Νέα

Πουτάνες στο Μενίδι..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos1972
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
ρε παιδια εγω μπηκα να διαβασω για τις πουτανες στο μενιδι... τι ειναι ολα αυτα τα ακυρα που γραφετε ?

Είπα να μην ανοίξω ξεχωριστό thread με τίτλο "Γεωγραφία της πρώην Σοβιετικής Ένωσης"...
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
Ασπροπυργος , η ανερχομενη ρωσικη πολη στην Αττικη
 

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
Διαβάζω κάτι μαλακίες για το πως και που να πλησιάσετε κάποια όμωρφη γυφοπούλα στο Μενίδι. Καλά ρε φίλε πας καλά? Συμβουλέυω όσους δεν ξέρουν να μην κάνουν το λάθος να πλησιάσουν κάποια τσιγκάνα με σκοπό να την γαμήσουν για μερικά ευρώ γιατί έτσι και πέσει σύρμα θα πεταχούν γύφτοι από ολες τις μερίες και δεν ξέρω αν θα τη βγάλει καθαρή ο επίδοξος γαμιάς. Τσιγκάνα γαμάμε μόνο μακρία από τα λημέρια της και μόνο αν μας το δώσει στο πιάτο. Την έχω πάθει από τσιγκάνους σε ανάλογη φάση στο εξωτερικό βέβαια αλλά οι τσιγκάνοι είναι παντού ίδιοι.
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Διαβάζω κάτι μαλακίες για το πως και που να πλησιάσετε κάποια όμωρφη γυφοπούλα στο Μενίδι. Καλά ρε φίλε πας καλά? Συμβουλέυω όσους δεν ξέρουν να μην κάνουν το λάθος να πλησιάσουν κάποια τσιγκάνα με σκοπό να την γαμήσουν για μερικά ευρώ γιατί έτσι και πέσει σύρμα θα πεταχούν γύφτοι από ολες τις μερίες και δεν ξέρω αν θα τη βγάλει καθαρή ο επίδοξος γαμιάς. Τσιγκάνα γαμάμε μόνο μακρία από τα λημέρια της και μόνο αν μας το δώσει στο πιάτο. Την έχω πάθει από τσιγκάνους σε ανάλογη φάση στο εξωτερικό βέβαια αλλά οι τσιγκάνοι είναι παντού ίδιοι.
Πώς θα τη βρούμε τη τσιγκάνα μακριά από τα λημέρια της????εκεί είναι η φώλιά,συνάδελφος από το σάιτ μου έδωσε πληροφορίες για σούπερ μάρκετ στη φυλή που γίνεται παιχνίδι στο πάρκινγκ...ξέρεις κάτι παραπάνω???
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Πώς θα τη βρούμε τη τσιγκάνα μακριά από τα λημέρια της????εκεί είναι η φώλιά,συνάδελφος από το σάιτ μου έδωσε πληροφορίες για σούπερ μάρκετ στη φυλή που γίνεται παιχνίδι στο πάρκινγκ...ξέρεις κάτι παραπάνω???

τις βραδυνες ωρες γινεται . . . .
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Διαβάζω κάτι μαλακίες για το πως και που να πλησιάσετε κάποια όμωρφη γυφοπούλα στο Μενίδι. Καλά ρε φίλε πας καλά? Συμβουλέυω όσους δεν ξέρουν να μην κάνουν το λάθος να πλησιάσουν κάποια τσιγκάνα με σκοπό να την γαμήσουν για μερικά ευρώ γιατί έτσι και πέσει σύρμα θα πεταχούν γύφτοι από ολες τις μερίες και δεν ξέρω αν θα τη βγάλει καθαρή ο επίδοξος γαμιάς. Τσιγκάνα γαμάμε μόνο μακρία από τα λημέρια της και μόνο αν μας το δώσει στο πιάτο. Την έχω πάθει από τσιγκάνους σε ανάλογη φάση στο εξωτερικό βέβαια αλλά οι τσιγκάνοι είναι παντού ίδιοι.

:thumbsup: :thumbsup:
 

gatos99

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Για να ζωντανέψουμε λίγο κανά παλιό θέμα... ξέρει κανείς τι παίζει στο Μενίδι? έχουμε κανά κορίτσι για τις δύσκολες ώρες..?? είτε με δικό της χώρο είτε όχι...( αν έχετε καποια πρόταση που δεν θέλετε να αναρτηθεί δημοσια δέχομαι και πμ.. και γυναίκες ενδιαφερόμενες μπορούν να μου στείλουν ΠΜ..)..και τα γύρω κοντινά προάστια μας κάνουν...
 

gatos99

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Καποιος μια πληροφορια ρε παιδια ..ενα πμ
...κατι !!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Παιδιά μην παίζετε με αυτά... θα έχετε δει σίγουρα πως κάνει επιχειρήσεις η Αστυνομία σε τέτοια μέρη. Οι Αστυνομικοί μόνο μπαζούκας δεν έχουν πάνω τους. Όλοι οι γύφτοι εκεί έχουν όπλα αλλά και κάτι άλλο πολύ σημαντικό: η ζωή σου γι' αυτούς δεν αξίζει μία!

Οπότε μην θέλετε το μουνί και στο πιάτο και ξυρισμένο... Υπάρχουν και σε άλλα μέρη γύφτισσες. Μέσα στο στόμα του λύκου θα πας να τις γαμήσεις???
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Το χιτ στην περιοχή είναι πολλά ανατολικά τεμάχια. Αλλά προφανώς μένουν απλά εκεί.
Εργάζονται αλλού.
 

gatos99

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
ρε παιδιά δεν μιλάω για γυφτοπούλες... μιλάω για εκδιδόμενα κορίτσια οποιασδήποτε εθνικότητας... να μην ξενιτευόμαστε κάθε φορά που θέλουμε να τον μπήξουμε!!
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Παιδιά μην παίζετε με αυτά... θα έχετε δει σίγουρα πως κάνει επιχειρήσεις η Αστυνομία σε τέτοια μέρη. Οι Αστυνομικοί μόνο μπαζούκας δεν έχουν πάνω τους. Όλοι οι γύφτοι εκεί έχουν όπλα αλλά και κάτι άλλο πολύ σημαντικό: η ζωή σου γι' αυτούς δεν αξίζει μία!

Οπότε μην θέλετε το μουνί και στο πιάτο και ξυρισμένο... Υπάρχουν και σε άλλα μέρη γύφτισσες. Μέσα στο στόμα του λύκου θα πας να τις γαμήσεις???
θα συμφωνήσω απόλυτα ...
η ζωή ΟΛΩΝ μας έχει την αξία που της δίνουμε...Είναι δύσκολο να κυκλοφορήσουμε σε εκκείνη την περιοχή...Πόσο μάλλον να πάμε και σε δικό της χώρο. Και να μας την βγουν 5 και να ψαχνόμαστε.
 

gatos99

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Νομίζω έχετε παρεξηγήσει λίγο την περιοχή... πέρα από κάνα δύο συνοικίες γύφτων (οι οποίες λόγω γεωγραφικές έκτασης του Μενιδίου είναι αμελητέες) σε όλο των υπόλοιπο δήμο η ζωή κυλάει ομαλότατα.. αν φυσικάς κυνηγάς την τύχη σου σε συγκεκριμένες περιοχές είναι πολύ πιθανό να την πατήσεις...
παρόλα αυτά...για να μην ξεφευγουμε από το θέμα... ξέρεις κανείς τελικά τίποτα για κανα φυσιολογικό εκδιδόμενο κορίτσι στην περιοχή?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Ειχε γραφτει παλια για μια που την φορτωνες κοντα στο στρατοπεδο :think:
 

gatos99

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
ναι την είχα δει κανα δυο φορές...δεν έλεγε τιποτα.. το πιο τιμιο που εχει προσεγγισει τα προαστια μας το τελευταιο καιρο είναι το κορίτσι στην Τατοιου στη γέφυρα της Μεταμορφωσης.. μου κάνει εντυπωση ομως που δεν βλέπω κίνηση... περιμενα ότι κατι θα βρεθεί εδω κοντά...κάτι είχα ακουσει τελευταία για ενα κορίτσι που δεχόταν επισκέψεις κατοικον κοντά στην Δεκελείας αλλά δεν την πρόλαβα και μάλλον άλλαξε μέρος..
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
ναι την είχα δει κανα δυο φορές...δεν έλεγε τιποτα.. το πιο τιμιο που εχει προσεγγισει τα προαστια μας το τελευταιο καιρο είναι το κορίτσι στην γέφυρα της Μεταμορφωσης.. μου κάνει εντυπωση ομως που δεν βλέπω κίνηση... περιμενα ότι κατι θα βρεθεί εδω κοντά...κάτι είχα ακουσει τελευταία για ενα κορίτσι που δεχόταν επισκέψεις κατοικον κοντά στην Δεκελείας αλλά δεν την πρόλαβα και μάλλον άλλαξε μέρος..

Φιλε αυτη που λεω εγω δεν εκανε πιατσα
Απλα την βολευε να την.παρεις απο κει για χοτελι
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
Εστω Ανω Λιοσια, Καματερο, Αγιους Αναργυρους η Ιλιον παιζει τιποτα αξιοπρεπες ? Σπιτι η call girl σε ωρο τους οχι φορτωμα γυφτοπουλες !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom