Νέα

Προσωπική ζωή ιερόδουλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 817
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Με ποιούς πιστεύετε ότι πηγαίνουν οι πουτάνες στην προσωπική ζωή;

  • Aνδρες

    Ψήφοι: 53 51,5%
  • Γυναίκες

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Και με τα δύο φύλα

    Ψήφοι: 45 43,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    103

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
Ολοι οσοι εχουμε παει σε μπουρδελο εστω και μια φορα σε μπουρδελο εχουμε δει ποσο ψυχρες ειναι οι περισσοτερες,πολυ ομως θα μου πειτε οτι ειναι φυσιολογικο αυτο αφου δεν μπορουν με ολους να ειναι θερμες αλλα και επειδη θα κουραζονταν και για αυτο μενουν αγαλμα και οι περισσοτερες αρνουνται να ειναι αυτες απο πανω.Τωρα ομως τελευταια εχω αρχισει να πιστευω οτι οι πουτανες στην προσωπικη τους ζωη προτειμουν τις γυναικες κατι που μου φαινεται λογικο αφου εχουν φαει τοσο πολυ γαμησι με αποτελεσμα να βαρεθουν και να σιχαθουν σε ενα σημειο την πουτσα αλλα και τον κατοχο.Βεβαια διαβασα κατι αρθρα σε κατι λεσβιακα σαιτ οτι πολλες λεσβιες εχουν γκομενες,φιλες πουτανες και οτι οι πουτανες το κανουν μονο για τα λεφτα και τη δυναμη της συνηθειας πχ δεν μπορουν να αλλαξουν οτι ζουν ανετα οικονομικα και αγοραζουν οτι θελουν και οτι αμα σταματησουν θα χασουν αυτα τα καλα της δουλειας και θα δουλευουν για 600ευρω που δεν τους φτανουν ουτε για ζητο(οχι πως φτανουν εμας αλλα).Αυτο με εβαλε σε προβληματισμο(οχι σοβαρο) αλλα για να ανοιξω θεμα και να ζηταω τη γνωμη και τη ψηφο σας αρκετα καλο. :huh: :idiot: :uglystupid: :headbang:

Μην μεινετε ομως μονο στο αν ειναι λεσβιες αλλα επεκταθειτε και σε αλλα
πραγματα που κανουν στην προσωπικη τους ζωη.Αν ειχε κανεις σχεση με πουτανα; καλο θα ηταν να μας την περιεγραφε αφου θα ειχε πληροφοριες εκ των εσω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

gt1313

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μολις διαβασα το συγκεκριμενο θεμα και εχω να πω οτι σχετικα προσφατα γνωρισα (μεσω φιλου) μια γνωστη στους περισσοτερους ιεροδουλη (ξανθια, δουλευει σε καθετη στη Φυλης κοντα στην Κοδρικτωνος) η οποια στην προσωπικη της ζωη ειναι βασικα λεσβια.Τα εχει με εντυπωσιακη (οχι ομορφη) 40αρα, αλλα αυτο δεν τη σταματησε απο το να το κανει και με το φιλο μου (οχι σε τριο).
Επισης, εχω γνωρισει ορισμενες (γνωστες και μη εξαιρετεες) απο Φυλής και Καλύμνου, οι οποιες μου ειπαν οτι εχουν παιδι.
 

mkce12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
308
Κριτικές
5
Like
237
Πόντοι
281
εγω παντος πιστευω το εξης. καποια γυναικα που ασκει το επαγγελμα της πουτανας το κανει αποκλειστικα και μονο για να ζει.αν τωρα ειναι λεσβεια δεν συμαινει οτι εχει βαρεθει τους αντρες. απλα της αρεσει, οπως θα της αρεσε αν δουλευε οπουδηποτε αλλου. αλλωστε αυη το κανει για να "ζησει" και οχι να το ευχαριστηθει. ετσι οπως το θετεις θα επρεπε ολοι οι γυναικολογοι να ειναι γκει, αφου με τοσο μ..νι που βλεπουν καθημερινα θα το ειχαν συχαθει
 

nelson

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
74
Like
2
Πόντοι
0
εγω παντος πιστευω το εξης. καποια γυναικα που ασκει το επαγγελμα της πουτανας το κανει αποκλειστικα και μονο για να ζει.αν τωρα ειναι λεσβεια δεν συμαινει οτι εχει βαρεθει τους αντρες. απλα της αρεσει, οπως θα της αρεσε αν δουλευε οπουδηποτε αλλου. αλλωστε αυη το κανει για να "ζησει" και οχι να το ευχαριστηθει. ετσι οπως το θετεις θα επρεπε ολοι οι γυναικολογοι να ειναι γκει, αφου με τοσο μ..νι που βλεπουν καθημερινα θα το ειχαν συχαθει
+1000
 

GABOR

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
293
Like
0
Πόντοι
1
Μολις διαβασα το συγκεκριμενο θεμα και εχω να πω οτι σχετικα προσφατα γνωρισα (μεσω φιλου) μια γνωστη στους περισσοτερους ιεροδουλη (ξανθια, δουλευει σε καθετη στη Φυλης κοντα στην Κοδρικτωνος) η οποια στην προσωπικη της ζωη ειναι βασικα λεσβια.Τα εχει με εντυπωσιακη (οχι ομορφη) 40αρα, αλλα αυτο δεν τη σταματησε απο το να το κανει και με το φιλο μου (οχι σε τριο).
Επισης, εχω γνωρισει ορισμενες (γνωστες και μη εξαιρετεες) απο Φυλής και Καλύμνου, οι οποιες μου ειπαν οτι εχουν παιδι.


Από Καλύμνου???? και με παιδί?????
Αγαπητέ για την Τζζζζζζζζ.........λες??????
Αν ναι, τι απέγινε???? Μιλάμε για τα top των top.
 

halls75

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
εγω παντος πιστευω το εξης. καποια γυναικα που ασκει το επαγγελμα της πουτανας το κανει αποκλειστικα και μονο για να ζει.αν τωρα ειναι λεσβεια δεν συμαινει οτι εχει βαρεθει τους αντρες. απλα της αρεσει, οπως θα της αρεσε αν δουλευε οπουδηποτε αλλου. αλλωστε αυη το κανει για να "ζησει" και οχι να το ευχαριστηθει. ετσι οπως το θετεις θα επρεπε ολοι οι γυναικολογοι να ειναι γκει, αφου με τοσο μ..νι που βλεπουν καθημερινα θα το ειχαν συχαθει

Μην είσαι απόλυτος.

Ναι, οι περισσότερες το κάνουν για το χρήμα, υπάρχουν όμως και μερικές που το «ευχαριστιούνται», όσο μπορεί βέβαια να το ευχαριστηθεί μία πουτάνα.

Όσο «ψυχρές» και αν έχουν γίνει, μην ξεχνάς ότι δεν παύουν να είναι γυναίκες που έχουν και αυτές ανάγκες. Στα πλαίσια αυτά, σε ΣΠΑΝΙΕΣ περιπτώσεις, μπορεί να τύχει να πέσεις σε πουτάνα που όντως έχει καυλώσει. Αν σου κάτσει κάτι τέτοιο, τότε είσαι κωλόφαρδος...
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Φιλε αν ειναι να ασχοληθουμε με το πως την παλευουν και να προβληματιστουμε με τις πουτανες θα παψει να ειναι το bourdeling ψυχαγωγια και θα μας παρει απο κατω.
Ειναι δυνατον μια νορμαλ ισσοροπημενη γυναικα να γαμιεται με πανω απο 20 καθε μερα και να την παλευει?
Τι να λεμε τωρα,πηγα προχτες φυλης και ειδα καμια 30 αλβανους-πακιστανους.Προσωπικα πουτανες που το γουσταρουν ειναι μονο σε ακριβα στουντιο η οσες εχουν βαρεσει τιποτα κδε καταλαβαινουν.
Τα λεω ετσι και ειμαι ισως υπερβολικος αλλα το lifestyle μιας πουτανας ειναι για λυπηση και μονο για μενα,ασε που σοβαροποιειται το χομπι και χανεται ο χαβαλες.
Τωρα αν η πουτανα λεγεται μενεγακη η κολετσα αλλαζει το πραγμα..
 

Επισκέπτης
Χεχε, ρε παιδιά τι thread είναι αυτό? Τώρα το είδα :) Και μετά λέμε τις γυναίκες κουτομπόλες!!! Είμαστε κι εμείς...!
 

halls75

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε αν ειναι να ασχοληθουμε με το πως την παλευουν και να προβληματιστουμε με τις πουτανες θα παψει να ειναι το bourdeling ψυχαγωγια και θα μας παρει απο κατω.
Ειναι δυνατον μια νορμαλ ισσοροπημενη γυναικα να γαμιεται με πανω απο 20 καθε μερα και να την παλευει?
Τι να λεμε τωρα,πηγα προχτες φυλης και ειδα καμια 30 αλβανους-πακιστανους.Προσωπικα πουτανες που το γουσταρουν ειναι μονο σε ακριβα στουντιο η οσες εχουν βαρεσει τιποτα κδε καταλαβαινουν.
Τα λεω ετσι και ειμαι ισως υπερβολικος αλλα το lifestyle μιας πουτανας ειναι για λυπηση και μονο για μενα,ασε που σοβαροποιειται το χομπι και χανεται ο χαβαλες.
Τωρα αν η πουτανα λεγεται μενεγακη η κολετσα αλλαζει το πραγμα..

Φϊλε όσα λες είναι πολύ λογικά.

Σκέψου όμως και τα εξής:

Μία μέση πουτάνα δουλεύει 6-8 ώρες την μέρα. Αν παίρνει (με πολύ συντηρητικούς υπολογισμούς) 3-4 πελάτες την ώρα, τότε πάει με 20-30 την μέρα. Με ταρίφα 20 ευρώ, κάνει τζίρο 400-600 ευρώ την μέρα. Από αυτά, να τσεπώνει τα μισά; Δεν ξέρω, αν ξέρει κάποιος να μας πει.

Εν πάσει περιπτώσει, στην ξεφτίλα βγάζει 200 ευρώ την μέρα, άρα εάν δουλεύει 20 μέρες τον μήνα, πάει στα 4.000 ΤΟΝΙΖΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ. Όπως καταλαβαίνεις, υπάρχουν σίγουρα αρκετές που βγάζουν πολύ περισσότερα.

Πολλές από αυτές λοιπόν, το έχουν πάρει απόφαση ότι θα κάνουν αυτή την δουλειά για μερικά χρόνια, θα μαζέψουν την μπάζα τους και θα σταματήσουν. Δεν ξέρω πόσες από αυτές όντως το καταφέρνουν, αλλά κάποιες σίγουρα το κατορθώνουν.

Πάμε τώρα στο lifestyle τους. Μιλώντας προσωπικά, και εμένα μου φαίνεται άθλιο να πηγαίνεις με 20, 30, 40 τύπους που δεν γουστάρεις, πόσο μάλλον όταν ο καθένας μπορεί να είναι άπλυτος, άξεστος και ό,τι άλλο θες. Παρόλαυτά, μία ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ πουτάνα τα έχει ξεπεράσει αυτά, και ξέρει πως να ελέγχει την κατάσταση. Και αν είναι και καλή, τον καθένα τον ξεπετάει στο 5λεπτο, άρα τον ανέχεται και λιγότερο.

Στην τελική λοιπόν, όλα είναι σχετικά. Υπάρχουν πουτανίδια, υπάρχουν πουτανάκια, υπάρχουν όμως και πουτανάρες που ξέρουν τι κάνουν και γιατί το κάνουν. Και αν κάποια είναι έτσι, το έχει πάρει απόφαση ότι στα 30-40 της θα έχει ένα γερό κομπόδεμα στην άκρη και μετά μπορεί να κάνει ό,τι θέλει.
 

Επισκέπτης
καλι φασι!τρελο χριμα!!!μιπος να γινουμε και εμεις πουτανακια??αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Δεν υπαρχει μια στο εκατομμυριο οι πουτανες στη φυλης και το μεταξουργειο να βγαζουν πανω απο 1 εκατομμυριο το μηνα.
Αν ηταν ετσι ολες θα δουλευαν 2-5 χρονια το πολυ.
Στην προκειμενη περιπτωση ομως οι περισσοτερες ειναι πανω απο 30 και δουλευουν ακομα.Αυτες κανονικα τοσα χρονια στην πιατσα επρεπε να ηταν επιχειρηματιες με τετοια εισοδηματα.
Ο επαγγελματισμος σε μπουρδελα του 20αρικου δεν υφισταται τοσο οσο  στα στουντιο.
Οντως ισως υπαρχουν εξαιρεσεις(μινα πχ) που δε σε αφηνουν στα κρυα του λουτρου αυτο ομως ειναι η εξαιρεση πολλες φορες.
Αυτο που εχω να πω παντα υπολογιζοντας την πλειοψηφια ειναι οτι στα 20αρικα που παμε δυσκολα βλεπεις πουτανα που να την παλευει και να γουσταρει.Ακομα και να τη βρεις ειναι θεμα χρονου και αυτη να μη την παλεψει.
Κακα τα ψεματα αλλο να γαμιεσαι για να καλοπερνας και αλλο για βιοποριστικους λογους και μαλιστα με το κατιμα της αθηνας.
Κεραμικου πηγα σε μια 40αρα και απο πισω ενα γεροντι στα 60.
Βγαινει ο τσατσος και μου λεει περνα εσυ πρωτος γιατι ο κυριος ειναι πελατης τακτικος!
Εννοειται πως ο γερος ειχε να κανει μπανιο κατι μηνες και ξενερωσα στη σκαλα που ανεβαιναμε.
Αν ειμουν στη θεση της κοπελας παντως θα ριχνα τρελη δοση για να την παλεψω.

 

halls75

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Δεν υπαρχει μια στο εκατομμυριο οι πουτανες στη φυλης και το μεταξουργειο να βγαζουν πανω απο 1 εκατομμυριο το μηνα.
Αν ηταν ετσι ολες θα δουλευαν 2-5 χρονια το πολυ.
Στην προκειμενη περιπτωση ομως οι περισσοτερες ειναι πανω απο 30 και δουλευουν ακομα.Αυτες κανονικα τοσα χρονια στην πιατσα επρεπε να ηταν επιχειρηματιες με τετοια εισοδηματα.
Ο επαγγελματισμος σε μπουρδελα του 20αρικου δεν υφισταται τοσο οσο  στα στουντιο.
Οντως ισως υπαρχουν εξαιρεσεις(μινα πχ) που δε σε αφηνουν στα κρυα του λουτρου αυτο ομως ειναι η εξαιρεση πολλες φορες.
Αυτο που εχω να πω παντα υπολογιζοντας την πλειοψηφια ειναι οτι στα 20αρικα που παμε δυσκολα βλεπεις πουτανα που να την παλευει και να γουσταρει.Ακομα και να τη βρεις ειναι θεμα χρονου και αυτη να μη την παλεψει.
Κακα τα ψεματα αλλο να γαμιεσαι για να καλοπερνας και αλλο για βιοποριστικους λογους και μαλιστα με το κατιμα της αθηνας.
Κεραμικου πηγα σε μια 40αρα και απο πισω ενα γεροντι στα 60.
Βγαινει ο τσατσος και μου λεει περνα εσυ πρωτος γιατι ο κυριος ειναι πελατης τακτικος!
Εννοειται πως ο γερος ειχε να κανει μπανιο κατι μηνες και ξενερωσα στη σκαλα που ανεβαιναμε.
Αν ειμουν στη θεση της κοπελας παντως θα ριχνα τρελη δοση για να την παλεψω.

Δεν διαφωνώ στα βασικά από όσα λες, κρατώντας μόνο μία επιφύλαξη σχετικά με το πόσα βγάζουν. Πάντα είχα την περιέργεια να μάθω τι ποσοστά παίρνουν, αλλά μιας και δεν είμαι.... νταβάς, δεν έτυχε να μάθω.

Σκεπτόμενοι ψυχρά και λογικά πάντως, ακόμα και με 5 ευρώ ανά πελάτη κέρδος, μία πουτάνα μπορεί να βγάλει ΧΑΛΑΡΑ πάνω από 100 ευρώ την μέρα. Μέσα σε 6-8 ώρες, δεν θα μπουν τουλάχιστον 20; Θα μπουν. Και μην ξεχνάς ότι πολλές από αυτές μετά πάνε και κατ'ιδίαν, οπότε βγάζουν και από κει.

Εν πάσει περιπτώσει, αυτό που θέλω να πω είναι κάποιες από αυτές (οι συνειδητοποιημένες που έλεγα) σίγουρα κάνουν την μπάζα τους. Από εκεί και πέρα, κατά πόσο γουστάρουν αυτό που κάνουν ή αν την παλεύουν ψυχολογικά, δεν είμαι σε θέση να το ξέρω. Υποθέτω ότι αν κάναμε αυτή την ερώτηση σε 100 από αυτές, θα παίρναμε διαφόρων ειδών απαντήσεις...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Ηξερα μια καποτε που τα λεφτα της κάθε ημερησιας εισπραξης ο αγαπητικος της
ηθελε να του τα πηγαινει σιδερωμενα?
Και το καποτε..για πολλες..δεν απεχει από το τωρα?
Οποιος καταλαβε καταλαβε
 

halls75

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Ηξερα μια καποτε που τα λεφτα της κάθε ημερησιας εισπραξης ο αγαπητικος της
ηθελε να του τα πηγαινει σιδερωμενα?
Και το καποτε..για πολλες..δεν απεχει από το τωρα?
Οποιος καταλαβε καταλαβε

Κατά φωνή.

Μιας και απ'ότι διάβασα ασκείς το επάγγελμα, θέλεις να μας διαφωτίσεις με μεγαλύτερη σαφήνεια σχετικά με όσα λέμε; Αν δεν έρχεσαι σε δύσκολη θέση, φυσικά.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516

Επισκέπτης
παιδια αφιστε το το θεμα...δεν θα βρειτε απαντισι στο θεμα....ψιχολογια τισ πορνις!!
 

halls75

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
παιδια αφιστε το το θεμα...δεν θα βρειτε απαντισι στο θεμα....ψιχολογια τισ πορνις!!

Γιατί ρε συ; ʼνθρωποι είναι και αυτοί και προσωπικά πιστεύω ότι έχει μεγάλο ενδιαφέρον να μάθουμε πως βλέπουν εκείνες την όλη φάση.

Εσύ δηλαδή δεν είχες ποτέ την περιέργεια να μάθεις;
 

Επισκέπτης
ειναι περιεργο δε λεο αλλα.....καπος δισκολο να το καταλαβουμε εμισ...γιατι δε τα εχουμε ζισι για να τα καταλαβουμε απολιτα..!ενο εκινεσ....
 
OP
OP
imperialdemon1821

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
Παντως μερικες πρεπει να παιρνουν ναρκωτικα για να τι παλεψουν με κατι παληκαρια που εχω δει να πηγαινουν στα μπουρδελα δεν εξηγειτε αλλιως.οσες το κανουν χωρις ανηκουν στη κατηγορια του μεταφυσικου θα πρεπει να βγαινουν απο το σωμα οταν κανουν sex να πηγαινουν μια βολτα κανα 5λεπτο μεχρι τη πλατεια και μετα να γυριζουν χωρις πλακα.
 

halls75

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
ειναι περιεργο δε λεο αλλα.....καπος δισκολο να το καταλαβουμε εμισ...γιατι δε τα εχουμε ζισι για να τα καταλαβουμε απολιτα..!ενο εκινεσ....

Ε, αυτό ισχύει για τον καθένα μας και για το κάθε τι στην ζωή. Βάλε όποιο επάγγελμα και lifestyle θες, και θα καταλήξεις πάλι στο ίδιο συμπέρασμα.

Ωστόσο δεν χάνουμε τίποτα με το να το ψάξουμε λίγο ώστε να τις καταλάβουμε ΛΙΓΟ περισσότερο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom