Νέα

Σας την έχουν πέσει άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scoufaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους....ναι....μου την επεσε συναδελφος....ηταν δηλωμενος....με φλερταρε αλλα πηρε τα μπαλακια μου.....του ειπα να κοψει τις μαλακιες και να μαζευτει...χαχαχχαχαχαχχα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.794
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Τύπε βλέπω έχεις γκραν σουξέ στα πάκια.:2funny:
Κρύβε όμως λόγια γιατί βλέπω να δέχεσαι καταιγισμό από pm's για το μυστικό της «επιτυχίας» σου...:confused: από ενδιαφερόμενο μέλη υπεράνω υποψίας, με φαγούρα χαμηλά.
Το διόρθωσα λιγάκι.
Τι γίνεται με τα λεωφορεία;;
Τύποι: πάρτε πατίνια, ποδήλατα, μηχανάκια και αμάξια... ΜΑΚΡΙΑ απο τα ΜΜΜ.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
Μια φορά στο Intercontinental πριν 20 χρόνια ειχα σταματήσει με την μηχανή με 2 φίλους για τσιγάρο ύστερα από βόλτα στο Σουνιο

Ένας τύπος με SLK κουστουματριενος πένα αφού την ξεπάρκαρε από το σημείο που την είχε, και την πάρκαρε λίγο ποιο δίπλα μας…

Μας ρωτάει…

Έχετε ώρα ;

υπ όψιν… φόραγε ρολόι και η SLK έχει ένα ρολόι όσο είναι το ταμπλό…
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.299
Like
5.082
Πόντοι
1.406
Να σας πω και το 5ώτο.
Πάλι μέσα σε λεωφορείο 6 το πρωί στο 608 στη Πατησίων πήγαινα στο Γαλάτσι και έκατσε ένας Πακιστανός δίπλα μου και άρχισε να τρίβεται πάνω μου και με τα χέρια του έπιανε τη πούτσα του και με κοίταγε,και δεντον ένοιαζε που το λεωφορείο είχε κόσμο μέσα,σκέφτηκα να του ρίξω μια στη μούρη αλλά θα έβρισκα εγώ το μπελά μου θα λέγανε ο Χρυσαυγίτης χτύπησε τον κακόμοιρο τον μετανάστη και δεν το συνέχισα.
Ελα πες την αληθεια τωρα,δεν μπαινεις μονο για να πας στη δουλεια σου στα λεωφορεια...ετσι δεν ειναι ?:dunno:
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
Να σας πω 4 σκηνικά που μου έχουν τύχει.
1ώτο. Πριν καμιά 15αριά χρόνια έπαιρνα κάθε βράδυ κατά τις 10 ένα λεωφορείο ώσπου ήρθε ένας και μου είπε ότι με βλέπει κάθε μέρα και ότι σκεφτόταν να μου μιλήσει η όχι,τον είχα δει και εγώ 2-3 φορές πριν και από τότε δεν τον ξανάδα και ούτε του μηλησα.
2ώρο Άλλη φορά κατέβηκα από λεωφορείο και ένας Πακιστανός νεαρός σε ηλικία ας πούμε 23 κατέβηκε και αυτός μαζί μου και ήρθε και μου είπε πάνε μαζί βολτα,δεν του απάντησα και έφυγα.
3ώτο Άλλη φορά επίσης μέσα σε λεωφορείο είχε άδειο από κόσμο ήρθε Πακιστανός 45άρης δίπλα μου πρώτα με κοίταγε και μετά πέταξε ένα πάμε για καφέ,δεν του απάντησα και έφυγα.
4ώτο και τελευταίο για την ώρα σε μπουρδελότσαρκα στη Φυλής ένας Έλληνας μάλλον μου είπε την ηλικία του και ήθελε να του πω και εγώ την δικιά μου,του είπα απλώς να μη με ακολουθήσει και όπως έφευγα με κοίταγε.
Έχει συμβεί και ένα ακόμα πιο σοβαρό που περνάει το όριο της παρενόχλησης,θα σας το πω αργότερα.

Έχετε ανάλογες εμπειρίες;
Να σας πω και το 5ώτο.
Πάλι μέσα σε λεωφορείο 6 το πρωί στο 608 στη Πατησίων πήγαινα στο Γαλάτσι και έκατσε ένας Πακιστανός δίπλα μου και άρχισε να τρίβεται πάνω μου και με τα χέρια του έπιανε τη πούτσα του και με κοίταγε,και δεντον ένοιαζε που το λεωφορείο είχε κόσμο μέσα,σκέφτηκα να του ρίξω μια στη μούρη αλλά θα έβρισκα εγώ το μπελά μου θα λέγανε ο Χρυσαυγίτης χτύπησε τον κακόμοιρο τον μετανάστη και δεν το συνέχισα.

Σου προτείνω να μην παίρνεις το 608 και γενικά να μην μπαίνεις σε λεωφορείο γιατί πολύ σε γυροφέρνει το Πακιστανικό block να σε γαμησει….
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Μου λένε ότι έχω ωραίες πλάτες αλλά πιστεύω ότι κρυφοπουστίζουν και θέλουν αγκαλιές και ψωλιές πάρε δώσε. Δεν έχω διακρίνει αν τον τρώνε ή και τον δίνουν. Νομίζω η νέα γενιά σταράδων των δινο-παίρνει. Το έχουν δίπορτο.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.080
Like
11.541
Πόντοι
2.606
όταν ήμουν 14 χρονών και γύρναγα μια μέρα στο σπίτι σταματάει ένα αυτοκίνητο και ήταν ένας γύρω στα 55 με 60 και με ρώτησε που μένω του είπα εδώ κοντά και μου είπε ότι ο πατερας σου μου είπε να σε πάω σπίτι αλλά τον έγραψα και συνέχισα μετά ρωτησα τον πατέρα μου και μου είπε ότι δεν τον ήξερε

 

t0nic

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2021
Μηνύματα
57
Like
52
Πόντοι
0
Οι Πακι μαζευουν χοντρο μεροκαματο απο τα μπαρμαδια στην Αθηνα και προφανως εχουν γλυκαθει και ψαχνουν εξτρα στα λεωφορεια.
Να το σημειωσω οταν ανεβω αθηνα να μπω σε αστικα.
Γενικα ολοι λιγο πολυ εχουμε παρομοιες εμπειριες με πεσιματα κτλ. μες στην ζωη ειναι ολα.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Τρεις φορες στην ζωή μου, μου την έχουν πέσει,
πρώτη φορά γυρω στα 15-16 ενας κωλομπαρας, παρατριχα γλύτωσα, τώρα θα σας έγραφα ουουου μπανανα.....
στον στρατό άλλο ένας ήθελε να μου δείξει το πουλάκι του
και το χειρότερο μια φορά γύρω στα 30 μου κόλαγε ασφυκτικά ένας δροσερός, ενώ είχα και το μαγαζί, εγώ σκεφτόμουν να ανεβάσω τον τζίρο, και αυτός να κατεβάσουμε τα παντελόνια

τώρα που το σκέφτομαι είχα και εγώ πέραση και αισθάνομαι κολακευμενος, τότε πήγαινα τοίχο τοίχο
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.021
Κριτικές
94
Like
46.329
Πόντοι
17.311
δηλωσεις σοκ για τους μορφονιους και εκλεκτα μελη του ιστοτοπου.
δεν τους την πεφτουν οι ελλεηνιδες, που κραζουν νυχθημερον, αλλα οι κωλομπαραδες πασης φυσεως...
ακομα και σε λεωφορεια :boff:
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
δηλωσεις σοκ για τους μορφονιους και εκλεκτα μελη του ιστοτοπου.
δεν τους την πεφτουν οι ελλεηνιδες, που κραζουν νυχθημερον, αλλα οι κωλομπαραδες πασης φυσεως...
ακομα και σε λεωφορεια :boff:
Παππά το νήμα κρύβει παγίδες :boff:
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
δηλωσεις σοκ για τους μορφονιους και εκλεκτα μελη του ιστοτοπου.
δεν τους την πεφτουν οι ελλεηνιδες, που κραζουν νυχθημερον, αλλα οι κωλομπαραδες πασης φυσεως...
ακομα και σε λεωφορεια :boff:
Ναι γιατι οι αντρες τη πεφτουν σε αλλους αντρες,δε ειναι κοτες σα τις γυναικες που τα περιμενουν ολα ετοιμα.Αν οι ελληνιδες καναν το πρωτο βημα θα ειχαμε και σκηνικα πεσιματων απο ελληνιδες ολοι εδω,εχουμε ομως μονο απο μπουστηδες γιατι αυτοι μιλανε δε τα περιμενουν ολα ετοιμα σα τα ζωα τις ελληνιδες.
να πω τι μου τυχαν απο αντρες να δεις
1ο ρωτησα εναν πως να παω καπου και αυτος βρηκε ευκαιρια και μου επιανε κουβεντα και μου εδωσε φβ και μου ειπε να βγουμε εννοειται πως πεταξα το χαρτι του φβ και δε μιλησα καν ξανα
2ο ειχα ενα φιλο που δε ειχα καταλαβει οτι ηταν γκει ή μπαι δε του φαινοταν καθολου ειχε αντρικη φατσα αντρικο σωμα αντρικη συμπεριφορα ωσπου οσο καναμε παρεα ανοιγοταν και μου ελεγε οτι του αρεσω μετα απο αυτο την εκανα και δε του ξαναμιλησα
3ο Ενας πακι σε λεοφορειο με ειδε και μου εκανε τη κινηση γαμησιου με το χερι οτι ηθελε να τον γαμησω και του κανω φυγε μη μου μιλας και σταματησε
4ο μια φορα ενας 60-65 χρονων σε πισινα μου ειπε να με κερασει παγωτο και μετα μου ειπε να ερθω να τον βοηθησω σε κατι εννοειται πως δε τον βοηθησα και σηκωθηκα και εφυγα απο τη πισινα
5ο πηγαινα και κουρευομουν σε εναν κομμωτη οπου ειχε εναν υπαλληλο που οποτε με εβλεπε μου ελεγε που εισαι αντρακο,οταν εκλεισε το κομωτηριο με ειδε στο δρομο και ειπε να μου παρει πιπα επιτοπου.
Κανουν ποτε ελληνιδες τετοια γαματα πεσιματα?οπως αυτα που μου τυχαν?ολα ετοιμα τα περιμενουν,καθονται σα τις κοτες και περιμενουν ο αντρας μονο να κανει το πρωτο βημα και αυτες ουτε μια φορα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.382
Κριτικές
8
Like
4.093
Πόντοι
736
Αλλο ενα νημα για να αναδειξουν καποιοι οτι να τρως κρεας Μεγαλη Παρασκευη δεν ειναι κακο!
:jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:


(Η βομβα επεσε)
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
οι γκει αντρες εχουν πιο καλο γουστο στους αντρες,σε σχσεση με τις βρωμοελλεινιδες
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
οι γκει αντρες εχουν πιο καλο γουστο στους αντρες,σε σχσεση με τις βρωμοελλεινιδες
πες τα εμενα οι γκει αυτες οι 5 περιπτωσεις που ανεφερα ομορφοπαιδο με ανεβαζαν ομορφοπαιδο με κατεβαζαν,στις ελληνιδες βρωμαω και ξινιζω ουστ στις ανοργασμικες.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.325
Πόντοι
3.836
Ναι γιατι οι αντρες τη πεφτουν σε αλλους αντρες,δε ειναι κοτες σα τις γυναικες που τα περιμενουν ολα ετοιμα.Αν οι ελληνιδες καναν το πρωτο βημα θα ειχαμε και σκηνικα πεσιματων απο ελληνιδες ολοι εδω,εχουμε ομως μονο απο μπουστηδες γιατι αυτοι μιλανε δε τα περιμενουν ολα ετοιμα σα τα ζωα τις ελληνιδες.
να πω τι μου τυχαν απο αντρες να δεις
1ο ρωτησα εναν πως να παω καπου και αυτος βρηκε ευκαιρια και μου επιανε κουβεντα και μου εδωσε φβ και μου ειπε να βγουμε εννοειται πως πεταξα το χαρτι του φβ και δε μιλησα καν ξανα
2ο ειχα ενα φιλο που δε ειχα καταλαβει οτι ηταν γκει ή μπαι δε του φαινοταν καθολου ειχε αντρικη φατσα αντρικο σωμα αντρικη συμπεριφορα ωσπου οσο καναμε παρεα ανοιγοταν και μου ελεγε οτι του αρεσω μετα απο αυτο την εκανα και δε του ξαναμιλησα
3ο Ενας πακι σε λεοφορειο με ειδε και μου εκανε τη κινηση γαμησιου με το χερι οτι ηθελε να τον γαμησω και του κανω φυγε μη μου μιλας και σταματησε
4ο μια φορα ενας 60-65 χρονων σε πισινα μου ειπε να με κερασει παγωτο και μετα μου ειπε να ερθω να τον βοηθησω σε κατι εννοειται πως δε τον βοηθησα και σηκωθηκα και εφυγα απο τη πισινα
5ο πηγαινα και κουρευομουν σε εναν κομμωτη οπου ειχε εναν υπαλληλο που οποτε με εβλεπε μου ελεγε που εισαι αντρακο,οταν εκλεισε το κομωτηριο με ειδε στο δρομο και ειπε να μου παρει πιπα επιτοπου. ;
Κανουν ποτε ελληνιδες τετοια γαματα πεσιματα?οπως αυτα που μου τυχαν?ολα ετοιμα τα περιμενουν,καθονται σα τις κοτες και περιμενουν ο αντρας μονο να κανει το πρωτο βημα και αυτες ουτε μια φορα.
Για όλες τις περιπτώσεις, μας είπες ότι τους απέφυγες, εκτός από την πέμπτη. Τι έγινε με τον βοηθό κομμωτή, στον δρόμο, επιτόπου, studiakia99;;;
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Για όλες τις περιπτώσεις, μας είπες ότι τους απέφυγες, εκτός από την πέμπτη. Τι έγινε με τον βοηθό κομμωτή, στον δρόμο, επιτόπου, studiakia99;;;
Του είπα όχι δε είμαι γκέι η μπαι οπότε όχι δε θέλω και έφυγε και φεύγοντας λέει κρίμα γιατί κάνω καλές πίπες και μετά με έβλεπε στο δρόμο και κοίταγε αλλού δε χαιρεταγε καλύτερα δλδ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
οι γκει ξεχωριζουν τους ομορφους αντρες,οι ελλεινιδες απλα γαμιουντε με καποιον με προξενιο,μονο και μονο επειδη ετυχε να ειναι στην ιδια παρεα
 

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
982
Like
1.471
Πόντοι
206
Στην Μυτιλήνη που σπούδαζα με δάγκωσε μια σκύλα πήγα νοσοκομείο κι εκει ένας νοσοκόμος σαν αλβανός κανονική αδερφή με την βούλα άρχισε τα "γυμνάζεσαι?" αλλά οκ δεν τον έπαιρνε και πολύ γιατί άρχισα να τον αγριοκοιτάζω κι όντως ήμουν κτήνος τότε κι έκοψε τον πρόλογο του τον πέτυχα προσφατα σε dating app είχε γυναικείο προφιλ αλλα βρηκα ότι ήταν άντρας και μάλιστα ο ίδιος
Άλλα πεσίματα απο closet γκέουλες επισης που δεν φαίνονται και πολύ λανθάνοντα όπως "εισαι ωραίος μοντέλο" κτλ που είναι red flag οτι είναι πουσταρια ...ποτέ δεν θα έλεγα σε ξένο μη συγγενή είσαι ωραίος και τα λοιπά ουτε κατα λάθος εν τη ρύμη του λόγου...
Μικρος 10-11 χρονών ένας παιδόφιλος 45αρης μου είχε αρχίσε τα "κάπου σε ξέρω δεν με θυμάσαι" " δώσε τηλέφωνο "πάμε για καφε" και τέτοια εννοειται 1η φορά τον έβλεπα
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: linear

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom