Νέα

Προσωπική ζωή ιερόδουλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 817
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Με ποιούς πιστεύετε ότι πηγαίνουν οι πουτάνες στην προσωπική ζωή;

  • Aνδρες

    Ψήφοι: 53 51,5%
  • Γυναίκες

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Και με τα δύο φύλα

    Ψήφοι: 45 43,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    103

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
152
Like
327
Πόντοι
1
δεν μ εχουν πεισει.εχω δει.ηρθε να μου πουλησει μαγκια νταβασ οπωσ λεσ γιατι πυγα χωρισ να το ξερει και του ειπα τι θεσ ρε παλιο μαλακα στα ισια παρε δρομο μην σου γαμησω.ε ακομα τρεχει.θεσ κι αλλο παραδειγμα.ενασ που ειχε 1 κωλομπαρο που εφερνε κι απ εξω γυναικεσ κιολασ αυτοσ παλια,απ την ιδια μπροστα μου εφαγε χαστουκι που του γυρισε το κεφαλι,και καπακι του φερε και τουσ μπατσουσ,και μολισ τον βαλανε στο κρατητιριο εβαλε τα κλαματα.ιδου οι σκλυροι μαγκεσ οι νταβαδεσ.
ωραια καλα που μου το ειπες να ξερω στον επομενο τσαπουκα με νταβα να τον αρχισω στα μπουκετα αφου ειναι μονο μπλοφα και στα κρατητηρια κλαινε.
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.256
Like
6.999
Πόντοι
1.056
ωραια καλα που μου το ειπες να ξερω στον επομενο τσαπουκα με νταβα να τον αρχισω στα μπουκετα αφου ειναι μονο μπλοφα και στα κρατητηρια κλαινε.
μα τι νομηζεσ χεστηδεσ ειναι.αν του δυξεισ οτι τον φοβασαι σου μπυκε καβαλα.αν του τσαμπουκαλευτεισ κατ ευθειαν,ακομα τρεχει.
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.256
Like
6.999
Πόντοι
1.056
Καλά και μετά ξύπνησες.
Όλες αυτές που είναι ξένες, μόνο με νταβαδες από πίσω προχωράνε.
Τους λόγους τους ανέφερα.
Και από τη στιγμή που δε γνωρίζεις από εξωτερικό δεν έχει κάν νόημα να μιλάμε αφού οι περισσότερες έρχονται απέξω.
ε ενταξει πυστευε οτι θελεισ.τι να σου πω.οι λογοι που ανεφερεσ δεν υσχηουν πλεον εδω και 20.χρονια.πια χαρτια ολλεσ εχουνε χαρτια.οι δομηνικανεσ μονο εχουνε 40 χρωνια εδω.επησεισ ρωσηδεσ ρουμανεσ βουλγαρεσ πανω απο 20.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.218
Like
1.925
Πόντοι
216
Όταν πρόκειται για τοξικομανείς ιερόδουλες, καταλήγουν συνήθως να κάνουν παρέες με άλλους βαρεμένους τοξικομανείς. Είτε άντρες, είτε γυναίκες.

Κατά τα άλλα, αν η κοπέλα είναι σε γενικές γραμμές στα καλά της, ψάχνει παρέες που την εξισορροπούν από αυτού του τύπου δουλειά.

Γενικώς, κάπου στην πορεία του χρόνου χάνουν τον ενθουσιασμό τους για τους άντρες.

Αλλά αυτό δεν λέει κάτι. Εάν βρεθεί π.χ. ένας αγαθός και κοντόφθαλμος χαραμοφάης που τα ακουμπάει εύκολα για δώρα, μόστρα και ταξίδια, αυτός θα είναι και η πρώτη τους επιλογή. Τον παντρεύονται άμα λάχει κιόλας. Όπως κάτσει η φάση.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
587
Κριτικές
1
Like
1.237
Πόντοι
206
δεν μ εχουν πεισει.εχω δει.ηρθε να μου πουλησει μαγκια νταβασ οπωσ λεσ γιατι πυγα χωρισ να το ξερει και του ειπα τι θεσ ρε παλιο μαλακα στα ισια παρε δρομο μην σου γαμησω.ε ακομα τρεχει.θεσ κι αλλο παραδειγμα.ενασ που ειχε 1 κωλομπαρο που εφερνε κι απ εξω γυναικεσ κιολασ αυτοσ παλια,απ την ιδια μπροστα μου εφαγε χαστουκι που του γυρισε το κεφαλι,και καπακι του φερε και τουσ μπατσουσ,και μολισ τον βαλανε στο κρατητιριο εβαλε τα κλαματα.ιδου οι σκλυροι μαγκεσ οι νταβαδεσ.
Ρε τυπε λιγο παραπανω μας ελεγες οτι δεν υπαρχουν νταβαδες.
Και τωρα μας λες οτι ειναι φλωροι και τους δερνεις.
Τελικα υπαρχουν η δεν υπαρχουν;
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.686
Κριτικές
30
Like
19.739
Πόντοι
8.746
δεν μ εχουν πεισει.εχω δει.ηρθε να μου πουλησει μαγκια νταβασ οπωσ λεσ γιατι πυγα χωρισ να το ξερει και του ειπα τι θεσ ρε παλιο μαλακα στα ισια παρε δρομο μην σου γαμησω.ε ακομα τρεχει.θεσ κι αλλο παραδειγμα.ενασ που ειχε 1 κωλομπαρο που εφερνε κι απ εξω γυναικεσ κιολασ αυτοσ παλια,απ την ιδια μπροστα μου εφαγε χαστουκι που του γυρισε το κεφαλι,και καπακι του φερε και τουσ μπατσουσ,και μολισ τον βαλανε στο κρατητιριο εβαλε τα κλαματα.ιδου οι σκλυροι μαγκεσ οι νταβαδεσ.
τύπε πες του να σταματήσει. είναι κρίμα τόσο καιρό στους δρόμους τρέχοντας...
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.256
Like
6.999
Πόντοι
1.056
Ρε τυπε λιγο παραπανω μας ελεγες οτι δεν υπαρχουν νταβαδες.
Και τωρα μας λες οτι ειναι φλωροι και τους δερνεις.
Τελικα υπαρχουν η δεν υπαρχουν;
δεν υπαρχουν πλεον.υπηρχαν τοτε που υπηρχαν και κανανε το μαγκα εκει που τουσ επερνε.δηλαδη σε πητσιρηκεσ χωρισ χαρτια τοτε οχι τωρα.εκεινεσ τοτε τουσ φοβοταν,και εκει παταγανε κι αυτοι.αυτεσ τωρα τουσ εχουν γραμενουσ στο μουνι τουσ.αυτο σου ειπα και πιο πανω αλλα με αλλα λογια.οι πραγματικα σκλυροι μαφιοζοι σου ειπα πιοι ειναι και τι κανουνε.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
587
Κριτικές
1
Like
1.237
Πόντοι
206
δεν υπαρχουν πλεον.υπηρχαν τοτε που υπηρχαν και κανανε το μαγκα εκει που τουσ επερνε.δηλαδη σε πητσιρηκεσ χωρισ χαρτια τοτε οχι τωρα.εκεινεσ τοτε τουσ φοβοταν,και εκει παταγανε κι αυτοι.αυτεσ τωρα τουσ εχουν γραμενουσ στο μουνι τουσ.αυτο σου ειπα και πιο πανω αλλα με αλλα λογια.οι πραγματικα σκλυροι μαφιοζοι σου ειπα πιοι ειναι και τι κανουνε.
μαλλον σε φοβηθηκαν τυπε γιαυτο σταματησαν
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
587
Κριτικές
1
Like
1.237
Πόντοι
206
φιλε εγω δεν σε ειρωνευομαι
Γιατι σε ειρωνευομαι εγω;
Παλια ειχε νταβαντζηδες. Μετα τους εδειρες. Και τωρα πια δεν εχει.
Απλη λογικη ειναι.
Μαθανε οτι γαμας και δερνεις και λενε δε μας παιρνει αλλες μαγκιες.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
730
Like
3.846
Πόντοι
446
Χθές γνώρισα μια ακόμα εργαζόμενη, καθαρά PSE. Έχει γκόμενο, μένει σε άλλη πόλη ο οποίος δεν ξέρει την δουλειά της! Κλασικό παράδειγμα Ελληνίδας εργαζόμενης.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.256
Like
6.999
Πόντοι
1.056
Γιατι σε ειρωνευομαι εγω;
Παλια ειχε νταβαντζηδες. Μετα τους εδειρες. Και τωρα πια δεν εχει.
Απλη λογικη ειναι.
Μαθανε οτι γαμας και δερνεις και λενε δε μας παιρνει αλλες μαγκιες.
σου ειπα απλα οτι 1ον,στισ ανεξαρτητεσ τωρα δεν τουσ περνει να το κανουν αυτο γιατι εχουν ολλεσ χαρτια.για τισ ξενεσ μιλαμε καλα στισ ελληνιδεσ ουτοσ η αλλωσ ουτε τοτε.εκεινεσ τοτε τουσφοβοταν γιατι ηταν 20 χρονων κοπελητσεσ ειχαν ερθει απ του διαολου τη μανα γρι ελληνικα καμια και χωρισ χαρτια.αυτεσ τωρα ειναι ολλεσ με χαρτια εχουνε χρονια εδω εχουνε 1 κυκλο απο μονημουσ πελατεσ,και δεν τουσ υπολογυζουν καθολου,και 2ον νομηζεισ οτι ειναι αδιστακτοι.τουσ εχεισ ταυτισει με τα κακοποια στοιχεια.καμια σχεση.καμια ομωσ χεστηδεσ ειναι.μαγκεσ τησ φακησ.και οτι δεν τουσ περνει πλεον να κανουν αυτο που κανανε τοτε.αυτο σου ειπα.
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
431
Κριτικές
9
Like
2.432
Πόντοι
481
Στατιστικα οι περισσοτερες γυναικες που δουλευουν στα μπουρδελα δεν κατορθωνουν σχεδον ποτε να μαζεψουν το περιβοητο κομποδεμα. Ισως ο προβληματικος μαγκας συντροφος , τα οικογενειακα προβληματα , τα εκαστοτε παθη , η ακολαστη ζωη και ουτο καθεξης δεν θα αφησουν σεντς για τα επομενα χρονια. Η ελλειψη ψυχικης ισορροπιας οταν ανεχεσαι καθε λογης γαμια ή ψυχανωμαλο να σου πρηζει το μουνι καθε 5 λεπτα δεν μπορει να οδηγησει ευκολα σε ισορροπημενη μετεπειτα ζωη δυστυχως. Καταληγουν συνηθως φτωχες οπως ξεκινησαν
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
587
Κριτικές
1
Like
1.237
Πόντοι
206
σου ειπα απλα οτι 1ον,στισ ανεξαρτητεσ τωρα δεν τουσ περνει να το κανουν αυτο γιατι εχουν ολλεσ χαρτια.για τισ ξενεσ μιλαμε καλα στισ ελληνιδεσ ουτοσ η αλλωσ ουτε τοτε.εκεινεσ τοτε τουσφοβοταν γιατι ηταν 20 χρονων κοπελητσεσ ειχαν ερθει απ του διαολου τη μανα γρι ελληνικα καμια και χωρισ χαρτια.αυτεσ τωρα ειναι ολλεσ με χαρτια εχουνε χρονια εδω εχουνε 1 κυκλο απο μονημουσ πελατεσ,και δεν τουσ υπολογυζουν καθολου,και 2ον νομηζεισ οτι ειναι αδιστακτοι.τουσ εχεισ ταυτισει με τα κακοποια στοιχεια.καμια σχεση.καμια ομωσ χεστηδεσ ειναι.μαγκεσ τησ φακησ.και οτι δεν τουσ περνει πλεον να κανουν αυτο που κανανε τοτε.αυτο σου ειπα.
Μετα γινανε της φακης τυπε
Παλια ηταν κανονικοι μαγκες αλλα μολις τους εδειρες πουστεψανε
Και φοβουνται και τα χαρτια βεβαια μην το ξεχναμε και τους κυκλους πελατων-μαγκων σαν κι εσενα
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.256
Like
6.999
Πόντοι
1.056
Μετα γινανε της φακης τυπε
Παλια ηταν κανονικοι μαγκες αλλα μολις τους εδειρες πουστεψανε
Και φοβουνται και τα χαρτια βεβαια μην το ξεχναμε και τους κυκλους πελατων-μαγκων σαν κι εσενα
ε καλα τωρα ενταξει.
 

Johny_2b

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
276
Πόντοι
21
Εγω σκεφτομαι και το αλλο, πως κανουν νορμαλ σχεση/ελευθερο σεξ?...του ριχνουν χαπακια στο φαι? Με δεδομενη την αποψη εδω μεσα οτι ολες κουβαλανε σμν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom