Νέα

Σας έτυχε να μην σας σηκωθεί σε μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baby-cool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Μου έχει συμβεί και με call girl 2 φορές και έκλαψα τα λεφτά μου.. Τη μία την ξαναπήρα μετά από ένα μήνα και της το έδωσα στο πιάτο γιατι με είχε περάσει για πούστη, με ρώταγε μήπως θες κάτι άλλο να κάνουμε? Της έλεγα όχι τι να κανουμε.. Δε μου σηκωνόταν με τίποτα, πιπα σε πεσμένο πουτσο μισή ώρα μου κάνε..
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Τέτοιο πράγμα όμως ΔΕΝ μου ξανάτυχε έως τώρα, ήταν απερίγραπτο. Η συμπεριφορά της απαράδεκτη, αλλά πώς να μην είναι, αφού ΔΕΝ ξέρει τι πάει να πει δουλειά να σέβεσαι τα χρήματα που σου δίνουν τόσο εύκολα και ΜΑΥΡΑ(αν ήταν λιγάκι ακριβότερο με υπηρεσίες σεβασμού προς τον πελάτη, θα προτιμούσα να πληρώνω με κάρτα, γιατί τα δικά μου χρήματα όλα δηλώνονται).
Για την εμφάνισή της, τι πορνοστάρ μου λες, μακάρι να ήταν πορνοστάρ...έχε χάρη που είμαι ευγενικός και κύριος, ούτε ΚΑΝ πλησιάζει σε πορνοστάρ.
Είπα ότι την έχουν δει πορνοστάρ, όχι ότι είναι. Οι περισσότερες εκεί θα έπρεπε να δουλεύουν Μεταξουργείο.

Άκου κι εμένα εμπειρία μου στο Συγγρού 232 μέσα στην καραντίνα όταν για ένα διάστημα λειτούργησε παράνομα. Είχα σταμπάρει από φωτό μια μιλφ με βυζάρες, δεν μπορώ να θυμηθώ όνομα. Από κοντά είχε πολύ αδιάφορη φάτσα λόγω ηλικίας, αλλά είπα ας μπω για τα προσόντα της. Ήρθε στο δωμάτιο με ένα πολύ απρόσιτο ύφος, δε με άφηνε καν να να τη φιλήσω στο λαιμό. Με ρωτάει "γιατί με επέλεξες;". "Επειδή μου άρεσες", της απαντάω. Τι ερώτηση πάλι κι αυτή; :headbang: Όπως ήταν λογικό, δεν μπορούσε να μου σηκωθεί. Με πουλί μαραζωμένο με προέτρεψε να κάνουμε ισπανικό. Θυμάμαι χαρακτηριστικά που μου είπε σε επιστημονικό ύφος Θάνου Ασκητή:

-Κάνε παλινδρομικές κινήσεις με το μόριο ανάμεσα στα βυζιά μου. :2funny:
Το ντεκαβλόμετρο χτύπησε κόκκινο.
-Χρειάζομαι προκαταρκτικά, δε θα σηκωθεί έτσι.
Κι αυτή έπιασε να μου γλείφει τις ρώγες. :headbang:
-Ξέρεις, δε μου αρέσει έτσι.
-Ωραία, τι θέλεις να κάνουμε;
-Τίποτα άσ' το καλύτερα, φέρε τα λεφτά μου πίσω.
-Ξέχνα το αυτό, δε θα πάρεις τα λεφτά πίσω, με εκμεταλλεύτηκες(!!!) :2funny:
-Πώς ακριβώς σε εκμεταλλεύτηκα; Ούτε καν σε ακούμπησα! Φώναξέ μου την τσατσά.

Και αυτή πήγε και άρχισε να λέει στην τσατσά και στις άλλες κοπέλες ότι στα καλά καθούμενα την έδιωξα και ζήτησα τα λεφτά πίσω. Ντύθηκα, φώναξα την τσατσά και της εξήγησα ευγενικά τι είχε συμβεί. Ευτυχώς αυτή ήταν λογική και δέχτηκε να μου τα επιστρέψει. Δεν το πίστευα το σκηνικό που είχε παιχτεί. Τουλάχιστον δεν έκλαψα το 50ρικο.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.461
Πόντοι
4.546
Είπα ότι την έχουν δει πορνοστάρ, όχι ότι είναι. Οι περισσότερες εκεί θα έπρεπε να δουλεύουν Μεταξουργείο.

Άκου κι εμένα εμπειρία μου στο Συγγρού 232 μέσα στην καραντίνα όταν για ένα διάστημα λειτούργησε παράνομα. Είχα σταμπάρει από φωτό μια μιλφ με βυζάρες, δεν μπορώ να θυμηθώ όνομα. Από κοντά είχε πολύ αδιάφορη φάτσα λόγω ηλικίας, αλλά είπα ας μπω για τα προσόντα της. Ήρθε στο δωμάτιο με ένα πολύ απρόσιτο ύφος, δε με άφηνε καν να να τη φιλήσω στο λαιμό. Με ρωτάει "γιατί με επέλεξες;". "Επειδή μου άρεσες", της απαντάω. Τι ερώτηση πάλι κι αυτή; :headbang: Όπως ήταν λογικό, δεν μπορούσε να μου σηκωθεί. Με πουλί μαραζωμένο με προέτρεψε να κάνουμε ισπανικό. Θυμάμαι χαρακτηριστικά που μου είπε σε επιστημονικό ύφος Θάνου Ασκητή:

-Κάνε παλινδρομικές κινήσεις με το μόριο ανάμεσα στα βυζιά μου. :2funny:
Το ντεκαβλόμετρο χτύπησε κόκκινο.
-Χρειάζομαι προκαταρκτικά, δε θα σηκωθεί έτσι.
Κι αυτή έπιασε να μου γλείφει τις ρώγες. :headbang:
-Ξέρεις, δε μου αρέσει έτσι.
-Ωραία, τι θέλεις να κάνουμε;
-Τίποτα άσ' το καλύτερα, φέρε τα λεφτά μου πίσω.
-Ξέχνα το αυτό, δε θα πάρεις τα λεφτά πίσω, με εκμεταλλεύτηκες(!!!) :2funny:
-Πώς ακριβώς σε εκμεταλλεύτηκα; Ούτε καν σε ακούμπησα! Φώναξέ μου την τσατσά.

Και αυτή πήγε και άρχισε να λέει στην τσατσά και στις άλλες κοπέλες ότι στα καλά καθούμενα την έδιωξα και ζήτησα τα λεφτά πίσω. Ντύθηκα, φώναξα την τσατσά και της εξήγησα ευγενικά τι είχε συμβεί. Ευτυχώς αυτή ήταν λογική και δέχτηκε να μου τα επιστρέψει. Δεν το πίστευα το σκηνικό που είχε παιχτεί. Τουλάχιστον δεν έκλαψα το 50ρικο.
Τουλάχιστον ζήτησες και πήρες πίσω τα χρήματά σου, εγώ έφυγα χωρίς να πω τίποτα, βλακεία μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Τουλάχιστον ζήτησες και πήρες πίσω τα χρήματά σου, εγώ έφυγα χωρίς να πω τίποτα, βλακεία μου.
Κι εγώ την πατάω έτσι πολλές φορές, αλλά άμα εκνευριστώ σε σημείο να θέλω να σκοτώσω άνθρωπο όπως άλλη μια φορά, τη διώχνω και ζητάω λεφτά.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Τώρα που το σκέφτομαι, η τσατσά δέχτηκε και μου τα επέστρεψε μάλλον επειδή φοβήθηκε καμιά καταγγελία που λειτουργούσαν παράνομα και όχι γιατί με λυπήθηκε μιας και ήταν δύσκολοι καιροί, όπως δικαιολογήθηκε.
 

trio_stuges

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
98
Like
172
Πόντοι
0
Είπα ότι την έχουν δει πορνοστάρ, όχι ότι είναι. Οι περισσότερες εκεί θα έπρεπε να δουλεύουν Μεταξουργείο.

Άκου κι εμένα εμπειρία μου στο Συγγρού 232 μέσα στην καραντίνα όταν για ένα διάστημα λειτούργησε παράνομα. Είχα σταμπάρει από φωτό μια μιλφ με βυζάρες, δεν μπορώ να θυμηθώ όνομα. Από κοντά είχε πολύ αδιάφορη φάτσα λόγω ηλικίας, αλλά είπα ας μπω για τα προσόντα της. Ήρθε στο δωμάτιο με ένα πολύ απρόσιτο ύφος, δε με άφηνε καν να να τη φιλήσω στο λαιμό. Με ρωτάει "γιατί με επέλεξες;". "Επειδή μου άρεσες", της απαντάω. Τι ερώτηση πάλι κι αυτή; :headbang: Όπως ήταν λογικό, δεν μπορούσε να μου σηκωθεί. Με πουλί μαραζωμένο με προέτρεψε να κάνουμε ισπανικό. Θυμάμαι χαρακτηριστικά που μου είπε σε επιστημονικό ύφος Θάνου Ασκητή:

-Κάνε παλινδρομικές κινήσεις με το μόριο ανάμεσα στα βυζιά μου. :2funny:
Το ντεκαβλόμετρο χτύπησε κόκκινο.
-Χρειάζομαι προκαταρκτικά, δε θα σηκωθεί έτσι.
Κι αυτή έπιασε να μου γλείφει τις ρώγες. :headbang:
-Ξέρεις, δε μου αρέσει έτσι.
-Ωραία, τι θέλεις να κάνουμε;
-Τίποτα άσ' το καλύτερα, φέρε τα λεφτά μου πίσω.
-Ξέχνα το αυτό, δε θα πάρεις τα λεφτά πίσω, με εκμεταλλεύτηκες(!!!) :2funny:
-Πώς ακριβώς σε εκμεταλλεύτηκα; Ούτε καν σε ακούμπησα! Φώναξέ μου την τσατσά.

Και αυτή πήγε και άρχισε να λέει στην τσατσά και στις άλλες κοπέλες ότι στα καλά καθούμενα την έδιωξα και ζήτησα τα λεφτά πίσω. Ντύθηκα, φώναξα την τσατσά και της εξήγησα ευγενικά τι είχε συμβεί. Ευτυχώς αυτή ήταν λογική και δέχτηκε να μου τα επιστρέψει. Δεν το πίστευα το σκηνικό που είχε παιχτεί. Τουλάχιστον δεν έκλαψα το 50ρικο.
Ρε τι ζούμε.."Κάνε παλινδρομικές κινήσεις με το μόριο..."...και υποτίθεται τώρα ότι αυτές λέγονται πουτανες και έχουν θεωρητικά εμπειρια στο πώς να καυλωσουν έναν άντρα ?

Μου θύμισες μια χωρισμένη κάποτε καμιά δεκαριά χρόνια μεγαλύτερη από εμένα που στο σεξ την πρώτη φορά με φώναξε "παλικάρι μου" ??
Μου έπεσε σε χρόνο dt
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Ρε τι ζούμε.."Κάνε παλινδρομικές κινήσεις με το μόριο..."...και υποτίθεται τώρα ότι αυτές λέγονται πουτανες και έχουν θεωρητικά εμπειρια στο πώς να καυλωσουν έναν άντρα ?

Μου θύμισες μια χωρισμένη κάποτε καμιά δεκαριά χρόνια μεγαλύτερη από εμένα που στο σεξ την πρώτη φορά με φώναξε "παλικάρι μου" ??
Μου έπεσε σε χρόνο dt
Είναι πολλές που την έχουν δει θεές και θεωρούν ότι χύνουμε μόνο που τις βλέπουμε, οπότε δε χρειάζεται αυτές να κάνουν κάτι. Μάλιστα μας κάνουν τεράστια χάρη που μας κάθονται επί πληρωμή, εξ ου και το φεμινιστικό "με εκμεταλλεύτηκες" στο τέλος, χωρίς να την ακουμπήσω καν. Για να μίλαγε τόσο καλά ελληνικά, λογικά Ελλεεινίδα ήταν. Άχρηστες και στο να γαμηθούν είναι, γι' αυτό και πολύ λίγες επιλέγουν το επάγγελμα.
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
823
Like
2.755
Πόντοι
446
Έχει τύχει να πάω σε μπουρδέλο με μισοπεσμενη πουτσα μόνο και μόνο για νά φύγουν τα χοντρά
Την έβαζα νά πάρει πίπα να αδειάσω ....
 

Thatweirdone

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2020
Μηνύματα
109
Κριτικές
1
Like
263
Πόντοι
21
Στην αρχη 2-3 φορες που προτωπηγα σε μπουρδελο,ειδηκα μεταξυ που βλεπεις πακι και πρεζακια που φανηκε καπως....μετα απο καμια 10ρια φορες δεν ειχα κανενα προβλημα,ισα ισα γουσταρω την ποικιλία.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Με ρωτάει "γιατί με επέλεξες;". "Επειδή μου άρεσες", της απαντάω.
ε λογικο ειναι να ξενερωσει, επρεπε να της πεις για το μυαλο σου.
ειναι σιγουρο οτι θα το πιστευε
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.980
Κριτικές
4
Like
7.373
Πόντοι
2.306
Μου χει τύχει εννοείται... Ήταν καθαρά θέμα άγχους όμως. Για διάφορους λόγους.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
ΣΤΑ 16 πρωτη φορα....βασικα μπηκα σε μια που δεν γουσταρα εξ αρχης...επειδη ειμασταν 4 ατομα μαζι παρεα κ μπηκαν ολοι οι φιλοι...--το πηρα στραβα τοτε-
απο τοτε σχεδον ποτε ειτε με γκομενα ειτε με πουτανα-
μια φορα καπου στο εξωτερικο μπαινω με μια πολυ ομορφη γκομενα η τυπισσα πηγε να το τελειωσει στο 2λεπτο...ουτε ενα χαδι τιποτα...σκεφτομαι ρε πουστη μου δεν ειναι δυνατον με τετοιο μουνι...το πηρε χαμπαρι κ αρχισε τα χαδια μερικα φιλια λαιμο σε 10 δευτερολεπτα πυραυλος κ της εριξα ενα γαμησι χωρις αυριο που ουτε καν το περιμενε!!!!...
αλλη μια φορα αυτο ομως εδιωξα την πουτανα γιατι μυριζε το στομα της...προβληματιστικα 1 λεπτο..εφυγα κ πηγα αλλου...να δω τι μου συμβαινει LOL..LOL...εριξα δυο σε αλλα μπουρδελα....απλα η σιχαμαρα απο την μυρωδια ειχε κολλησει στο μυαλο....απο την 1-----
ΟΠΟΤΕ τεχνικα 1 φορα πιτσιρικας.....να μου εχει πεσει μονο μια φορα οταν με πιεζε να τελειωσω...ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΑΥΤΟΜΑΤΑ γιατι δεν ειχε περασει ουτε 5λεπτο-----
----------------
η βασικη διαφορα ειναι με γκομενες θα χουφτωσεις θα φτιαχτεις..κτλ......θα φιλησεις...
στο σπορ πρεπει σε συγκεκριμενη ωρα χρονικο διαστημα χωρις σχεδον τιποτα ΣΑΝ ΡΟΜΠΟΤ να τα κανεις ολα...
γιατι πχ εγω αποφευγω φιλια,γλυφομουνια .....
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: laskos

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Αυτό τα λέει όλα εγώ πάντως για να γαμησω πρέπει να υπάρχει συνεσθημα ρομπότ δε είμαι
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1637979833010.jpg
    FB_IMG_1637979833010.jpg
    9,4 KB · Εμφανίσεις: 107

Jenos

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2021
Μηνύματα
54
Like
33
Πόντοι
0
Μάλλον φταίει φίλε μου ότι είμαι για πιο gfe καταστάσεις και το απότομο στυλ ορισμένων επαγγελματιών με κομπλάρει.
Οταν ξερεις οτι πρεπει να τελειωσεις γιατι εξω περιμενει αλλος τοτε το παθαινεις .Αν ακους και κανα κουδουνι την πατησες .
 

SuperGehenna1983

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2022
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Ου Πολλές φορές αλλα ειναι θέμα ψυχολογιας και τι ψάχνεις μπορεί να πηγαίνεις εκει υποτιθεται για να γαμήσεις αλλα καταβάθος να σου λυπουν αλλα πράγματα και το μυαλό να σκέφτεται διαφορετικά η μπορεί να μην υπάρχει χημεία με την κοπέλα που διαλεξα τυχαίνουν και αυτά μες την ζωή ειναι ολα
καλά να είμαστε και θα βρούμε την άκρη!!!!! να σε καλα Και στο μπουρρδέλο ειναι λίγο βιαστικό γιατι έχεις μονο 10 λεπτά το πολύ και περιμένει και αλλος εξω και η τσατσα καμια φορά φωνάζει και γενικα εχεις αγχος και δεν βγαίνει σωστά οποτέ καλύτερα σπιτ με την ησυχία σου σοιχίζει βέβαι περισσότερο αλλα αισθάνεσαι πιο άνετα γιατι είσαι σε εναν χώρο δικό σου που τον ξέρεις και εκει το ενστικτο λειττουργεί διαφορετικά και δεν υπάρχει η πίεση του χρ'όνου
αλλοι μπορεί να θέλουν και 2 ώρες για να λειτουργήσουν ειναι ανάλογα στην ψυχολογία κάθε αντρα !!!!!
 

Panagiotis69

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Ρε φιλε στους περισσοτερους συμβαινει καποιες φορες αυτο που επαθες, εσενα πρωτη φορα σου συνεβη? Αν εισαι γεννημενος το 1974 και σου συνεβη τωρα για πρωτη φορα, τοτε μιλαμε εισαι φαινομενο καβλας! :o

Πιστευω οτι ειναι πολυ λιγοι αυτοι που δεν τους εχει συμβει ουτε μια φορα να μην τελειωσουν, προσωπικα ξερω μονο εναν ο οποιος ειναι 35 και δεν εχει φυγει ποτε ατελειωτος αλλα ο ανθρωπος μιλαμε ειναι ζωο, βρωμαει τεστοστερονη λεμε! :grin:

Εγω ας πουμε, που γαμαω 3 φορες τη βδομαδα, μου εχει τυχει φετος απο την αρχη του χρονου 6 φορες να μην τελειωσω. Σε αυτη την περιπτωση παντα πληρωνω δευτερο γυρο στην ιδια ή σε αλλη πουτανα γιατι δε γουσταρω να φευγω ατελειωτος. Αλλα μου συμβαινει αρκετες φορες γενικα να δυσκολευομαι, ειναι περισσοτερο θεμα ψυχολογιας και αγχους πιστευω.

Οσον αφορα τα φιλια στο στομα, εγω παντα τα επιδιωκω γιατι ειμαι αγαπησιαρης - οχι γλωσσοφιλα ομως - αλλα παω μονο με πουτανες που ξερω οτι δεν κανουν ελευθερο στοματικο. ;)
Κατούρα κ λιγο μεγάλε!
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
492
Like
764
Πόντοι
81
Συνηθως το προβλημα ειναι τα προφυλακτικα που εχουν-παρε δικο σου μπορεις να το κανεις
 

Dimitrisser

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
13
Like
376
Πόντοι
20
Εγώ την πρώτη μου φορά σε μπουρδέλο μόλις πήγε να βάλει προφυλακτικό των έχασα
 

Taintedlove

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2018
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Να μην σηκωθεί δεν μού έχει τύχει. Έχει συμβεί να μού πέσει κατά την διάρκεια του σεξ. Δεν έφταιγε η κοπέλα. Ο λόγος ήταν ο καυγάς που στήθηκε εξωτερικά ανάμεσα σε φίλο, που είχαμε πάει μαζί, και στον τσάτσο. (Τσάτσος= αρσενική τσατσά)
Την στιγμή που την είχα στα τέσσερα και ήμασταν σε τσακίρ κέφι ακούω τον εξής διάλογο.
Τσάτσος: ποιος έκλεισε τον ανεμιστήρα;
Φίλος: εγώ
Τσάτσος: γιατί τον έκλεισες; Έχει ζέστη.
Φίλος: τι να κάνω; Κρύωνα.
Τσάτσος: εσείς οι άντρες είσαστε γάμησε με.
Και κάπου εκεί έπεσε το εργαλείο και η σεμνή τελετή έλαβε τέλος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom