία μας, πράγμα ανέξοδο. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι παρόλο που τους έγραψα αν δεν θέλεις συνεργασία πες το μου με μήνυμα για να κάνω αλλού την πρόταση μου και ούτε που απάντησαν έστω με ένα όχι. Τόσο απαξίωση? Και εντάξει αυτή που είχε κάποια εμπειρία οι άλλες που είναι με No experience?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Οι απλησίαστες μούνες που λες,τρώνε 300 πεσίματα τη μέρα,από τα μιλιούνια των πορνοτουριστών.Έχω δει το Tinder τέτοιων κοριτσιών και ο αριθμός superlikes/μέρα,μπορεί να είναι και 3ψήφιος..
Οπότε ή πρέπει το προφίλ σου να κάνει ΤΡΕΛΗ διαφορά από των υπολοίπων ή απλά θα χαθείς με τη μάζα.

Όλα καλά με τις καραϊβικές και το 1.86,αλλά το 40 σε περιορίζει πολύ στις επιλογές.
Και στο day game και στο Tinder.
Δεν πιστεύω ότι 6άρι+ κάτω των 30 ετών,έχει στο φίλτρο αναζήτησής της αντρες ηλικίας 40 ετών.

Εννοείται οτι η επιλογή ενός μέτριου Τσέχου,είναι για αυτες ανώτερη από μια περιπέτεια διημέρου με έναν τουρίστα.
Όπως και ότι π.χ.οι Γερμανοι παίζουν με άλλο status.

Κοιτάξτε τώρα και το δικό μας Status.
Εγώ παίζω με φίλτρο 21-27.
Μια Τσέχα τέτοιας ηλικίας τι νομίζετε ότι έχει ακούσει για Ελλαδα;
Κρίση,αυτοί που έκλεψαν την Ευρώπη,κ.λ.π.
Αυτα που περιγράφει ο kman για θάλασσες,γαλακτομπούρεκα και φορεματα με λουλούδια,αφορούν τη γενιά των μανάδων τους.

Αν σας βάλω τα μηνύματα από κάτι μικρες που κατέβηκαν Ελλαδα και έκαναν μια στάση Αθήνα πριν πάνε σε νησιά,θα κλαψουμε όλοι μαζί.
Η μία μου έλεγε ότι νομίζει ότι είναι στην ασία,ότι πήγαν μέρα μεσημερι στο κέντρο και χέστηκαν πάνω τους.

Στο εξωτερικο το Status του Έλληνα,είναι ανώτερο από κάθε μουσλίμι,αλλά απο Ευρωπαίους ανώτερο μόνο από αλβανους,βούλγαρους και ρουμανους.

Αυτή είναι η αλήθεια τύποι και δυστυχώς ατομικά πρέπει να αποδεικνύουμε πολύ συχνα ότι δεν είμαστε καρανίκες και λοιπά λέσια..

Θα συμφωνουσες οτι ο σαρανταρης ειναι καλυτερο να πηγαινει για καμακι σε πολεις που γυναικες αργουν πολυ να παντρευτουν ετσι ωστε να υπαρχουν γι αυτον περισσοτερες διαθεσιμε τριανταρες; Ισως σε χωρες του ευρωπαικου νοτου ή στις ΗΠΑ;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Είχα έναμησι μήνα σχέση με μια Ιαπωνέζα και άλλες 10 μέρες με μια Τουρίστρια Κορεάτισα 18άχρονη Ολμοβόλο απο βίζους και σωματάρα που έμενε Δανία! Δεν μου άρεσε η φάση μαζί τους...Πολύ μιζέρια! Για την Ιαπωνέζα τα γράφω αναλυτικότατα σε σεντόνια στο νήμα της Ιαπωνίας!
Που τη γνωρισες;

Λογω αδιεξοδου εχω καταγραψει τις εναπομεινουσες επιλογες μου ως εξης:

1. Γυναικες απο την Ασια γιατι ισως ανταποκρινονται σε εναν διαφορετικο τροπο προσεγγισης απο το συνηθισμενο, αρα λιγοτερος ανταγωνισμος. Επισης ισως τους φαινομαι εξωτικος. Θα μπορουσα να τις γνωρισω στην Ασια ή ακομα καλυτερα ως τουριστριες, φοιτητριες ή μεταναστριες σε μια ακμαζουσα ευρωπαικη πολη.

2. Γυναικες που ανηκουν σε εναλλακτικες κουλτουρες, ελευθερα πνευματα, οπαδοι μουσικων στυλ που ταξιδευουν για συναυλιες, bagpackers, γυναικες με ασυνηθιστα σεξουαλικα βιτσια και κουλτουριαρες.

3. Γυναικες που εχουν απορριψει το γαμο, γυναικες απο χωρες με υπογεννητικοτητα, που παντρευονται αργα.

4. Ευκολες γυναικες απο Τσεχια, Σλοβακια. Προσπαθω να βγαλω ακρη για Τσεχια απο αυτα που γραφετε. Απο την Σλοβακια σε τι διαφερει;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ακριβώς αυτό είναι το νόημα της ευρωπαικής ενοποίησης.

Δεν τη γλίτωνε με τίποτα η άρχουσα τάξη στην Ελλάδα.Η μεταπολίτευση θα κατέρρεε με πάταγο.Μετά το μαύρο Δεκέμβρη του 2008 ένα μαύρο σύννεφο είχε σκεπάσει την Ελλάδα.
Οσοι κατάλαβαν οτι η κρίση θα κρατούσε όχι δύο αλλά 50 χρόνια,φύγαμε άρον άρον.

Υπηρχε ατομο στο φορουμ που ειχε καταλαβει απο το 2007 τι ερχοταν. Και ειχε ανοιξει θεμα μεταναστευσης με τιτλο θελω να φυγω απ αυτη τη σκατοχωρα, ή κατι τετοιο. Ολοι τον περασαν για τρελο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Υπηρχε ατομο στο φορουμ που ειχε καταλαβει απο το 2007 τι ερχοταν. Και ειχε ανοιξει θεμα μεταναστευσης με τιτλο θελω να φυγω απ αυτη τη σκατοχωρα, ή κατι τετοιο. Ολοι τον περασαν για τρελο.

Το σημείο μη αντιρρόπησης ξεπεράστηκε το 2005 και μετά ήταν θέμα χρόνου να ξεσπάσει η κρίση.Μάλιστα άντεξε πάρα πολύ το σύστημα.Δεν μπορούσα να καταλάβω πώς άντεχαν τόσο.
Μετά το Δεκέμβρη του 2008 σφραγίστηκε η μοίρα της μέσης τάξης ήταν τεράστιο το μίσος.Βγήκαν τότε δαιμονικές δυνάμεις όλη η σκοτεινή πλευρά της μεταπολίτευσης.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Που τη γνωρισες;

Λογω αδιεξοδου εχω καταγραψει τις εναπομεινουσες επιλογες μου ως εξης:


4. Ευκολες γυναικες απο Τσεχια, Σλοβακια. Προσπαθω να βγαλω ακρη για Τσεχια απο αυτα που γραφετε. Απο την Σλοβακια σε τι διαφερει;

Εχει μεγάλη διαφορά Τσεχία-Σλοβακία.
1.Τσεχία βιομηχανική,Σλοβακία κυρίως αγροτική
2.Τσεχία με σημαντικές πόλεις Πράγα,Μπρνο κτλ,Σλοβακία χωρίς σημαντικές πόλεις
3.Οι Τσέχοι άθεοι σε 95%,οι Σλοβάκοι καθολικοί σε 95%
4.Τσέχες αντίστοιχα πιο απελευθερωμένες,τεράστιο ποσοστό διαζυγίων κτλ,Σλοβάκες σχετικά πιο συντηρητικές,παραδοσιακές κτλ.
Κοντολογίς για κάποιον που θέλει να γαμήσει η Τσεχία είναι απείρως καλύτερη.Για όποιον ενδιαφέρεται για σταθερή σχέση,οικογένεια ίσως καλύτερα Σλοβακία.
Οι Σλοβάκες σου σπάνε τα αρχίδια μέχρι να κάτσουν και συνέχεια κάνουν flakes ενώ οι Τσέχες είναι τίμιες και σωστές.Πηδιούνται αμέσως και δε σπάνε αρχίδια.
Γενικά οι Τσέχες συμπαθούν τις Σλοβάκες και πολλές θέλουν και σεξουαλικές σχέσεις με Σλοβάκες(πολλές Τσέχες είναι bi) ενώ οι Σλοβάκες θεωρούν τις Τσέχες άσχημες και γαμιόλες οτι πηδιούνται με όλους ενώ οι Σλοβάκες είναι ρομαντικές.
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Θα συμφωνουσες οτι ο σαρανταρης ειναι καλυτερο να πηγαινει για καμακι σε πολεις που γυναικες αργουν πολυ να παντρευτουν ετσι ωστε να υπαρχουν γι αυτον περισσοτερες διαθεσιμε τριανταρες; Ισως σε χωρες του ευρωπαικου νοτου ή στις ΗΠΑ;
40 αρης με 40 αρη τυπε διαφερει ,οπως κ 25 αρης με αναλογης ηλικιας...
"βαλκανιε πουτσαρα" μικρος εισαι μαλλον,πεσμου τι να κλασει το νεαρο μπαρμανι με τα μουσκουλα μπροστα στο κασερι και τις τακτικες ανορθοδοξου καμακιου κ κασεριου του στρατηλατη κμαν ή την εμπειρια μας απο γυναικες σε καμακι & σε ντηλαρισμα σε διεθνη φορα του σεξ ασιας ή λατινικης  αμερικης ή σχεσεις με γυναικες ολων των κατηγοριων κλπ. η καλυτερη ηλικια ειναι 40-50 για τον ανδρα
να γαμας ολα τα ειδη- ηλικιες- χωρες- με εμπειρα και μονο ,καλυτερες με add ons τροπους ,στατους ,στυλ ,κασερι,  μορφωση -επιπεδο , γνωση γυναικων κ ταξιδια που ειναι το πολυτιμοτερο προγραμμα αυτοβελτιωσης!!!!φυσικα παιζει ρολο κι εμφανιση αλλα αγορακι μου οι γυναικες θελουν χιλια δυο πραγματα....απλα οι περισσοτεροι αντρες σε αυτες της ηλικιες τα εχουν παρατησει λογω οικογενειας παιδιων γαμου υποχρεωσεων και η κριση εχει ισοπεδωσει τα παντα.το καμακλιελλαδα εχει σβησει... τα λεω αυτα γιατι λες ο ανδρας ειναι ο 25 αρης ειναι ο γαμαω κ συ το παιζεις λιγο  μπραντ πιτ με τα gym κ τα τιντερ- με μυαλο αινσταιν και γνωσεις γυναικειας ψυχολογιας ..φιλε οκ,μακαρι να ειχα την εμπειρια μου αυτη κ το μυαλο αυτο στα 25 μου..θα τσακιζα το συμπαν ολο!!εισαι μικρος θα μεγαλωσεις και θα μαθεις. ο κμαν και σλαβιανι παλιοτερα ανετρεψαν ολα τα δεδομενα ανατολικα. ΡΕΣΠΕΚΤ ΣΤΟΝ ΑΡΧΟΝΤΑ!! :rockon:
πατε να παραμετροποιησετε την παγκοσμια γυναικεια λογικη στο θεμα επιλογης αντρα..ξεχνατε τι ελεγε ο φρουντ για την ψυχοσυνθεση των γυναικων :S


 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Καλες οι θεωριες και τα γραφομενα στο ιντερνετ. Στην πραξη τι γινεται.
Το ιδιο το θεμα του νηματος βλεπω εχει ηδη παει περιπατο και η κουβεντα ειναι πλεον οτι του φανει του λολοστεφανη :grin:
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
α)η θεωρια απο πραξη διαφερει αλλα ... τα θεμα εξαντληθηκε περι πολωνεζων.


β)-με την βαλκανια μου λογικη κ επιρροη  :rockon: "οχι μυς" ,σημερα..
-με εκανε σουπερ λαικ 8αρι σουδεζα 25 1,86 κ κ βυζαρες lol μιλαμε κ σκαει κερκυρα..μου εστειλε τηλ ,να παω ταξιδι αστραπη να την σκισω  :huh:
-εσκασε για δουλεια σε μεγκα γιωτ αιγαιο μεχρι οκτωμβρη -νεοζηλανδη 24 9αρι :rockon: καλυτερη απο αεροσυνοδος της QANTAS , τι να κανω να παρακολουθησω το γιωτ? μαλλον μαρινα φλοισβου θα γινει το φορτωμα χαχα :2funny:
-εσκασε ιρλανδο 27αρικο τρελλο μουνακι 7αρακι φιτ για ενα μηνα δουλεια κερκυρα σε θαλλασια σπορ κλπ  .. να παω να ορτσαρω..? :coolcondom:
και στη μεση οι ουκρανιδες μου που θελουν ελλαδα..παλι.....κουραση κ κριση..τα παραταω τα τιντερ ... :grin:

υ.γ. βγηκα αποψε με φιλο εδω ,με 3 "ελλεινιδες" απο διπλανη πολη ...μου ελεγαν ολοι εδω τι μουνια ειναι αυτα..ωραιος και φιλε και αυτα... :jerking: ουτε 6αρια μιλφ 35--40 για μενα ερασιεχνικο ...γουσταρε η μια η καπως καλυτερη,αλλα..ολο με ενα κινητο  :jerking:...ποια τσαμπιονς λιγκ που λεμε ..καταλαβαινετε τι γινετε στην χωρα!  :S

κμαν σωσε τον λαο!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τώρα το ΣΚ πάω Κίεβο για ολική επαναφορά και defloration στις ντέμπουσκες αλλά το επόμενο ΣΚ την κάνω για Πόζναν.Μια ατυχής Ποζνανιάνκα 31 ετών 180 με περιμένει να την ανακουφίσω από τον αποτυχημένο γάμο με ένα Λιβανέζο.
Τον Ιούλιο φέρνω τη δίμετρη Ουκρανή στη Ρόδο.Κρίση?Ποια κρίση?
Εδώ με τις ζέστες οι Γερμανίδες τα έχουν πετάξει.Απεριόριστες καύλες για ανατολικά μουνιά.Ο Βιστούλας μας καλεί.Drang nach Osten.
 

c79t

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2017
Μηνύματα
377
Like
170
Πόντοι
1
Τώρα το ΣΚ πάω Κίεβο για ολική επαναφορά και defloration στις ντέμπουσκες αλλά το επόμενο ΣΚ την κάνω για Πόζναν.Μια ατυχής Ποζνανιάνκα 31 ετών 180 με περιμένει να την ανακουφίσω από τον αποτυχημένο γάμο με ένα Λιβανέζο.
Τον Ιούλιο φέρνω τη δίμετρη Ουκρανή στη Ρόδο.Κρίση?Ποια κρίση?
Εδώ με τις ζέστες οι Γερμανίδες τα έχουν πετάξει.Απεριόριστες καύλες για ανατολικά μουνιά.Ο Βιστούλας μας καλεί.Drang nach Osten.

Θα είμαι και εγώ Ρόδο Ιούλιο. Λές να βρεθούμε? :dancing:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
παμε σουηδια τοπ μουνια που ειναι ΑΑΑ εθνικη πολλες, δεν γαμας με τιποτε ως ελληνας σοβαρο μουνι κατω των 35...ηταν ο κολλητος μου δυο χρονια,μονο με σουηδο ΄η nordic ανδρα θα πανε οι νεες , οι μιλφ που θυμονται τις χρυσες εποχες των γκρικ λαβερς νησια ειναι πολυ πιο ανετες-Μιλαω για ντοπιο οχι σεξοτουριστα εκεις 0!! παμε πραγα ζερο και τα σεβα ναι μεν αλλα εσυ ξες καλυτερα. παμε γερμανια σαν αλβανους μας βλεπουν..

Σε ποιες χωρες τις Ευρωπης ο Ελληνας ΔΕΝ αντιμετωπιζεται σαν Αλβανος; Στο νοτο μονο;

Επισης τι γινεται με τις μεταναστριες στις ευρωπαικες πολεις; Αυτες με ποιους γαμιουνται; Ο πορνομεταναστης (νομιζω) ειχε πει οτι πολλοι Ελληνες στην Αγγλια τα φτιαχνουν με Λεττονες.
 

Επισκέπτης
καταθέτω και την προσωπική μου εμπειρία, ότι στη Βόρεια Ευρώπη έχουμε μέσες άκρες status Αλβανών. Και σας το λέω εγώ που έχω σοβαρές συνεργασίες εκεί επάνω στον τομέα της μόδας
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Σε ποιες χωρες τις Ευρωπης ο Ελληνας ΔΕΝ αντιμετωπιζεται σαν Αλβανος; Στο νοτο μονο;

Επισης τι γινεται με τις μεταναστριες στις ευρωπαικες πολεις; Αυτες με ποιους γαμιουνται; Ο πορνομεταναστης (νομιζω) ειχε πει οτι πολλοι Ελληνες στην Αγγλια τα φτιαχνουν με Λεττονες.

Κεντρική Ευρώπη.Αυστρία,Ουγγαρία,Τσεχία κτλ ο Ελληνας δεν αντιμετωπίζεται σαν υποδεέστερος γιατί η Αυστροουγγαρία ήταν τίγκα στους Βαλκάνιους οπότε μας θεωρούν δικούς τους κατά κάποιον τρόπο.
Οι μετανάστριες στις ευρωπαικές πόλεις γαμιούνται με όλους συνήθως με τριτοκοσμικούς πάκηδες,Ινδούς,Αράπηδες ή Τούρκους,Κούρδους και Αραβες γενικά με τους πιο καυλωμένους και αυτούς που δεν μπορούν να σταυρώσουν δυτική γκόμενα.
Ενας άλλος λόγος είναι οτι συχνά οι μετανάστριες ζουν στα ίδια γκέτο με τους προαναφερθέντες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
καταθέτω και την προσωπική μου εμπειρία, ότι στη Βόρεια Ευρώπη έχουμε μέσες άκρες status Αλβανών. Και σας το λέω εγώ που έχω σοβαρές συνεργασίες εκεί επάνω στον τομέα της μόδας

Οντως ο μέσος Ελληνας έχει στάτους Αλβανού.Αν όμως είσαι πουτσαράς Βαλκάνιος το αποφεύγεις αυτό λόγω φυσικής ανωτερότητας.Είναι ατομικό το θέμα.Αν φαίνεσαι σαν μπάμιας,καθυστερημένος,βρωμύλος,άπορος έτσι σε αντιμετωπίζουν.
Συνήθως οι Ελληνες αυτή την εντύπωση κάνουν.Οσοι όμως είναι καλοντυμένοι,ενταγμένοι με λεφτά,ξέρουν τη γλώσσα κτλ έχουν καλή αντιμετώπιση.Αυτοί που είναι αδικαιολόγητα επηρμένοι είναι οι Δανοί.Σου έρχεται να τους βαρέσεις τους σκατιάρηδες.Αλλά είναι μοναδική περίπτωση,οι άλλοι Σουηδοί,Νορβηγοί,Γερμανοί κτλ είναι περίπου το ίδιο.
Συνήθως αν είσαι ξένος σε θεωρούν χαζό και πάνε να σε κοροιδέψουνε γιατί δεν ξέρεις τα δικαιώματά σου αλλά άμα ξέρεις τι παίζει δεν έχεις πρόβλημα.
Οι Ελληνες τουλάχιστον καταλαβαίνουν οτι είναι για τον πούτσο και προσπαθούν να βελτιωθούν οπότε προσαρμόζονται.Οι Τούρκοι αντίθετα νομίζουν οτι είναι ανώτεροι δεν κάνουν καμιά προσπάθεια προσαρμογής και τρώνε συνέχεια φυστίκι.Τους γαμάνε συνέχεια δηλαδή τους περιθωριοποιούν και τους γκετοποιούν.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αυτοί που είναι αδικαιολόγητα επηρμένοι είναι οι Δανοί.Σου έρχεται να τους βαρέσεις τους σκατιάρηδες.Αλλά είναι μοναδική περίπτωση,οι άλλοι Σουηδοί,Νορβηγοί,Γερμανοί κτλ είναι περίπου το ίδιο.
Εμένα μου την δίνουν οι Ολλανδοί...Και η γλώσσα τους και η υπεροψία τους χωρίς κανένα ατομικό υπόβαθρο πέρα απο κανένα πανεπιστήμιο που θυμάμαι στο Εράσμους πως ήταν ρεμάλια!
Είναι πραγματικά για χαστούκια..
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Εμένα μου την δίνουν οι Ολλανδοί...Και γλώσσα τους και η υπεροψία τους χωρίς κανένα ατομικό υπόβαθρο πέρα απο κανένα πανεπιστήμιο που θυμάμαι στο Εράσμους πως ήταν ρεμάλια!
Είναι πραγματικά για χαστούκια..

Περίπου τα ίδια μου είπε ένας γνωστός μου που είχε σπουδάσει Ολλανδία...

Αλλά κι οι Δανοί δεν νομίζω να πάνε πολύ πίσω...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εμένα μου την δίνουν οι Ολλανδοί...Και η γλώσσα τους και η υπεροψία τους χωρίς κανένα ατομικό υπόβαθρο πέρα απο κανένα πανεπιστήμιο που θυμάμαι στο Εράσμους πως ήταν ρεμάλια!
Είναι πραγματικά για χαστούκια..

Οι Ολλανδοι όντως μιλανε ενοχλητικά δυνατά και η γλώσσα τους σε εκνευρίζει.Βλέπω χιλιάδες στο Ντυσσελντορφ.Τουλάχιστον μερικές Ολλανδεζες είναι φοβερά μουνια,Δανία μαύρο χάλι.Πας Σουηδία μια ώρα μακριά και ανοίγει το μάτι σου από τα θεομουνα.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.888
Πόντοι
216
Οι Ολλανδοι όντως μιλανε ενοχλητικά δυνατά και η γλώσσα τους σε εκνευρίζει.Βλέπω χιλιάδες στο Ντυσσελντορφ.Τουλάχιστον μερικές Ολλανδεζες είναι φοβερά μουνια,Δανία μαύρο χάλι.Πας Σουηδία μια ώρα μακριά και ανοίγει το μάτι σου από τα θεομουνα.

Σουηδεζες τα πιο εύκολα one night stands αλλα πολυ μαλακισμενες στον χαρακτήρα...Εχω φαει απίστευτες προσβολες επειδή είμαι Έλληνας κύριως απο τις φίλες αυτων που πηδαγα..The greek guy με έλεγαν  αλλα με προσβλητικό τρόπο...Μας βλέπουν λιγο σαν Αλβανους...Πάντως θεωρείται εύκολες τις Πολωνεζες που μου πρηζαν τα αρχιδια να μου κάτσουν, οταν οτι Σουηδεζα γνωρίσα με πήγαε σπίτι το ίδιο βράδυ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom