Νέα

Τα οικονομικά του να φέρεις Πολωνέζα στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 507
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Ρε φιλε γιατ να φερεις και να μην παρεις μια που ειναι ηδη εδω και ενδεχομενως να ειναι και δευτερη γενια να εχει τελειωσει σχολειο εδω και να μπορεις να πεις μια κουβεντα?

Το επιχείρημά σου παραείναι λογικό για το συγκεκριμένο thread. :grin:
Για μένα,ειδικά όποιος μένει Αθήνα και ψάχνει Πολωνέζες στην Πολωνια,είναι αδικαιολόγητος.
Και όσοι πάνε και γαμανε 5άρια και 6άρια,ακομη περισσότερο..

Δε νομίζω.Πάντα οι Γερμανιδες σνομπάρανε.Για να γαμησεις καλό μουνι Γερμανίδα θες μίνιμουμ 4000 ευρώ νετο και πάλι θα σου πρήξει τα αρχιδια.Με το ίδιο ποσό γαμας πενταπλάσιες ανατολικές.Οπότε γιατί ο κόπος;Εκτός αν είσαι loyal,υπάρχουν και αυτοί.

Έχεις δίκιο οτι οι Έλληνες,κ.λ.π. ή γαμάνε Ελληνίδες γιουβαρλάκια ή Γερμανίδες από το τελευταίο ράφι.
Και αυτο ισχύει τα τελευταια 50 χρονια..

Όσο για το 4000 νέτο,το έχεις ξαναγράψει,δεν ισχύει.
Η Γερμανίδα δεν εχει υλικές απαιτήσεις από έναν άντρα.Είχα σχέσεις με Γερμανίδες,όχι απλές ξεπέτες.
Η Γερμανίδα απαιτει απλά να μην εισαι μαλάκας,ακαλλιέργητος και τεμπέλης.
Στην κατηγορια αυτή,εμπίπτουν το 99% τούρκων,αράβων,κ.λ.π. και το 90% των Ελλήνων,ειδικά των γκαστερμπάιτερ generation και των παιδιών τους.
Ευτυχως ηρθαμε εμεις να γείρει λίγο η πλάστιγγα..

Στην Αυστρια δεν κερδιζουν εδαφος τα ξενοφοβικα κομματα που παρουσιαζουν τους Ελληνες σαν απατεωνες;

Οι μεταναστριες γιατι προτιμουν να τα φτιαξουν με το γειτονα τους του γκετο αντι με εναν ανωτερου στατους Γερμανο; Μια νεα κινεζα, πολωνεζα, ρωσιδα δεν ειναι επιθυμητη στους Γερμανους αντρες;

Όντως κερδίζουν έδαφος και τα προηγούμενα χρόνια ειδικά υπήρχε το κλίμα που λες.
Αλλά πλεον,το μισος τους έχει στραφεί προς τους μουσουλμάνους.
Γιατί μεταξύ κλέφτη και τρομοκράτη-βιαστή,υπάρχει διαφορά..

Οι μετανάστριες από Πολωνίες,κ.λ.π. τα φτιάχνουν με το γείτονά τους στην κωλογειτονιά τους,γιατί το Status τους είναι ανύπαρκτο.
Σε αντιθεση με τους νεομετανάστες Έλληνες,οι αντίστοιχοι Πολωνοί δεν ειναι καταρτισμένοι και καταλήγουν να σφουγγαρίζουν.Πέρα από αυτό,οι Πολωνέζες έχουν κακό όνομα ότι είναι πουτάνες και γενικά οι Πολωνοί,θεωρούνται οι αλβανοι της κεντρικης Ευρώπης.

Οι Γερμανοί πριν την κρίση είχαν την Ελλάδα σε μεγάλη υπόληψη!Σαν κάτι ιερό ...Θυμάμαι πως έρχονταν εδώ και επιδίωκαν τη φιλία μας!Και μάλιστα με απλούς ανθρώπους κατώτερους επαγγελματικά απο αυτούς !Έβλεπες οικογένειες φαρμακοποιών να φέρνουν δώρα σε αγρότες και ψαράδες!Φέρναν και άτομα να μεταφράζουν τι λένε αυτοί...Κάθε βλακεία του κάθε βαρεμένου Έλληνα του δρόμου είχε ενδιαφέρον για τους Ελίτ Γερμανούς !Μπορώ να πω άπειρα παραδείγματα διότι μεγάλωσα μαζί τους!

Φιλε Glock,αν κάνω accounts στο bou σε 10 συγκεκριμενους Γερμανούς που ξέρω και κοντραριστουν με 10 τυχαία μελη του forum,σε θέματα της ελληνικης ιστορίας,οι Γερμανοί θα τους ξεκωλιάσουν.
Έχει τύχει απειρες φορές να μείνω μαλάκας,σε θέματα που αφορούν την Ελλάδα.

Αυτό φυσικά αφορά Γερμανούς ηλικιας τουλάχιστον άνω των 40 ετών.
Οι νεοι και ειδικά η πιτσιρικαρία,δεν εχει καμία σχέση με αυτούς.

Υ.Γ. Η Σλοβάκα υπεφαλάγγισε τις βαλκανικες μεραρχίες και έχω φάει λιγο πρόλογο.Ανακοινώνω προσωρινή αποχή από το Tinder,ώστε της δώσω την αποκλειστικότητα που της αξίζει. :S
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Υ.Γ. Η Σλοβάκα υπεφαλάγγισε τις βαλκανικες μεραρχίες και έχω φάει λιγο πρόλογο.Ανακοινώνω προσωρινή αποχή από το Tinder,ώστε της δώσω την αποκλειστικότητα που της αξίζει. :S
Με την Εγγλέζα τι έκανες? Και με τι Σλοβάκα έχει πολύ ενδαφέρον! Εγώ την μοναδική που έφαγα πέρσι έγινε πολυ γρήγορα! Σε μισή ώρα έγινε το φόρτωμα και έτσι έστρωσε και την επόμενη μέρα πριν φύγει! Απο τότε μέχρι και σήμερα ενώ έχουμε μια χαλαρή επικοινωνία δεν μπορούμε με τίποτα να κανονίσουμε μια συνάντηση με ευθύνη της, ούτε μου στέλνει γυμνές φωτογραφίες ενώ είναι τελείως ξέκωλη...Και μου παρουσιάζει ένα προφίλ καλής κοπέλας!
Είναι καθαρή περίπτωση να την πετύχεις πάνω στη στιγμή όπως  και οι περισσότερες... 
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Με την Εγγλέζα τι έκανες? Και με τι Σλοβάκα έχει πολύ ενδαφέρον! Εγώ την μοναδική που έφαγα πέρσι έγινε πολυ γρήγορα! Σε μισή ώρα έγινε το φόρτωμα και έτσι έστρωσε και την επόμενη μέρα πριν φύγει! Απο τότε μέχρι και σήμερα ενώ έχουμε μια χαλαρή επικοινωνία δεν μπορούμε με τίποτα να κανονίσουμε μια συνάντηση με ευθύνη της, ούτε μου στέλνει γυμνές φωτογραφίες ενώ είναι τελείως ξέκωλη...Και μου παρουσιάζει ένα προφίλ καλής κοπέλας!
Είναι καθαρή περίπτωση να την πετύχεις πάνω στη στιγμή όπως  και οι περισσότερες...  

Εγγλέζες 7άρια με δυνατό βύζο έρχονται κάθε ΠΣΚ εδώ..
Όλο το βάρος το Σάββατο επεσε στη Σλοβάκα,γιατί 9άρια δεν χτυπαμε κάθε μέρα..

Τελικά μου έκατσε το απογευμα της Κυριακής,μετά το 3ο ραντεβού δηλαδή..
Στο κρεβάτι,ίσως είναι ακόμη αρχή και πρεπει λίγο να λυθεί,αλλά τίποτα αξιομνημόνευτο.
Πέρα από το απίστευτο DNA.
Είναι κατηγορίας ιδρώνω από το γαμήσι,αλλά μοσχομυρίζω.
Ιδρωνουν τα μαλλιά μου,αλλά δε λαδώνουν.
Δέρμα χωρις ατελειες,δόντια υγιή,μαλλιά από διαφήμιση σαμπουαν..
Όλα αρμονικά,όλα καλοσχηματισμένα και στη θέση τους.

Πρόσωπο-μάτια,χαοτικά..

Το κεφάλι λειτουργεί επίσης καλά και ευτυχώς απουσιάζει ο τσέχικος ψευτομοντερνοφεμινισμός,οι δηθενιές περί αθεϊας,κ.λ.π. που κάνουν μερικές φορες τις Τσέχες εκνευριστικες.

Τις Σλοβακες τις θεωρώ γενικά ανώτερης εμφάνισης από τις Τσέχες.
Ότι ακραία όμορφο έχω γαμήσει εδώ,ήταν Σλοβάκα.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Στο κρεβάτι,ίσως είναι ακόμη αρχή και πρεπει λίγο να λυθεί,αλλά τίποτα αξιομνημόνευτο.
Πέρα από το απίστευτο DNA.
Είναι κατηγορίας ιδρώνω από το γαμήσι,αλλά μοσχομυρίζω.
Ιδρωνουν τα μαλλιά μου,αλλά δε λαδώνουν.
Δέρμα χωρις ατελειες,δόντια υγιή,μαλλιά από διαφήμιση σαμπουαν..
Όλα αρμονικά,όλα καλοσχηματισμένα και στη θέση τους.

Πρόσωπο-μάτια,χαοτικά..



Τις Σλοβακες τις θεωρώ γενικά ανώτερης εμφάνισης από τις Τσέχες.
Ότι ακραία όμορφο έχω γαμήσει εδώ,ήταν Σλοβάκα.
:kneel: :kneel: :kneel: :erection: :erection: :erection:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εγγλέζες 7άρια με δυνατό βύζο έρχονται κάθε ΠΣΚ εδώ..
Όλο το βάρος το Σάββατο επεσε στη Σλοβάκα,γιατί 9άρια δεν χτυπαμε κάθε μέρα..

Τελικά μου έκατσε το απογευμα της Κυριακής,μετά το 3ο ραντεβού δηλαδή..
Στο κρεβάτι,ίσως είναι ακόμη αρχή και πρεπει λίγο να λυθεί,αλλά τίποτα αξιομνημόνευτο.
Πέρα από το απίστευτο DNA.
Είναι κατηγορίας ιδρώνω από το γαμήσι,αλλά μοσχομυρίζω.
Ιδρωνουν τα μαλλιά μου,αλλά δε λαδώνουν.
Δέρμα χωρις ατελειες,δόντια υγιή,μαλλιά από διαφήμιση σαμπουαν..
Όλα αρμονικά,όλα καλοσχηματισμένα και στη θέση τους.

Πρόσωπο-μάτια,χαοτικά..

Το κεφάλι λειτουργεί επίσης καλά και ευτυχώς απουσιάζει ο τσέχικος ψευτομοντερνοφεμινισμός,οι δηθενιές περί αθεϊας,κ.λ.π. που κάνουν μερικές φορες τις Τσέχες εκνευριστικες.

Τις Σλοβακες τις θεωρώ γενικά ανώτερης εμφάνισης από τις Τσέχες.
Ότι ακραία όμορφο έχω γαμήσει εδώ,ήταν Σλοβάκα.

Οι Σλοβάκες έχουν ένα 30% ουγγρικό μιξ που τους δίνει μια άγρια ομορφιά δηλαδή τα σλαβικά χαρακτηριστικά κάπως εντείνονται.Υψομετρικά είναι ίσες με τις Τσέχες και το ίδιο βυζαρούδες.Εχουν  καλύτερα μαλλιά από τις Τσέχες πιο εντυπωσιακά,μακριά όχι το σπαστό ξανθό των Τσέχων.Επίσης πιο γωνιώδη πρόσωπα ενώ οι Τσέχες έχουν συχνά στρογγυλά σλαβικά πρόσωπα.Κοινό χαρακτηριστικό τα ψηλά ζυγωματικά σήμα κατατεθέν των Σλάβων.
Γενικά οι Σλοβάκες είναι κάπως πιο μοντελοειδείς,οι Τσέχες πιο καθαρόαιμα.Οι δύο εθνικότητες είναι ακριβώς αυτό που έχει κάποιος στο μυαλό του ονειρευόμενος ανατολικά μωρά.(ψηλές,ξανθές,βυζαρούδες με πράσινα μυστηριώδη μάτια και τα φοβερά καλοσχηματισμένα σλαβικά πόδια,το δυνατότερο σημείο των Σλάβων γυναικών).
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ρε φιλε γιατ να φερεις και να μην παρεις μια που ειναι ηδη εδω και ενδεχομενως να ειναι και δευτερη γενια να εχει τελειωσει σχολειο εδω και να μπορεις να πεις μια κουβεντα?

Οι απαντησεις ποικιλουν αναλογα τον ανθρωπο

Εγω προσωπικα εχω την τρελα του ταξιδιου, οταν αλλαζεις χωρα βλεπεις νεα πραγματα και ξεχνας προβληματα που αφηνεις πισω,εγω οτι λεφτα βγαζω τα δινω σε ταξιδια στο εξωτερικο,μακαρι μεχρι να πεθανω να ταξιδεψω αν ειναι δυνατον ολον τον κοσμο.
ΤΟ μουνι ειναι δευτερευον.
Βεβαια οσον αφορα το μουνι εκτος χωρας σου ειναι σαν τον γκολ εκτος εδρας μετραει επι 2..
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.888
Πόντοι
216
Οι απαντησεις ποικιλουν αναλογα τον ανθρωπο

Εγω προσωπικα εχω την τρελα του ταξιδιου, οταν αλλαζεις χωρα βλεπεις νεα πραγματα και ξεχνας προβληματα που αφηνεις πισω,εγω οτι λεφτα βγαζω τα δινω σε ταξιδια στο εξωτερικο,μακαρι μεχρι να πεθανω να ταξιδεψω αν ειναι δυνατον ολον τον κοσμο.
ΤΟ μουνι ειναι δευτερευον.
Βεβαια οσον αφορα το μουνι εκτος χωρας σου ειναι σαν τον γκολ εκτος εδρας μετραει επι 2..

Σωστός!! Δεν είναι μόνο το μουνί είναι το ταξίδι και το κυνηγητό!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οχι μωρέ,απλά στο εξωτερικό η αξία σου πολλαπλασιάζεται.Φεύγεις από μια κατάσταση με ισχυρό ανταγωνισμό από άλφα males και πας σε χώρες πολύ χαμηλού εισοδήματος όπου μετράς δέκα φορές περισσότερο.Αυτό είναι όλο.
Φυσικά αν η χώρα είναι μουσουλμανική,συντηρητική,για τον πούτσο ή έχει μπαζογκόμενες δεν πας καθόλου γιατί είναι χάλια άσχετα αν είναι φτωχή.
Στην Ελλάδα δεν είναι τόσο το θέμα του ανταγωνισμού αφού οι Ελληνες έχουν φτωχύνει,αλλά η ηλίθια νοοτροπία από τις γκόμενες με τα social circle και τα μη μου άπτου.Αν και πιστεύω οι Ελληνίδες θα έχουν προσαρμοστεί σε μια πενταετία στη νέα κατάσταση για να επιβιώσουν.
Κάθε χρόνο που κατεβαίνω Ελλάδα βλέπω την οικονομία χειρότερη και τις γκόμενες να κοιτούν περισσότερο.Τέτοιο κάρφωμα δεν παίζει Γερμανία κτλ με την καμία.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Οχι μωρέ,απλά στο εξωτερικό η αξία σου πολλαπλασιάζεται.Φεύγεις από μια κατάσταση με ισχυρό ανταγωνισμό από άλφα males και πας σε χώρες πολύ χαμηλού εισοδήματος όπου μετράς δέκα φορές περισσότερο.Αυτό είναι όλο.
Φυσικά αν η χώρα είναι μουσουλμανική,συντηρητική,για τον πούτσο ή έχει μπαζογκόμενες δεν πας καθόλου γιατί είναι χάλια άσχετα αν είναι φτωχή.
Στην Ελλάδα δεν είναι τόσο το θέμα του ανταγωνισμού αφού οι Ελληνες έχουν φτωχύνει,αλλά η ηλίθια νοοτροπία από τις γκόμενες με τα social circle και τα μη μου άπτου.Αν και πιστεύω οι Ελληνίδες θα έχουν προσαρμοστεί σε μια πενταετία στη νέα κατάσταση για να επιβιώσουν.
Κάθε χρόνο που κατεβαίνω Ελλάδα βλέπω την οικονομία χειρότερη και τις γκόμενες να κοιτούν περισσότερο.Τέτοιο κάρφωμα δεν παίζει Γερμανία κτλ με την καμία.
Υπο αυτές τις συνθήκες υπάρχουν ακόμα Πολωνέζες που θα ήθελαν να έρθουν Ελλάδα? Άντε κάποια να εχει ενθουσιαστεί λίγο απο τη θάλασσα και την καλοκαιρινή ζωή σε κάποια παραλία! Αλλά απο εκεί και πέρα ...τι?
Η πρώτη ψυχρολουσία για μιά ξένη έρχεται όταν θα κληθεί να βγάλει χαρτιά για τη παραμονή της ή για δουλειά! Οι Ελλεηνίδες υπάλληλοι κάνουν τα πάντα για να φέρουν δυσκολίες σε απλές διαδικασίες(τα έπαθε φίλος με Σέρβα) ..
Μετά αν χρειαστούν νοσοκομείο έρχεται άλλη μια ψυχρολουσία!
Και βέβαια τα υπόλοιπα που δεν τα καταλαβαίνουν άμεσα... περικοπές, αυξήσεις λογαριασμών, τιμών, κατασχέσεις λογαριασμών, κρέμασμα με τους φόρους, πρόστιμα, καταστροφές λόγω ανευθυνότητας του κράτους, κλοπές και πολλά πολλά άλλα που καθιστούν την παραμονή οποιασδήποτε αλλοδαπής στη χώρα ΗΡΩΙΚΗ ΠΡΑΞΗ!!!!
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.249
Πόντοι
216
Υπο αυτές τις συνθήκες υπάρχουν ακόμα Πολωνέζες που θα ήθελαν να έρθουν Ελλάδα? Άντε κάποια να εχει ενθουσιαστεί λίγο απο τη θάλασσα και την καλοκαιρινή ζωή σε κάποια παραλία! Αλλά απο εκεί και πέρα ...τι?
Η πρώτη ψυχρολουσία για μιά ξένη έρχεται όταν θα κληθεί να βγάλει χαρτιά για τη παραμονή της ή για δουλειά! Οι Ελλεηνίδες υπάλληλοι κάνουν τα πάντα για να φέρουν δυσκολίες σε απλές διαδικασίες(τα έπαθε φίλος με Σέρβα) ..
Μετά αν χρειαστούν νοσοκομείο έρχεται άλλη μια ψυχρολουσία!
Και βέβαια τα υπόλοιπα που δεν τα καταλαβαίνουν άμεσα... περικοπές, αυξήσεις λογαριασμών, τιμών, κατασχέσεις λογαριασμών, κρέμασμα με τους φόρους, πρόστιμα, καταστροφές λόγω ανευθυνότητας του κράτους, κλοπές και πολλά πολλά άλλα που καθιστούν την παραμονή οποιασδήποτε αλλοδαπής στη χώρα ΗΡΩΙΚΗ ΠΡΑΞΗ!!!!

Μπραβο ρε glock, αυτα που εγραψες με εκφραζουν απολυτα...
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Ολες ερχονται ελλαδα αλλα οχι οπου κι οπου.. αμα καποιος εχει σπιτακι, εξοχικο, αμαξακι και μηνιατικο κρα κανουν πολλες που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα..
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ποια χωρα της ευρωπης συγκεντρωνει τους περισσοτερους καταρτισμενους μεταναστες από ολο τον κοσμο; Αγγλια; Πιστευω οτι αναμεσα στις μορφωμενες γυναικες που μεταναστευουν για να εργαστουν υπαρχουν πολλες που νιωθουν απελευθερωμενες μακρια απο την πατριδα και θελουν να φανε πουτσο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ποια χωρα της ευρωπης συγκεντρωνει τους περισσοτερους καταρτισμενους μεταναστες από ολο τον κοσμο; Αγγλια; Πιστευω οτι αναμεσα στις μορφωμενες γυναικες που μεταναστευουν για να εργαστουν υπαρχουν πολλες που νιωθουν απελευθερωμενες μακρια απο την πατριδα και θελουν να φανε πουτσο.

Καταρτισμένους μετανάστες μαζεύει πιο πολύ η Γερμανία αλλά φυσικά οι περισσότεροι μετανάστες ιδίως οι τριτοκοσμικοί είναι γίδια πολύ ενοχλητικοί.Ελλάδα θα τους είχανε στη φάπα,Γερμανία έχουν δικαιώματα.
Οι μορφμένες μετανάστριες είναι συνήθως πιο δύσκολες.Εύκολα είναι τα ψωλάκια που έρχονται για καθαρίστριες,baby sitters,μαγείρισσες,κονσομασιόν κτλ.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Καταρτισμένους μετανάστες μαζεύει πιο πολύ η Γερμανία αλλά φυσικά οι περισσότεροι μετανάστες ιδίως οι τριτοκοσμικοί είναι γίδια πολύ ενοχλητικοί.Ελλάδα θα τους είχανε στη φάπα,Γερμανία έχουν δικαιώματα.
Οι μορφμένες μετανάστριες είναι συνήθως πιο δύσκολες.Εύκολα είναι τα ψωλάκια που έρχονται για καθαρίστριες,baby sitters,μαγείρισσες,κονσομασιόν κτλ.

Και ανάμεσα σε Πολωνέζες,Ουκρανέζες,Ιταλίδες,Ισπανίδες,Ελληνίδες νεο-μετανάστριες  στη Γερμανία,μαντέψτε ποιες έχουν το υψηλοτερο επιπεδο μόρφωσης και κατάρτισης;
Ναι,καλά καταλάβατε :grin:

Οι Ελληνιδες,σύμφωνα και με τα στοιχεία του BAMF(Ομοσπονδιακή υπηρεσία μετανάστευσης)
για τα ετη 2014,2015,2016

Οποιος πάει π.χ.σε νοσοκομείο της Γερμανίας,ας ρίχνει καμιά ματιά στα ταμπελάκια γιατρών-νοσοκομων,θα εκπλαγείται απο το ποσοστό Ελλήνων/ίδων.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Μπραβο ρε glock, αυτα που εγραψες με εκφραζουν απολυτα...

Τρολάρεις κανονικά τώρα.

Αφού δεν είσαι καν κοντά σε αυτήν την φάση...

Ελπίζω να είναι οριστική και αμετάκλητη η απόφασή σου αν υπονοείς ότι εγκατέλειψες την προσπάθεια.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τρολάρεις κανονικά τώρα.

Αφού δεν είσαι καν κοντά σε αυτήν την φάση...

Ελπίζω να είναι οριστική και αμετάκλητη η απόφασή σου αν υπονοείς ότι εγκατέλειψες την προσπάθεια.
Ο φίλος μου όμως με τη Σέρβα το πολεμάει και ανταπεξέρχεται σε όλες τις δυσκολίες!Τη βοηθάει σε κάθε βήμα και το παλευει και ο ίδιος με δύο δουλειές!Η κοπέλα αν ήταν Ελλεινίδα σίγουρα θα τον είχε παρατήσει και θα έψαχνε για κάποιον που θα της παρείχε ανέσεις...
Άρα για τον φίλο Cool υπάρχει ακόμα ελπίδα!
Και στο συγκεκριμένο ζευγάρι μεγαλύτερη σημασία παίζει το οτι έχουν κοινά ενδιαφέροντα παρά η εθνικότητα!Στην εθνικότητα η μόνη σημασία ήταν πως ο περίγυρος της κοπέλας ενέκρινε τη σχέση με Έλληνα ενώ ο οποιοσδήποτε δυτικός περίγυρος θα έλεγε τα χειρότερα!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Και ανάμεσα σε Πολωνέζες,Ουκρανέζες,Ιταλίδες,Ισπανίδες,Ελληνίδες νεο-μετανάστριες  στη Γερμανία,μαντέψτε ποιες έχουν το υψηλοτερο επιπεδο μόρφωσης και κατάρτισης;
Ναι,καλά καταλάβατε :grin:

Οι Ελληνιδες,σύμφωνα και με τα στοιχεία του BAMF(Ομοσπονδιακή υπηρεσία μετανάστευσης)
για τα ετη 2014,2015,2016

Οποιος πάει π.χ.σε νοσοκομείο της Γερμανίας,ας ρίχνει καμιά ματιά στα ταμπελάκια γιατρών-νοσοκομων,θα εκπλαγείται απο το ποσοστό Ελλήνων/ίδων.
Οι ελλεινιδες γιατροι εκμεταλλευονται τις δωρεαν σπουδες που τους παρεχουμε και πηγαινουν να δουλεψουν γερμανια που ειναι υψηλοι οι μισθοι. Εννοειται οτι δε με ενδιαφερουν οι γιατρινες αλλωστε εχουν το συναφι τους.

Εμενα με ενδιαφερουν υπαλληλοι γραφειου. Τι γινονται τοσες αποφοιτες πανεπιστνμιων; Καπου απορροφονται ξεκινανε μια νεα ζωη και ψαχνουν γκομενο.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ο φίλος μου όμως με τη Σέρβα το πολεμάει και ανταπεξέρχεται σε όλες τις δυσκολίες!Τη βοηθάει σε κάθε βήμα και το παλευει και ο ίδιος με δύο δουλειές!Η κοπέλα αν ήταν Ελλεινίδα σίγουρα θα τον είχε παρατήσει και θα έψαχνε για κάποιον που θα της παρείχε ανέσεις...
Άρα για τον φίλο Cool υπάρχει ακόμα ελπίδα!
Και στο συγκεκριμένο ζευγάρι μεγαλύτερη σημασία παίζει το οτι έχουν κοινά ενδιαφέροντα παρά η εθνικότητα!Στην εθνικότητα η μόνη σημασία ήταν πως ο περίγυρος της κοπέλας ενέκρινε τη σχέση με Έλληνα ενώ ο οποιοσδήποτε δυτικός περίγυρος θα έλεγε τα χειρότερα!


Ο giasou στο ίδιο διάστημα έχει κάνει ανακαίνιση ολόκληρο νοικοκυριό,

και ο άλλος ρωτάει χρόνια τώρα πώς και τί, και αν, και γιατί...

Ώρες ώρες σκέφτομαι μήπως είναι κλώνος του δοπαμίνα.





Αν ο μαχητής περνάει καλά με την Σέρβα, χαλάλι η ταλαιπωρία.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Οι ελλεινιδες γιατροι εκμεταλλευονται τις δωρεαν σπουδες που τους παρεχουμε και πηγαινουν να δουλεψουν γερμανια που ειναι υψηλοι οι μισθοι. Εννοειται οτι δε με ενδιαφερουν οι γιατρινες αλλωστε εχουν το συναφι τους.

Εμενα με ενδιαφερουν υπαλληλοι γραφειου. Τι γινονται τοσες αποφοιτες πανεπιστνμιων; Καπου απορροφονται ξεκινανε μια νεα ζωη και ψαχνουν γκομενο.
Ελλεηνίδες Γιατρίνες, τα μεγαλύτερα τσόλια φίλε. Διαπιστωμένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom