Νέα

Προσωπική ζωή ιερόδουλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 817
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Με ποιούς πιστεύετε ότι πηγαίνουν οι πουτάνες στην προσωπική ζωή;

  • Aνδρες

    Ψήφοι: 53 51,5%
  • Γυναίκες

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Και με τα δύο φύλα

    Ψήφοι: 45 43,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    103

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.285
Like
7.141
Πόντοι
1.056
Μονο που σε πολλες περιπτωσεις ο "ψυχακιας" ταυτιζεται με τον "προστατη".
Μολις παρουν πρεφα την "ανεξαρτητη" της την πεφτουν αμεσως για να της "πουλησουν προστασια", με οτι αυτο συνεπαγεται αν αρνηθει...
Μαφια ειναι, δεν ειναι του κολλεγιου.
φιλε μου συγγνωμη αλλα επειδη ειμαι πολυ παλιοσ στο σπορ,η ανεξαρτητη θα τον σουταρει κατ ευθειαν.δεν ειναι μαφια,χεστησ ειναι που κανει το μαγκα μονο εκει που τον περνει.αυτοι που ειναι πραγματικα μαφια ασχολουντε με αλλα σπορ πολυ πιο σκλυρα.οπλα και πραμα ασ πουμε.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Εγώ
Μην είσαι απόλυτος.

Ναι, οι περισσότερες το κάνουν για το χρήμα, υπάρχουν όμως και μερικές που το «ευχαριστιούνται», όσο μπορεί βέβαια να το ευχαριστηθεί μία πουτάνα.

Όσο «ψυχρές» και αν έχουν γίνει, μην ξεχνάς ότι δεν παύουν να είναι γυναίκες που έχουν και αυτές ανάγκες. Στα πλαίσια αυτά, σε ΣΠΑΝΙΕΣ περιπτώσεις, μπορεί να τύχει να πέσεις σε πουτάνα που όντως έχει καυλώσει. Αν σου κάτσει κάτι τέτοιο, τότε είσαι κωλόφαρδος...
πάντως μια γνωστή που είχα ….μου έλεγε πως δεν χύνει με τίποτα
Φαντάζεστε ρε μάγκες κατάρα ….ιαως την πιο όμορφη εμπειρία της ζωής να μην μπορείς να την γευτείς ….
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
354
Κριτικές
43
Like
1.747
Πόντοι
1.011
εγω ειμαι τακτικοσ τουσ πελατησ,και ολλεσ οσεσ μ εχουν πελατη μ εχουν και φιλο.δεν τισ ξεχωριζω απ τουσ αλλουσ ανθρωπουσ.θα παω σημερα θα την πληρωσω θα κανω δουλεια μου,θα την δω αυριο στο δρομο θα τησ μιλησω οπωσ ακρυβωσ και σ ολλο τον κοσμο.δεν θα αλλαξω δρομο,ουτε θα κανω πωσ δεν την ειδα οπωσ κανουν καπιοι.
Εννοειται! Κι εγω ακριβως το ιδιο θα εκανα
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.285
Like
7.141
Πόντοι
1.056
Δυστυχως..κριμα..να μη σε αναγνωρισει ουτε καν σεβαστει κοπελα που γνωρισες εξω..κι εδωσες πολυ περισσοτερα απο λιγα χρηματακια..το χρονο σου και μονο...και απο κοπελες αυτου του χωρου να εχεις δει καλυτερα δειγματα..ακομη και καλυτερη λογικη στα πραγματα...τι να πει κανεις...
ουτοσ η αλλωσ εγω μια ζωη με κοπελεσ αυτου του χωρου πυγαινω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
φιλε μου συγγνωμη αλλα επειδη ειμαι πολυ παλιοσ στο σπορ,η ανεξαρτητη θα τον σουταρει κατ ευθειαν.δεν ειναι μαφια,χεστησ ειναι που κανει το μαγκα μονο εκει που τον περνει.αυτοι που ειναι πραγματικα μαφια ασχολουντε με αλλα σπορ πολυ πιο σκλυρα.οπλα και πραμα ασ πουμε.
Εισαι πολυ γελασμενος.
Οι χειροτεροι μαφιοζοι ειναι οι νταβαντζηδες, οι πιο σκληροι και αμειλικτοι χωρις ηθικο κωδικα κανεναν.
Ολοι οι αλλοι εγκληματιες εχουν καποιες αρχες που σεβονται, καποια ορια, αλλα ο νταβας πουλαει τη μανα του για ενα δεκαρικο.
Στη φυλακη οι νταβαντζηδες ειναι μονο με αλλους νταβαντζηδες αφου ολοι τους φοβουνται και τους κανουν περα.
Μου ταχει πει φιλος φυλακοβιος αυτα.
Αυτοι που πουλανε οπλα και πραγμα οπως λες, πουλανε αντικειμενα, ο νταβας πουλαει ανθρωπους, τι συγκρινεις τωρα;
Σεχουν πεισει οι πουτανες οτι ειναι μαγκισες κλανοντας με ξενα αρχιδια (του νταβα).
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.285
Like
7.141
Πόντοι
1.056
Φιλε σου προτεινω ενα πειραμα να κανεις.
Για πειραξε μια απο αυτες που νομιζεις οτι δεν εχουν νταβα και ελα να μας πεις τα αποτελεσματα.
1ον δεν πειραζω ποτε καμια,2ον οπωσ θα δεισ οτι σου γραφω και πιο πανο μια ζωη με τετοιεσ πυγαινω,και 3ον ο νταβασ ειναι ηταν μαλλον ενασ μαλακασ 1 καραγκιωζησ και μησοσ που σου κανε το μαγκα αν εβλεπε οτι τον φοβασαι.αν τον αγριευεσ λιγο και του κοβεσ και μια σφαλιαρα ακομα τρεχει και κλανει μεντεσ.σε 20 χρονων κοπελητσεσ χωρισ χαρτια και γρι ελληνικα τοτε τα εκανε αυτα.για να παει να τα κανει σε ανεξαρτητη απο 25 και πανο,να δεισ για ποτε θα τον σουταρει με τισ κλωτσιεσ.
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.285
Like
7.141
Πόντοι
1.056
Εισαι πολυ γελασμενος.
Οι χειροτεροι μαφιοζοι ειναι οι νταβαντζηδες, οι πιο σκληροι και αμειλικτοι χωρις ηθικο κωδικα κανεναν.
Ολοι οι αλλοι εγκληματιες εχουν καποιες αρχες που σεβονται, καποια ορια, αλλα ο νταβας πουλαει τη μανα του για ενα δεκαρικο.
Στη φυλακη οι νταβαντζηδες ειναι μονο με αλλους νταβαντζηδες αφου ολοι τους φοβουνται και τους κανουν περα.
Μου ταχει πει φιλος φυλακοβιος αυτα.
Αυτοι που πουλανε οπλα και πραγμα οπως λες, πουλανε αντικειμενα, ο νταβας πουλαει ανθρωπους, τι συγκρινεις τωρα;
Σεχουν πεισει οι πουτανες οτι ειναι μαγκισες κλανοντας με ξενα αρχιδια (του νταβα).
δεν μ εχουν πεισει.εχω δει.ηρθε να μου πουλησει μαγκια νταβασ οπωσ λεσ γιατι πυγα χωρισ να το ξερει και του ειπα τι θεσ ρε παλιο μαλακα στα ισια παρε δρομο μην σου γαμησω.ε ακομα τρεχει.θεσ κι αλλο παραδειγμα.ενασ που ειχε 1 κωλομπαρο που εφερνε κι απ εξω γυναικεσ κιολασ αυτοσ παλια,απ την ιδια μπροστα μου εφαγε χαστουκι που του γυρισε το κεφαλι,και καπακι του φερε και τουσ μπατσουσ,και μολισ τον βαλανε στο κρατητιριο εβαλε τα κλαματα.ιδου οι σκλυροι μαγκεσ οι νταβαδεσ.
 

Nitro-x

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Εισαι πολυ γελασμενος.
Οι χειροτεροι μαφιοζοι ειναι οι νταβαντζηδες, οι πιο σκληροι και αμειλικτοι χωρις ηθικο κωδικα κανεναν.
Ολοι οι αλλοι εγκληματιες εχουν καποιες αρχες που σεβονται, καποια ορια, αλλα ο νταβας πουλαει τη μανα του για ενα δεκαρικο.
Στη φυλακη οι νταβαντζηδες ειναι μονο με αλλους νταβαντζηδες αφου ολοι τους φοβουνται και τους κανουν περα.
Μου ταχει πει φιλος φυλακοβιος αυτα.
Αυτοι που πουλανε οπλα και πραγμα οπως λες, πουλανε αντικειμενα, ο νταβας πουλαει ανθρωπους, τι συγκρινεις τωρα;
Σεχουν πεισει οι πουτανες οτι ειναι μαγκισες κλανοντας με ξενα αρχιδια (του νταβα).
Πλέον στην εποχή μας "νταβάδες" γίνονται μόνο οι γυναίκες και όχι οι άντρες όπως παλιά.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.507
Πόντοι
5.345
δεν υπαρχει νταβασ φιλαρακι.περασανε οι 10ετειεσ 80 90.τωρα ολλεσ δουλευουν μονεσ τουσ.οσο για το αν μπορουν να ερωτευτουν,ναι παιζει και αυτο.σπανια βεβεα αλλα οκ.ανθρωποι ειναι κι αυτεσ.δεν μπορει να μην νιωθουν τιποτα.
Καλησπέρα, Νταβατζηδες ή κάποιος που συστήνει σε χώρους εκπόρνευσης, υπάρχουν ακόμα & παίρνουν το μερίδιο τους κάθε μέρα.
Άλλοι από τις κοπέλες κατευθείαν, άλλοι από τους χώρους που τις έχουν συστήσει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Πλέον στην εποχή μας "νταβάδες" γίνονται μόνο οι γυναίκες και όχι οι άντρες όπως παλιά.
Πλάκα κάνεις τώρα.Άλλο τσατσά και άλλος νταβατζής.Μην μπερδεύεσαι.Την τσατσά τη βλέπεις εύκολα,ενώ τον νταβατζή δύσκολα,εκτός από την πιάτσα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.326
Πόντοι
3.846
δεν μ εχουν πεισει.εχω δει.ηρθε να μου πουλησει μαγκια νταβασ οπωσ λεσ γιατι πυγα χωρισ να το ξερει και του ειπα τι θεσ ρε παλιο μαλακα στα ισια παρε δρομο μην σου γαμησω.ε ακομα τρεχει.θεσ κι αλλο παραδειγμα.ενασ που ειχε 1 κωλομπαρο που εφερνε κι απ εξω γυναικεσ κιολασ αυτοσ παλια,απ την ιδια μπροστα μου εφαγε χαστουκι που του γυρισε το κεφαλι,και καπακι του φερε και τουσ μπατσουσ,και μολισ τον βαλανε στο κρατητιριο εβαλε τα κλαματα.ιδου οι σκλυροι μαγκεσ οι νταβαδεσ.
Τυπε μάθε να γράφεις Ελληνικά, γιατί μας έβγαλες τα μάτια.
Η γραμμική Α είναι ξεπερασμένη.
Όσο για νταβαδες, μάλλον δεν έχεις βγει καν έξω από το χωριό σου και δεν ξέρεις τι γίνεται.
Όπου και να πας με οργανωμένες πουτάνες, είτε Ελλάδα είτε εξωτερικό, οι περισσότερες έχουν νταβα από πίσω.
Για κανονισματα με χαρτιά, εισαγωγές -εξαγωγες, προστασία κλπ κλπ.
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
557
Πόντοι
311
Τζάμπα μαλώνετε για τους νταβατζίδες οι περισσότερες κοπέλες του χώρου έχουν από πίσω τους γκόμενο που τους τα παίρνει η οικογένεια που τους τα παίρνει. Η ρουμάνες έχουνε οικογένεια και γκόμενο οι αλβανίδες έχουνε γκόμενο και ουκρανίδες και η ρωσίδες οι περισσότερες δεν έχουν κανέναν. Τώρα το αν κάνουνε προσωπική ζωή οι κοπέλες εγώ είμαι μία που συναναστρέφουμε εδώ και 5 χρόνια σαν να έχουμε σχέση. Βγαίνουμε έξω τρώμε πάμε βόλτα πήγαμε μαζί και διακοπές δύο φορές και γενικός περνάμε καλά στο πίσω μέρος του μυαλού της με βλέπει σαν πελατη έτσι την έχει κάνει αυτή η δουλειά. Άσχετο που τις περισσότερες φορές που πάω μαζί της δεν πληρώνω. Πάντως μην πιστεύεις πουστη λόγια και πουτανας μοιρολόγια.Τις περισσότερες φορές είναι αλήθεια αλλά υπάρχουν και διαμαντακια ανάμεσα τους.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Τζάμπα μαλώνετε για τους νταβατζίδες οι περισσότερες κοπέλες του χώρου έχουν από πίσω τους γκόμενο που τους τα παίρνει η οικογένεια που τους τα παίρνει. Η ρουμάνες έχουνε οικογένεια και γκόμενο οι αλβανίδες έχουνε γκόμενο και ουκρανίδες και η ρωσίδες οι περισσότερες δεν έχουν κανέναν. Τώρα το αν κάνουνε προσωπική ζωή οι κοπέλες εγώ είμαι μία που συναναστρέφουμε εδώ και 5 χρόνια σαν να έχουμε σχέση. Βγαίνουμε έξω τρώμε πάμε βόλτα πήγαμε μαζί και διακοπές δύο φορές και γενικός περνάμε καλά στο πίσω μέρος του μυαλού της με βλέπει σαν πελατη έτσι την έχει κάνει αυτή η δουλειά. Άσχετο που τις περισσότερες φορές που πάω μαζί της δεν πληρώνω. Πάντως μην πιστεύεις πουστη λόγια και πουτανας μοιρολόγια.Τις περισσότερες φορές είναι αλήθεια αλλά υπάρχουν και διαμαντακια ανάμεσα τους.
Οπότε είσαι ζαχαρομπαμπάς ;
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: nzg

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
557
Πόντοι
311
Οπότε είσαι ζαχαρομπαμπάς ;
Δεν θα το έλεγα έτσι απλούστατα περνάω καλά. Βέβαια πάντα με το αζημίωτο γιατί μην ξεχνάμε ότι κάνουν αυτή τη δουλειά. Αλλά μέσα σε λογικά πλαίσια δεν είμαι σπόνσορας ούτε sugar daddy απλώς πληρώνω τις βόλτες τα φαγητά μας και μία φορά στις 5 ή 6 φορές που θα πάω μαζί της την αφήνω και το ανάλογο αντίτιμο
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Δεν θα το έλεγα έτσι απλούστατα περνάω καλά. Βέβαια πάντα με το αζημίωτο γιατί μην ξεχνάμε ότι κάνουν αυτή τη δουλειά. Αλλά μέσα σε λογικά πλαίσια δεν είμαι σπόνσορας ούτε sugar daddy απλώς πληρώνω τις βόλτες τα φαγητά μας και μία φορά στις 5 ή 6 φορές που θα πάω μαζί της την αφήνω και το ανάλογο αντίτιμο
Έλα ρε ωραίος.

Και πως ξεκίνησε την είπες : Πόσα να πάμε για καφέ ;
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
557
Πόντοι
311
Έλα ρε ωραίος.

Και πως ξεκίνησε την είπες : Πόσα να πάμε για καφέ ;
Όχι φιλαράκι ήμουνα πελάτης στην αρχή αλλά μετά από 10 φορές που πήγαμε μαζί τα βρίσκαμε στο κρεβάτι και αποφασίσαμε να βρεθούμε και έξω για αυτό είπα ότι στο πίσω μέρος του μυαλού τους έχουν τη δουλειά
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.507
Πόντοι
5.345

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.285
Like
7.141
Πόντοι
1.056
Τυπε μάθε να γράφεις Ελληνικά, γιατί μας έβγαλες τα μάτια.
Η γραμμική Α είναι ξεπερασμένη.
Όσο για νταβαδες, μάλλον δεν έχεις βγει καν έξω από το χωριό σου και δεν ξέρεις τι γίνεται.
Όπου και να πας με οργανωμένες πουτάνες, είτε Ελλάδα είτε εξωτερικό, οι περισσότερες έχουν νταβα από πίσω.
Για κανονισματα με χαρτιά, εισαγωγές -εξαγωγες, προστασία κλπ κλπ.
ξερω πολυ καλα τι γινεται,και εχω παει παντου,εκτοσ απ το εξωτερικο.εσυ μαλλον κοιμηθυκεσ στην 10 ετεια 80 90 και δεν ξυπνησεσ ακομα.αυτοι που ειχαν τα κωλομπαρα τοτε το κανανε αυτο που λεσ,με 20 χρονων πιτσηρικεσ χωρισ χαρτια και γρι ελληνικα καμια.τωρα εχουνε ολλεσ χαρτια.μην μου λεσ εμενα οτι δεν ξερω τι γινεται,που μια ζωη με πουτανεσ πυγαινω.
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.285
Like
7.141
Πόντοι
1.056
Τζάμπα μαλώνετε για τους νταβατζίδες οι περισσότερες κοπέλες του χώρου έχουν από πίσω τους γκόμενο που τους τα παίρνει η οικογένεια που τους τα παίρνει. Η ρουμάνες έχουνε οικογένεια και γκόμενο οι αλβανίδες έχουνε γκόμενο και ουκρανίδες και η ρωσίδες οι περισσότερες δεν έχουν κανέναν. Τώρα το αν κάνουνε προσωπική ζωή οι κοπέλες εγώ είμαι μία που συναναστρέφουμε εδώ και 5 χρόνια σαν να έχουμε σχέση. Βγαίνουμε έξω τρώμε πάμε βόλτα πήγαμε μαζί και διακοπές δύο φορές και γενικός περνάμε καλά στο πίσω μέρος του μυαλού της με βλέπει σαν πελατη έτσι την έχει κάνει αυτή η δουλειά. Άσχετο που τις περισσότερες φορές που πάω μαζί της δεν πληρώνω. Πάντως μην πιστεύεις πουστη λόγια και πουτανας μοιρολόγια.Τις περισσότερες φορές είναι αλήθεια αλλά υπάρχουν και διαμαντακια ανάμεσα τους.
εγω δεν μαλωνω με κανεναν.αυτα που ξερω λεω.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.326
Πόντοι
3.846
ξερω πολυ καλα τι γινεται,και εχω παει παντου,εκτοσ απ το εξωτερικο.εσυ μαλλον κοιμηθυκεσ στην 10 ετεια 80 90 και δεν ξυπνησεσ ακομα.αυτοι που ειχαν τα κωλομπαρα τοτε το κανανε αυτο που λεσ,με 20 χρονων πιτσηρικεσ χωρισ χαρτια και γρι ελληνικα καμια.τωρα εχουνε ολλεσ χαρτια.μην μου λεσ εμενα οτι δεν ξερω τι γινεται,που μια ζωη με πουτανεσ πυγαινω.
Καλά και μετά ξύπνησες.
Όλες αυτές που είναι ξένες, μόνο με νταβαδες από πίσω προχωράνε.
Τους λόγους τους ανέφερα.
Και από τη στιγμή που δε γνωρίζεις από εξωτερικό δεν έχει κάν νόημα να μιλάμε αφού οι περισσότερες έρχονται απέξω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom