Νέα

Ρωσσίδα στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 117K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Nαι ε? Έψαχνες στο google για ρωσίδες στην ελλαδα. Να τις κάνεις τι? Α και τι έβαλες ακριβώς στο google και σου βγαλε αυτό? Για ρίχτο να δούμε και μεις άμα θα το βρούμε.
 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Nαι ε? Έψαχνες στο google για ρωσίδες στην ελλαδα. Να τις κάνεις τι?
να τις τηγανήσω και να τις φάω!
Φιδελ,με ε'πρηξες,δεν ΄ξερω ποιος σε αντέχει...εγώ πάντως όχι! Στο κάτω-κάτω ποιος είσαι για να σου δώσω αναφορά? Μπορείς να νομίσεις για εμένα ο,τι θές!Ακόμα και ότι είμαι σκύλος που τον μάθανε να γράφει! Με το μυελό που διαθέτεις.....
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
να τις τηγανήσω και να τις φάω!
Φιδελ,με ε'πρηξες,δεν ΄ξερω ποιος σε αντέχει...εγώ πάντως όχι! Στο κάτω-κάτω ποιος είσαι για να σου δώσω αναφορά? Μπορείς να νομίσεις για εμένα ο,τι θές!Ακόμα και ότι είμαι σκύλος που τον μάθανε να γράφει! Με το μυελό που διαθέτεις.....

Δεν έχεις καταλάβει ακριβώς. Δε με ενδιαφέρει τι έκανες και τι οχι. Απλά δε πείθεις πως είσαι αυτό που λες. Όχι μόνο εμένα, κανέναν. Δικό σου δηλαδή είναι το πρόβλημα. Αν θες συνέχισε να γραφεις, απλά τζάμπα γράφεις κανείς δε σου δίνει προσοχή απο ότι βλέπεις. Επομένως μη κουράζεσαι τζάμπα ... :grin:
 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Δε με ενδιαφέρει τι έκανες και τι οχι.
το'χεις ξαναπει,αλλά ΕΣΥ ασχολήσε μαζί που τόσες μέρες.
Όχι μόνο εμένα, κανέναν.
Από πότε μιλάς για όλους? Η εκανεις δημοσκόπηση?
Δικό σου δηλαδή είναι το πρόβλημα.
εγώ δεν έχω κανένα. εσύ,από ότι ΄φαίνεται,πολλα.
Αν θες συνέχισε να γραφεις
σόπα! μου επιτρέπεις?
βασικά μπορείς να μη ασχολήσε μαζί μου,κολιτσίδα?
η είσαι ανώμαλος και τη βρίσκεις όταν σε βρίζουν????

 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
το'χεις ξαναπει,αλλά ΕΣΥ ασχολήσε μαζί που τόσες μέρες.Από πότε μιλάς για όλους? Η εκανεις δημοσκόπηση?εγώ δεν έχω κανένα. εσύ,από ότι ΄φαίνεται,πολλα.σόπα! μου επιτρέπεις?
βασικά μπορείς να μη ασχολήσε μαζί μου,κολιτσίδα?
η είσαι ανώμαλος και τη βρίσκεις όταν σε βρίζουν????


Θα ασχολούμαι με όποιον θέλω και όπως θέλω.

Και ναι το να συνεχίσεις να γράφεις και να δουλεύεις τον κόσμο άμα ήθελα στο είχα κόψει από την αρχή.

Απλά είναι δύο οι στρατηγικές να εκθέσεις έναν απατεώνα.

Ή τον αφήνεις να συνεχίσει να μιλάει κάνοντας πως δε καταλαβαίνεις.

Ή τον βάζεις σε κουβέντα και όλο και κάποια μαλακία θα πει και θα εκτεθεί και άλλο.

Εγώ επέλεξα το δεύτερο και εσύ είπες και έκανες ήδη αρκετές.

Τώρα για τα άλλα με αυτό το υφάκι και τον τσαμπουκά μίλα στον πατέρα ή στη μάνα σου και όχι σε μένα. Δε γνωριζόμαστε απο χθες . Σου μιλάω όμορφα και δε σε βρίζω και θα μου μιλάς όπως σου μιλάω.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Ή κατάσταση μέ σάς τούς δύο πάει γιά πάνκ. :rockon:


 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
ФЕДЯ εσύ είπες αμέτριτες μαλακίες αλλά δεν το κάνω θέμα.
προσπαθείς πολύ να δίξεις τον έξιπνο αλλά δεν είσαι...
γιατί κουράζεσε?
το βραβείο σου το πήρες.Ασύγκριτος! :2funny: :2funny:
το υφάκι και τον τσαμπουκά
έτσι είμαι,με το υφάκι και τον τσαμπουκά! έτσι είμαστε γενικώς οι ρωσίδες,αν δεν έχεις καταλάβει.

 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
που τα βρίσκες αυτά τα video? :dancing: :2funny:
σχέσεις? ποιες σχέσεις?
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Οί διαπροσωπικές με τίς γυναίκες πού τό παρακάνουν με τό στύλ επιθετικό-υπεροπτικό.

Τί πού τα βρίσκω; Μέ Σιβηριανό αντεργκράουντ μεγαλώσαμε στά Σούρμενα, Πολιτική Άμυνα ακούγαμε στή Γούβα, Σέκτορ στή Γκράβα.  :2funny:
 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
και γιατί δεν λές πόσο μαλάκεις-άντρες υπάρχουν και για αυτό πάνε σχέσεις κατα διάολο? Αμα άντρας αξίζει,να έχει και άξια γυναίκα δίπλα του,και συγουρα δεν αξίζει ουτε για φτυσιμο αυτός που λέει τις γυναικες *πουτανες*.Δυστυχώς τέτοιοι είναι πολλοι έλληνες...Τι ζητάτε επομένως?
Η δική μου σχέση πάντως μιά χαρά παέι εδώ και πολλά χρόνια...μήπως επιδει είναι Αντρας?
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Τί λές; Κάτι θά έκαναν καί αυτές πού τίς λένε πουτάνες, δέν μπορεί νά είναι τόσο άξιες όλες, έχει και πουτάνες. Πάντως υπάρχει λύση συνδιαστική καί γιά αυτούς:  :2funny:


 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
obiwan άλλο λέω...ποσο έυκολο ο έλληνας ονομάζει ΟΛΕΣ τις γυναίκες *πουτάνες*.Ποσο έυκολό γενικώς λέει αυτή τη λέξη. Καμία σχέση με τους ΄ρωσους,ας πούμε.Αρα μέσα του κάπους έτσι σκέπτεται...Ειναι ένδειξη έλλειψης κάθε σεβασμου προς το γυναικειο φυλο. Γι'αυτο ρωτάω..Τι ζητάτε επομένως? Οτι η ρωσίδα να δεχτεί αυτό που δεν δέχεται η ελληνίδα? (δεν λέω ότι ΟΛΟΙ οι ελληνες είναι έτσι,δεν μου αρέσει να γενικέυω. από προσωπική μου πείρα όμως λέω,γνωρίζοντας πολυ κόσμο).
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Ό Έλληνας μιλάει εύκολα μόνο, κοκορεύεται καί στό τέλος όλες τίς σπονσοράρει, απ' όοολλλεεες τίς φυλές. Ό Ρώσος είναι κρυψήνους, αλλά εγκαταλείπει/κερατώνει, εκμεταλεύεται, ή βαράει τή γυναίκα όταν δέν τόν πείθει πολύ πιό εύκολα.
 

Leeeroy

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
obiwan άλλο λέω...ποσο έυκολο ο έλληνας ονομάζει ΟΛΕΣ τις γυναίκες *πουτάνες*.Ποσο έυκολό γενικώς λέει αυτή τη λέξη. Καμία σχέση με τους ΄ρωσους,ας πούμε.Αρα μέσα του κάπους έτσι σκέπτεται...Ειναι ένδειξη έλλειψης κάθε σεβασμου προς το γυναικειο φυλο. Γι'αυτο ρωτάω..Τι ζητάτε επομένως? Οτι η ρωσίδα να δεχτεί αυτό που δεν δέχεται η ελληνίδα? (δεν λέω ότι ΟΛΟΙ οι ελληνες είναι έτσι,δεν μου αρέσει να γενικέυω. από προσωπική μου πείρα όμως λέω,γνωρίζοντας πολυ κόσμο).

τις ονομαζει ετσι γιατι δεν μπορει να τις εχει...
αλλα εισαι μεσα σε ενα μπουρδελο σαιτ και δεν περιμενεις μισογυνισμο?
εδω μονο οι "καμενοι" πληρωνουν και καμαρωνουν με ποσες εχουν παει,τι περιμενεις? το πιο ευκολο πραμα το ανηγαγαν σε κατορθωμα καποιοι...
αν δεν εισαι κυνηγος , μην τις καταλογιζετε καν σαν επιτυχια...
κατι σαν "Η αξία του θηραματος δίνει δόξα στο θηρευτη " οπου αξια= σπουδαιοτητα και οχι τιμη
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Έσύ τί κάνεις εδώ ρέ μεγάλε θηρευτή; Τροπαιούχε επιβήτορα; Ζείς στόν ιστορικό χρόνο πρό συναλλαγής; Πρό Φρύνης; Γενικά γιά άνδρες ήταν ή κουβέντα, όχι για μπουρδελιάρηδες.
 

Leeeroy

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Έσύ τί κάνεις εδώ ρέ μεγάλε θηρευτή; Τροπαιούχε επιβήτορα; Ζείς στόν ιστορικό χρόνο πρό συναλλαγής; Πρό Φρύνης; Γενικά γιά άνδρες ήταν ή κουβέντα, όχι για μπουρδελιάρηδες.

διασκεδαζω με τα γραφομενα σας, ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.
σε λιγες ωριτσες ο παιχτης βγαινει για κυνηγι, το σκεφτομαι σοβαρα να βιντεοσκοπησω τις προσεγγισεις μου , να σας κανω δωρεαν σεμιναριο.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Ναί κάνε κανά σεμινάριο, μπάς καί δούμε τό φώς καί εμείς οί ανάπηροι.
 

eto ia

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
τι είναι *μισογυνισμο*?
σε αυτό το σαιτ τώρα μπήκα,λεω για την εμπειρία μου από τη ζωή..που εχω συναντήσει ανθρώπους διάφορων κοινωνικών θέσεων και οικονομικών καταστάσεων.
obiwan είναι λάθος να νομίζουν ότι στη Ρώσια θεωρείτε φυσιολογικό όταν άντρας  βαράει τη γυναίκα του. Κι΄δω το ίδιο γίνεται,απλά ελληνίδα δεν το βγάζει έυκολο στη φόρα λογου του κόμπλεξ που έχει.
Στα χωριά της Ρωσίας σχεδόν ολοι πήνουν (τι άλλο να κάνουν?), ο πότε σε αυτή τη κατάσταση έυκολο σηκώνουν και χέρι...Και τι να κάνει η γυναίκα,άλλον δεν πρόκεται να βρεί.
Στις μεγάλες πόλες είναι αλλώς.
 

caetano_italia

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2011
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
τι είναι *μισογυνισμο*?
σε αυτό το σαιτ τώρα μπήκα,λεω για την εμπειρία μου από τη ζωή..που εχω συναντήσει ανθρώπους διάφορων κοινωνικών θέσεων και οικονομικών καταστάσεων.
obiwan είναι λάθος να νομίζουν ότι στη Ρώσια θεωρείτε φυσιολογικό όταν άντρας  βαράει τη γυναίκα του. Κι΄δω το ίδιο γίνεται,απλά ελληνίδα δεν το βγάζει έυκολο στη φόρα λογου του κόμπλεξ που έχει.
Στα χωριά της Ρωσίας σχεδόν ολοι πήνουν (τι άλλο να κάνουν?), ο πότε σε αυτή τη κατάσταση έυκολο σηκώνουν και χέρι...Και τι να κάνει η γυναίκα,άλλον δεν πρόκεται να βρεί.
Στις μεγάλες πόλες είναι αλλώς.

trolaki σε κοβω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom