Νέα

Συνοδεία σε 2μερο σε νησί ή μια ολόκληρη μέρα σε 5στερο της παραλίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα telos1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 184
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Respect φιλε, εισαι μεγάλος μάγκας !!! :hi:
Δεν έκανα πλάκα.
Όποιος δουλεύει σκληρά στα χέρια μου θα πληρωθεί καλά.
Και εάν όχι η εταιρεία θα έχει να κάνει με μένα και δεν θέλει...
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
Εγώ δεν μπορώ να απομακρυνθω τόσο πολύ από την Ελλάδα.
απο οτι ειπες νωριτερα εχεις φαει τους ωκεανους με το κουταλι
φτανει μαλλον
καλα να περασεις φιλε,να το ευχαριστηθεις στο 100%
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
απο οτι ειπες νωριτερα εχεις φαει τους ωκεανους με το κουταλι
φτανει μαλλον
καλα να περασεις φιλε,να το ευχαριστηθεις στο 100%
Έχω μπροστά μου δρόμο ακόμα...
Αλλά τουλάχιστον να είναι όμορφος ο υπόλοιπος δρόμος.
 

Vangelis73

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
187
Like
345
Πόντοι
21
Δεν έκανα πλάκα.
Όποιος δουλεύει σκληρά στα χέρια μου θα πληρωθεί καλά.
Και εάν όχι η εταιρεία θα έχει να κάνει με μένα και δεν θέλει...
Το κατάλαβα αμέσως ότι δεν κάνεις πλάκα, και πραγματικά το σέβομαι πολύ αυτό που έγραψες !!
Δείχνει σπάνιο άνθρωπο !!
 
  • Like
Αντιδράσεις: telos1

Vangelis73

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
187
Like
345
Πόντοι
21
Έχω φίλο αδερφικό στο επάγγελμα, τον θαυμάζω πραγματικά !! πολύ δύσκολη δουλειά !!
 
  • Like
Αντιδράσεις: telos1

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Πάντως σε λάθος μέρος πάνε τα λεφτά. Εγώ που τα 'ντα μπλιατ' καθώς και αλλα τα ξέρω φαρσί θα έφερνα καλή βόλτα ολες αυτές. Αλλά δεν έχω τα πασατέμπο.

Καλύτερα. Θα πήγαινες ακλαφτος.
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Το κατάλαβα αμέσως ότι δεν κάνεις πλάκα, και πραγματικά το σέβομαι πολύ αυτό που έγραψες !!
Δείχνει σπάνιο άνθρωπο !!
Δεν είναι δύσκολο για μένα.
Του λέω σε πμ που να πάει, ποιον να ζητήσει.
Τον βάζουν στη δουλειά και εάν μετά από λίγο καιρό αποδείξει ότι είναι σοβαρός άνθρωπος και δουλευταρας θα μάθει και ποιος τον έστειλε για δουλειά.
Εάν όχι, φεύγει και δεν μαθαίνει ποτέ τίποτα.
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Έχω φίλο αδερφικό στο επάγγελμα, τον θαυμάζω πραγματικά !! πολύ δύσκολη δουλειά !!
Είναι, αλλά είναι και ο έρωτας για τη θάλασσα. Την απεραντοσύνη των ωκεανών που εξισορροπει λίγο την κατάσταση.
Αλλά γενικά είναι πολύ δύσκολη δουλειά και σε κάποιες περιπτώσεις και επικίνδυνη.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Κοίτα, Εγώ τα χω πει . Σας πιάνουν κότσο τους λεφτάδες, μετρίου επιπέδου γκόμενες

Δεν έχεις ιδεα φίλε. Καλύτερα που δεν έχεις φράγκα. Αμα νομίζεις ότι το πλάνο για να δουλέψεις γυναίκα και δη βίζιτα είναι σπορτεξ και ιστορίες από την κρύπτη... άστο, ειλικρινά γαμησε το.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
819
Κριτικές
1
Like
1.695
Πόντοι
206
Τύπε ,πας μπανγκοκ με 400 ευρώ. Μενεισ 4 μέρες με 50 τη μέρα (200)Χτυπάς μετά Πουκε ,με γκομενα που ψαρεύεις άμεσα από Τιντερ Πριμιουμ(20 ευρώ). Εισητηρια με βιεττζετ που έχει τα καβλακια,70 ευρώ και για τους δυο.
Πουκε πληρώνεις και τα της γκόμενας. Τριαστερο ξενοδοχείο με 30 ευρώ ,για δέκα μερούλες (300 σύνολο).

Φαγιά ,50 τη μέρα και πολλά λέω ,σύνολο 500

Αλλα 500 για ποτάκια ,βιάγκρα ,καποτες,ταξί και καμία εκδρομή σε σιμιλαν η φιφι.Θα βάλεις τη γκομενα να κάνει τη μετάφραση/διαπραγμάτευση.

Σύνολο 2 χιλιάρικα και έχεις girlfriend experience.

Κάτσε δώστα στη βίζιτα να πούμε που θα της τα φάει ο νταβά ς μετάΒάλε και τη τιμή της γκόμανας μιλάμε για τιμες με λίγο ψαξιμο 30 ευρω την ημέρα παράδεισος
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Πάντως σε λάθος μέρος πάνε τα λεφτά. Εγώ που τα 'ντα μπλιατ' καθώς και αλλα τα ξέρω φαρσί θα έφερνα καλή βόλτα ολες αυτές. Αλλά δεν έχω τα πασατέμπο.
Μας τρολαρεις.
Καλά μας κάνεις.
Τέτοιοι που είμαστε...
Που ο Θεός επέλεξε εμάς να γαμηθουμε μια ζωή στη θάλασσα...
Να μεγαλώσουμε, να σπουδασουμε και να προικισουμε παιδιά αντί να κωλοβαραμε όλη μας τη ζωή και να την ευχαριστιομαστε...
Καλά μας κάνεις...
Εμείς είμαστε οι μαλακες...
Που από 22 έως 45 χρονών, την ώρα που οι συνομήλικοι μας κάνανε ντολτσε βιτα ή ζούσαν μαζί με τις οικογένειες τους, εμείς βλέπαμε το παιδί μας να μεγαλώνει από φωτογραφίες...
Ξέρω πόσο μαλακας και κορόιδο είμαι...
Αλλά τώρα ΘΑ ΤΑ ΓΑΜΗΣΩ ΌΛΑ!!!!
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Αντε να σταματήσουμε τώρα γιατί το πήγαμε 1ο το θρεντ και πρέπει να δουλέψει και καμίας κοπέλας το νήμα
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Εν κατακλείδι, μην σας τρολλαρω κιόλας,όσοι δεν περάσατε από φτωχός να ξέρετε οι ωραιότερες γυναίκες βρίσκονται στα κατώτερα στρώματα,στην πλέμπα.
Τις είδαμε και αυτές.
Που τις πήραμε με μια κιλοτα και ένα ζευγάρι γόβες της πλάκας και μετά δεν τους έφτανε ούτε το χαβιάρι...
Άσε ρε φίλε...
Οι καλύτερες γυναίκες είναι αυτές που υπάρχουν μόνο στη φαντασία μας...
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
819
Κριτικές
1
Like
1.695
Πόντοι
206
η ερωτηση πηγαινε στον συναγωνιστη που εβγαλε πρυπολογισμο για ταιλανδη,αλλα δεν μας ειπε ποσα θα παρει η ταιλανδεζα
εκτος κ αν εννοει οτι το φαι που θα τρωει καθε μερα θα ειναι η πληρωμη της :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΠΡΆΓΜΑΤΙ ΔΕΝ ΛΈΕΙ ,ΛΟΙΠΟΝ εγώ ξέρω μονο για Πουκέτ αφου εκει πηγαινω απο το 2005, βρίσκεις άνετα με ψάξιμο για μήνα που π[ήγαινα με 25.000 μπάτ δηλαδη με τη τιμη τώρα 700 ευρώ για όλο το μήνα εχει και πολύ πιο ακριβές αλλά θέλει ψάξιμο 25 χρονο λουλουδι να λες θα το αγγίξω αυτό το τρυφερό προσωπάκι και θα σπάσει ..μιλάμε για επιδερμίδα βελούδινη ,σκετος παραδεισος ,
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Καλησπέρα, όλοι τα ίδια λένε και επαναλαμβάνουν. Τα νησιά και όχι μόνο είναι γεμάτα με βίζιτες που κάνουν διακοπές με σπόνσορες. Αν δεν βρέξεις κώλο ψάρι δεν θα φας ... Εφόσον έχεις πακέτο και εμφάνιση δεν νομίζω να συναντήσεις ιδιαίτερο προβλημα στο social time του weekend εκτός αν η άλλη είναι στατοψυχη οπότε την στέλνεις με το καλημέρα γιατί πολύ απλά θα στο βγάλει από την μύτη. Ξέρω αρκετούς που κάνουν διακοπές μόνο με βίζιτες χρόνια τωρα. Παλιά που κάναμε κάτι bachelor σε Αίγινα και Λουτράκι και φέρναμε τεμάχια από Αθήνα για long date είχαμε συναντήσει τα εξής πρόβληματα με ανεξάρτητες. Κάποιες κάνουν πολλά ραντεβού την μέρα ειδικά ΣΚ και δεν τους συμφέρει το weekend εβγαζαν πιο πολλά στην Αθήνα με το πελατολόγιο τους . Οπότε μας έριχναν άκυρο. Επίσης κάποιες άλλες δούλευαν κρυφά από την σχέση τους και δεν είχαν δικαιολογία για να λείψουν για μέρες ...

Τότε όμως είχαμε καλά connai από μια παλια μεγαλοβίζιτα που τις ήξερε όλες.

Καλή τύχη καλά να περάσεις !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom