Νέα

Συνδρομή fb ή διαφημίσεις;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GRxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Fb κια διαφημησεις


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    32

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.805
Like
3.625
Πόντοι
456
Πού κολλάει το eBay με το Facebook.
Ότι να'ναι γράφεις τυπε.
Σιγά μη ζητήσουν και διαβατήριο στο Facebook.
Θα χάσουν τα 3/4 όλων των προφίλ.
Σε αρκετές σελίδες σιγά σιγά ζητάνε πιστοποίηση μέσω ταυτότητας.
Στο facebook το κάνουν εδώ και χρόνια σε καποιες περιπτώσεις.
Τι σιγά; Εδώ είχε πει να κάνει δικό του νόμισμα το fb. Και χέστηκαν όλοι πάνω τους.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.700
Κριτικές
15
Like
11.317
Πόντοι
3.846
Σε αρκετές σελίδες σιγά σιγά ζητάνε πιστοποίηση μέσω ταυτότητας.
Στο facebook το κάνουν εδώ και χρόνια σε καποιες περιπτώσεις.
Τι σιγά; Εδώ είχε πει να κάνει δικό του νόμισμα το fb. Και χέστηκαν όλοι πάνω τους.
Χαχαχα και τι επιχείρημα γελοίο είναι αυτό;
Επειδή ακριβώς ήταν μια μούφα και μισή ποτέ δεν έγινε.
Ποιος χεστηκε;
Τα έχεις κάνει όλα σαλάτα στο μυαλό σου.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.805
Like
3.625
Πόντοι
456
Χαχαχα και τι επιχείρημα γελοίο είναι αυτό;
Επειδή ακριβώς ήταν μια μούφα και μισή ποτέ δεν έγινε.
Ποιος χεστηκε;
Τα έχεις κάνει όλα σαλάτα στο μυαλό σου.
Σαλάτα είναι έτσι κι αλλιώς το μυαλό μου.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.739
Πόντοι
2.306
Κοιτάξτε να δείτε, δεν ειναι και πολύ μεγάλη η συνδρομή, και τα χρήματα πάνε για καλό σκοπό









ειπε ο Zuckerberg.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.739
Πόντοι
2.306
Τα παρακάτω αφορούν το ΥΤ:

Μου έβγαλε 3 προειδοποιησεις και μετά με απέκλεισε, μιλάω για σταθερό υπολογιστή.
Είχα 2-3 ad blockers, βέβαια.

Κατέβασα κάποιο επιπλέον blocker που διάβασα σχετικά, έχει και ένα εργαλείο να κόβει τις διαφημίσεις και ΤΙΣ ΚΌΒΕΙ.
Μέχρι στιγμής όλα καλά.
Βέβαια, αναγκάστηκα να απενεργοποιησω τα υπόλοιπα blockers ΜΟΝΟ στην σελίδα του ΥΤ.
εξηγήθηκες σκληρό καριολικο ad blocking στους τραβελοyoutubers που θέλουν να κάνουν βιντεακια να μαζεύουν και χρήμα, λες και το χρήμα βγαίνει με followers.....
εγώ ανέβασα το πρώτο video στο youtube πριν το φτιάξουν ακόμα πριν 17 χρόνια ρεεεεε και ερχονται να μου το γαμησουν τώρα;;;; θα τους σκισω τους μπινεδες:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.791
Κριτικές
18
Like
15.453
Πόντοι
4.546
ΔΟΙΑΔΩΣΤΑΙ!!!

Προσπαθώντας πριν λίγες ώρες να μπω στο λογαριασμό μου στο Facebook, εμφανίστηκε μια σελίδα από το Facebook Meta, στην οποία μου ανακοινώθηκε, ότι για να μπορέσω να ξαναχρησιμοποιήσω το λογαριασμό μου έχω 2 επιλογές :
- είτε να γίνω συνδρομητής πληρώνοντας $9,99 το μήνα χωρίς να χρησιμοποιηθούν τα προσωπικά μου δεδομένα για διαφημίσεις
- είτε να συνεχίσω τη δωρεάν χρήση, δίνοντας την συγκατάθεσή μου για χρήση προσωπικών δεδομένων για διαφημίσεις.
Δηλώνω, λοιπόν, ρητά (αφού δεν μου δόθηκε αλλιώς η επιλογή να το κάνω) ότι :
- ΔΕΝ δίνω την άδειά μου στο Facebook για καμία μηνιαία χρέωση χρημάτων,
- ΔΕΝ δίνω την άδειά μου για καμία χρήση προσωπικών δεδομένων μου και φωτογραφιών μου, που είναι προσωπική ιδιοκτησία μου και προστατεύεται από το Νόμο. Οτιδήποτε αντίστοιχο συμβεί χωρίς την έγγραφη άδειά μου, θα θεωρηθεί παραβίαση της ιδιωτικής μου ζωής και θα χρήζει άμεσης νομικής επέμβασης.
Σε περίπτωση που έχετε λάβει κι εσείς αντίστοιχη ειδοποίηση, δικηγόρος μας συμβούλεψε να δημοσιεύσετε κάποια αντίστοιχη ανακοίνωση.
Η παραβίαση της ιδιωτικής ζωής μπορεί να τιμωρηθεί από τον νόμο.
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Το Facebook Meta είναι πλέον δημόσιος φορέας.
Όλα τα μέλη πρέπει να δημοσιεύσουν ένα σημείωμα σαν αυτό. Εάν δεν δημοσιεύσετε μια δήλωση τουλάχιστον μία φορά, θα γίνει τεχνικά κατανοητό ότι επιτρέπετε τη χρήση των φωτογραφιών σας, καθώς και τις πληροφορίες που περιέχονται στις ενημερώσεις κατάστασης του προφίλ σας.
Παρακαλώ κάνετε αντιγραφή και επικόλληση,
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
ΔΟΙΑΔΩΣΤΑΙ!!!

Προσπαθώντας πριν λίγες ώρες να μπω στο λογαριασμό μου στο Facebook, εμφανίστηκε μια σελίδα από το Facebook Meta, στην οποία μου ανακοινώθηκε, ότι για να μπορέσω να ξαναχρησιμοποιήσω το λογαριασμό μου έχω 2 επιλογές :
- είτε να γίνω συνδρομητής πληρώνοντας $9,99 το μήνα χωρίς να χρησιμοποιηθούν τα προσωπικά μου δεδομένα για διαφημίσεις
- είτε να συνεχίσω τη δωρεάν χρήση, δίνοντας την συγκατάθεσή μου για χρήση προσωπικών δεδομένων για διαφημίσεις.
Δηλώνω, λοιπόν, ρητά (αφού δεν μου δόθηκε αλλιώς η επιλογή να το κάνω) ότι :
- ΔΕΝ δίνω την άδειά μου στο Facebook για καμία μηνιαία χρέωση χρημάτων,
- ΔΕΝ δίνω την άδειά μου για καμία χρήση προσωπικών δεδομένων μου και φωτογραφιών μου, που είναι προσωπική ιδιοκτησία μου και προστατεύεται από το Νόμο. Οτιδήποτε αντίστοιχο συμβεί χωρίς την έγγραφη άδειά μου, θα θεωρηθεί παραβίαση της ιδιωτικής μου ζωής και θα χρήζει άμεσης νομικής επέμβασης.
Σε περίπτωση που έχετε λάβει κι εσείς αντίστοιχη ειδοποίηση, δικηγόρος μας συμβούλεψε να δημοσιεύσετε κάποια αντίστοιχη ανακοίνωση.
Η παραβίαση της ιδιωτικής ζωής μπορεί να τιμωρηθεί από τον νόμο.
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Το Facebook Meta είναι πλέον δημόσιος φορέας.
Όλα τα μέλη πρέπει να δημοσιεύσουν ένα σημείωμα σαν αυτό. Εάν δεν δημοσιεύσετε μια δήλωση τουλάχιστον μία φορά, θα γίνει τεχνικά κατανοητό ότι επιτρέπετε τη χρήση των φωτογραφιών σας, καθώς και τις πληροφορίες που περιέχονται στις ενημερώσεις κατάστασης του προφίλ σας.
Παρακαλώ κάνετε αντιγραφή και επικόλληση,
Από πού προκύπτει ότι το fb είναι δημόσιος φορέας;
Ποιός έγραψε το κείμενο αυτό;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.791
Κριτικές
18
Like
15.453
Πόντοι
4.546
Από πού προκύπτει ότι το fb είναι δημόσιος φορέας;
Ποιός έγραψε το κείμενο αυτό;
Γεμάτο το ΦΒ με τέτοιου είδους κέιμενα τόσες ημέρες. Η μαλακία πάει σύννεφο.
 
OP
OP
GRxx

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
314
Κριτικές
4
Like
795
Πόντοι
361
ΔΟΙΑΔΩΣΤΑΙ!!!

Προσπαθώντας πριν λίγες ώρες να μπω στο λογαριασμό μου στο Facebook, εμφανίστηκε μια σελίδα από το Facebook Meta, στην οποία μου ανακοινώθηκε, ότι για να μπορέσω να ξαναχρησιμοποιήσω το λογαριασμό μου έχω 2 επιλογές :
- είτε να γίνω συνδρομητής πληρώνοντας $9,99 το μήνα χωρίς να χρησιμοποιηθούν τα προσωπικά μου δεδομένα για διαφημίσεις
- είτε να συνεχίσω τη δωρεάν χρήση, δίνοντας την συγκατάθεσή μου για χρήση προσωπικών δεδομένων για διαφημίσεις.
Δηλώνω, λοιπόν, ρητά (αφού δεν μου δόθηκε αλλιώς η επιλογή να το κάνω) ότι :
- ΔΕΝ δίνω την άδειά μου στο Facebook για καμία μηνιαία χρέωση χρημάτων,
- ΔΕΝ δίνω την άδειά μου για καμία χρήση προσωπικών δεδομένων μου και φωτογραφιών μου, που είναι προσωπική ιδιοκτησία μου και προστατεύεται από το Νόμο. Οτιδήποτε αντίστοιχο συμβεί χωρίς την έγγραφη άδειά μου, θα θεωρηθεί παραβίαση της ιδιωτικής μου ζωής και θα χρήζει άμεσης νομικής επέμβασης.
Σε περίπτωση που έχετε λάβει κι εσείς αντίστοιχη ειδοποίηση, δικηγόρος μας συμβούλεψε να δημοσιεύσετε κάποια αντίστοιχη ανακοίνωση.
Η παραβίαση της ιδιωτικής ζωής μπορεί να τιμωρηθεί από τον νόμο.
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Το Facebook Meta είναι πλέον δημόσιος φορέας.
Όλα τα μέλη πρέπει να δημοσιεύσουν ένα σημείωμα σαν αυτό. Εάν δεν δημοσιεύσετε μια δήλωση τουλάχιστον μία φορά, θα γίνει τεχνικά κατανοητό ότι επιτρέπετε τη χρήση των φωτογραφιών σας, καθώς και τις πληροφορίες που περιέχονται στις ενημερώσεις κατάστασης του προφίλ σας.
Παρακαλώ κάνετε αντιγραφή και επικόλληση,
Μπάρμπα πανε σε άλλο thread καλύτερα.
 
OP
OP
GRxx

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
314
Κριτικές
4
Like
795
Πόντοι
361
Δεν είναι εδώ το κατάλληλο θρεντ μπάρμπα;
Τυπε αν δεν είσαι μπάρμπας πρέπει να έχεις iq ραδικιού για να ανεβάζεις τέτοια μπαρούφα. Μόνο μπαμπάδες και κάτι θείες τα ανεβάζουν όλοι μέρα fb.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.791
Κριτικές
18
Like
15.453
Πόντοι
4.546
Τυπε αν δεν είσαι μπάρμπας πρέπει να έχεις iq ραδικιού για να ανεβάζεις τέτοια μπαρούφα. Μόνο μπαμπάδες και κάτι θείες τα ανεβάζουν όλοι μέρα fb.
Τύπε διάβασες καθόλου τι έγραψα; Μήπως διάβασες και την απάντηση που έδωσα στον άλλον που ρώτησε; Μήπως εσύ έχεις iq ραδικιού τελικά;
Και πού΄'σαι, εσύ το άρχισες, μην μου τσατίζεσαι.

Μάλλον δεν κατάλαβες το εριωνικό της δημοσίευσης, δεν πειράζει.
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
334
Κριτικές
20
Like
960
Πόντοι
1.011
Τυπε αν δεν είσαι μπάρμπας πρέπει να έχεις iq ραδικιού για να ανεβάζεις τέτοια μπαρούφα. Μόνο μπαμπάδες και κάτι θείες τα ανεβάζουν όλοι μέρα fb.
Μην το λες! Έχω δει κάτι άτομα που το ανεβάζουν και αρχίζω να απορώ!!! Θα μου πεις εδώ ξαναβγάλαμε Μητσοτάκη το FB θα κολλήσουμε ?
 

thodoris97

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
θα παρει ενα αρκιντι ο ζουκερμπεργκ τυπε :confused::confused::confused:
σιγα μην πληρωνουμε κι ολας για να πιρφοριζουμε στο fb :confused::confused::confused:
παμε καλυτερα να ριξουμε ενα μπουτζον με λαουρα τατουαζατη μαρια φυλακοβια και αννα κου :wanker::wanker::wanker:
Ξέρεις που δουλεύει τώρα η Άννα κου και σε ποια βάρδια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom