Νέα

Συνοδεία σε 2μερο σε νησί ή μια ολόκληρη μέρα σε 5στερο της παραλίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα telos1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 184
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
τα 24ωρα με κολ γκιρλ, ειδικά γραφείο, δεν είναι vfm με την καμία.
εκτός κι αν απλά έχεις πολύ χρήμα και δεν σε νοιαζει...
συμφέρει κάποια συμφωνία με ανεξάρτητη που έχεις συναντήσει 3-4 φορές και τα βρίσκετε καλά...
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
τα 24ωρα με κολ γκιρλ, ειδικά γραφείο, δεν είναι vfm με την καμία.
εκτός κι αν απλά έχεις πολύ χρήμα και δεν σε νοιαζει...
συμφέρει κάποια συμφωνία με ανεξάρτητη που έχεις συναντήσει 3-4 φορές και τα βρίσκετε καλά...
Αυτες που εχω γνωρισει εγω δεν μπορουσαν λεει να λειψουν τοσο πολυ...Και μια ζητησε τα μαλλια της κεφαλης της, ενω ηταν του 7 ενω η δικια μου 9αρι γεματο...Καντε και καμια προταση σε πμ ντε...
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
Αυτες που εχω γνωρισει εγω δεν μπορουσαν λεει να λειψουν τοσο πολυ...Και μια ζητησε τα μαλλια της κεφαλης της, ενω ηταν του 7 ενω η δικια μου 9αρι γεματο...Καντε και καμια προταση σε πμ ντε...
φίλε πρέπει να την έχεις συναντήσει.
όλα τα άλλα είναι ρουλέτα....
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.057
Κριτικές
27
Like
17.394
Πόντοι
7.415
Πω ρε μαλακα κλαουνα και μιζερια να πουμε. Τα δικα του λεφτα χαλασε. Το ηθελε,το εκανε,περασε γαματα και τελος. Μπραβο ρε μαγκα,καλα εκανες και αμα περασες κ ωραια,ακομα καλυτερα. Ποια πηρες?
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Πω ρε μαλακα κλαουνα και μιζερια να πουμε. Τα δικα του λεφτα χαλασε. Το ηθελε,το εκανε,περασε γαματα και τελος. Μπραβο ρε μαγκα,καλα εκανες και αμα περασες κ ωραια,ακομα καλυτερα. Ποια πηρες?
Aπο γραφειο σε ρεπο της...
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Λοιπον κυριοι...
Αφιξη πρωτος στο παραλιακο χοτελ γυρω στις 14.00
Κανονιζω τα περι αφιξης κτλ. παω μπανγκαλοου, αφηνω τη βαλιτσα μου αλλαζω ενδυμασια σε "εραστης σε διακοπες"
Ερχεται το κοριτσι με το ραδιοταξι στις 15.30
Παραλαμβανω και την παω στο μπανγκαλοου. Αφηνει και αυτη το βαλιτσακι της και μου λεει παμε μπανιο.
Βαζουμε μαγιο και παμε πισινα. Μοχιταρες, 1-2 βουτιτσες και πισω στο μπανγκαλοου για ντουζ μαζι.
Χαδακια, αλληλοπλυσιματακι και μια πιπουλα για το καλως ηρθατε.
Κατεβαινουμε κατω για φαγητο. Ψαρακι, καραβιδοψυχουλες, χταποδακι και κρασι.
Γυρω στις 18.30 παμε πισω στο μπανγκαλοου για λιγη ξεκοραση...Μπα...
Πιπα δυνατη, γλυψημο απο μερους μου, καποτα και επιτοπου στησιμο για σεμιναριο στα 4 η κυρια...
Εδωσα μια τιμια μαχη 10 λεπτων με θεα τον καταπληκτικο της κωλο, στην αρχη αργα για να φορμαρει καλα το μουνακι της και υστερα δυνατες πουτσιες με κραυγουλες καυλωτικες απο μερους της!
Αφου ξεπλυθηκαμε, ξαπλωσαμε αγκαλιτσα, λιγο κουβεντα και λογοκοιμηθηκαμε για καμια ωρα ισως περισσοτερο.
Γυρω στις 21.00 κατεβηκαμε για καφε. Πολυ ωραια η παρεα της, κουβεντιασαμε πολλα πραγματα και ηταν ευχαριστα πολυ.
Κατα τις 22.30 πηγαμε παλι για ελαφρυ φαγητο και μετα απο 2-3 ποταρες στο μπαρ...
Γυρω στις 1 πηγαμε πισω στο μπανγκαλοου για το κυριως πιατο της ιστοριας.
Μεχρι τουλαχιστον τις 4 με τελειωσε δυο φορες...
Με ενδιαμεσα ντουζ και κουβεντα και την σαμπανιτσα μας...
Πιπες δυνατες, γλυψιματα εκατερωθεν, υγρα πολλα...
Ιεραποστολικο πολυ για οπτικη επαφη με τις ΜΑΤΑΡΕΣ της, λιγο πλαι, λιγο doggy, τελειωματα μια στο σκουφι και μια βυζια.
Φυσικα πηραμε στη δευτερη φορα και το οχυρο της πισω κινησης!!!
Εκει πρεπει πραγματικα να εχυσε δυνατα ο μουναρος γιατι δυσκολα προσποίησε τετοιους σπασμους...
Κοιμηθηκαμε αγκαλια και επειδη ειχα κανονισει late check out μειναμε στο κρεβατι μεχρι τις 12 το μεσημερι.
Αφου καναμε και ενα πρωινο σεξ πολυ ρομαντικ και gfe, πλυθηκαμε, ετοιμαστήκαμε και πηγαμε για καφε και κατι ελαφρυ για το στομαχι.
Το ραδιο ταξι την πηρε γυρω στις 14.30 και μιση ωρα μετα εφυγα και εγω.
Εν κατακλειδι...
1000 Ευρω η κοπελα και καπου 800-900 ολα τα υπολοιπα.
Μιλαμε για γυναικα καπου 1.70, 55 κιλα, στηθος δυαρι στητο, κορμαρα και ματια καταγαλανα να πεθαινεις...
Εμενα η εμπειρια θα μου μεινει αξεχαστη...

Υρ. Δεν ξερω τι αλλο να προσθεσω, δεχομαι ερωτησεις!
Ωραίος βρε τύπε, αφού το φχαριστίθηκες και αφού από ότι κατάλαβα έδωσες γύρο στο ένα μηνιάτικο σου και σχεδόν ξεπέρασες και κάποια δικά σου ώρια ευχαρίστησης.
Μην ακούς τα σχόλια, άλλοι έχουν δώσει, αρκετά περισσότερα, από ένα δικό τους μηνιάτικο σε 1-7 μέρες και δεν εκπλήρωσαν τις δικές τους απαιτήσεις ούτε στο μισό από ότι θα θέλανε.

Εμένα προσωπικά η εμπειρία μου φαίνεται "λίγη" αλλά όπως είπα και πριν στα δικά σου δεδομένα μοιάζει να ήταν αρκετή γιατί ζητούσες συγκεκριμένη ένταση και κάποιες πολυτέλειες. Ισως και παραπάνω από κάποια όρια.

Δεν μπορω εκει ρε φιλε...Με τη καμια ομως...

είσαι άτυχος, είναι άλλη φάση και αυτά. να ξεκινάς δευτέρα να τις πέρνεις όλες και στις 3 βάρδιες για 3 μέρες με λίγα διαλείμματα για αναπλήρωση υγρών και ίσως λίγο φαγητό, άντε και όταν τις έχεις προλάβει όλες πριν τελειώσει η βάρδια, να ρίχνεις 1-2 ώρες ύπνο
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Ωραίος βρε τύπε, αφού το φχαριστίθηκες και αφού από ότι κατάλαβα έδωσες γύρο στο ένα μηνιάτικο σου και σχεδόν ξεπέρασες και κάποια δικά σου ώρια ευχαρίστησης.
Μην ακούς τα σχόλια, άλλοι έχουν δώσει, αρκετά περισσότερα, από ένα δικό τους μηνιάτικο σε 1-7 μέρες και δεν εκπλήρωσαν τις δικές τους απαιτήσεις ούτε στο μισό από ότι θα θέλανε.

Εμένα προσωπικά η εμπειρία μου φαίνεται "λίγη" αλλά όπως είπα και πριν στα δικά σου δεδομένα μοιάζει να ήταν αρκετή γιατί ζητούσες συγκεκριμένη ένταση και κάποιες πολυτέλειες. Ισως και παραπάνω από κάποια όρια.



είσαι άτυχος, είναι άλλη φάση και αυτά. να ξεκινάς δευτέρα να τις πέρνεις όλες και στις 3 βάρδιες για 3 μέρες με λίγα διαλείμματα για αναπλήρωση υγρών και ίσως λίγο φαγητό, άντε και όταν τις έχεις προλάβει όλες πριν τελειώσει η βάρδια, να ρίχνεις 1-2 ώρες ύπνο
Δεν ειναι ενα μινιατικο μου ευτυχως. Ετσι το ειχα φανταστει και ετσι το εκανα. Εαν μπορεσω θα προχωρησω και σε πιο δυνατες καταστασεις. Οι διασυνδεσεις ειναι το μυστικο.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Δεν ειναι ενα μινιατικο μου ευτυχως. Ετσι το ειχα φανταστει και ετσι το εκανα. Εαν μπορεσω θα προχωρησω και σε πιο δυνατες καταστασεις. Οι διασυνδεσεις ειναι το μυστικο.

Δεν θα σου ζητήσω δήλωση, υπέθεσα λίγο λιγότερα από μηνιάτικο, αν είναι αρκετά λιγότερα, τόσο το καλύτερο για εσένα.
Ξαναλέω αφού ζητούσες ένταση και την είχες μπράβο σου. Όπως κατάλαβες οι περισσότεροι από εμάς (κι εγώ μέσα) ζητάμε ποσότητα και ποικιλία.
Για πρώτη φορά ειδικά. καλά πήγες και αν κοιτάξει κανείς τους καταλόγους πόσα αρχικά ζητάνε (ακόμα και 7άρια ή και χειρότερες όπως είπες) για 24ώρο καλά σου βγήκε.
Μπορείς φυσικά και ακόμα καλύτερα, μιας και η κοπέλα και έζησε πράγματα που με άλλους δεν θα ζούσε και πραγματική ώρα "έκδοσης" δεν είχε πάνω από 4ώρο. Γιατί τα έχεις μεν, να τα χαίρεσαι και να τα γλεντάς αλλά όχι να τις καλομαθαίνεις, να μπορείς να περνάς καλά για πάντα!
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
529
Κριτικές
8
Like
1.772
Πόντοι
366
Τύπε ,πας μπανγκοκ με 400 ευρώ. Μενεισ 4 μέρες με 50 τη μέρα (200)Χτυπάς μετά Πουκε ,με γκομενα που ψαρεύεις άμεσα από Τιντερ Πριμιουμ(20 ευρώ). Εισητηρια με βιεττζετ που έχει τα καβλακια,70 ευρώ και για τους δυο.
Πουκε πληρώνεις και τα της γκόμενας. Τριαστερο ξενοδοχείο με 30 ευρώ ,για δέκα μερούλες (300 σύνολο).

Φαγιά ,50 τη μέρα και πολλά λέω ,σύνολο 500

Αλλα 500 για ποτάκια ,βιάγκρα ,καποτες,ταξί και καμία εκδρομή σε σιμιλαν η φιφι.Θα βάλεις τη γκομενα να κάνει τη μετάφραση/διαπραγμάτευση.

Σύνολο 2 χιλιάρικα και έχεις girlfriend experience.

Κάτσε δώστα στη βίζιτα να πούμε που θα της τα φάει ο νταβάς μετά
me 400 ευρω μπανγκοκ τι λες ρε συ με τι κολυμποντας?
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.057
Κριτικές
27
Like
17.394
Πόντοι
7.415
Χρηστάρα χαλάνε την πιάτσα!

:woldman:
Η πιατσα bro εχει χαλασει απο τοτε που ολες αρχισαν να ζητανε minimum 150 την ωρα. Βρισκεται κοσμος και τα σκαει. Μη σου φανει περιεργο που η πιατσα θα χαλασει ακομα περισσοτερο σε κανα χρονο που θα το πανε ολες 200. Η αλλη το ειχε 160 και το ανεβασε 170,της λεω πως κ ετσι? Μου λεει ολα ανεβηκαν,ανεβαζω κ γω.
 

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
14
Like
1.905
Πόντοι
2.477
Θα σου μιλήσω ως έμπειρος στο θέμα.

Καταρχήν πρέπει να ξέρεις έστω και λίγο την κοπέλα. Πώς θα πάει μαζί σου τριήμερο ενώ δε σε ξέρει;

Δεύτερον να δεις ότι έχετε χημεία. Τριήμερο Σαρωνίδα θα φύγει ακάποτο, ύπνο μαζί, χαχαχού κτλ. Αμα δε ταιριάζετε καθόλου πώς θα τη βγάλεις τρεις μέρες;

Του γραφείου θα κοστίσει διπλά γιατί πληρώνεις και το γραφείο. Επίσης θα της σπάσουν τ’ αρχιδια με κλήσεις. Άστο.

Τέταρτον, τι γλώσσα θα μιλάει. Γραφείου είναι όλες ντα μπλιατ και κάθε μέρα βιντεοκλήση με τα παιδιά τους.

Γι’ αυτό, παρε σειρά τις Ελληνίδες ανεξάρτητες είτε από το σάιτ εδώ είτε από το εσκορτνιουζ. Αυτές που χρεώνουν πχ 100 το δίωρο κτλ, και πες «αυτός είμαι, με λένε Σακη, έχω λεφτά αλλά όχι παρέα, παμε ένα τριήμερο εκεί». Αν θέλει, θα έρθει. Αν δε θέλει πας στην επόμενη.

Αλλιώς βρες γραφείου ξένες που παίρνουν λιγότερα τύπου κανεσεξ, στούντιο, ή ακόμα καλύτερα μέσω μαμπα εφαρμογής. Εκεί θα σου βγει ακόμα πιο φτηνά. Ανάλογα και γιατί την θες. Αν την θες για γαμησια και αραγμα, προχώρα. Αν την θες για συνοδεία να βλέπουν τι μουνι κυκλοφορείς, πρέπει να πάρεις γραφείου.

Αλλιώς παρε εμένα, θα παίξουμε και ταβλακι, θα γελάσουμε, και αντί να τα φας στην πρώτη άσχημη τριτοτέταρτη βίζιτα, μπορούμε πολύ απλά να τα βαλουμε στο στοιχημα με το σύστημα μου και να τετραπλασιασουμε.

Η απόφαση δίκη σου.
Τι παράσταση έδωσες ρε τυπε; Είσαι θεός
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η πιατσα bro εχει χαλασει απο τοτε που ολες αρχισαν να ζητανε minimum 150 την ωρα. Βρισκεται κοσμος και τα σκαει. Μη σου φανει περιεργο που η πιατσα θα χαλασει ακομα περισσοτερο σε κανα χρονο που θα το πανε ολες 200. Η αλλη το ειχε 160 και το ανεβασε 170,της λεω πως κ ετσι? Μου λεει ολα ανεβηκαν,ανεβαζω κ γω.
Με την βενζίνη στο θεό, λογικό είναι
 

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
14
Like
1.905
Πόντοι
2.477
Ναι σορρυ για την λάθος παράθεση. Για Ελληνίδες ανεξάρτητες έχω πάει με μόλις δύο. Προσπάθησα πρόσφατα άλλη μια. Και άλλες δύο που ήθελα το τηλέφωνο τους είναι δυσεύρετο οπότε σταρχιδια μου.
Από αυτές που έχω πάει η μία σταμάτησε και άλλη ζητάει 200 την ώρα. 200 την ώρα τα έχω για πασατέμπο αλλά δεν της τα δίνω γιατί δεν τα αξίζει ούτε σαν γυναίκα ούτε σαν χαρακτήρας.
Να σου δώσω την δικιά μου που μου ζει πρήξει τα αρχιδια να την πάω διακοπές;
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
203
Like
1.635
Πόντοι
201
Να σου δώσω την δικιά μου που μου ζει πρήξει τα αρχιδια να την πάω διακοπές;
Σωστός ζούμε ολοι τα ίδια τελικά το πριξιμο πάει σύννεφο κ όταν ζητάς εσύ κάτι .........καλά κρασιά!!
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Σωστός ζούμε ολοι τα ίδια τελικά το πριξιμο πάει σύννεφο κ όταν ζητάς εσύ κάτι .........καλά κρασιά!!
Με αυτα τα χρήματα που λέτε παίδες κάνω εγώ την γκόμενα για συνοδεία σε τριήμερη εκδρομή και με γούστα
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
739
Like
900
Πόντοι
86
Λοιπον κυριοι...
Αφιξη πρωτος στο παραλιακο χοτελ γυρω στις 14.00
Κανονιζω τα περι αφιξης κτλ. παω μπανγκαλοου, αφηνω τη βαλιτσα μου αλλαζω ενδυμασια σε "εραστης σε διακοπες"
Ερχεται το κοριτσι με το ραδιοταξι στις 15.30
Παραλαμβανω και την παω στο μπανγκαλοου. Αφηνει και αυτη το βαλιτσακι της και μου λεει παμε μπανιο.
Βαζουμε μαγιο και παμε πισινα. Μοχιταρες, 1-2 βουτιτσες και πισω στο μπανγκαλοου για ντουζ μαζι.
Χαδακια, αλληλοπλυσιματακι και μια πιπουλα για το καλως ηρθατε.
Κατεβαινουμε κατω για φαγητο. Ψαρακι, καραβιδοψυχουλες, χταποδακι και κρασι.
Γυρω στις 18.30 παμε πισω στο μπανγκαλοου για λιγη ξεκοραση...Μπα...
Πιπα δυνατη, γλυψημο απο μερους μου, καποτα και επιτοπου στησιμο για σεμιναριο στα 4 η κυρια...
Εδωσα μια τιμια μαχη 10 λεπτων με θεα τον καταπληκτικο της κωλο, στην αρχη αργα για να φορμαρει καλα το μουνακι της και υστερα δυνατες πουτσιες με κραυγουλες καυλωτικες απο μερους της!
Αφου ξεπλυθηκαμε, ξαπλωσαμε αγκαλιτσα, λιγο κουβεντα και λογοκοιμηθηκαμε για καμια ωρα ισως περισσοτερο.
Γυρω στις 21.00 κατεβηκαμε για καφε. Πολυ ωραια η παρεα της, κουβεντιασαμε πολλα πραγματα και ηταν ευχαριστα πολυ.
Κατα τις 22.30 πηγαμε παλι για ελαφρυ φαγητο και μετα απο 2-3 ποταρες στο μπαρ...
Γυρω στις 1 πηγαμε πισω στο μπανγκαλοου για το κυριως πιατο της ιστοριας.
Μεχρι τουλαχιστον τις 4 με τελειωσε δυο φορες...
Με ενδιαμεσα ντουζ και κουβεντα και την σαμπανιτσα μας...
Πιπες δυνατες, γλυψιματα εκατερωθεν, υγρα πολλα...
Ιεραποστολικο πολυ για οπτικη επαφη με τις ΜΑΤΑΡΕΣ της, λιγο πλαι, λιγο doggy, τελειωματα μια στο σκουφι και μια βυζια.
Φυσικα πηραμε στη δευτερη φορα και το οχυρο της πισω κινησης!!!
Εκει πρεπει πραγματικα να εχυσε δυνατα ο μουναρος γιατι δυσκολα προσποίησε τετοιους σπασμους...
Κοιμηθηκαμε αγκαλια και επειδη ειχα κανονισει late check out μειναμε στο κρεβατι μεχρι τις 12 το μεσημερι.
Αφου καναμε και ενα πρωινο σεξ πολυ ρομαντικ και gfe, πλυθηκαμε, ετοιμαστήκαμε και πηγαμε για καφε και κατι ελαφρυ για το στομαχι.
Το ραδιο ταξι την πηρε γυρω στις 14.30 και μιση ωρα μετα εφυγα και εγω.
Εν κατακλειδι...
1000 Ευρω η κοπελα και καπου 800-900 ολα τα υπολοιπα.
Μιλαμε για γυναικα καπου 1.70, 55 κιλα, στηθος δυαρι στητο, κορμαρα και ματια καταγαλανα να πεθαινεις...
Εμενα η εμπειρια θα μου μεινει αξεχαστη...

Υρ. Δεν ξερω τι αλλο να προσθεσω, δεχομαι ερωτησεις!
Χώρα καταγωγής ; Τα μουνια σε παρατηρούσαν η οχι
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.840
Like
27.219
Πόντοι
5.906
Τις είδαμε και αυτές.
Που τις πήραμε με μια κιλοτα και ένα ζευγάρι γόβες της πλάκας και μετά δεν τους έφτανε ούτε το χαβιάρι...
Άσε ρε φίλε...
Οι καλύτερες γυναίκες είναι αυτές που υπάρχουν μόνο στη φαντασία μας...
Σε πάω με χιλια τυπε!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: telos1

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.840
Like
27.219
Πόντοι
5.906
Με τα ίδια λεφτά τσίμπαγες ανεξάρτητη Ρωσίδα σπονσορετα.... χτυπούσες και κυκλαδίτικο μικρό νησάκι....
Και για μία βδομαδουλα θα το ζούσες σαν ταινία!

:wink:

Και μετά ξύπνησες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom