Νέα

Συνοδεία σε 2μερο σε νησί ή μια ολόκληρη μέρα σε 5στερο της παραλίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα telos1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 184
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Καλησπέρα, όλοι τα ίδια λένε και επαναλαμβάνουν. Τα νησιά και όχι μόνο είναι γεμάτα με βίζιτες που κάνουν διακοπές με σπόνσορες. Αν δεν βρέξεις κώλο ψάρι δεν θα φας ... Εφόσον έχεις πακέτο και εμφάνιση δεν νομίζω να συναντήσεις ιδιαίτερο προβλημα στο social time του weekend εκτός αν η άλλη είναι στατοψυχη οπότε την στέλνεις με το καλημέρα γιατί πολύ απλά θα στο βγάλει από την μύτη. Ξέρω αρκετούς που κάνουν διακοπές μόνο με βίζιτες χρόνια τωρα. Παλιά που κάναμε κάτι bachelor σε Αίγινα και Λουτράκι και φέρναμε τεμάχια από Αθήνα για long date είχαμε συναντήσει τα εξής πρόβληματα με ανεξάρτητες. Κάποιες κάνουν πολλά ραντεβού την μέρα ειδικά ΣΚ και δεν τους συμφέρει το weekend εβγαζαν πιο πολλά στην Αθήνα με το πελατολόγιο τους . Οπότε μας έριχναν άκυρο. Επίσης κάποιες άλλες δούλευαν κρυφά από την σχέση τους και δεν είχαν δικαιολογία για να λείψουν για μέρες ...

Τότε όμως είχαμε καλά connai από μια παλια μεγαλοβίζιτα που τις ήξερε όλες.

Καλή τύχη καλά να περάσεις !!!
Ευχαριστώ πολύ αδερφέ.
Χρήσιμο το ποστ σου.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
η ερωτηση πηγαινε στον συναγωνιστη που εβγαλε πρυπολογισμο για ταιλανδη,αλλα δεν μας ειπε ποσα θα παρει η ταιλανδεζα
εκτος κ αν εννοει οτι το φαι που θα τρωει καθε μερα θα ειναι η πληρωμη της :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και το σκληρό δυτικό πήδημα
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Ευχαριστώ πολύ αδερφέ.
Χρήσιμο το ποστ σου.
Παρακαλώ μακάρι να μπορούσα να σου προτείνω κάποια να κλείσεις και να πέρναγες ζάχαρη. Μην ξεχάσεις μετά το πέρας του date να κάνεις μια βόλτα από τα θέματα: μάτι πάντου... , Φώτο από κοπέλες του χώρου και ματι σε ελληνικές παραλίες με τα ανάλογα πόστ με φώτο !!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: telos1

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
Καμία. Γιαυτό θα γαμαω πουτανες μέχρι να μη μου σηκώνεται πια.
φροντισε η επιστημη και για αυτο,
θα σου σηκωνεται μεχρι να βαρεθεις ή να τα τιναξεις
οποιο ερθει πρωτο :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Εγώ θα έλεγα στον Γιώργο να παίξει το ΣΚ του σε ένα τριπλό φωτιά που θα βαλω απόψε με απόδοση 7-8 και να σαλπάρουμε μετά για Ινδονησία που έχει κάτι ladyboys περίφημα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: telos1
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
μαγκες παμε τρενο!
σουρωμενος απο βιβλια χωρα και σαμπανια!
φανταστικα!
θα ενημερωσω!
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
439
Like
517
Πόντοι
81
Βασικά μιλάς τη γλώσσα μου.
Δοκίμασα με τα δύο γραφεία που συνεργάζομαι να βρω μια από αυτές που όπως λες θα μου ταιριάζει και λίγο.
Μία που μου άρεσε πολύ έφυγε
Μία που μου αρέσει πολύ φεύγει εντός της εβδομάδας
Μία άλλη μου λέει μίλα με το γραφείο αλλά από τον τρόπο της κατάλαβα ότι δεν παίζει...
Πηγα στο λόμπι του ιντερκοντινενταλ να δω εάν παίζουν ακόμα οι γατούλες... Τίποτα (αλήθεια εκεί τι παίζει τις διωξανε?)
Σίγουρα πριν κάνω κίνηση και εγώ θέλω να προηγηθούν 1-2 ραντεβού να δω που βρίσκομαι
Ελληνίδα θα προτιμούσα σίγουρα η με πολύ καλά αγγλικά.
Την θέλω για γαμησια και άραγμα. Μούρη δεν έχω κανένα λόγο να πουλήσω σε κανέναν
Θα πήγαινα ευχαρίστως με σενα σε νησί εάν ταιριάζουμε και με τα φράγκα που θα είχαμε διαθέσιμα θα γαμουσαμε και θα δερναμε..
Και στο τάβλι δέρνω άσχημα...
Δωσε τα φώτα σου για το Ιντερκοντινένταλ μαν..!!
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Αγόρια να συνεφερω λίγο τα υδραυλικά μου και θα γράψω πέντε πράγματα...
 

kokoretsakias93

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2019
Μηνύματα
269
Like
994
Πόντοι
81
Δεν έχω διαβάσει όλο τ νήμα αλλά τι ηλικία ψάχνεις, πως τη θες εμφανισιακά; Πιο φτηνά θα σ βγει να βρεις καμιά όχι βίζιτα ρε φίλε χαχαχα να περάσεις ωραία
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Λοιπον κυριοι...
Αφιξη πρωτος στο παραλιακο χοτελ γυρω στις 14.00
Κανονιζω τα περι αφιξης κτλ. παω μπανγκαλοου, αφηνω τη βαλιτσα μου αλλαζω ενδυμασια σε "εραστης σε διακοπες"
Ερχεται το κοριτσι με το ραδιοταξι στις 15.30
Παραλαμβανω και την παω στο μπανγκαλοου. Αφηνει και αυτη το βαλιτσακι της και μου λεει παμε μπανιο.
Βαζουμε μαγιο και παμε πισινα. Μοχιταρες, 1-2 βουτιτσες και πισω στο μπανγκαλοου για ντουζ μαζι.
Χαδακια, αλληλοπλυσιματακι και μια πιπουλα για το καλως ηρθατε.
Κατεβαινουμε κατω για φαγητο. Ψαρακι, καραβιδοψυχουλες, χταποδακι και κρασι.
Γυρω στις 18.30 παμε πισω στο μπανγκαλοου για λιγη ξεκοραση...Μπα...
Πιπα δυνατη, γλυψημο απο μερους μου, καποτα και επιτοπου στησιμο για σεμιναριο στα 4 η κυρια...
Εδωσα μια τιμια μαχη 10 λεπτων με θεα τον καταπληκτικο της κωλο, στην αρχη αργα για να φορμαρει καλα το μουνακι της και υστερα δυνατες πουτσιες με κραυγουλες καυλωτικες απο μερους της!
Αφου ξεπλυθηκαμε, ξαπλωσαμε αγκαλιτσα, λιγο κουβεντα και λογοκοιμηθηκαμε για καμια ωρα ισως περισσοτερο.
Γυρω στις 21.00 κατεβηκαμε για καφε. Πολυ ωραια η παρεα της, κουβεντιασαμε πολλα πραγματα και ηταν ευχαριστα πολυ.
Κατα τις 22.30 πηγαμε παλι για ελαφρυ φαγητο και μετα απο 2-3 ποταρες στο μπαρ...
Γυρω στις 1 πηγαμε πισω στο μπανγκαλοου για το κυριως πιατο της ιστοριας.
Μεχρι τουλαχιστον τις 4 με τελειωσε δυο φορες...
Με ενδιαμεσα ντουζ και κουβεντα και την σαμπανιτσα μας...
Πιπες δυνατες, γλυψιματα εκατερωθεν, υγρα πολλα...
Ιεραποστολικο πολυ για οπτικη επαφη με τις ΜΑΤΑΡΕΣ της, λιγο πλαι, λιγο doggy, τελειωματα μια στο σκουφι και μια βυζια.
Φυσικα πηραμε στη δευτερη φορα και το οχυρο της πισω κινησης!!!
Εκει πρεπει πραγματικα να εχυσε δυνατα ο μουναρος γιατι δυσκολα προσποίησε τετοιους σπασμους...
Κοιμηθηκαμε αγκαλια και επειδη ειχα κανονισει late check out μειναμε στο κρεβατι μεχρι τις 12 το μεσημερι.
Αφου καναμε και ενα πρωινο σεξ πολυ ρομαντικ και gfe, πλυθηκαμε, ετοιμαστήκαμε και πηγαμε για καφε και κατι ελαφρυ για το στομαχι.
Το ραδιο ταξι την πηρε γυρω στις 14.30 και μιση ωρα μετα εφυγα και εγω.
Εν κατακλειδι...
1000 Ευρω η κοπελα και καπου 800-900 ολα τα υπολοιπα.
Μιλαμε για γυναικα καπου 1.70, 55 κιλα, στηθος δυαρι στητο, κορμαρα και ματια καταγαλανα να πεθαινεις...
Εμενα η εμπειρια θα μου μεινει αξεχαστη...

Υρ. Δεν ξερω τι αλλο να προσθεσω, δεχομαι ερωτησεις!
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Χάλασες
2.000 ευρώ για να ρίξεις έναν μπουτσο?:knockinb:

:confused::confused::confused:

Γυρω στους 5 πρεπει να ηταν...Συν η παρεα σε φαι ποτο και υπνο παρεα.
Ηταν κατι που ηθελα πολυ να το κανω και το εκανα...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336
Χάλασες
2.000 ευρώ για να ρίξεις έναν μπουτσο?:knockinb:

:confused::confused::confused:

με τα ιδια λεφτα κλεινεις δωματιο σε γνωστο ξενοδοχειο εντος λεκανοπεδιου, με πισινα καλο φαι μαλακιες ολα μεσα
και με τα ρεστα παιρνεις 8-10 διαφορετικες βιζιτες να κανουν κυριολεκτικα παρελαση, απο παρασκευη βραδυ μεχρι κυριακη βραδυ θα παιρνεις και διαφορετικη, πρωι μεσημερι βραδυ :2funny:
αλλα νταξει, ο γλυκουλης ηθελε να κοιμηθει μαζι της :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.865
Πόντοι
3.656
Μαλακία vfm για το ποσό που ξόδεψες. Με τόσα λεφτά, έβρισκες καριολίδιο ντόπιο . Αν το πέταγες κάπου να ακούνε πολλές, θα βρίσκονταν ψωλίδια να έρθουν .
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.134
Πόντοι
3.786
καπετάνιο το ζήτημα είναι ότι ικανοποίησες τη φαντασίωσή σου χωρίς να αποκτήσεις οικονμικό πρόβλημα. Γειασάν του μάγκα!

Δε νομίζω ότι αν ο καπετάνιος ήθελε να βρει καμία σπονσορέτα δε θα έβρισκε.
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Ωραίος !!! 5 ??? σε 1 μέρα ? πόσο χρονών είσαι ?
46
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καπετάνιο το ζήτημα είναι ότι ικανοποίησες τη φαντασίωσή σου χωρίς να αποκτήσεις οικονμικό πρόβλημα. Γειασάν του μάγκα!

Δε νομίζω ότι αν ο καπετάνιος ήθελε να βρει καμία σπονσορέτα δε θα έβρισκε.
Αυτο που εκανα ηταν 90% κοντα σε αυτο που ειχα φαντασιωθει.
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
με τα ιδια λεφτα κλεινεις δωματιο σε γνωστο ξενοδοχειο εντος λεκανοπεδιου, με πισινα καλο φαι μαλακιες ολα μεσα
και με τα ρεστα παιρνεις 8-10 διαφορετικες βιζιτες να κανουν κυριολεκτικα παρελαση, απο παρασκευη βραδυ μεχρι κυριακη βραδυ θα παιρνεις και διαφορετικη, πρωι μεσημερι βραδυ :2funny:
αλλα νταξει, ο γλυκουλης ηθελε να κοιμηθει μαζι της :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ωραια ιδεα...
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Με τα ίδια λεφτά τσίμπαγες ανεξάρτητη Ρωσίδα σπονσορετα.... χτυπούσες και κυκλαδίτικο μικρό νησάκι....
Και για μία βδομαδουλα θα το ζούσες σαν ταινία!

:wink:

Παιδια μια μια οι δουλειες...Θα βελτιώνομαι συνεχεια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom