Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 300K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Είπα κι εγώ να κάνω μια ωραία μπουρδέλοτσαρκα και στο σαλόνι ενός πορνείου έπιασα συζήτηση με ένα συναγωνιστή
Μιλούσαμε για αθλητικά
Όταν ετοιμάστηκα να πληρώσω για να μπω να γαμησω μου ζήτησε ευγενικά να μπει κι αυτός στο δωμάτιο να ζεσταθεί λίγο
Μου υποσχέθηκε ότι δε θα συμμετέχει στο σεξ
"Να δω λίγο τσοντούλα στην τηλεόραση να ζεσταθώ και λίγο"είπε
Τον λυπήθηκα και είπα στην τσατσά να τον αφήσει μέσα στο δωμάτιο.
"Αν αγγίξει την κοπέλα όμως να ξέρεις πληρώνει έξτρα"
"Δε θα την αγγίξει" της υποσχέθηκα "θα την αγγίξεις;"τον ρώτησα αυστηρά
"Όχι όχι λόγω τιμής δε θα αγγίξω την κοπέλα"υποσχέθηκε
Μπήκαμε στο δωματιο και μέχρι να έρθει η κοπέλα ο συναγωνιστής ήθελε να μου δείχνει βιντεάκια με γκολ που τα μέτρησαν οφσάιντ.
Όταν μπήκε μέσα η πουτάνα και ξεκίνησε την πίπα αυτος ήλθε δίπλα μου και μου ψιθυριζε στο αυτί ρωτώντας με να τον βοηθήσω να συμπληρώσει ένα δελτίο ΠΡΟΠΟ.
"Ψιτ φίλε ΑΕΚ-ΟΦΗ τι να βάλω;"
"Που να ξέρω ρε φίλε δε βλέπεις ότι μου παίρνουν πίπα;"
"Έεελα πες μου ΠΑΟΚ-Μακεδονικος;"
"Βάλε 1 ξέρω γω και μη με πρηζεις"
"Ρε είσαι ΠΑΟΚΤΖΗΣ γαμω το φελέκι σου;"
"Ρε μαλακα"του λέω "σκάσε δε βλέπεις ότι γαμαω;"
Η τσατσά χτυπά την πόρτα"όλα καλά κοπέλα;"
Η κοπέλα λέει "Όοοολα καλά
Άντε μωρό μου χύσε δεν έχεις χρόνο"
Μα που να χύσω με τον άλλο εκεί να μου τη σπαει
Σε κάποια φάση πάει κι ακουμπα το δελτίο στην πλάτη της μουνάρας ενώ την είχα στα 4...η πουτάνα πετάχτηκε λες και τη χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα και μας είπε αυτό είναι μαλάκες 40 ευρώ η χρέωση
"Μα γιατί τι σου καναμε;"απορησε ο συναγωνιστής κι ανοιγοντας αστραπιαία τις πόρτες του δωματίου και του οίκου έγινε καπνός...
Όμως πάνω στη βιασύνη του μου άφησε το δελτίο ΠΡΟΠΟ συμπληρωμένο.
Πλήρωσα τα 40 σα μαλακας αλλά θα πάω να καταθέσω το δελτίο
Λέτε να είναι η τυχερή μου μέρα σήμερα;
Χαχαψχαχαχαχαχα τη μια μαλακιά μετά τη άλλη πετάς εσύ είσαι τελείως ντελουλου μιλάμε.Μηπως έβαλες στο δωμάτιο μαζί σου και τον Μητσοτάκη?αλλά να ξέρεις αν έβαλες στο δωμάτιο μαζί σου τον Μητσοτάκη θα σου πάει το γαμησι κατά διαόλου τέτοιος γρουσουζης που είναι θα σπάσει η Καποτά θα κολλήσεις Έιτζ και θα πεθάνεις χαχαχα.Μηπως έβαλες τον Μητσοτάκη μέσα στο δωμάτιο και του γλυφατε τα κωλομερια το ένα εσύ και το άλλο η πουτανα χαχαχχαα.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.801
Like
3.622
Πόντοι
456
Tύπε όλο σε περίεργα σκηνικά δεν μπλέκεις;;;
Πολλά περίεργα συμβάντα σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα.
 

Stefhorni

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
13
Like
28
Πόντοι
0
Αν κερδίσει το δελτίο, γίνεται γούρι αυτό να ξέρεις. Θα σε ακολουθεί σε οποίο κατάστημα πηγαίνεις να ξέρεις.
 

auto9591

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
104
Like
96
Πόντοι
1
Ρε μάγκες που παιζουν μπουρδελα για μάτι; Να βρουμε τη γιατρειά μας εμείς οι ματακηδες!
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.542
Like
7.179
Πόντοι
1.056

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
3.041
Πόντοι
456
τυπε παλι καλα να λες που δεν εγινε αναποδα να πας σε ΠΡΟΠΟτζηδικο να ριξεις δελτιο κι εκει που πας να το παιξεις να σε :zfuck:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.739
Πόντοι
2.306
μετά απο λίγο μπαίνει και άλλος ένας συναγωνιστής στο δωμάτιο.
-Επ τι γίνεται εδώ; Παίζετε χωρίς εμένα;
και πετάει έξω την μεγάλη του τράπουλα.....
-Ας στρώσουμε να παιξουμε μια ξερή, τώρα που είμαστε τετράδα, έτσι κι αλλιως όσο και να σπρώχνει ο γίγαντας δεν πρόκειται να χύσει.....
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Γνώρισα πρόσφατα ένα γκομενάκι φοιτήτρια από τη Μάνη
Κάναμε σεξ και διαπίστωσα ότι ήταν παρθένα.
Μετά άρχισε να με ρωτά αν θα είμαστε για πάντα μαζί και τι όνομα θέλει να βαφτίσουμε το πρώτο μας παιδί.
Εγώ μετά από αυτό εξαφανίστηκα και δε σηκώνω τηλέφωνα ούτε απαντάω μηνύματα.
Εκείνη να μου στέλνει συνέχεια και να με ρωτά γιατί δεν απαντάω και γιατί εξαφανίστηκα...
Μετά από μερικές μέρες τα αδέλφια της ήρθαν στη γειτονιά και ρώταγαν που μένω τον περιπτερά κοντά στο σπίτι μου.
Τα αδέλφια της είναι περίπου όπως στη φωτό.
Σκέφτηκα να εμφανιστώ και με ευγένεια και επιχειρήματα να τους πείσω ότι δεν έχω κακό σκοπό για την πολυαγαπημένη τους αδελφή.
Τι λέτε εσείς συναγωνιστές μου;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-02-08-12-50-53-463_com.facebook.lite.jpg
    Screenshot_2024-02-08-12-50-53-463_com.facebook.lite.jpg
    550,1 KB · Εμφανίσεις: 25

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
458
Κριτικές
13
Like
1.603
Πόντοι
1.071
Καλά στέφανα και καλούς απογόνους φίλε!!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.786
Κριτικές
18
Like
15.445
Πόντοι
4.546
τύπε μου, από πού να αρχίσω και πού να τελειώσω...

Πρώτον, πάντα ρωτάμε την κοπέλα αν από πού κατάγεται, Νόμος.

Δεύτερον, για όνομα παιδιού προτείνω "Κρεμπιές" και παρατσούκλι "Μπλε Φάντας".

Τρίτον, δεν πιστεύω να ξέρει ο περιπτεράς πού ακριβώς μένεις, δεν αποκαλύπτουμε τέτοιες πληροφορίες.

Τέταρον, αν είναι τα αδέρφια όπως στην φωτό, τότε ή δεν είναι αδέρφια(άσπρος και μαύρος) ή η μάνα(η μέλλουσα πεθερά σου δηλαδή) έκανε αταξίες...

Τελευταίο. Είσαι σίγουρος ότι είναι Κυριακή;
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.351
Πόντοι
206
αν αληθευει. το "μετα" μετά από ποσο καιρο ηταν; αν ηρθαν τ αδφελφια της , εσυ δεν προσεχες και εγινε το απευκταιον. κι αμα εχεις καλο σκοπο παρτην να γλυτωσεις το ξυλο. γιατι αν εξαφανιστηκες φοβουμενος οτι την εφησες εγκυο για ξυλο εισαι ετσι κι αλλιως. οπότε ή τρως το βρωμοξυλο απ τ αδελφια, ή την παντοφλα απ αυτην , βλεπε "αντωνακη μου"
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Πήγα μια μεταμεσονυχτια μπουρδελότσαρκα μπας και εντοπίσω κανά έξαλλο πουτανάκι να γαμήσω.
Σε κάποιο απ τα πορνεία στάμπαρα την πόρνη που μου άρεσε.
Ωστόσο παρέμεινε πολυ ωρα μες το δωμάτιο με τον προηγούμενο συναγωνιστή
Μετά από 20 λεπτά απόγνωσης μου ζήτησα από την τσατσά το λόγο της καθυστέρησης της κοπέλας ενώ είχε μόνο 1 δωμάτιο πριν απο μένα.
Με ξάφνιασε η αντίδρασή της
"Σσσσ μη μιλάς δυνατά και ξυπνήσει"
"Ποιός να ξυπνήσει;" τη ρωτάω απορημένος.
Η τσατσά μου ανοίγει διακριτικά την πορτα στο δωμάτιο του συναγωνιστή και μου λέει:
"Κοίτα...."
Τι να δω
Ενα μεσόκοπο συναγωνιστή με κλειστά μάτια να θωπεύει την ιερόδουλο και να βαριανασαίνει λες κι ήταν σε λήθαργο...ανάμεσα στις ανάσες του να ψελλίζει φρασεις οπως μμμμ....μανα μου τι σου κάνω...πωπω τι μουνάρα είσαι...ααααα χύνωωω"...
Γυριζω στην τσατσά και λέω "Τι φάση;"
-"Ηρθε να γαμησει υπνοβατωντας...περπατησε ως εδω ανοιξε την πορτα και καθησε στο σαλονι...ρομποτικα σχεδον με πληρωσε το εικοσαρι...τι να κανα...να τον ξυπνουσα;Ειναι πολυ επικινδυνο να ξυπνας υπνοβάτη"...
"Και πότε θα γαμήσουμε και εμεις μανταμ;" της λέω...
"Υπομονή" μου λέει...θα ρθει σε ονείρωξη(χύσιμο στον ύπνο) και θα φυγει...
Σας έχει τυχει παρομοια κατασταση συναγωνιστες μου;
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Πήγα μια μεταμεσονυχτια μπουρδελότσαρκα μπας και εντοπίσω κανά έξαλλο πουτανάκι να γαμήσω.
Σε κάποιο απ τα πορνεία στάμπαρα την πόρνη που μου άρεσε.
Ωστόσο παρέμεινε πολυ ωρα μες το δωμάτιο με τον προηγούμενο συναγωνιστή
Μετά από 20 λεπτά απόγνωσης μου ζήτησα από την τσατσά το λόγο της καθυστέρησης της κοπέλας ενώ είχε μόνο 1 δωμάτιο πριν απο μένα.
Με ξάφνιασε η αντίδρασή της
"Σσσσ μη μιλάς δυνατά και ξυπνήσει"
"Ποιός να ξυπνήσει;" τη ρωτάω απορημένος.
Η τσατσά μου ανοίγει διακριτικά την πορτα στο δωμάτιο του συναγωνιστή και μου λέει:
"Κοίτα...."
Τι να δω
Ενα μεσόκοπο συναγωνιστή με κλειστά μάτια να θωπεύει την ιερόδουλο και να βαριανασαίνει λες κι ήταν σε λήθαργο...ανάμεσα στις ανάσες του να ψελλίζει φρασεις οπως μμμμ....μανα μου τι σου κάνω...πωπω τι μουνάρα είσαι...ααααα χύνωωω"...
Γυριζω στην τσατσά και λέω "Τι φάση;"
-"Ηρθε να γαμησει υπνοβατωντας...περπατησε ως εδω ανοιξε την πορτα και καθησε στο σαλονι...ρομποτικα σχεδον με πληρωσε το εικοσαρι...τι να κανα...να τον ξυπνουσα;Ειναι πολυ επικινδυνο να ξυπνας υπνοβάτη"...
"Και πότε θα γαμήσουμε και εμεις μανταμ;" της λέω...
"Υπομονή" μου λέει...θα ρθει σε ονείρωξη(χύσιμο στον ύπνο) και θα φυγει...
Σας έχει τυχει παρομοια κατασταση συναγωνιστες μου;
τι τραβανε κι αυτα τα κοριτσια?!! αν αρχισουν να γραφουν βιβλια θα βγαζουν πιο πολλα απ το να ανοιγουν τα ποδια :wink:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Πήγα μια μεταμεσονυχτια μπουρδελότσαρκα μπας και εντοπίσω κανά έξαλλο πουτανάκι να γαμήσω.
Σε κάποιο απ τα πορνεία στάμπαρα την πόρνη που μου άρεσε.
Ωστόσο παρέμεινε πολυ ωρα μες το δωμάτιο με τον προηγούμενο συναγωνιστή
Μετά από 20 λεπτά απόγνωσης μου ζήτησα από την τσατσά το λόγο της καθυστέρησης της κοπέλας ενώ είχε μόνο 1 δωμάτιο πριν απο μένα.
Με ξάφνιασε η αντίδρασή της
"Σσσσ μη μιλάς δυνατά και ξυπνήσει"
"Ποιός να ξυπνήσει;" τη ρωτάω απορημένος.
Η τσατσά μου ανοίγει διακριτικά την πορτα στο δωμάτιο του συναγωνιστή και μου λέει:
"Κοίτα...."
Τι να δω
Ενα μεσόκοπο συναγωνιστή με κλειστά μάτια να θωπεύει την ιερόδουλο και να βαριανασαίνει λες κι ήταν σε λήθαργο...ανάμεσα στις ανάσες του να ψελλίζει φρασεις οπως μμμμ....μανα μου τι σου κάνω...πωπω τι μουνάρα είσαι...ααααα χύνωωω"...
Γυριζω στην τσατσά και λέω "Τι φάση;"
-"Ηρθε να γαμησει υπνοβατωντας...περπατησε ως εδω ανοιξε την πορτα και καθησε στο σαλονι...ρομποτικα σχεδον με πληρωσε το εικοσαρι...τι να κανα...να τον ξυπνουσα;Ειναι πολυ επικινδυνο να ξυπνας υπνοβάτη"...
"Και πότε θα γαμήσουμε και εμεις μανταμ;" της λέω...
"Υπομονή" μου λέει...θα ρθει σε ονείρωξη(χύσιμο στον ύπνο) και θα φυγει...
Σας έχει τυχει παρομοια κατασταση συναγωνιστες μου;
Μπααα οχι τοσο μακρια, μεχρι το ψυγειο πηγα.
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.868
Πόντοι
456
Πήγα μια μεταμεσονυχτια μπουρδελότσαρκα μπας και εντοπίσω κανά έξαλλο πουτανάκι να γαμήσω.
Σε κάποιο απ τα πορνεία στάμπαρα την πόρνη που μου άρεσε.
Ωστόσο παρέμεινε πολυ ωρα μες το δωμάτιο με τον προηγούμενο συναγωνιστή
Μετά από 20 λεπτά απόγνωσης μου ζήτησα από την τσατσά το λόγο της καθυστέρησης της κοπέλας ενώ είχε μόνο 1 δωμάτιο πριν απο μένα.
Με ξάφνιασε η αντίδρασή της
"Σσσσ μη μιλάς δυνατά και ξυπνήσει"
"Ποιός να ξυπνήσει;" τη ρωτάω απορημένος.
Η τσατσά μου ανοίγει διακριτικά την πορτα στο δωμάτιο του συναγωνιστή και μου λέει:
"Κοίτα...."
Τι να δω
Ενα μεσόκοπο συναγωνιστή με κλειστά μάτια να θωπεύει την ιερόδουλο και να βαριανασαίνει λες κι ήταν σε λήθαργο...ανάμεσα στις ανάσες του να ψελλίζει φρασεις οπως μμμμ....μανα μου τι σου κάνω...πωπω τι μουνάρα είσαι...ααααα χύνωωω"...
Γυριζω στην τσατσά και λέω "Τι φάση;"
-"Ηρθε να γαμησει υπνοβατωντας...περπατησε ως εδω ανοιξε την πορτα και καθησε στο σαλονι...ρομποτικα σχεδον με πληρωσε το εικοσαρι...τι να κανα...να τον ξυπνουσα;Ειναι πολυ επικινδυνο να ξυπνας υπνοβάτη"...
"Και πότε θα γαμήσουμε και εμεις μανταμ;" της λέω...
"Υπομονή" μου λέει...θα ρθει σε ονείρωξη(χύσιμο στον ύπνο) και θα φυγει...
Σας έχει τυχει παρομοια κατασταση συναγωνιστες μου;

Με κλειστά τα μάτια πήγε μεχρι το μπουρδέλο ή τα έκλεισε οταν μπήκε στο δωμάτιο? :2funny:

Την άλλη φορά γράψε και τίποτα πιο αληθοφανές....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom