Νέα

Σας έτυχε να μην σας σηκωθεί σε μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baby-cool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

coz1932

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Εμένα μου έχει τύχει να μου σηκωθεί κανονικά αλλά όταν πήγα να βάλω το προφυλακτικό να μου πέσει.

Σας έχει τύχει;
 

andrew7676

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Απ'τα απλα ως τα πιο συνθετα. Πχ απ'την εμπειρια με το να πιανεις τα βυζια και τους κωλους που πριν το θεωρουσες κατι φοβερο και μετα καταλαβες οτι δεν ειναι και κατι, μεχρι τη ψυχοσυνθεση της γυναικας στο οτι αυτα που θελει ή εκτιμαει δεν ειναι απαραιτητα αυτα που νομιζεις τωρα.

Για παραδειγμα αν εσυ ανησυχεις ιδιαιτερα για το αν αυτη ειναι οκ, τι νιωθει, αν τη στεναχωρησες (που εγραφες στο ποστ σου), κτλ κτλ, εφοσον της τα εκφρασεις ή δειξεις καπως ετσι, αυτη το εκλαμβανει υποσυνειδητα οτι εσυ για να νοιαζεσαι τοσο γι'αυτη εισαι ...αδυνατος. Γιατι, υποσυνειδητα, περιμενει οτι οι δυνατοι κοιτανε τη παρτη τους και οχι τους αλλους (καφριλα μεν, αλλα ετσι ειναι προγραμματισμενο το γυναικειο υποσυνειδητο...). Για τη γυναικα το να πηγαινει με αδυνατους ειναι απωθητικο. Τον αντρα τον απωθει η ασχημια και τη γυναικα η αδυναμια. Οταν εσυ δειχνεις σημαδια ΥΠΕΡευαισθησιας (εχει μια διαφορα απ'την νορμαλ ευαισθησια) σου λεει πω αυτος ειναι weak και ξενερωνει με τη ζωη της που πρεπει να σε φαει στη μαπα. Δλδ το δικο σου ενδιαφερον την εκανε να ξενερωσει και να κανει αγγαρεια. Παιζει να προτιμουσε να αυτοκτονησει απ'το να σε φαει στη μαπα που εισαι αδυνατος... ειναι προγραμματισμενη να επιβραβευει τον δυνατο. Το να εισαι αδυνατος και να θες να τη γαμησεις παει κοντρα σε ολο της το βιολογικο προγραμματισμο - ακομα και αν συνειδητα ξερει οτι θα πληρωθει. Τη γαμαει συνειδητα, υποσυνειδητα, ψυχοσωματικα. Η μονη της παρηγορια ειναι το προφυλακτικο που εκανε το sex act "πλασματικο"... οτι δλδ δε μπηκε οντως το πουλι σου μεσα της αλλα το λαστιχο. Και ολα αυτα επειδη εδειξες λιγο παραπανω ...ενδιαφερον απ'αυτο που επρεπε και ετσι σε κατεταξε στους super-βηταδες.

Ξερω ειναι τραγικο ως παρανοϊκο το οτι το ανθρωπινο ενδιαφερον καταληγει να φαινεται αδυναμια και μαλιστα να εχει ψυχολογικες προεκτασεις απολυτου ξενερωματος για την σεξεργατρια (και οποιαδηποτε γυναικα που θελει τον alpha bad-boy που θα τη γαμησει και θα τη πεταξει), αλλα ο κοσμος στον οποιο ζουμε βασιζεται σε ενα πολυ περιεργο σετ προγραμματισμενων κανονων τους οποιους τους ανακαλυπτουμε μεσω εμπειριων.



μπορω να κανω και το αλλο, να ειμαι απλα ο εαυτος μου και να δω με ποια θα ταιριαξω. Δε νομιζω οτι ολες οι γυναικες μπορουν να μπουν στο ιδιο καλουπι, οπως και ολοι οι αντρες. Μετα δεν ξερω αν και συμφωνω με το πρωτο που ειπες, η θεωρια με τους β και τους α ειναι ισως να ειναι σαθρη επιστημονικα. Κυκλοφορουν πολλες ψευδοεπιστημονικες θεωριες στο ιντερνετ. Εγω πιστευω θεωρητικα παντα, πως αλλες γυναικες θελουν αυτο που ειπες και οτι αλλες θελουν περισσοτερο ενδιαφερον. Αλλα δεν ειμαι σιγουρος, εχεις περισσοτερη εμπειρια απο μενα, οποτε πρεπει να σχηματισω και εγω τις δικιες μου εμπειριες για να δω.
 

andrew7676

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Απ'τα απλα ως τα πιο συνθετα. Πχ απ'την εμπειρια με το να πιανεις τα βυζια και τους κωλους που πριν το θεωρουσες κατι φοβερο και μετα καταλαβες οτι δεν ειναι και κατι, μεχρι τη ψυχοσυνθεση της γυναικας στο οτι αυτα που θελει ή εκτιμαει δεν ειναι απαραιτητα αυτα που νομιζεις τωρα.

Για παραδειγμα αν εσυ ανησυχεις ιδιαιτερα για το αν αυτη ειναι οκ, τι νιωθει, αν τη στεναχωρησες (που εγραφες στο ποστ σου), κτλ κτλ, εφοσον της τα εκφρασεις ή δειξεις καπως ετσι, αυτη το εκλαμβανει υποσυνειδητα οτι εσυ για να νοιαζεσαι τοσο γι'αυτη εισαι ...αδυνατος. Γιατι, υποσυνειδητα, περιμενει οτι οι δυνατοι κοιτανε τη παρτη τους και οχι τους αλλους (καφριλα μεν, αλλα ετσι ειναι προγραμματισμενο το γυναικειο υποσυνειδητο...). Για τη γυναικα το να πηγαινει με αδυνατους ειναι απωθητικο. Τον αντρα τον απωθει η ασχημια και τη γυναικα η αδυναμια. Οταν εσυ δειχνεις σημαδια ΥΠΕΡευαισθησιας (εχει μια διαφορα απ'την νορμαλ ευαισθησια) σου λεει πω αυτος ειναι weak και ξενερωνει με τη ζωη της που πρεπει να σε φαει στη μαπα. Δλδ το δικο σου ενδιαφερον την εκανε να ξενερωσει και να κανει αγγαρεια. Παιζει να προτιμουσε να αυτοκτονησει απ'το να σε φαει στη μαπα που εισαι αδυνατος... ειναι προγραμματισμενη να επιβραβευει τον δυνατο. Το να εισαι αδυνατος και να θες να τη γαμησεις παει κοντρα σε ολο της το βιολογικο προγραμματισμο - ακομα και αν συνειδητα ξερει οτι θα πληρωθει. Τη γαμαει συνειδητα, υποσυνειδητα, ψυχοσωματικα. Η μονη της παρηγορια ειναι το προφυλακτικο που εκανε το sex act "πλασματικο"... οτι δλδ δε μπηκε οντως το πουλι σου μεσα της αλλα το λαστιχο. Και ολα αυτα επειδη εδειξες λιγο παραπανω ...ενδιαφερον απ'αυτο που επρεπε και ετσι σε κατεταξε στους super-βηταδες.

Ξερω ειναι τραγικο ως παρανοϊκο το οτι το ανθρωπινο ενδιαφερον καταληγει να φαινεται αδυναμια και μαλιστα να εχει ψυχολογικες προεκτασεις απολυτου ξενερωματος για την σεξεργατρια (και οποιαδηποτε γυναικα που θελει τον alpha bad-boy που θα τη γαμησει και θα τη πεταξει), αλλα ο κοσμος στον οποιο ζουμε βασιζεται σε ενα πολυ περιεργο σετ προγραμματισμενων κανονων τους οποιους τους ανακαλυπτουμε μεσω εμπειριων.


Μπορει σε μερικες γυναικες να αρεσει το πιο dominant sex σε αλλες πιο σοφτ καταστασεις. Μετα σιγουρα αυτες λογικα εχουν και καποια σεξουαλικη ζωη εκτος του επαγγελματος, επομενως, μπορει να κανουν διαφορετικο σεξ με τον συντροφο τους, απο αυτο που κανουν στα στουντιο για να ξεχωρισουν τα δυο. Γενικα ειμαι επιφυλακτικος στις υπεργενικευσεις πχ οτι η γυναικεια φυση ειναι αυτη η πχ οτι η αντρικη ειναι αυτη. Αλλα δεχομαι την πιθανοτητα καθε αποψη να εχει βαση μεχρι να διαπιστωσω το αντιθετο οποτε παω πασο.

Μετα αν καποια θελει πιο σκληρο σεξ, αυτο δεν σημαινει πως θελει να ειναι ο αντρας αποτομος σε ολα τα υπολοιπα. Τουλαχιστον ετσι πιστευω εγω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Γενικα ειμαι επιφυλακτικος στις υπεργενικευσεις πχ οτι η γυναικεια φυση ειναι αυτη η πχ οτι η αντρικη ειναι αυτη. Αλλα δεχομαι την πιθανοτητα καθε αποψη να εχει βαση μεχρι να διαπιστωσω το αντιθετο οποτε παω πασο.

Εχει βαση. Απλα σκεψου οτι γενικα (=γενικευση) στους αντρες αρεσουν οι ομορφες γυναικες και τους απωθουν οι ασχημες. Ως αντρας το ξερεις οτι ισχυει.

Ε μια αντιστοιχη γενικευση ειναι και για το απωθητικο της αδυναμιας (οπως αυτη την αντιλαμβανονται οι γυναικες) σε σχεση με τους αντρες.
 

andrew7676

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Εχει βαση. Απλα σκεψου οτι γενικα (=γενικευση) στους αντρες αρεσουν οι ομορφες γυναικες και τους απωθουν οι ασχημες. Ως αντρας το ξερεις οτι ισχυει.

Ε μια αντιστοιχη γενικευση ειναι και για το απωθητικο της αδυναμιας (οπως αυτη την αντιλαμβανονται οι γυναικες) σε σχεση με τους αντρες.

μπορει. απλα το τι θεωρουν δυναμη η αδυναμια ειναι σημαντικο να το πουμε πιο συγκεκριμενα. Μπορει εμεις να εννουμε τη δυναμη πχ τη βαζω κατω και την ξεσκιζω αυτες μπορει να θελουν ναι μεν μια μεταχειρηση με περισσοτερο αυτοπεποιθηση η σιγουρια αλλα ταυτοχρονα και με σεβασμο προς αυτες. Υπαρχουν αλλες που θελουν και καθαρα degrading αλλα δεν νομιζω να ειναι ολες ετσι.  Απλως οταν ακουω τη λεξη alpha και beta νομιζω οτι χρησιμοποιουνται λιγο απολυτα και μονοδιαστατα πχ ο alpha με την εικονα του μπρατσαρα τυπου που θα τη χρησιμοποιησει μονο σαν ενα σεξουαλικο αντικειμενο και του beta ως τον τυπο που θα φοβαται και τον ισκιο του, δεν θα μπορει ποτε να ορθωνει το αναστημα του κτλ. Φυσικα και υπαρχουν κανονες και ειναι και λογικο αφου σε οσο ποιο βασικο επιπεδο το παμε θα το παμε σε εξελικτικους λογους στο τελος και στην επιλογη του δυνατοτερου.  Απλα δε νομιζω να ειναι στην πραγματικοτητα η διακριση τοσο αποτομη μεταξυ των δυο οπως την εχουμε στο μυαλο μας, σιγουρα υπαρχουν μερικα βασικα αντρικα χαρακτηριστικα που γουσταρουν οι κοπελες αλλα πχ εμενα μου αρεσουν αλλες πιο αυταρχικες αλλες πιο σοφτ αναλογα και με αλλα προσοντα τους, πχ εμφανισης η σκεπτικου, προσωπικοτητας κτλ. Ας πουμε με ενδιεφεραν μια δυο απο τη σχολη μου παλιοτερα (δεν εγινε κατι) που ηταν πιο ασχημες απο καποιες αλλες πολυ καλυτερες, αλλα για καποιον λογο μου αρεσαν για αλλα χαρακτηριστικα τους και οι πιο ομορφες μου ηταν αδιαφορες , οποτε δε νομιζω να μπορεσουμε ποτε να εξακριβωσουμε ενα δυο η και 100 χαρακτηριστικα για το καθε φυλο που να το κανουν επιθυμητο στο αλλο.

Ουτε και οι ανθρωποι στην πραγματικη ζωη ειναι καθαρα αλφα η βητα αλλα παιζουν αναμεσα στα δυο ορια. Φυσικα τα  βασικα ορια ειναι αυτα που ειναι πολυ δυσκολο να κανεις κατι με το αλλο φυλο αν ξεφευγεις απο αυτα, αλλα πιστευω οτι αυτες οι περιπτωσεις ειναι λιγο πολυ εμφανεις. Πχ ξερω καποιον απο τη σχολη που φαινεται οτι  δυσκολα μπορει να τον θελει καποια και πραγματικα στεναχωριεμαι που τον βλεπω, οχι τοσο λογο εμφανισης οσο συμπεριφορας προς τις κοπελες και ειναι καλος τυπος. Βεβαια μπορει και να πεσω εξω και να βει κοπελα.

Τωρα στην περιπτωση μου, εμενα πχ αν μου πει καποια πως θελει να την πιασω πιο σφιχτα κτλ, θα το κανω. Απλα κομπλαρα εκεινη τη στιγμη γιατι δεν ειχα την αισθηση που περιμενα οταν την επιανα και επιπλεον σκεφτομουν μηπως δεν πρεπει να το κανω, μην την πονεσω κτλ. Αν ας πουμε ημουν με δικια μου κοπελα θα τη ρωτουσα εν ψυχρω τι θελει και θα της το εκανα με σιγουρια. Τωρα δεν ξερω αν μπορω να το ρωτησω ετσι και σε επαγγελματια αλλα ενταξει ηταν η πρωτη φορα τι λεμε τωρα ηταν πιο πολυ να φυγει το αγχος, δεν ειχα τη σιγουρια, να μαθω τη διαδικασια κτλ. Ποσο μαλλον σε ενα τεταρτο. Τελως παντων εχω την εντυπωση πως φλυαρω μερικες φορες και ξεφευγω, βγαινω για σημερα ουτως η αλλιως γιατι ειναι αργα, καλο βραδυ σε ολους, και ευχαριστω για τη συμπαρασταση και τη συζητηση.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Τον τελευταίο που ξέρω και το ανέλυε τόσο πολύ ήταν πούστης που απλά δεν είχε βρει την αληθινή του κλίση.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Εχει τυχει να μου πεσει σε  μπουρδελο της μοντελοαλυσιδας αλα να γινει ανασταση Τροφωνιου
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Απλως οταν ακουω τη λεξη alpha και beta νομιζω οτι χρησιμοποιουνται λιγο απολυτα και μονοδιαστατα πχ ο alpha με την εικονα του μπρατσαρα τυπου που θα τη χρησιμοποιησει μονο σαν ενα σεξουαλικο αντικειμενο και του beta ως τον τυπο που θα φοβαται και τον ισκιο του, δεν θα μπορει ποτε να ορθωνει το αναστημα του κτλ.

Με τον ορισμο του μπρατσαρα, τα a + b ειναι κοινωνικως σχετικα. Δλδ σε μια ομαδα ενας μπορει να ειναι Α γιατι οι αλλοι ειναι πιο Β απ'τον ιδιο και σε μια αλλη ομαδα ο ιδιος πρωην-Α να ειναι Β.

Πχ ενας αστυνομικος αναμεσα σε 10 nerds / geeks ειναι ο "Α" του γκρουπ. Παρε τον ιδιο αστυνομικο και βαλτον μεσα σε 10 κομαντα ή παλαιστες και ειναι ο "Β" του γκρουπ.

Ο Α ειναι leader και ο B follower. Αλλα αμα ο αλλος ειναι πιο Α απο σενα, ο αλλος Α θα γινει Β.

Γενικα, σε σχεση με τις γυναικες, το Α συνηθως ειναι αυτος που τις γραφει στα αρχιδια του οσον αφορα τις αναγκες τους, ειναι εγωϊστης, ναρκισος, κτλ. Στη κοινωνικη του ζωη ειναι μια απ'τα ιδια, δλδ ειναι γενικα μαλακας. Ειναι απ'τους τυπους που θα τους δεις στο λεωφορειο με την τσαντα στη πλατη και θα κοπανανε τους αλλους καταλαμβανοντας διπλασιο χωρο απ'οσο τους χρειαζεται χωρις καμμια εννοια για τον διπλα. Το υποσυνειδητο της γυναικας αυτο το επεξεργαζεται ως "high value". Σου λεει αυτος ειναι "high value" αφου αδιαφορει για τους "υποδεεστερους" αλλους. Κοινωνικα ειναι απλα ενας μαλακας με χαμηλη συναισθηματικη νοημοσυνη που δε καταλαβαινει οτι τον λενε μαλακα οι γυρω του για τις μαλακιες που κανει. Και η γυναικα αργοτερα παλι θα τον βριζει που ειναι αναισθητος και μαλακας, ενω υποσυνειδητα την ελκυε ακριβως αυτο.

Ο Β ειναι αυτος που θα δωσει παραπανω χωρο απ'οσο χρειαζεται, προσαρμοζομενος στις αναγκες της γυναικας ή του ...μαλακα με τη τσαντα που τον κοπαναει. Αν εσυ προσαρμοζεσαι στα δεδομενα που θετουν οι αλλοι εισαι το beta-orbiter. Orbiter = δορυφορος, ο αλλος/αλλη ειναι ο πλανητης που σε θετει σε τροχια. Δε θες να εισαι το βητα, αλλα ουτε να εισαι μαλακας. Το ζητημα ειναι που ειναι η χρυση τομη μεταξυ του μΑΛ(Φ)Ακα/αναισθητου και του βητα/θυμα.

Η χρυση τομη ειναι να μην εισαι δορυφορος/θυμα, αλλα να μην εισαι και μαλακας/αναισθητος. Αν ξεκινας απο Β, ο στοχος σου ειναι να σεβαστεις τον εαυτο σου ωστε να μη σε λυπουνται οι αλλοι/αλλες ως αδυναμο. Αν ξεκινας απο Α, ο στοχος σου ειναι να βελτιωσεις τη κοινωνικη σου νοημοσυνη και να μην σε θεωρουν οι αλλοι/αλλες μαλακα.

Μπορει εμεις να εννουμε τη δυναμη πχ τη βαζω κατω και την ξεσκιζω αυτες μπορει να θελουν ναι μεν μια μεταχειρηση με περισσοτερο αυτοπεποιθηση η σιγουρια αλλα ταυτοχρονα και με σεβασμο προς αυτες.

Η δυναμη, οπως τη θετω, δεν ειναι απαραιτητα σωματικη - γιατι αυτη πανω κατω μεταξυ των 2 φυλων ειναι δεδομενη (οτι ο αντρας ειναι πιο δυνατος). Εχει να κανει με χαρακτηρα περισσοτερο. Τεσπα θα τα βρεις στη πορεια και θα αναθεωρησεις πραγματα. Η εμπειρια ειναι δασκαλος.

Aς πουμε με ενδιεφεραν μια δυο απο τη σχολη μου παλιοτερα (δεν εγινε κατι) που ηταν πιο ασχημες απο καποιες αλλες πολυ καλυτερες, αλλα για καποιον λογο μου αρεσαν για αλλα χαρακτηριστικα τους και οι πιο ομορφες μου ηταν αδιαφορες

Το οτι ηταν πιο ασχημες απο καποιες αλλες δε τις κανει απαραιτητα πολυ ασχημες. Αν ηταν πολυ ασχημες θα ενιωθες αποστροφη. Ετσι ειναι και η αδυναμια και ολες τις οι εκφανσεις (πχ προβληματα υγειας, μπατιρηδες, θυματα, κτλ). Την απεχθανονται. Πχ ο αντρας χανει τα λεφτα του ή αρρωσταινει και τον χωριζουν. Δεν μπορουν να τον βλεπουν αφραγκο ή αρρωστο. Ειναι τελειως ψυχρο ολο αυτο, βαθεια προγραμματισμενο μεσα τους, οπως για μας ειναι ψυχρο και προγραμματισμενο το οτι η πολυ ασχημη ουτε καν μας ενδιαφερει που υπαρχει.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
το να μη σου σηκωθει σε ενα μπουρδελο η με ενα κολ γκιρλ ειναι απολυτως κατανοητο εφοσον υπαρχει μονο η σωματικη καυλα απο τη πλευρα του ανδρα και οχι η ψυχολογικη καυλα που δημιουργειται με την επιτυχια της κατακτησης μιας γυναικας απο τη πλευρα του ανδρα.αρα λογικο μερικες φορες να μη μας σηκωνεται σε μπουρδελο η σε ενα call girl γιατι πρεπει να λειτουργησεις κατω απο υποσυνειδητες συνθηκες πιεσης βεβαια οσο ποιο συχνα πας μειωνονται αυτες οι συνθηκες ενω στη προσωπικη σου ζωη με τη κοπελα σου δεν υπαρχουν αυτες γιατι υπαρχει αλλη οικειοτητα και ενα χαλαρο πεδιο δρασης.αυτα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015

ειναι το κλασικο φυτο που ειχαμε στο σχολειο που επερνε ολο 20. φιλε πολυ το αναλυεις, και ασε τι θα νομιζει η πουτανα και αν την στεναχωρησες και πιπες. την πληρωνεις για να σε ευχαριστησει οποτε καντην το πουτανακι σου και μην ανχωνεσαι με μαλακειες.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Αν είσαι επιλεκτικός, όχι απλώς θα πάρει καιρό, ούτε στην άλλη σου ζωή δεν θα βρεις γκόμενα. Βολέψου παλληκάρι μου, με όποια σου κάτσει, ίσα ίσα να φεύγουν τα φλόκια και άσε τις επιλεκτικότητες λες και είσαι γκόμενα και έχεις τις πολλές επιλογές και σε περιμένουν να διαλέξεις. Μην ξεχνάς και το ρητό που λέει, "αν δεν μπαζώσεις, δε χτίζεις" και τη λαϊκή σοφία που λέει "ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει".

Θα σου πω μια ιστορία αληθινή. Πριν από 12 χρόνια είχα πηδήξει ένα μπάζο 26 ετών η οποία εκτός από κακάσχημη (της έλειπαν δόντια, είχε μύτη σαν του Ιμπραήμοβιτς) ήταν και λειψή στο μυαλό. Ήμουν 31 ετών τότε και είχα πάει μαζί της γιατί οι αγαμίες μου, είχαν χτυπήσει κόκκινο. Βέβαια είχε ένα καλό. Ήταν κορμάρα. Αλλά τι το θες. Αν με έβλεπε κάποιος μαζί της, θα γινόμουν ρόμπα.  Την είχα μπάσει στο σπίτι μου κρυφά, κοίταγα δεξιά και αριστερά να δω αν μας πήρε χαμπάρι κανένας γείτονας και μόλις μπήκαμε σπίτι της έδωσα και κατάλαβε. Μόλις ξεχαρμάνιασα και ξεθόλωσα, την κοίταγα και σιχτίριζα τον εαυτό μου λέγοντας από μέσα μου, πως μπόρεσα και έκανα τέτοια μαλακία, να πάω με αυτήν που ήταν σαν γαμώ το στανιό μου. Βγήκα στο μπαλκόνι να κάνω ένα τσιγάρο και μετά από ένα λεπτό βγήκε και αυτή από πίσω μου και με αγκάλιασε.
-Τι κάνεις εδώ μωρή? Της είπα. -Γρήγορα μέσα μην μας δει κανένας.
-Μα τι πειράζει αν μας δουν. Μου είπε. -Αφού είσαι το αγόρι μου.
  -Έναν πούτσο έφαγες μωρή. Πότε έγινα το αγόρι σου?

Εκείνη τη στιγμή σιχάθηκα τον εαυτό μου. Η αγαμία είναι κακός σύμβουλος, αλλά σκέφτηκα ότι και αυτή ανθρώπινη ψυχή είναι. Δεν μου έφταιγε σε τίποτα να την πληγώσω, αν είχε έστω και κάποιον ενθουσιασμό. Την ψιλολυπήθηκα. Είμαι και ψυχοπονιάρης πανάθεμά με.

Της μίλησα λίγο πιο μαλακά και της είπα να την πάω σπίτι της γιατί ήταν αργά. Μόλις την άφησα ένα τετράγωνο παραπέρα (μη με έβλεπαν και οι δικοί της μαζί της κι είχαμε τίποτε άλλες αναγούλες), μου είπε να ξαναβρεθούμε. Την διαβεβαίωσα ότι θα ξανασυναντιόμασταν και έφυγε χαρούμενη. Φυσικά εννοείται πως δεν την ξαναείδα ποτέ, ούτε τηλέφωνα σήκωνα και ούτε σε μηνύματα απαντούσα.

Από τότε υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην ξαναπάω με γυναίκα που δεν γουστάρω και αν η αγαμία μου χτυπούσε πάλι κόκκινα θα πήγαινα μπουρδέλα, στούντια, κωλόμπαρα ή θα έπαιρνα βίζιτες. 

Μετά από μια εβδομάδα βρέθηκα με ένα φιλαράκι να ρημαδοπιούμε έναν μπακουροκαφέ και του διηγήθηκα το περιστατικό. Μόλις τελείωσα του είπα το εξής:
-Ντρέπομαι που πήδηξα το μπάζο αλλά το έκανα.
Και αυτός μου απάντησε.
-Να μην ντρέπεσαι καθόλου. Από τη στιγμή που είσαι σε θέση να πηδάς άσχημες γυναίκες, σημαίνει ότι το εργαλείο δουλεύει μια χαρά και μην το πεις ούτε του παπά. Αυτοί που είναι επιλεκτικοί και θέλουν μόνο τις όμορφες, αυτοί έχουν το πρόβλημα.
-Είσαι ωραίος ρε φίλε. Του είπα.
Και φυσικά την υπόσχεση που έδωσα στον εαυτό μου να μην ξαναπάω με γυναίκα που δεν γούσταρα, την πήρα πάλι πίσω. Ότι είχε τρεις τρύπες, δυο πόδια και ήταν διαθέσιμο, εκτελούνταν πάραυτα.
Οι δυο κολλητοί που είχα και βγαίναμε για καφέ και τους διηγόμουν τις περιπέτειές μου, με είχαν ονομάσει, "μπακουρογαμόσαυρος ο αμμώδης". Διότι πήδαγα ότι ναναι (χοντρές, σκατόφατσες) και στα κρυφά  να μην μας πάρει χαμπάρι και ο κόσμος και γίνουμε και ρόμπες.

Τα δυο αυτά μου φιλαράκια μου έλεγαν ότι ίσως προσπαθούσα να κερδίσω την θέση μου στον παράδεισο, διότι έκανα ευτυχισμένες τις άσχημες και αυτό με βοήθησε στο να μην έχω καθόλου τύψεις όταν μετά από ένα πήδημα τις παράταγα.

Αυτήν την ιστορία σου την είπα για να καταλάβεις ότι δεν πρέπει να σκέφτεσαι και πολύ με το πάνω κεφάλι. Άσε το κάτω κεφάλι να σε οδηγήσει. Ξέρει αυτό. Και μην είσαι επιλεκτικός.  Η φύση του άντρα είναι να πηγαίνει με ότι του σηκώνεται και έτσι είναι το σωστό. Άσε την σάπια κοινωνία μας, που θέλει να είμαστε με μία, να μας ζαλίζει τον έρωτα και να είμαστε προμηθευτές και χορηγοί της κάθε τεμπέλας όμορφης που κοιτάει την καλοπέρασή της σε βάρος κάποιου άνδρα ή ανδρών. Στις μουσουλμανικές χώρες που έχουν από πέντε με έξι ο καθένας νομίζεις ότι αυτοί είναι μαλάκες κι εμείς είμαστε οι έξυπνοι?

Βέβαια εγώ με τόσο μπάζωμα που έχω ρίξει θα έπρεπε να έχω χτίσει το Empire State Building της Νέας Υόρκης. Γιατί δεν το έχω χτίσει ακόμα απορώ :think:  :think:

εισαι θεος. θελω να κανω παρεα μαζι σου! να μου γνωριζεις και εμενα καμια ασχημη να γαμαω.
 

Studiosparadise

Sex Studio
Εγγρ.
19 Ιαν 2020
Μηνύματα
36
Like
16
Να είσαστε χαλαροί....πρέπει να το απολαμβάνετε! Εμείς στα studios paradise θελουμε να μας λέτε τις εντυπώσεις σας! Και να είσαστε σίγουροι ότι η άποψη σας μας ενδιαφέρει !
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.604
Πόντοι
3.346
Να είσαστε χαλαροί....πρέπει να το απολαμβάνετε! Εμείς στα studios paradise θελουμε να μας λέτε τις εντυπώσεις σας! Και να είσαστε σίγουροι ότι η άποψη σας μας ενδιαφέρει !
Να μην εχετε κομοδινα..γιατι ετσι σε μερικους δεν κανει κουκου!
 

Studiosparadise

Sex Studio
Εγγρ.
19 Ιαν 2020
Μηνύματα
36
Like
16
Να μην εχετε κομοδινα..γιατι ετσι σε μερικους δεν κανει κουκου!
Τα Κορίτσια των Paradise μόνο κομοδίνα δεν είναι. Θα σε παρακαλούσα να μην καραδοκείς να σπείρεις ψεύτικες φήμες γιατί καρφώνεσαι.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.604
Πόντοι
3.346
Τα Κορίτσια των Paradise μόνο κομοδίνα δεν είναι. Θα σε παρακαλούσα να μην καραδοκείς να σπείρεις ψεύτικες φήμες γιατί καρφώνεσαι.
:2funny:
Λεω να μην εχετε..δεν εχω περασει με καμια για να ξερω!
Μην φοβασαι εγω λεω την αληθεια και οταν τυχει και περασω και ειναι καλη θα το γραψω.
Οπως βεβαια θα γραψω και αν δεν ειναι καλη μεσα.

 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
σε ολους εχει τυχει ειτε σε μπουρδελο ειτε σε γκομενα, γι αυτο γινεται χαμος με τα βιαγκρα, για να μην ξαναγινουμε ρομπα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom