Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 300K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
Έχει πρόστιμο τύπε η μηδενική :sad2:

θα κανω αρνητικη δηλωση τοτε τυπε να τους μπλοκαρω το συστημα :confused::confused::confused:
δεν θα ξερουν τι τους χτυπησε :confused::confused::confused:



ACROPOLIS.jpg
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.965
Πόντοι
6.815
Τύποι άμα δε θέλετε μη με πιστεύετε αλλά εγώ έχω δει κλιμάκιο ΣΔΟΕ στα μπουρδέλα στη Θεσσαλονίκη.
Όλες γυναίκες.
Ψάχναμε τρόπο να μπουν μήπως και πιάσουν κάποιο σύζυγο.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Τι θα πω στο λογιστή μου;
Κοίτα τύπε μου, το ότι δεν μπορούν να σου κόψουν απόδειξη και δεν έχουν POS σημαίνει ότι νταραβερίστηκες με μαγαζί που λειτουργεί χωρίς άδεια. Ρώτα τον λοιπόν ποιές είναι οι ευθύνες του πελάτη σ αυτές τις περιπτώσεις.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Πόσα έσοδα έχει το Ελληνικό κράτος από τον ΚΑΔ 96.09.19.12 (Υπηρεσίες Ιερόδουλου) ?
Πόσες επιχειρήσεις λειτουργούν στην Ελλάδα με αυτόν τον ΚΑΔ ?
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
Υπάρχει κάνα στούντιο που να δέχεται πληρωμές σε USDT? Γιατί μ'έχουν γαμήσει στα fees να κάνω μεταφορές από δω κι από κει μέχρι να τα κάνω ευρώ στο ΑΤΜ (προφέρεται Ass to Mouth, επειδή αυτό είναι).
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Το είπα αυτό στην τσατσά ενός πορνείου και με πήραν στο ψιλό με την πουτάνα.
"Μήπως να σου κόψω και απόδειξη;"είπε η τσατσά
"Κάτσε να πάρω τηλέφωνο το λογιστή μου να ρωτήσω" της είπα
"Δε λες στο λογιστή σου να έρθει κι αυτός από εδώ για παρτουζα";πρόσθεσε η τσατσά
"Έλα Μήτσο τι κάνεις ρε;Είμαι σε ένα μπουρδέλο και με ρωτάνε τι απόδειξη να κόψουν...όοοχι ρε δεν είμαι σε ΔΟΥ σε οίκο ανοχής είμαι...πως είπες;...α ναι...οκ...
Παροχή Σεξουαλικών υπηρεσιών;θα γίνουμε ρόμπα ρε φίλε...δε θέλω να ξέρει η εφορία ότι πληρώνω για να γαμησω...
αααα...οκ... εντάξει"
Λοιπόν κυρά τσατσά θέλω να μου κόψεις μια απόδειξη που να λέει "ποτά και τρόφιμα"
"Τι λες αγόρι μου;" μου απάντησε απορημένη η τσατσά
Ναι αφού μου είπε ο λογιστής μου ότι θα τον πιείτε και θα τον φάτε ούτως ή άλλως,άρα...
"Πες στο λογιστή σου να έρθει αυτός να πιει και να φάει εδώ" είπε η τσατσά κι ο διάλογος έμεινε εκεί...πέρασα σιωπηλά στο δωμάτιο αλλά δεν πλήρωσα με κάρτα.
Δεν είχαν pos...
Πως θα δικαιολογήσω τώρα στην εφορία το φορολογικό μου ατόπημα να γαμησω επί πληρωμή και να μη δηλώσω αυτο μου το έξοδο;
Τι θα πω στο λογιστή μου;
Το πολύ το τάκα τάκα κάνει τον άνθρωπο μαλακά.Το καθισιο χαζεύει λένε άδικο δε έχουν τελικά.Δραστηριοποιησου μαν και άσε τα τρολ νηματα πες κάτι σοβαρό τελως πάντων.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
βαλε βερεσε και μου τα δινισ μετα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οπιοσ θελι βερεσε να ανεβαζι ταυτοτιτα
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.933
Πόντοι
2.696
Χωρίς πλάκα έχω πληρώσει με κάρτα την είσοδό μου σε FKK στο Μόναχο πριν καμιά 20αρια χρόνια!Την είσοδο όχι το αλισβερίσι με τις κοπέλες!
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
9
Like
2.111
Πόντοι
496
θα παραβιάσει το αναφαίρετο δικαίωμα στην ιδιωτικότητα.
Εγώ θα ψηφίσω Κούλη, όχι για να χαρεί ο Άλεξ71, αλλά για να σας γαμήσει κι άλλο ασάλιωτα με την ακρίβεια. :confused:
Έτσι όταν θα πηγαίνω στο συνεργείο της Γλυκούλας θα έχω λάδι όχι για να πάω βράδυ και θα :zfuck:χωρίς μετρητά :confused:

 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Εγώ θα ψηφίσω Κούλη, όχι για να χαρεί ο Άλεξ71, αλλά για να σας γαμήσει κι άλλο ασάλιωτα με την ακρίβεια. :confused:
Έτσι όταν θα πηγαίνω στο συνεργείο της Γλυκούλας θα έχω λάδι όχι για να πάω βράδυ και θα :zfuck:χωρίς μετρητά :confused:

Μην το γελας καθολου.....
Ξαδερφος μου ειχε καβατζαρει απο παλιοτερα(λογο ασθενειας αλλου) απειρες μασκες και αντισηπτικά πολυ πριν τον COVID-19...
Οταν αρχισαν να γινονται ειδος πολυτελειας περασε ζαχαρη..
Παιζει να γαμησε τα μισα μουνια της περιοχης .... (εξωτερικο μενει).
Μιλαμε για αρχες που τα εψαχνες με το κυαλι και η φτασει η μασκα 5€ και το ασηπτικο 20€.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
έχει και κονιόρδους εδώ μέσα που κόβουν ¨Πιστωτικό¨ στα σπίτια, τόσο καλοί είναι στο γλωσσικό μπέρδεμα
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
304
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
Το 2007 ειχα πληρωσει με καρτα σε οικο ανοχης στην πραγα κ μαλιστα με χρεωσε 2 ευρω παραπανω λογω καρτας!! ηταν πολυ μπροστα οι τσεχοι απο τοτε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom