Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 300K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Πιάνεις ωραία κουβεντούλα στο μπαρ με τύπισσα

Ανταλλάσεις χαμόγελα χειρονομίες

Μιλάτε για τα πάντα

Ανταλλάσεις τηλεφωνα

Σου λέει τα καλύτερα κοπλιμέντα

Ώσπου σκάνε μύτη ένας λευκός γεμάτος μυς και τατουάζ κι ένας γυμνασμένος αράπης με σκουλαρίκι στη μύτη

Ενώ εσύ είσαι τουαλέτα

Όταν επιστρέφεις τους βλέπεις να έχουν στριμώξει την "χαμηλοβλεπούσα" ευαίσθητη με ματιές γεμάτες νόημα νεράιδα.

Πάω φυσικά να την πάρω από εκεί να τη "σώσω"

Και μου λέει "όχι τώρα"

Μετά από λίγο άναυδος να βλεπω τη γκομενα να τριβεται στον αραπη ενω ο λευκος να την εχει απο κπροστα και να εχει κολλησει τη μουρη του στο μπουστο της.

Μη τα πολυλογω τελικα τη φορτωσαν και οι δυο και εφυγαν.

Κανονικο φορτωμα στην πλατη.

Κι εγω ουτε που υπηρχα.

Σας εχει τυχει αναλογη φαση μαγκες;

Υγ1 δεν τρολαρω

Υγ2 θα φαω δουλεμα απο πολλους σας-δεκτο μαγκες
 

Reporter

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
1
Μήπως έπεσες σε γύρισμα τσόντας; Στο blacked γίνονται τέτοια σκηνικά.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.086
Πόντοι
3.187
Μήπως έπεσες σε γύρισμα τσόντας; Στο blacked γίνονται τέτοια σκηνικά.

χαχα απλώς εσύ είσαι ο κομπάρσος γεματούλης κουτούλης που πρέπει να υπάρχει για να δώσει μια εσανς ριάλιτι στο όλο σκηνικό που θα το απογειώσει... μη το παίρνεις προσωπικά.... και οι κομπάρσοι γίνονται πρωταγωνιστες κάποτε. Τί να κάνουμε..!! άλλους ο θεός τους έπλασε και άλλους τους έκλασε!
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
388
Like
373
Πόντοι
21
Πιάνεις ωραία κουβεντούλα στο μπαρ με τύπισσα

Ανταλλάσεις χαμόγελα χειρονομίες

Μιλάτε για τα πάντα

Ανταλλάσεις τηλεφωνα

Σου λέει τα καλύτερα κοπλιμέντα

Ώσπου σκάνε μύτη ένας λευκός γεμάτος μυς και τατουάζ κι ένας γυμνασμένος αράπης με σκουλαρίκι στη μύτη

Ενώ εσύ είσαι τουαλέτα

Όταν επιστρέφεις τους βλέπεις να έχουν στριμώξει την "χαμηλοβλεπούσα" ευαίσθητη με ματιές γεμάτες νόημα νεράιδα.

Πάω φυσικά να την πάρω από εκεί να τη "σώσω"

Και μου λέει "όχι τώρα"

Μετά από λίγο άναυδος να βλεπω τη γκομενα να τριβεται στον αραπη ενω ο λευκος να την εχει απο κπροστα και να εχει κολλησει τη μουρη του στο μπουστο της.

Μη τα πολυλογω τελικα τη φορτωσαν και οι δυο και εφυγαν.

Κανονικο φορτωμα στην πλατη.

Κι εγω ουτε που υπηρχα.

Σας εχει τυχει αναλογη φαση μαγκες;

Υγ1 δεν τρολαρω

Υγ2 θα φαω δουλεμα απο πολλους σας-δεκτο μαγκες

Πριν 14 χρονια .... κρητη χερσονησο !
εχω κανει πεστικη φοβερη με φοβερες ατακες σε μωρο του ανατολικου μπλοκ ....
ποτακι κουβεντουλα και χορος ....
το εχω σιγουρακι οτι θα γαμησω. ...

Μεχρι που εγω πηγα για μερικα λεπτα στην τουαλετα και στον γυρισμο βλεπω ολανδο τυφλα στο μεθυσι ... με το πουλι εξω (οντως) να τριβετε στο μωρο ....
πηγα και εγω ο (μαλακο)ιπποτης να την σωσω !
.....
μετα απο 15 λεπτα του επαιρνε πιπα στην παραλια ....

η αντιδραση μου ηταν σαν την δικια σου ...
αλλα εμαθα ...

[size=13pt]1. πιο πιθανο να βγαλεις γκομενα με το πουλι εξω παρα με το πουλι μεσα[/size]
και το πιο σημαντικο
[size=13pt]2. οταν εχεις στριμωξει το γκομενακι ΔΕΝ πας για κατουρημα! ... στην αναγκη τα κανεις πανω σου [/size]
:heavymetalbig:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Φίλε μήπως ήταν κάνα CG κι απλά σε είδε ψαρωμένο και δεν σου είπε τίποτα αλλά περίμενε να της πεις εσύ κάτι? :grin:
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Πριν 14 χρονια .... κρητη χερσονησο !
εχω κανει πεστικη φοβερη με φοβερες ατακες σε μωρο του ανατολικου μπλοκ ....
ποτακι κουβεντουλα και χορος ....
το εχω σιγουρακι οτι θα γαμησω. ...

Μεχρι που εγω πηγα για μερικα λεπτα στην τουαλετα και στον γυρισμο βλεπω ολανδο τυφλα στο μεθυσι ... με το πουλι εξω (οντως) να τριβετε στο μωρο ....
πηγα και εγω ο (μαλακο)ιπποτης να την σωσω !
.....
μετα απο 15 λεπτα του επαιρνε πιπα στην παραλια ....

η αντιδραση μου ηταν σαν την δικια σου ...
αλλα εμαθα ...

[size=13pt]1. πιο πιθανο να βγαλεις γκομενα με το πουλι εξω παρα με το πουλι μεσα[/size]
και το πιο σημαντικο
[size=13pt]2. οταν εχεις στριμωξει το γκομενακι ΔΕΝ πας για κατουρημα! ... στην αναγκη τα κανεις πανω σου [/size]
:heavymetalbig:
Μένω άναυδος από την ιστορία σου φίλε

Πραγματικά σοκ

Ευχαριστώ για τη μοιρασιά

 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.380
Πόντοι
2.646
Τύπε, αν ήσουν πρωταγωνιστής στη σιρίνα, θα ήσουν ο γιατρός.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.104
Πόντοι
3.786
Συμβαίνουν αυτά τρούμπα και να θυμάσαι μόνο η μάνα του φευγάτου δεν έκλαψε ποτέ.

Καλό όμως είναι να μαθαίνουμε από τα λάθη μας: Πόνταρες στο λάθος άλογο μαν, αυτό που συνέβη μπροστά στα μάτια σου θα συνέβαινε έτσι και αλλιώς. Θα σε στενοχωρήσω αλλά δε νομίζω να την έτρωγες ποτέ τη γκόμενα. Ανταλλάξατε τηλέφωνα για να σε ξεφορτωθεί και σου υποσχέθηκε συνάντηση για κάποια άλλη στιγμή που δε θα ερχόταν δυστυχώς ποτέ. Για αυτό μαν όταν βλέπεις κοπέλα που χαμογελά ψυχρά, της βγάζεις τα λόγια με το τσιγκέλι, εσύ την κοιτάς στα μάτια και αυτή κοιτάζει αλλού - τότε μην κερνάς τίποτα και φύγε τρέχοντας. Και χωρίς ευγενική πρόφαση. Για να καταλάβει ότι δεν είσαι θύμα της. Πλήρωσε μόνο τα δικά σου και ρίξτης άκυρο πριν σου ρίξει εκείνη.

Διόρθωσέ με αν κάνω λάθος: Η κοπέλα ήταν μόνη της σε μπαρ;
Άρα ήθελε να πηδηχτεί. Αλλά είχε συγκεκριμένα πρότυπα. Ίσως είχε ραντεβού με τους άλλους δύο και εσένα σου μιλούσε για να μη βαριέται.

Αλάνι και εγώ έχω βρεθεί σε ανάλογα σκηνικά και πολλοί άλλοι. Οι χυλόπιτες πονάνε αλλά για να πας μπροστά πρέπει να μη μένεις στις αποτυχίες.

Πάμε για άλλα

 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777

η ζωή είναι πόνος, μαθαίνουμε μέσα από αυτόν, αποκλειστικά και μόνο.
Το μάθημα εδώ είναι για τη λάθος κρίση σου, μάθε από το λάθος σου και μην το επαναλάβεις.
Αν το καταφέρεις αυτό έχεις κάνει ένα βήμα μπροστά.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Συμβαίνουν αυτά τρούμπα και να θυμάσαι μόνο η μάνα του φευγάτου δεν έκλαψε ποτέ.

Καλό όμως είναι να μαθαίνουμε από τα λάθη μας: Πόνταρες στο λάθος άλογο μαν, αυτό που συνέβη μπροστά στα μάτια σου θα συνέβαινε έτσι και αλλιώς. Θα σε στενοχωρήσω αλλά δε νομίζω να την έτρωγες ποτέ τη γκόμενα. Ανταλλάξατε τηλέφωνα για να σε ξεφορτωθεί και σου υποσχέθηκε συνάντηση για κάποια άλλη στιγμή που δε θα ερχόταν δυστυχώς ποτέ. Για αυτό μαν όταν βλέπεις κοπέλα που χαμογελά ψυχρά, της βγάζεις τα λόγια με το τσιγκέλι, εσύ την κοιτάς στα μάτια και αυτή κοιτάζει αλλού - τότε μην κερνάς τίποτα και φύγε τρέχοντας. Και χωρίς ευγενική πρόφαση. Για να καταλάβει ότι δεν είσαι θύμα της. Πλήρωσε μόνο τα δικά σου και ρίξτης άκυρο πριν σου ρίξει εκείνη.

Διόρθωσέ με αν κάνω λάθος: Η κοπέλα ήταν μόνη της σε μπαρ;
Άρα ήθελε να πηδηχτεί. Αλλά είχε συγκεκριμένα πρότυπα. Ίσως είχε ραντεβού με τους άλλους δύο και εσένα σου μιλούσε για να μη βαριέται.

Αλάνι και εγώ έχω βρεθεί σε ανάλογα σκηνικά και πολλοί άλλοι. Οι χυλόπιτες πονάνε αλλά για να πας μπροστά πρέπει να μη μένεις στις αποτυχίες.

Πάμε για άλλα
Μόνη της αλλά είχε μια φίλη που δούλευε στο μπαρ και που και που μιλούσαν.
Η παρήγορη σκέψη ήταν αυτή που λες μάγκα...πως είχε ήδη ραντεβού με τους άλλους.

Φυσικά και δεν επέμεινα και έφυγα

Πόνος όπως σωστά το είπες

Όχι μόνο επειδή απορρίφθηκα για καλύτερα αρσενικά αλλά γιατί και οι τυπάδες αγνόησαν την παρουσία μου λες και ήμουν κουνούπι.

Σκληρό
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
6
Ακου μαγκα μου....γκομενα ΔΕΝ κερνας... μονο στο πρωτο ραντεβου....ΟΧΙ πριν την γνωρισεις....Επισης οταν βλεπεις καποια στο μπαρ να μιλαει με αλλους τυπους ενω πρωτα μιλουσε μαζι σου...ΔΕΝ ξαναπηγαινεις σε αυτην αλλα σε καποια αλλη μεσα στο μπαρ...Να δει οτι μιλας με αλλη ή και αλλες και οχι οτι περιμενεις απο αυτη..εκει το εχασες...Επισης μαλλον οταν πηγες τουαλετα επρεπε να την παρεις μαζι σου και να την πηδηξεις...την υποτιθεται χαμηλοβλεπουσα...
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.343
Like
10.846
Πόντοι
3.556
Τυπε, θα ακουστει σκληρο αλλα ο σωστος τιτλος για την ιστορια σου δεν ειναι "μου εφαγαν τη γκομενα" αλλα "με εγραψε η γκομενα για δυο φουσκωτους"

Αν σε γουσταρε, θα εριχνε ακυρο στους φουσκωτους και θα περιμενε να βγεις απ την τουαλετα και να πατε να γαμηθειτε μαζι

sxesi_4.jpg
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
6
Μόνη της αλλά είχε μια φίλη που δούλευε στο μπαρ και που και που μιλούσαν.
Η παρήγορη σκέψη ήταν αυτή που λες μάγκα...πως είχε ήδη ραντεβού με τους άλλους.

Φυσικά και δεν επέμεινα και έφυγα

Πόνος όπως σωστά το είπες

Όχι μόνο επειδή απορρίφθηκα για καλύτερα αρσενικά αλλά γιατί και οι τυπάδες αγνόησαν την παρουσία μου λες και ήμουν κουνούπι.

Σκληρό
Επισης για πιο λογο θεωρεις οτι οι τυποι ειναι καλυτερα αρσενικα απο σενα ρε μαγκα;Το γραφει στο κουτελο τους;;Μαν μου ολα ειναι στο μυαλο...το οτι καποιος ειναι πχ εμφανισιακα καλυτερος αν θες,δεν σημαινει οτι ειναι ανωτερος...Και εγω εχω παιξει με πολλες τουριστριες.... παρα πολλες...στις 10 εφαγα, στις 200 εμεινα με το πουλι στο χερι...και δεν με νοιαζει η απορριψη...αλλα για να μην σε νοιαζει η απορριψη πρεπει να εχεις προσπαθησει και να εχεις φαει πολλες απορριψεις...Εγω εχω μια αλλη νοοτροπια...περναω καλα κοιταζω την παρτη μου και οποια γουσταρει.. την κανονιζω αναλογως..οποια δεν γουσταρει....στην καραπουτσακλαρα μου...ετσι να σκεφτεσαι.....και εμενα μια τουριστρια περυσι στην χερσονησο.. ενα μαλακισμενο 19αρικο...χορευε με αντρες γυρω γυρω και οταν πλησιασα και εγω με σταματησε με το χερι της...βαρυ; βαρυ...Μετα ξεκιναω και χορευω με μια φιλη της και αυτη και ολες οι αλλες οι φιλες της με παρακαλουσαν να μην την πηδηξω γιατι ηταν μεθυσμενη...εγω παντως την εστησα σε μια γωνια που δεν ειχε φωτα και την πεθανα στα γαμησια...μετα πηγα παλι για χορο και το μαλακισμενο το 19αρικο εβγαινε απο τουαλετα...χορευω και οταν περναει απο μπροστα μου...πανω στο χορο και επιτηδες φυσικα της παιζω μια με τον αγκωνα μου..αλλα αυτη νομιζε οτι το εκανα πανω στο χορο και αυτο φυσικα ηθελα να νομιζει...κοντοσταθηκε λιγο αλλα δεν μου ειπε κατι,εφυγε...πηδηξα και την φιλη της...εφαγε και αγκωνιδι.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Φίλε δεν τρέχει τίποτα , μια χαρά είσαι. Η τύπισσα μπορεί να ήταν βιζιτού που ψώνιζε από το μέρος που πήγες.Απλά ήλθαν άλλοι επαγγελματίες και την πήραν για δουλειά!  Όλη η νυκτερινή ζωή έχει γίνει ένα ψωνιστήρι.Θα φέρω δύο παραδείγματα , μια γνωστή καφετέρια και μια ντίσκο της παραλιακής.Συχνάζουν οι βιζιτούδες με τους νταβατζήδες τους εκεί και κάνουν παιχνίδι.Κατά τα άλλα τα δύο κέντρα είναι καθωσπρέπει.'Ολοι μαζί καλοί και κακοί.Αυτά συμβαίνουν όταν η μαφία αγοράζει τα πάντα σε μια κωλοχώρα σαν την δική μας!   :sunglasses:
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.202
Πόντοι
8.646
θα ήθελα επίσης να συμπληρώσω στην ιστορία μου - που είναι πέρα για πέρα αληθινή - και μια trivial λεπτομέρεια.
όπως έγραψα, τις γαμούσα 2 ώρες και 25 λεπτά ακριβώς. ειδικά τη μία που γούσταρα πάρα πολύ την είχα σκίσει.
οπότε διαλυμένη πια μου λεει το επικό "θες να κατουρήσεις λιγάκι"?
εγώ όμως είχα ήδη κατουρήσει όπως ξέρετε...οπότε...
από κει βγήκε το πασίγνωστο πλέον "κατούρα και λίγο"  :heavymetalbig:
το κατουρα να φυγουμε  :grin: ξερεις της ριζες του  :think: :headbaning1: :headbaning2:
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
H εμπειρία κερδίζετε από λάθη
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.308
Πόντοι
17.311
Πιάνεις ωραία κουβεντούλα στο μπαρ με τύπισσα

Ανταλλάσεις χαμόγελα χειρονομίες

Μιλάτε για τα πάντα

Ανταλλάσεις τηλεφωνα

Σου λέει τα καλύτερα κοπλιμέντα

Ώσπου σκάνε μύτη ένας λευκός γεμάτος μυς και τατουάζ κι ένας γυμνασμένος αράπης με σκουλαρίκι στη μύτη

Ενώ εσύ είσαι τουαλέτα

Όταν επιστρέφεις τους βλέπεις να έχουν στριμώξει την "χαμηλοβλεπούσα" ευαίσθητη με ματιές γεμάτες νόημα νεράιδα.

Πάω φυσικά να την πάρω από εκεί να τη "σώσω"

Και μου λέει "όχι τώρα"

Μετά από λίγο άναυδος να βλεπω τη γκομενα να τριβεται στον αραπη ενω ο λευκος να την εχει απο κπροστα και να εχει κολλησει τη μουρη του στο μπουστο της.

Μη τα πολυλογω τελικα τη φορτωσαν και οι δυο και εφυγαν.

Κανονικο φορτωμα στην πλατη.

Κι εγω ουτε που υπηρχα.

Σας εχει τυχει αναλογη φαση μαγκες;

Υγ1 δεν τρολαρω

Υγ2 θα φαω δουλεμα απο πολλους σας-δεκτο μαγκες

Λαθος μερα διαλεξες, αλλα κοψε τις τσοντες για αρχη :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom