Νέα

Τα οικονομικά του να φέρεις Πολωνέζα στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 507
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
φευγουμε βορειο-δυτικα , γαμαμε ανατολικα κ διακοπες μονο ελλαδα. τελος!!
Φίλε ούτε για διακοπές δεν είναι η Ελλάδα! Τι θα συνδιάσεις? Θάλασσα με γαμήσια? Θάλλασσα με φτηνές τιμές? Γαμήσια με καλό καιρό?Ή θάλασσα με ωραίο κόσμο?
Τίποτα δεν ταιριάζει...
Δυστηχώς η χώρα είναι ένα ναυάγιο...
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Φίλε ούτε για διακοπές δεν είναι η Ελλάδα! Τι θα συνδιάσεις? Θάλασσα με γαμήσια? Θάλλασσα με φτηνές τιμές? Γαμήσια με καλό καιρό?Ή θάλασσα με ωραίο κόσμο?
Τίποτα δεν ταιριάζει...
Δυστηχώς η χώρα είναι ένα ναυάγιο...

Δυστυχώς είναι μία χώρα για ηλικιωμένους!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Εγώ είχα προβλέψει στο φόρουμ την καταστροφή της μέσης τάξης από το 2010 βασικά είχαν προειδοποιηθεί νωρίτερα.


''Η μέση τάξη στην Ελλάδα έχει αποτύχει ιστορικά και πρέπει να καταστραφεί εκ θεμελίων.Μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά.''


''Οι τύποι δεν έχουν μέλλον.Δεν μπορούν να φανταστούν τι τους περιμένει.Να εύχονται να τους λυπηθεί ο Θεός γιατί εμείς δεν πρόκειται να τους λυπηθούμε.''

Ηρθαν απλά οι κεραυνοί στα κεφάλια τους ήταν αναπόφευκτο.Το πεπρωμένο φυγείν αδύνατον.
:hi: :hi: :hi:

*O kman τα τελευταία 6 χρόνια έχει δώσει ρεσιταλ στις αναλυσεις του περι της διαπραγματευσης με τον Σόιμπλε! Εκει που όλοι περίμεναν διαγραφες, συμφωνίες, συντριβες των Γερμανών και άλλα πολλά, τελικά μόνο ο αρχηγός έβλεπε ρεαλιστικά τι συμβαίνει..
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Δυστυχώς είναι μία χώρα για ηλικιωμένους!
Μόνο το Μαροκινό Ερμαφρόδιτο περνάει καλά εδώ! Μήν κάνεις όμως σχόλιο...Εγώ έχω μια ζωή να κάψω μέχρι το κόκκινο! Εσύ δεν έχεις...
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Φίλε ούτε για διακοπές δεν είναι η Ελλάδα! Τι θα συνδιάσεις? Θάλασσα με γαμήσια? Θάλλασσα με φτηνές τιμές? Γαμήσια με καλό καιρό?Ή θάλασσα με ωραίο κόσμο?
Τίποτα δεν ταιριάζει...
Δυστηχώς η χώρα είναι ένα ναυάγιο...

Δουλειες βορεια αλλα μερη-καιρος & γυναικες-κλαφτα / ανατολικα γυναικες τοπ δουλειες & μερη-καιρος μαυρα χαλια/ελλαδα μερη-καιρος τοπ αλλα δουλειες γυναικες νεκροταφειο ...
the triangle of project μανατζμεντ ..3 κορυφες του τριγωνου.. time -scope -cost στο μεσον το Quality=ποιοτητα!

πχ θα βγαζεις 50-60κ το χρονο θα εχεις ινσταφακς με μετριες εως καλες βορειες κ θα πηγαινεις με την ουκρανη μοντελα κουφονησια ή ιθακη...αλλιως κουβα με 500 λιρια (προσφορα που ειδα απο UK)
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Δουλειες βορεια αλλα μερη-καιρος & γυναικες-κλαφτα / ανατολικα γυναικες τοπ δουλειες & μερη-καιρος μαυρα χαλια/ελλαδα μερη-καιρος τοπ αλλα δουλειες γυναικες νεκροταφειο ...
the triangle of project μανατζμεντ ..3 κορυφες του τριγωνου.. time -scope -cost στο μεσον το Quality=ποιοτητα!

Ποιες γυναίκες είναι βόρεια κλάφτα;
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
βΑΛΚΑΝΙΕ ΦΙΛΕ, οι ελληνιδες νεες μουνες ειναι αλλα ειναι καμμενες και για τα πανηγυρια...λοιπον ξεκιναω αγγλια τα μπαζα των μπαζων..εχει μεν καλα μουνια αλλα ολο κατι μεθυσμενα θα πετυχαινεις τα σαββατοβραδα- ημουν αγγλια...σε χουφτωνουν σε κλαμπ ακομη και 7αρια ΓΚΟΜΕΝΕΣ ,φορτωνεις ευκολα -πας τουαλετα- γαμας μετα κ την αλλη μερα ξερνανε σε ξεχασαν , παμε σουηδια τοπ μουνια που ειναι ΑΑΑ εθνικη πολλες, δεν γαμας με τιποτε ως ελληνας σοβαρο μουνι κατω των 35...ηταν ο κολλητος μου δυο χρονια,μονο με σουηδο ΄η nordic ανδρα θα πανε οι νεες , οι μιλφ που θυμονται τις χρυσες εποχες των γκρικ λαβερς νησια ειναι πολυ πιο ανετες-Μιλαω για ντοπιο οχι σεξοτουριστα εκεις 0!! παμε πραγα ζερο και τα σεβα ναι μεν αλλα εσυ ξες καλυτερα. παμε γερμανια σαν αλβανους μας βλεπουν..παμε ολλανδια εχω φιλο λογω επαγελματικων επαφων ολλανδος επιχειρηματιας εδω, μιλαμε συχνα για γκομενες ολλανδες,με καλεσε κ αμστερνταμ..αλλα απο οτι μου λεει κ βλεπω μηδεν result.
ΑΥΤΑ
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
3
Like
1.464
Πόντοι
216
ρε μαγκες μου, εγω ειλικρινα αηδιάζω από τις νοοτροπίες που λετε ότι παιζουν σε κατι ανατολικες γυναικες-τυπου 'να τους πληρωνεις το ένα, το άλλο, άλλη ηθελε λεει να της πληρωνουν στο νοικι'-και με τρομαζει που τα συζητάτε κιολας.
Το για ποιον λογο εχουν τέτοιες απαιτησεις, τρεχα-γυρευε (μπορει ναναι ηλιθια, μπορει να την καλομαθε καποιος καημενος μουνοδουλος, χεστηκαμε κιολας), αλλα προσωπικα, δεν μπορω να καταλαβω για ΠΟΙΟΝ λογο να πρεπει να ανεχεστε οποιαδήποτε γυναικα χαμηλοτερου πνευματικου, κοινωνικου, μορφωτικου και προφανως οικονομικου επιπεδου, να πρεπει να κανει κουμαντο στο πορτοφολι σας!

Αφου στην τελικη, εάν είναι να παρει τον δρομο του 'αγοραιου' η ολη ιστορια, παιρνεις μια χαρα πουτανες, με ποικιλια κιολας, (δεν θα βαρεθείς), χωρις τις γκρινιες και τα ξεφτιλικια που εχουν οι σχεσεις, και με το που χυνεις σου αδειαζουν και τη γωνια!

Τι σκατα μαζόχες είναι μερικοι, ρε γμτ...
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Φίλε ποστάρουμε χρόνια στα ανατολικά νήματα και ξέρουμε πολύ καλά τι γίνεται! Κυρίως στο νήμα με τις Ουκρανίδες μουνάρες απο το 2007-8 σας λέγαν τι έρχεται ! Ο Μπλάσκος στα πολιτικά έπεσε μέσα με ακρίβεια και αν συνεχίσει να πέφτει μέσα τότε θα γίνουμε μουσουλμανικό χαλιφάτο! Και ο πορνομετανάστης και ο Κμαν και ο Μίδας και ο Βαλκάνιος μιλάνε για την κατάσταση και ανυσηχούν...
Απο εκεί και πέρα αν οι άντρες πεθαίνουν πρώτα απο τις γυναίκες είναι αλλό θέμα! Δευτερον...υπάρχουν ακόμα μαυροφορεμένες στα νεκροταφεία?  

Όσο περισσέυει κάτι Να το ξοδευουμε για Ελλεινίδες? Όσο δεν βάζουν μυαλό να υποταχτούν στον Βαλκανιο Τσομπάνη τότε θα βυθίζονται στο βούρκο!!!

*O kman τα τελευταία 6 χρόνια έχει δώσει ρεσιταλ στις αναλυσεις του περι της διαπραγματευσης με τον Σόιμπλε! Εκει που όλοι περίμεναν διαγραφες, συμφωνίες, συντριβες των Γερμανών και άλλα πολλά, τελικά μόνο ο αρχηγός έβλεπε ρεαλιστικά τι συμβαίνει..

Συμφωνώ ώς έπί τό πλείστον μαύτα πού λές.

Βέβαια καί θά γίνουμε χαλιφάτο καί ξέρεις γιατί Γιατί τό θέλουμε, γιατί τό άξίζουμε.

Γιά τίς μαυροφορεμένες δέν μιλάω γενικά, μιλάω μετά άπό πολέμους καί καταστροφές. Ή πλειοψηφίά έκεί μέσα είναι άνδρες.

Δέν μιλάω νά ξοδεύουμε σαύτά τά έλλείνα ύποκείμενα πού λέγονται έλλεϊνίδες. Μιλάω γιά ξόδεμα σέ έτοιμασίες.
Όπλα, πυρομαχικά, έργαλεία, ήλιακό ραδιόφωνο, μπαταρίες, ήλιακό φορτιστή μπαταριών, κανένα ζευγάρι μπότες παραπάνω, καμιά άνεμογεννήτρια γιά όσους είναι στό χωριό, μέ καταλαβαίνεις καί τό ξέρω.

Έρχεται ΠΟΛΥ άσχημο πράμα.

Όσο γιά γκόμενες, όποιος έχει cajones, καί είναι πραγματικός άνδρας νά πάρει τό άεροπλάνο καί νά πάει Tel Aviv , 1 1/2 ώρα είναι, νά βγάλει γκόμενα έκεί κάτω. Τήν όμορφιά, τσαχπινιά καί μαγκιά τών Ίσραηλινών γυναικών δεεεεεεεεεεν, τίς φθάνουν πολλές. Ύπηρετούν καί 24 μήνες άμα λάχει...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
ολες κ οι ελληνιδες νεες μουνες ειναι αλλα ειναι καμμενες...λοιπον ξεκιναω αγγλια τα μπαζα των μπαζων..εχει καλα μουνια αλλα ολο κατι μεθυσμενα θα πετυχαινεις το σαββατο ημουν αγγλια...σε χουφτωνουν πας τουαλετα- γαμας μετα κ την αλλη μερα ξερνανε σε ξεχασαν ,σουηδια τοπ μουνια  δεν γαμας με τιποτε ως ελληνας σοβαρο μουνι κατω των 35...ηταν ο κολλητος μου δυο χρονια,μονο με σουηδο θα πανε οι νεες μονο μιλφ που θυμονται τις χρυσες εποχες των γκρικ λαβερς εχεςις ελπιδες..μιλαω για ντοπιο οχι σεξοτουριστα εκεις 0!! παμε πραγα ζερο και τα σεβα ναι μεν αλλα εσυ ξες καλυτερα. παμε γερμανια σαν αλβανους μας βλεπουν..παμε ολλανδια ο νοικαρης μου ειναι ολλανδος μεγαλοεπενδυτης κ μιλαμε για γκομενες ολλανδες..με καλεσε κ αμστερνταμ..αλλα απο πτι μου λεει μηδεν result

Τωρα συμφωνώ.
Σουηδία,Ολλανδια,Γερμανια οι τοπ μούνες,σπάνια ασχολούνται με αλλοδαπούς.
Αλλά σαν γυναικες πατανε κάτω,πολλες χώρες.
Καλά για Ελλάδα,δεν το συζητάμε καν..

ρε μαγκες μου, εγω ειλικρινα αηδιάζω από τις νοοτροπίες που λετε ότι παιζουν σε κατι ανατολικες γυναικες-τυπου 'να τους πληρωνεις το ένα, το άλλο, άλλη ηθελε λεει να της πληρωνουν στο νοικι'-και με τρομαζει που τα συζητάτε κιολας.
Το για ποιον λογο εχουν τέτοιες απαιτησεις, τρεχα-γυρευε (μπορει ναναι ηλιθια, μπορει να την καλομαθε καποιος καημενος μουνοδουλος, χεστηκαμε κιολας), αλλα προσωπικα, δεν μπορω να καταλαβω για ΠΟΙΟΝ λογο να πρεπει να ανεχεστε οποιαδήποτε γυναικα χαμηλοτερου πνευματικου, κοινωνικου, μορφωτικου και προφανως οικονομικου επιπεδου, να πρεπει να κανει κουμαντο στο πορτοφολι σας!

Αφου στην τελικη, εάν είναι να παρει τον δρομο του 'αγοραιου' η ολη ιστορια, παιρνεις μια χαρα πουτανες, με ποικιλια κιολας, (δεν θα βαρεθείς), χωρις τις γκρινιες και τα ξεφτιλικια που εχουν οι σχεσεις, και με το που χυνεις σου αδειαζουν και τη γωνια!

Τι σκατα μαζόχες είναι μερικοι, ρε γμτ...

Ανανία είμαι κατά του σπόνσορινγκ,αλλά στις χώρες αυτές υπήρχε/υπάρχει μια κουλτουρα του αντρα που κανει τα κουμάντα του και για την γυναίκα.

Όσο περί κατώτερου κοινωνικού,οικονομικού επιπέδου,κ.λ.π. μεγάλη μπουκι΄΄ά φάε,μεγαλη κουβέντα μη λες.
Όσοι επισκεπτόμαστε την Πολωνία,να μαστε και on topic,βλέπουμε μια χώρα που στις μεγαλουπόλεις τουλάχιστον υπάρχει πρόοδος και όταν επισκεπτόμαστε την Ελλάδα,η κατάσταση ειναι για κλάμματα..

Εγώ σαν Θεσσαλονικιός,ντρέπομαι όταν προσγειώνομαι στο Μακεδονία που έχει όλες τις τουαλέτες στην αίθουσα αναχωρήσεων επί 1 χρόνο διαλυμένες.
Ντρέπομαι για το αστικό που στοιβάζονται οι τουριστες λες και είναι στο μπαγκλαντες.

Να συγκερινόμαστε πλέον με τίποτα Βουλγαρίες και αλβανιες καλύτερα..
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.312
Κριτικές
15
Like
5.833
Πόντοι
1.496
Τωρα συμφωνώ.
Σουηδία,Ολλανδια,Γερμανια οι τοπ μούνες,σπάνια ασχολούνται με αλλοδαπούς.
Αλλά σαν γυναικες πατανε κάτω,πολλες χώρες.
Καλά για Ελλάδα,δεν το συζητάμε καν..

Ανανία δεν είμαι του σπόνσορινγκ,αλλά στις χώρες αυτές υπήρχε/υπάρχει μια κουλτουρα του αντρα που κανει τα κουμάντα του και για την γυναίκα.

Όσο περί κατώτερου κοινωνικού,οικονομικού επιπέδου,κ.λ.π. μεγάλη μπουκι΄΄ά φάε,μεγαλη κουβέντα μη λες.
Όσοι επισκεπτόμαστε την Πολωνία,να μαστε και on topic,βλέπουμε μια χώρα που στις μεγαλουπόλεις τουλάχιστον υπάρχει πρόοδος και όταν επισκεπτόμαστε την Ελλάδα,η κατάσταση ειναι για κλάμματα..

Εγώ σαν Θεσσαλονικιός,ντρέπομαι όταν προσγειώνομαι στο Μακεδονία που έχει όλες τις τουαλέτες στην αίθουσα αναχωρήσεων επί 1 χρόνο διαλυμένες.
Ντρέπομαι για το αστικό που στοιβάζονται οι τουριστες λες και είναι στο μπαγκλαντες.

Να συγκερινόμαστε πλέον με τίποτα Βουλγαρίες και αλβανιες καλύτερα..
Μια και ανεφερες το τουριστικο,να πω οτι η Τουρκια ειναι ετη καλυτερη σ αυτον τον τομεα απο Ελλαδα και τα εχει λυσει αυτα εδω και καιρο.Γνωστη που πηγαινει συχνα Τουρκια (καταγεται απο Ιμβρο και εχει σπιτι εκει).μου περιγραφει  μια κατασταση σαφως ανωτερη σε υποδομες και παροχες-διευκολυνσεις προς τουριστες εν σχεσει με εδω.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μελέτη Σλοβάκας επιτυχής,ευτυχώς δεν έχει τίποτα φωτογραφίες από μαυρα παιδάκια,συσσίτια στην αφρική και ακτιβιστικες μαλακίες,όπως οι βορειοευρωπαίες..

Τον kman τον κραζουμε για κάποια πράγματα,αλλά:
α)Έχει γαμησει περισσότερα και καλύτερα μουνιά απο την πλειοψηφία των συμπατριωτών του ίδιας ηλικίας
β)Είναι σε κάποια πράγματα όντως έτη φωτός μπροστά.

Για παράδειγμα..
Πολλοί γελάσαμε αρχικά με το:
"Όταν μπαίνω σε ένα μαγαζί,αρκετοι με κοιτάνε".
Η πρώτη ανάγνωση του παραπάνω,είναι:"Τι να σε κοιτάξουν ρε γυαλαμπούκα;"

Όμως ένας έμπειρος παίκτης,αντιλαμβάνεται αμέσως ότι προκειται για απειλή.
Ότι αυτός ο άκυρος δίπλα στη μουνάρα,δεν είναι και τόσο άκυρος,όσο θέλει να νομίζουμε.

Σημασία δεν έχει αν μου κλέψει την υποψήφια γκόμενα δίνοντας 200ευρω,σημασία έχει ότι θα την κλέψει.
Εγώ αν τον πετύχαινα σε μπαρ,θα πηγαινα να τον τραμπουκίσω μέχρι να αποχωρήσει.

Ο kman είναι σαν τα τσακάλια,που περιμένουν να δώσουν τα λιοντάρια την μάχη τους και σε κάποια στιγμή αβλεψίας,να τους κλέψει το θήραμα.
Είναι από τους λίγους Έλληνες,που αντιστρέφει μεθοδικά,όλες του τις αντικειμενικες αδυναμίες.

Ένας Έλληνας 8άρι,πολλές φορές εξαιτίας των διαχρονικων κομπλεξ που έχουμε σαν λαός,φέρνει αποτελέσματα 6αριού.
Ο kman είναι ένα 5άρι,που έχει γαμήσει πολύ πάνω από την κλάση του.

Είμαι σίγουρος δε,ότι οποια τρελοπολωνέζα πίστεψε ότι θα τον τρελάνει,την έστειλε πρώτος στο Δαφνί.
Είναι συναισθηματικά νεκρός,ψύχραιμος,στροφάρει πολύ και με την εμμονη του σε αυτές τις παρλαπίπες που γράφει,πείθει και τις γκόμενες χωρίς να το καταλάβουν.

"Επέβαλλε την παράνοιά σου στο περιβάλλον".Μεγάλη κουβέντα.
Πιστεψέ το,πίστεψέ το φανατικά και στο τέλος θα αναγκαστούν να το πιστέψουν και αυτές.

Ετσι είναι.Εμένα οι περισσότεροι στα μαγαζιά μου φαίνονται irrelevant και slow motion άσχετα με τον όγκο τους.Ο ανταγωνισμός αφορά πολύ συγκεκριμένους παίκτες για πολύ συγκεκριμένο θήραμα μερικές φορές είναι μόνο 3 γκόμενες στο κλαμπ πραγματικά διαθέσιμες και πρέπει να τις εντοπίσεις πρώτος ή να αιφνιδιάσεις.
Ποτέ δεν είχα ιδεώδεις συνθήκες να μείνω σε σλαβική χώρα πάνω από 10 μέρες π.χ.Πάντα είχα όλες τις συνθήκες εναντίον μου και συνεπώς έπρεπε να μάθω να ενεργώ κάτω από πίεση για να έχω αποτελέσματα.Θυμάμαι το 2004 πρώτη φορά στη Γερμανία βρέθηκα Ντύσσελντορφ και σε 3 μέρες είχα πιάσει δυο γκόμενες μια Λευκορρωσίδα 175 20 ετών και μια Ρωσίδα 178.Αυτά απλώς κάνοντας καμάκι όλη μέρα στο σιδηροδρομικό σταθμό.(το καλύτερο καμακομέρος που έχω δει στη Γερμανία).
Πρέπει δηλαδή να καταργήσεις την επίδραση του χρόνου.Ο χρόνος είναι ο μεγαλύτερος εχθρός συνεπώς πας για να καταστρέψεις το χρόνο και τις συνέπειές του.
Πλέον ακόμα και πάνω από τα σαράντα και έχοντας πέσει εμφανισιακά και από άποψη φυσικής κατάστασης έχω αποτελέσματα λόγω εμπειρίας και εισοδηματικής αναβάθμισης.
Γενικά κάποιος που προσπαθεί σε κακό περιβάλλον με όλες τις συνθήκες εναντίον του μόλις αλλάξει περιβάλλον ή βελτιώσει κάπως τις συνθήκες γίνεται ασταμάτητος είναι σα να φεύγουν τα βαρίδια από τα πόδια σου.
Και να μου φάνε γκόμενες δε με πειράζει αφού υπάρχουν χιλιάδες άλλες διαθέσιμες.Το βλέπω θετικά οτι γλίτωσα κασέρι.Συνεπώς είναι κατάσταση win win,άμα κάτσει κερδίζεις γιατί γαμάς,άμα δεν κάτσει πάλι κερδίζεις γιατί σου μένουν χρήματα να σπρώξεις σε άλλες που μπορεί να είναι καλύτερες.

Γενικά οι γκόμενες θέλουν να έχεις ένα ή δύο καλά στοιχεία και τα άλλα να είναι Ο.Κ.Π.χ. αν έχεις λεφτά χρειάζεσαι μια Ο.Κ. εμφάνιση και συμπεριφορά όχι να είσαι κάτω του μετρίου.Αν είσαι ωραίος,γυμνασμένος κτλ πρέπει να έχεις Ο.Κ. λεφτά και δουλειά όχι να είσαι άπορος.Το πρόβλημα είναι όταν πέφτεις κάτω από το Ο.Κ. σε έναν τομέα όπως γίνεται όταν περνάς τα 40 και πέφτεις στο θέμα της ηλικίας.
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
time-cost-scope τριγωνο---> ποιοτητα
/ επισης αν δεν γαμας στην χωρα σου ή εκει που ζεις, κλαφτα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Το καλό με τις Ελληνίδες είναι οτι σε εξασκούν πολύ καλά με τις ξένες.Ενας που έχει εξασκηθεί στο καμάκι με Ελληνίδες ξέρει όλα τα κόλπα και μετά οι άμυνες των Σλάβων γυναικών του φαίνονται σα χάρτινα τείχη.
 

c79t

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2017
Μηνύματα
377
Like
170
Πόντοι
1
Πάντως εγώ που έστειλα μήνυμα σε 3 Πολωνέζες να έρθουν Ελλάδα δεν απάντησε καμία. Ούτε να ακούσουν για Ελλάδα? :cheesy:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Το καλό με τις Ελληνίδες είναι οτι σε εξασκούν πολύ καλά με τις ξένες.Ενας που έχει εξασκηθεί στο καμάκι με Ελληνίδες ξέρει όλα τα κόλπα και μετά οι άμυνες των Σλάβων γυναικών του φαίνονται σα χάρτινα τείχη.
τον βελοπουλο τον εχεις τιποτα συγγενη?
τα ιδια λετε περιπου
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πάντως εγώ που έστειλα μήνυμα σε 3 Πολωνέζες να έρθουν Ελλάδα δεν απάντησε καμία. Ούτε να ακούσουν για Ελλάδα? :cheesy:

Για διακοπές νέτα σκέτα δεν έρχονται ποτέ.Πρέπει να προτείνεις κάτι άλλο ή να έρθουν για εσένα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
τον βελοπουλο τον εχεις τιποτα συγγενη?
τα ιδια λετε περιπου

Με τις Ελληνίδες κατέστρωνα φοβερά σχέδια επί χάρτου και ενώ η στρατηγική που ακολουθούσαμε οι κάμακερς ήταν σωστή δεν είχα αποτελέσματα.Μετά βγήκε το PUA με το fastseduction κάπου το 2002 και κατάλαβα τι έκανα λάθος.Υστερούσα στο isolation και το escalation ενώ ήμουνα καλός στο opening και στο creating comfort,creating rapport,attraction.Οι τύποι στο fastseduction μου έμαθαν τα κόλπα για isolation,escalation,calibration πριν γίνουν όλα εμπορικά και μαζικοποιηθούν οπότε έγιναν κώλος αφού μπήκαν ατάλαντα άτομα.
Ας πούμε μπαίνεις στο σλαβικό κλαμπ και καταστρώνεις μια στρατηγική.Ελεγα στον έναν εσύ θα πας και θα σταθείς αριστερά από τη γκόμενα για να μην πλησιάσει κανείς από εκεί.Δε θα κάνεις τίποτα άλλο.Στον άλλο μπορεί να έλεγα εσύ θα πάς να πιάσεις αυτό εκεί το εφταράκι που δε γουστάρει για να τραβήξεις την προσοχή των άλλων καμακιών και να στραφούν προς τα εκεί.Εγώ σε 10 λεπτά θα χτυπήσω εκείνη που γουστάρει στο βάθος.Επιανε αυτός την άλλη τραβούσε τα καμάκια και μετά εγώ με γρήγορο περπάτημα από είκοσι μέτρα άνοιγα το στόχο χωρίς να προλάβει να αντιδράσει κανένας.
Σε μερικές μέρες φτάναμε σε σημείο να με ακολουθούν άτομα και μόλις άρχιζα να περπατάω να έρχονται από πίσω για να πέσουν στη γκόμενα πρώτοι.Μια φορά δίστασα οπότε με πρόλαβε αυτός που ερχόταν από πίσω.Πέφτω επί τόπου σε δυο άλλες δίπλα και σε πέντε λεπτά έχω τα χέρια στα μπούτια τους και τον βλέπω να περνάει κόκκινος από το θυμό του.
Στο εξωτερικό βέβαια δεν είναι όπως Ελλάδα,δε σε ακολουθούν,ούτε σε παρακολουθούν απλώς μπορεί κάποιος να τα πάρει και να σε χτυπήσει.
 

c79t

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2017
Μηνύματα
377
Like
170
Πόντοι
1
Φωτογράφιση πρότεινα από σελίδα με μοντέλα που είμαι και είναι και αυτές μέλη. Έγραψα και αναλυτικά πράγματα και η να πληρώσουν το εισιτήριο (φάουλ εδώ) ή να το συζητούσαμε. Επίσης ή ξενοδοχείο ή στο σπίτι μου με την αναφορά ότι μένω μόνος μου και θα είχε το δικό της δωμάτιο. Φυσικά τους έστειλα και την σελίδα μου με άλλες φωτογράφισης παρά πολύ αξιόλογες από studio φωτογράφισης με μοντέλα για να τσεκάρουν ότι δεν είμαι αεριτζής. Έγραψα και στο τέλος ότι δεν ψάχνω σύζυγο στις 2 από τις 3. Το επίπεδο τους ήταν οι 2 χωρίς εμπειρία και η μία με κάποια εμπειρία και μάλιστα έγραφε μπορώ να ταξιδέψω οπουδήποτε αρκεί να υπάρχει μέρος για να κοιμηθώ. Η τελευταία έχει κάνει και φωτογραφίσεις σε Ελβετία, Γερμανία κτλ .Ηλικία 24 από πόλη ανάμεσα σε Βρότσλαβ και Κατοβίτσε. Οι άλλες από Βαρσοβία 24 και 32 αντίστοιχα.  Μήπως δεν έπρεπε να γράψω αναλυτικά άλλα να έστελνα πρώτα θέλεις να συνεργαστούμε και τέλος? Τα φώτα σου Kman2 ή όποιος...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Φωτογράφιση πρότεινα από σελίδα με μοντέλα που είμαι και είναι και αυτές μέλη. Έγραψα και αναλυτικά πράγματα και η να πληρώσουν το εισιτήριο (φάουλ εδώ) ή να το συζητούσαμε. Επίσης ή ξενοδοχείο ή στο σπίτι μου με την αναφορά ότι μένω μόνος μου και θα είχε το δικό της δωμάτιο. Φυσικά τους έστειλα και την σελίδα μου με άλλες φωτογράφισης παρά πολύ αξιόλογες από studio φωτογράφισης με μοντέλα για να τσεκάρουν ότι δεν είμαι αεριτζής. Έγραψα και στο τέλος ότι δεν ψάχνω σύζυγο στις 2 από τις 3. Το επίπεδο τους ήταν οι 2 χωρίς εμπειρία και η μία με κάποια εμπειρία και μάλιστα έγραφε μπορώ να ταξιδέψω οπουδήποτε αρκεί να υπάρχει μέρος για να κοιμηθώ. Η τελευταία έχει κάνει και φωτογραφίσεις σε Ελβετία, Γερμανία κτλ .Ηλικία 24 από πόλη ανάμεσα σε Βρότσλαβ και Κατοβίτσε. Οι άλλες από Βαρσοβία 24 και 32 αντίστοιχα.  Μήπως δεν έπρεπε να γράψω αναλυτικά άλλα να έστελνα πρώτα θέλεις να συνεργαστούμε και τέλος? Τα φώτα σου Kman2 ή όποιος...

Γιατί μπερδεύεις τα πράγματα?Αν έρθουν για δουλειά θα έρθουν για δουλειά.Αν έρθουν για σεξ θα έρθουν για σεξ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom