Νέα

Σας την έχουν πέσει άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scoufaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.325
Πόντοι
3.836
Του είπα όχι δε είμαι γκέι η μπαι οπότε όχι δε θέλω και έφυγε και φεύγοντας λέει κρίμα γιατί κάνω καλές πίπες και μετά με έβλεπε στο δρόμο και κοίταγε αλλού δε χαιρεταγε καλύτερα δλδ.
Άρα, όσες φορές σου την έπεσαν, εσύ αρνήθηκες.
Ε, για αυτό δεν σου την πέφτουν οι ελληνίδες, ρε τύπε.
Φοβούνται την απόρριψη.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Άρα, όσες φορές σου την έπεσαν, εσύ αρνήθηκες.
Ε, για αυτό δεν σου την πέφτουν οι ελληνίδες, ρε τύπε.
Φοβούνται την απόρριψη.
Χαχα ελπιζω να αστειεύεσαι απλά ρε φίλε δε πάω με άντρες μαρεσουν μόνο οι γυναίκες και γι'αυτό αρνουμαι,οι Ελληνίδες δε κάνουν το πρώτο βήμα ποτέ τα περιμένουν όλα έτοιμα,πάντα περιμένουν ο άντρας να κάνει το βήμα,οι 5 περιπτώσεις γκέι μου κάναν γαμάτα πεσιματα,οι Ελληνίδες μια δε μου έχει κάνει τέτοιο πέσιμο και όχι μόνο σε μένα αλλά σε κανέναν,άχρηστες είναι.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.325
Πόντοι
3.836
Χαχα ελπιζω να αστειεύεσαι απλά ρε φίλε δε πάω με άντρες μαρεσουν μόνο οι γυναίκες και γι'αυτό αρνουμαι,οι Ελληνίδες δε κάνουν το πρώτο βήμα ποτέ τα περιμένουν όλα έτοιμα,πάντα περιμένουν ο άντρας να κάνει το βήμα,οι 5 περιπτώσεις γκέι μου κάναν γαμάτα πεσιματα,οι Ελληνίδες μια δε μου έχει κάνει τέτοιο πέσιμο και όχι μόνο σε μένα αλλά σε κανέναν,άχρηστες είναι.
Τι λέει η παροιμία; Κάνε το καλό και ριξ' το στο γιαλό.
Δεν αναρωτήθηκες ποτέ γιατί λέει να το ρίξεις στο γιαλό; Το λέει γιατί ο γιαλός θα σου το φέρει πίσω.
Πες "ναι" σε έναν γκέι και να δεις μετά, πώς θα σου την πέφτουν οι ελληνίδες.
Πώς θα δεις καλό, αν δεν κάνεις καλό; Όχι να αμφισβητούμε και τον πάνσοφο λαό...
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Τι λέει η παροιμία; Κάνε το καλό και ριξ' το στο γιαλό.
Δεν αναρωτήθηκες ποτέ γιατί λέει να το ρίξεις στο γιαλό; Το λέει γιατί ο γιαλός θα σου το φέρει πίσω.
Πες "ναι" σε έναν γκέι και να δεις μετά, πώς θα σου την πέφτουν οι ελληνίδες.
Πώς θα δεις καλό, αν δεν κάνεις καλό; Όχι να αμφισβητούμε και τον πάνσοφο λαό...
Πίστεψέ με αν ήμουν γκέι ή μπάι θα έλεγα ναι γιατί οι 3 από τους 5 δε ήταν άσχημοι αλλά δε είμαι ρε φίλε πως να το κάνουμε,ελπίζω να αστειεύεσαι και 10 ναι να πω τώρα εγώ σε γκέι δε πρόκειται να τη πέσουν Έλληνιδες.Ειναι έτσι η παστα των Ελληνίδων όλα έτοιμα τα περιμένουν να κάνει κίνηση ο άντρας μόνο και αυτές ποτέ,εχουν στερεότυπα μη την ψάχνεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
36
Like
72
Πόντοι
0
Ναι γιατι οι αντρες τη πεφτουν σε αλλους αντρες,δε ειναι κοτες σα τις γυναικες που τα περιμενουν ολα ετοιμα.Αν οι ελληνιδες καναν το πρωτο βημα θα ειχαμε και σκηνικα πεσιματων απο ελληνιδες ολοι εδω,εχουμε ομως μονο απο μπουστηδες γιατι αυτοι μιλανε δε τα περιμενουν ολα ετοιμα σα τα ζωα τις ελληνιδες.
να πω τι μου τυχαν απο αντρες να δεις
1ο ρωτησα εναν πως να παω καπου και αυτος βρηκε ευκαιρια και μου επιανε κουβεντα και μου εδωσε φβ και μου ειπε να βγουμε εννοειται πως πεταξα το χαρτι του φβ και δε μιλησα καν ξανα
2ο ειχα ενα φιλο που δε ειχα καταλαβει οτι ηταν γκει ή μπαι δε του φαινοταν καθολου ειχε αντρικη φατσα αντρικο σωμα αντρικη συμπεριφορα ωσπου οσο καναμε παρεα ανοιγοταν και μου ελεγε οτι του αρεσω μετα απο αυτο την εκανα και δε του ξαναμιλησα
Καμία γυναίκα δε θα σου την "πέσει".Η φύση της γυναίκας είναι να "παίζει" το θήραμα.Το κακό είναι ότι δεν επιτρέπουν πλέον να τους την πέσεις εσύ.Διότι αν κάποια θέλει,θα δεχτεί το όμορφο πέσιμο.Θα κολλακευτεί και θ΄ανταποκριθεί.Αλλά εδώ και πολλά χρόνια πρέπει να πάρουν την "έγκριση" των φιλενάδων τους αν είσαι "καλός γι΄αυτές".Και εκεί γαμιέται το πράγμα.

Επειδή έχω κι εγώ φίλο που είναι ομοφυλόφιλος,όταν πριν πολλά χρόνια μου το αποκάλυψε και ήθελε κάτι παραπάνω του είπα ωραία κι ευγενικά "Σε εκτιμώ πολύ,γι΄αυτό άλλωστε κάνω παρέα,αλλά δε με ελκύουν οι άντρες.Θα σε παρακαλέσω να μην το συνεχίσεις".Πάνω από 20 χρόνια κάνουμε παρέα,είναι εξαιρετικός άνθρωπος και από τους καλύτερους φίλους μου.Δεν τον "σούταρα",σεβάστηκα την επιλογή του και αυτός τη δική μου.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Αντε....να πω και εγω τα δικα μου....καταλαθος γνωρισα καποιον και πιασαμε συζητηση.....το ενα εφερε το αλλο...μιλαμε τελος παντων..(.εντωμεταξυ καμμια φορα κανω και καμμια μαλακια να περναει η ωρα....)συναντηθηκαμε προχτες....και ξεκιναω.......μπροστα κατι γκομενες....30-40 χρονων...
Ελα ρε Κωστα τι γινεται????καλα ολα....????
Ελα ρε Μπαμπη...τι γινεται????εδω στον αγωνα...
Ρε Κωστα.....για τους Ξενους και για τους γνωστους ειμαι ο Κωστας...!!!!Για τους Φιλους οπως ειμαστε εμεις...... ειμαι η "Κορινα"...!!!!χαχαχαχαχαχαχαχααχα...γυρνανε οι γκομενες κυττανε εκπληκτες.....χαχαχαχχαχαχαα και βαζουμε κατι γελια....λετε να με βλεπει ο Κωστας και να κρυβεται????χαχααχχαχαχαχαα
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Καμία γυναίκα δε θα σου την "πέσει".Η φύση της γυναίκας είναι να "παίζει" το θήραμα.Το κακό είναι ότι δεν επιτρέπουν πλέον να τους την πέσεις εσύ.Διότι αν κάποια θέλει,θα δεχτεί το όμορφο πέσιμο.Θα κολλακευτεί και θ΄ανταποκριθεί.Αλλά εδώ και πολλά χρόνια πρέπει να πάρουν την "έγκριση" των φιλενάδων τους αν είσαι "καλός γι΄αυτές".Και εκεί γαμιέται το πράγμα.

Επειδή έχω κι εγώ φίλο που είναι ομοφυλόφιλος,όταν πριν πολλά χρόνια μου το αποκάλυψε και ήθελε κάτι παραπάνω του είπα ωραία κι ευγενικά "Σε εκτιμώ πολύ,γι΄αυτό άλλωστε κάνω παρέα,αλλά δε με ελκύουν οι άντρες.Θα σε παρακαλέσω να μην το συνεχίσεις".Πάνω από 20 χρόνια κάνουμε παρέα,είναι εξαιρετικός άνθρωπος και από τους καλύτερους φίλους μου.Δεν τον "σούταρα",σεβάστηκα την επιλογή του και αυτός τη δική μου.
Αυτά τα στερεότυπα μας φάγανε,γιατί να μη τη πέσει η γυναίκα δλδ?δε κατάλαβα,αυτά τα ο άντρας είναι ο κυνηγός και μπουρδες,μας φάγανε στερεότυπα του 1960,που δε επιτρέπεται να υπάρχουν μέχρι και σήμερα αλλά μάλλον στα πνευματικά καθυστερημένα μυαλά Ελληνίδων υπάρχουν ακόμα.Η μαλακια είναι ότι το παίζουν μοντέρνες και θέλουν ισότητα με το άντρα αλλά αν περιμένουν να τις φλερτάρει ο άντρας επειδή το παίζουν θυραμα μόνο ίσες με μας δε είναι,σα να λένε εσυ είσαι ο ισχυρός,έλα εσύ,εγώ είμαι η κότα,οκ να μη το παίζουν όμως μοντέρνες φεμινίστριες και οτι ειναι ισες με μας γιατι δε ειναι ουτε μοντερνες φεμινιστριες ουτε ισες με μας, παροχυμενες είναι μέσα στα στερεότυπα οι Ελληνίδες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Εδώ μας την έπεσε ο Πέτρος ο Πελεκάνος ρε οι άντρες θα κολλούσαν ?
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
οι γκει ξεχωριζουν τους ομορφους αντρες,οι ελλεινιδες απλα γαμιουντε με καποιον με προξενιο,μονο και μονο επειδη ετυχε να ειναι στην ιδια παρεα
Σοφό αυτό που είπες έτσι γίνεται,οι γκέι ξεχωρίζουν τους πραγματικά ωραίους αρενοπους,αυθεντικούς,οι Έλληνιδες πάνε με το κάθε φλωρο τελειωμένο μόνο και μονο γιατί έτυχε και γνωρίστηκε από προξενιό με αυτόν και τον ενέκρινε η κρυομουνα κολλητή της δλδ ναι είναι σούπερ πήγαινε μαζί του και το άλλο το ζώον επηρεάζεται.
 

dimitris(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
109
Like
113
Πόντοι
1
μια φορά που είχα πάει μεταξουργείο στα μπουρδέλα ήταν ένας νέος σε ηλικία κανονικός άντρας δεν ήταν πούστης και με ρώτησε αν θέλω να μου πάρει πίπα και φυσικά αρνήθικα
 

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
242
Πόντοι
0
Οι γυναικες είναι τρελές, ρωτηστε οποιον γκει θελετε και θα εχει να σας πει απειρα πεσιματα απο γυναίκες. Πιστευω τρεις ειναι οι λόγοι α) νιωθουν οτι δεν απειλουνται, β) ειναι πεσιμο εκ του ασφαλούς γιατί ξερουν οτι δεν πρόκειται να επακολουθήσει κοκό (εκτος αν πέσουν σε πολυμηχάνημα ολα τα σφάζω όλα τα μαχαιρώνω, οπότε και μαζεύονται) και γ) κάποιες το παίρνουν πατριωτικά "ειναι πουστης αλλα με το μουνί μου θα μπει στον ίσιο δρόμο". Κατά τα άλλα το είδος Ελεινίδες που λέτε εδω μέσα και που όντως έτσι φέρεται, δεν φυτρώνει μόνο του, προϊον της Ελεινάδας είναι. Ακομα και το οτι τα 3 στα 5 πεσίματα που είπαν διαφοροι εδω, εγιναν απο Πάκηδες, κάτι λέει για την Ελλεϊναδα. Τα 3/4 των γυναικών κρυομούνες, τα 3/4 των ανδρών καημόπουτσες. Επισημη μετρηση της Metron Analysis.
 

hijra

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
14
Like
17
Πόντοι
0
Μια φορά μου την είχε πέσει ο dj σε ένα μπαρ, αλλά ήταν παθητικός κι αυτός οπότε απωθηθήκαμε κανονικά.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.794
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Μια φορά μου την είχε πέσει ο dj σε ένα μπαρ, αλλά ήταν παθητικός κι αυτός οπότε απωθηθήκαμε κανονικά.
Δηλαδή, στον κόσμο αυτό, δεν μπορεί κάποιος παθητικός να καρφώσει αν το θέλει; πεσμένο το πουλί μια ζωή; Απορίες βραδιάτικες...
 

Sakatak69

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Δηλαδή, στον κόσμο αυτό, δεν μπορεί κάποιος παθητικός να καρφώσει αν το θέλει; πεσμένο το πουλί μια ζωή; Απορίες βραδιάτικες...
Χαχα και γω παθητικός φίλε,αλλά γαμαω παντρεμένο str,πέρα ότι τον τσιμπουκωνο τρελλα,του αρέσει κ το δάχτυλο και το καυλι πίσω,αλλά μπορείς να βάλεις όρια στην φαντασία και την Σεξουαλικότητα?Όχι
 

hijra

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
14
Like
17
Πόντοι
0
Δηλαδή, στον κόσμο αυτό, δεν μπορεί κάποιος παθητικός να καρφώσει αν το θέλει; πεσμένο το πουλί μια ζωή; Απορίες βραδιάτικες...
Ο συγκεκριμένος όμως ήθελε να καρφωθεί. Αν ήθελε να καρφώσει θα του καθόμουν χαλαρά.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
655
Like
1.356
Πόντοι
206
μιά φορά στην αλεξανδρούπολη που ήμουν φαντάρος και περίμενα το λεωφορείο για το σουφλί. καθομουν σε ενα παγκάκι με πλησίασε ενας και μου είπε αν θέλω να πάμε σπίτι του "να περάσουμε ωραία" . του είπα οτι δεν ενδιαφέρομαι και εφυγε.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.794
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Και Ελλάδα και εξωτερικό, μου πρότειναν στα σπίτια τους να πάμε και ποτά, κ.λ.π.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
Τι μου θύμισες τώρα... κάποτε στην επαρχία όταν ζούσα, ένα βράδυ που τα έπινα σε ένα μπαρ, ήταν ένας κομμωτής που πιάσαμε την κουβέντα και με γλυκοκοίταζε... μικρό το μέρος, ήταν εύκολο να μιλήσεις με έναν ''άγνωστο'', το τόλμησε και εγώ έφυγα άρον άρον...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.088
Like
15.670
Πόντοι
3.656
μιά φορά στην αλεξανδρούπολη που ήμουν φαντάρος και περίμενα το λεωφορείο για το σουφλί. καθομουν σε ενα παγκάκι με πλησίασε ενας και μου είπε αν θέλω να πάμε σπίτι του "να περάσουμε ωραία" . του είπα οτι δεν ενδιαφέρομαι και εφυγε.

Κανας εποπ ήτανε; :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom