Νέα

Σας την έχουν πέσει άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scoufaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
1ο ρωτησα εναν πως να παω καπου και αυτος βρηκε ευκαιρια και μου επιανε κουβεντα και μου εδωσε φβ και μου ειπε να βγουμε εννοειται πως πεταξα το χαρτι του φβ και δε μιλησα καν ξανα
2ο ειχα ενα φιλο που δε ειχα καταλαβει οτι ηταν γκει ή μπαι δε του φαινοταν καθολου ειχε αντρικη φατσα αντρικο σωμα αντρικη συμπεριφορα ωσπου οσο καναμε παρεα ανοιγοταν και μου ελεγε οτι του αρεσω μετα απο αυτο την εκανα και δε του ξαναμιλησα
3ο Ενας πακι σε λεοφορειο με ειδε και μου εκανε τη κινηση γαμησιου με το χερι οτι ηθελε να τον γαμησω και του κανω φυγε μη μου μιλας και σταματησε
Αυτα
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
θυμηθηκα ενα 4ο μια φορα ενας 60-65 χρονων σε πισινα μου ειπε να με κερασει παγωτο και μετα μου ειπε να ερθω να τον βοηθησω σε κατι εννοειται πως δε τον βοηθησα και σηκωθηκα και εφυγα απο τη πισινα
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Οποτε ναι γενικα μου εχουν τυχει περιστατικα και πιστευω σε ολους θα εχουν τυχει καποιες φορες.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.007
Πόντοι
10.336
εχω δει φιλαρακι πριν χρονια, σε γνωστο νησι των κυκλαδων, ενω ειναι μεθυσμενος μεσα σε μαγαζι, να τρωει αιφνιδιαστικο χουφτωμα απο τουριστα στον κωλο. Καποιος οδοντιατρος θα βγαλε 1-2 χιλιαρικακια τις επομενες μερες :tooth:
 

dimitris(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
109
Like
113
Πόντοι
1
όταν ήμουν 14 χρονών και γύρναγα μια μέρα στο σπίτι σταματάει ένα αυτοκίνητο και ήταν ένας γύρω στα 55 με 60 και με ρώτησε που μένω του είπα εδώ κοντά και μου είπε ότι ο πατερας σου μου είπε να σε πάω σπίτι αλλά τον έγραψα και συνέχισα μετά ρωτησα τον πατέρα μου και μου είπε ότι δεν τον ήξερε
 
OP
OP
S

scoufaman

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
38
Like
74
Πόντοι
0
Να σας πω και το 5ώτο.
Πάλι μέσα σε λεωφορείο 6 το πρωί στο 608 στη Πατησίων πήγαινα στο Γαλάτσι και έκατσε ένας Πακιστανός δίπλα μου και άρχισε να τρίβεται πάνω μου και με τα χέρια του έπιανε τη πούτσα του και με κοίταγε,και δεντον ένοιαζε που το λεωφορείο είχε κόσμο μέσα,σκέφτηκα να του ρίξω μια στη μούρη αλλά θα έβρισκα εγώ το μπελά μου θα λέγανε ο Χρυσαυγίτης χτύπησε τον κακόμοιρο τον μετανάστη και δεν το συνέχισα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nzg

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Να σας πω 4 σκηνικά που μου έχουν τύχει.
1ώτο. Πριν καμιά 15αριά χρόνια έπαιρνα κάθε βράδυ κατά τις 10 ένα λεωφορείο ώσπου ήρθε ένας και μου είπε ότι με βλέπει κάθε μέρα και ότι σκεφτόταν να μου μιλήσει η όχι,τον είχα δει και εγώ 2-3 φορές πριν και από τότε δεν τον ξανάδα και ούτε του μηλησα.
2ώρο Άλλη φορά κατέβηκα από λεωφορείο και ένας Πακιστανός νεαρός σε ηλικία ας πούμε 23 κατέβηκε και αυτός μαζί μου και ήρθε και μου είπε πάνε μαζί βολτα,δεν του απάντησα και έφυγα.
3ώτο Άλλη φορά επίσης μέσα σε λεωφορείο είχε άδειο από κόσμο ήρθε Πακιστανός 45άρης δίπλα μου πρώτα με κοίταγε και μετά πέταξε ένα πάμε για καφέ,δεν του απάντησα και έφυγα.
4ώτο και τελευταίο
Να σας πω και το 5ώτο.
Πάλι μέσα σε λεωφορείο 6 το πρωί στο 608 στη Πατησίων πήγαινα στο Γαλάτσι και έκατσε ένας Πακιστανός δίπλα μου και άρχισε να τρίβεται πάνω μου και με τα χέρια του έπιανε τη πούτσα του και με κοίταγε,και δεντον ένοιαζε που το λεωφορείο είχε κόσμο μέσα,σκέφτηκα να του ρίξω μια στη μούρη αλλά θα έβρισκα εγώ το μπελά μου θα λέγανε ο Χρυσαυγίτης χτύπησε τον κακόμοιρο τον μετανάστη και δεν το συνέχισα.
Τύπε βλέπω έχεις γκραν σουξέ στα πάκια.:2funny:
Κρύβε όμως λόγια γιατί βλέπω να δέχεσαι καταιγισμό από pm's για το μυστικό της «επιτυχίας» σου...:confused:
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
773
Like
703
Πόντοι
86
Να τεθεί και το εξής (άσχετα από κατάληξη):
Σας την έχουν "σηκώσει" άντρες;
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
611
Like
1.308
Πόντοι
206
Εγώ γενικώς δεν είχα σουξέ στους γκέι και κατ επέκταση ούτε στα κορίτσια. Υποθέτω ότι οι πολύ επιθυμητοί άνδρες, είναι επιθυμητοί και στα δύο φύλα.
Αλλά τουλάχιστον είχα επιτυχίες σε ένα πολύ μικρό αριθμό γυναικών που ήταν αδερφές ψυχές.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
4
Like
7.211
Πόντοι
2.586
όταν ήμουν 14 χρονών και γύρναγα μια μέρα στο σπίτι σταματάει ένα αυτοκίνητο και ήταν ένας γύρω στα 55 με 60 και με ρώτησε που μένω του είπα εδώ κοντά και μου είπε ότι ο πατερας σου μου είπε να σε πάω σπίτι αλλά τον έγραψα και συνέχισα μετά ρωτησα τον πατέρα μου και μου είπε ότι δεν τον ήξερε
Ή τον κώλο σου ήθελε ή τα νεφρά σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nzg

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
857
Κριτικές
33
Like
2.582
Πόντοι
5.345
Το πιο ωραιο που μου χει κατσει ειναι σε καφε που ημουν με τη γυναικα και ενας μας μιλαγε και λεω η κουφαλα ηρθε να μας πιασει τη παρλα για να τη πέσει στη γυναικα και τελικα την έπεσε σε εμενα :D:
Κόκκαλο η σύζυγος σου να υποθέσω...
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
857
Κριτικές
33
Like
2.582
Πόντοι
5.345
Να σας πω και το 5ώτο.
Πάλι μέσα σε λεωφορείο 6 το πρωί στο 608 στη Πατησίων πήγαινα στο Γαλάτσι και έκατσε ένας Πακιστανός δίπλα μου και άρχισε να τρίβεται πάνω μου και με τα χέρια του έπιανε τη πούτσα του και με κοίταγε,και δεντον ένοιαζε που το λεωφορείο είχε κόσμο μέσα,σκέφτηκα να του ρίξω μια στη μούρη αλλά θα έβρισκα εγώ το μπελά μου θα λέγανε ο Χρυσαυγίτης χτύπησε τον κακόμοιρο τον μετανάστη και δεν το συνέχισα.
Μπορώ να πω ότι έχεις πέραση στους Πάκι....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.124
Κριτικές
62
Like
40.666
Πόντοι
8.530
όταν ήμουν 14 χρονών και γύρναγα μια μέρα στο σπίτι σταματάει ένα αυτοκίνητο και ήταν ένας γύρω στα 55 με 60 και με ρώτησε που μένω του είπα εδώ κοντά και μου είπε ότι ο πατερας σου μου είπε να σε πάω σπίτι αλλά τον έγραψα και συνέχισα μετά ρωτησα τον πατέρα μου και μου είπε ότι δεν τον ήξερε
Θα γνώριζες την Λαμπίρη ...:grin::sunglasses:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.124
Κριτικές
62
Like
40.666
Πόντοι
8.530
Να σας πω και το 5ώτο.
Πάλι μέσα σε λεωφορείο 6 το πρωί στο 608 στη Πατησίων πήγαινα στο Γαλάτσι και έκατσε ένας Πακιστανός δίπλα μου και άρχισε να τρίβεται πάνω μου και με τα χέρια του έπιανε τη πούτσα του και με κοίταγε,και δεντον ένοιαζε που το λεωφορείο είχε κόσμο μέσα,σκέφτηκα να του ρίξω μια στη μούρη αλλά θα έβρισκα εγώ το μπελά μου θα λέγανε ο Χρυσαυγίτης χτύπησε τον κακόμοιρο τον μετανάστη και δεν το συνέχισα.
Τουλάχιστον τον απομακρυνες η ...το πήγε...μέχρι τέλους;
Κόκκαλο η σύζυγος σου να υποθέσω...
Μπορεί και να ζηλεψε...:coffee:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.505
Like
65.473
Πόντοι
11.956
Αρχές δεκαετίας του 90 είχα πάει βράδι Βουκουρεστίου... εκείνη την εποχή εκεί έκαναν πιάτσα τα σούπερ Κολ γκερλ...όπως είμαι γωνία Ακαδημίας Βουκουρεστίου σταμα μια πόρσε... ανοίγει παράθυρο...και μου λέει ...αγόρι ταξί ψάχνεις έλα να σε πάω εγώ και εάν θες πάμε και για ποτάκι στο Αλεξάντερ...ίσως σε κάποιους να ξύπνησα αναμνήσεις....!!!!!ήταν η πρώτη φορά που μου εγινε.... Χάχαχα
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.889
Like
8.572
Πόντοι
2.306
Αρχές δεκαετίας του 90 είχα πάει βράδι Βουκουρεστίου... εκείνη την εποχή εκεί έκαναν πιάτσα τα σούπερ Κολ γκερλ...όπως είμαι γωνία Ακαδημίας Βουκουρεστίου σταμα μια πόρσε... ανοίγει παράθυρο...και μου λέει ...αγόρι ταξί ψάχνεις έλα να σε πάω εγώ και εάν θες πάμε και για ποτάκι στο Αλεξάντερ...ίσως σε κάποιους να ξύπνησα αναμνήσεις....!!!!!ήταν η πρώτη φορά που μου εγινε.... Χάχαχα
Ο Ρεβης στην έπεσε τύπε?:grin:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
Ναι καλέ σιγά το πράγμα! Στη σημερινή εποχή το θεωρώ σχεδόν αυτονόητο να το έχεις ζήσει αυτό.
Ομολογουμένως στα μάτια μου τουλάχιστον το "πούστικο" πέσιμο είναι ΠΟΛΥ στρέιτ, κάτι που μου αρέσει στους gay.
Αντιθέτως το να την πέσεις σε γυναίκα είναι....
1) στείλε msg σε σόσιαλ
2) τράβα εκκλησία με τάμα και πρόσφορο
3) Ανέμενε το αποτέλεσμα του νο2
4) πήγαινε στις πουτάνες
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom